Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena

+26
MegasAlexandros
I-R-E-N-A
Slovenska
snezno_jutro
Montoya
Moderato_Kantabille
njushkalo_37
anja007
looda_na_ringishpilu
Luckasta
Crna_ovca_chata
doctorr
komunikativna
Tatko_Pantelija
Shejnoslava
Tricky
slatkicass
doctorr67
Danubius
taraba
Domingez
Sofija
K-6_Predator
determinanta
Ines69
veccana44
30 posters
Go down
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena Empty Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena

17.11.07 4:01
Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena
Zašto simpatični i dragi muškarci završe s fuficama, vješticama i neurotičnim ženama? Ako vam se čini da vam veze nikad ne donose ništa osim boli, vjerojatno uvijek u životu izabirete pogrešne žene.

Možda ste jednostavno muškarac kojeg privlače vještice, fufice i neurotične žene, a njih je zaista mnogo u našem okruženju.

Suprotno uvriježenom mišljenju nisu najluđe žene one u ludnici, one koje su zaista lude ne idu se liječiti jer njima nema pomoći.

Samo zbog toga što ste se upleli u vezu koja nikamo ne ide to ne znači da vi niste sposobni voljeti na pravi način. Vjerojatno ste sposobni, samo ste do sada uvijek voljeli pogrešne žene.

Neke žene su seksi, privlačne, pa i zabavne, ali je velika pogreška voljeti ih.

Detektirali smo tri glavna razloga zbog kojih stvarno simpatični i dragi muškarci završavaju s najgorim ženama.

* U stvari da bi netko uopste završio s njima mora biti dobar. Vještice, fufice i ludače nisu glupe. One uvijek biraju slatkog, spremnog na davanje muškarca. Onoga tko ih neće ostaviti na prvi znak ludosti. Muškarca koji je spreman i voljan pomoći, muškarca koji će čekati da im se razum vrati.

* Dobri dečki često uživaju u uzbuđenju koje luda žena donosi u njihov život. U svakom trenutku ona može pokušati učiniti nešto strašno, probušiti mu gume, udariti njegov auto, ostaviti ga ili ga prevariti. Njega uzbuđuje taj osjećaj i čini mu se kao da živi u televizijskoj sapunici, jer blesava žena njegov život potpuno izvrće i izvlači iz njega monotoniju.

* Ponekad će se drag muškarac zaljubiti u normalnu osobu, ali će joj dopustiti razviti loše ponašanje, u stvari on će je naučiti kako da se ponaša poput vještice, a nikad neće shvatiti da u stvari on to od nje čini.

Naravno i ne tako dragi dečki ponekad znaju izabrati nemoguću ženu, tada je to dio njihove strategije izbjegavanja obveza. Što se ona lošije ponaša, to više on ima opravdanja za izbjegavanje vezanja.

Ponekad će je on natjerati da se ponaša neurotično kako bi nakon toga mogao reći „vidiš, znao sam da se ne trebam vezati s njom“.

Pitanje je zbog čega se netko ne bi trebao vezati s neurotičnom ženom ako ona već zadovoljava njegove potrebe. Zbog toga što u vezi s vješticom oboje gubite. Ona postaje sve neurotičnija, a i vi s njom.


Zadnja promjena: ; 18.11.07 12:05; ukupno mijenjano 1 put.
Ines69
Ines69
Junior
Junior
Broj poruka : 385
Datum upisa : 25.08.2007

Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena Empty Re: Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena

18.11.07 4:18
Bas nesto razmisljam veccana dali je ovo napisala zena koja je upravo ostala bez svog simpatichnog muskarca?I da se nebismo pogresno razumele,znam da si ti ovaj text tek kopirala od nekuda.
Ali mislite li da je bas tako?Simpaticni muskarci uvek zavrsavaju sa uzasnim zenama?
Njima samima verovatno nisu uzasne,sto potvrdjuje cinjenica da su sa takvom zenom zavrsili.
Svako od nas,nosi u sebi neke skrivene ili mozda uspavane osobine.Jeli simpatican muskarac dokucio nedokucivo?
Ili pak taj uzas u doticnoj vidimo tek kada nam simpaticni izmakne iz ruku i odleti ravno medju njene kandze?
determinanta
determinanta
Senior
Senior
Broj poruka : 701
Godina : 65
Location : na jednoj od Nebula
Datum upisa : 01.09.2007
http://www.tagged.com/determinanta

Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena Empty Re: Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena

18.11.07 9:57
Jedino pitanje koje se meni nameće je "Što bih ja bila s neurotičnom osobom", a jedini odgovor bi bio: iz istog razloga jer sam i sama takva. Kakve veze jedna LJUDSKA osobina ima s polom? Da li da svaki ovakav tekst shvatim samo kao vid zabave, obzirom da nije smešten u podforum "psihologija i filozofija"?
K-6_Predator
K-6_Predator
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 93
Datum upisa : 22.10.2007

Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena Empty Re: Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena

18.11.07 11:49
.


Zadnja promjena: K-6_Predator; 12.06.08 10:46; ukupno mijenjano 1 put.
Sofija
Sofija
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 114
Godina : 59
Datum upisa : 23.08.2007

Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena Empty Re: Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena

18.11.07 12:05
Sasvim jasno K-6
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena Empty Re: Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena

18.11.07 12:13
Ovo je napisala,zena koja je tek u 44 nasla čoveka svoga zivota i danas se pita,gde je bila do sada.Jer da se ne laskimo za neke stvari su to godine prevelike za neke nisu,misleci na ljubav.Ovo moze biti prica iz mog komsiluka a i svi smo mi sudionici nje.Prica po meni,nije za psihologiju,nego za ljubav.Gde se izgubise neki kredibiliteti i zasto je sve to tako. affraid
Sofija
Sofija
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 114
Godina : 59
Datum upisa : 23.08.2007

Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena Empty Re: Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena

18.11.07 12:58
Gde si ga 'nashla" ? Very Happy Ima na toj putanji josh koji komad?(tek mi je 42-e,pa ako s 44 nije kasno valjda nije ni meni...samo ne znam gde da trazim) flower
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena Empty Re: Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena

18.11.07 13:47
Sofija je napisao/la:Gde si ga 'nashla" ? Very Happy Ima na toj putanji josh koji komad?(tek mi je 42-e,pa ako s 44 nije kasno valjda nije ni meni...samo ne znam gde da trazim) flower
Gde ga nadjoh,pa znaš sreco gde;)))sapnula sam ti.
Kakva ti je slikica na trn ti ostala,umirem od smeha kad ju vidim.Djavolčić je kao tu u private;)))
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 43
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena Empty Re: Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena

18.11.07 20:06
A da se ipak mi vratimo na temu mmm ? Cool
Zasto ? Vodim se mishlju da postoje dva razloga odnosno tipa mushkaraca:
1. Avanturista,pametnjakovic - koji takvu zenu smatraju izazovom, pri cemu naravno pokushavaju da takvu zenu promene, stave pod "kontrolu" Laughing
U velikom broju slucaja- upravo takav lovac postaje lovina i ako ostane u toj vezi- provereno ga ceka upoznavanje sa svih sedam Danteovih prstenova Pakla Very Happy

2.Dobri starii mazohosta- izgubljena dusha koji poistovecuje ljubav sa patnjom umesto sa necim lepim cheers
Setio sam se sad onog vica sa sadistom i mazohistom :
Kaze mazohista sadisti: "Muci me molim te"
A sadista mu odgovara: "E bash necuuuu!!!!" lol!
determinanta
determinanta
Senior
Senior
Broj poruka : 701
Godina : 65
Location : na jednoj od Nebula
Datum upisa : 01.09.2007
http://www.tagged.com/determinanta

Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena Empty Re: Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena

18.11.07 22:00
Bravo za komparaciju.
Rekoh da sve gore napisano nema veze s polom. Zakon jin i jang. cheers
taraba
taraba
Junior
Junior
Broj poruka : 248
Location : IT
Datum upisa : 06.10.2007

Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena Empty Re: Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena

23.11.07 7:40
K-6_Predator je napisao/la:E sad Vam je valjda jasno zasto zivim SAM -

Ko bi rekao. al' eto moram da se slozim sa cuvenim predatorom Twisted Evil
Bre cure sta sve nalupaste auuuu..
Danubius
Danubius
Junior
Junior
Broj poruka : 379
Godina : 63
Datum upisa : 25.09.2007

Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena Empty Re: Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena

23.11.07 19:14
taraba je napisao/la:
K-6_Predator je napisao/la:E sad Vam je valjda jasno zasto zivim SAM -

Ko bi rekao. al' eto moram da se slozim sa cuvenim predatorom Twisted Evil
Bre cure sta sve nalupaste auuuu..
Kao muskarac koji je imao takvo iskustvo . zao mi je sto mogu da kazem da ne znam odgovor. Nesto ima u onome da su zene potpuno drugacije dok druga strana ne potpise (kapitulaciju) Onda se probudi zver ...Objektivno, u mom slucaju mislim da je to bio rat, opste stanje u drustvu , nestanak svega sto sam voleo , poodmakle godine ..sve po malo. No, cak i pakao ima vrata.Ja sam izasao (sa dosta oziljaka) ali... cheers
determinanta
determinanta
Senior
Senior
Broj poruka : 701
Godina : 65
Location : na jednoj od Nebula
Datum upisa : 01.09.2007
http://www.tagged.com/determinanta

Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena Empty Re: Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena

23.11.07 19:41
Ova je tema mogla glasiti i "Zašto simpatične žene uvek završne s užasnim muškarcima". Twisted Evil
Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena JinJang
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena Empty Re: Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena

26.11.07 23:46
ipak....odgovor bi bio "svaka zakrpa nadje svoju rupu"

kako god to shvatili ipak je tako lol!
Danubius
Danubius
Junior
Junior
Broj poruka : 379
Godina : 63
Datum upisa : 25.09.2007

Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena Empty Re: Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena

27.11.07 5:40
determinanta je napisao/la:Ova je tema mogla glasiti i "Zašto simpatične žene uvek završne s užasnim muškarcima". Twisted Evil
Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena JinJang
Nadam seda ipak tako nije zavrsilo.Docotor 67...previshe olako zaklucujes.Kad porastes, kasthe ti se samo! santa
slatkicass
slatkicass
Senior
Senior
Broj poruka : 872
Datum upisa : 24.08.2007

Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena Empty Re: Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena

27.11.07 10:07
Nije tachno!!! Ja nisam uzasnaaaaaaaaaaaaaaa.........




laskdhsakjdgcjhgsdrrrrrr!!!!@$%#%$$@^*@&@&^@$%^#$$%#@!!!!!!!
determinanta
determinanta
Senior
Senior
Broj poruka : 701
Godina : 65
Location : na jednoj od Nebula
Datum upisa : 01.09.2007
http://www.tagged.com/determinanta

Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena Empty Re: Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena

27.11.07 11:52
Danubius, jin i jang sam postavila da bih slikovito prikazala svoj stav kako u životu ništa nije samo crno i samo belo. Smatram da ne treba akcentovati pol, već osobinu. Jednostavnije: broj veštica, fufica, užasnica, neurotičarki (žena), jednak je broju veštaca, fukara, užasnih, neurotičnih (muškaraca)
Danubius
Danubius
Junior
Junior
Broj poruka : 379
Godina : 63
Datum upisa : 25.09.2007

Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena Empty Re: Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena

27.11.07 13:46
determinanta je napisao/la:Danubius, jin i jang sam postavila da bih slikovito prikazala svoj stav kako u životu ništa nije samo crno i samo belo. Smatram da ne treba akcentovati pol, već osobinu. Jednostavnije: broj veštica, fufica, užasnica, neurotičarki (žena), jednak je broju veštaca, fukara, užasnih, neurotičnih (muškaraca)
Tacno...samo...slozices se, da ono sto su zene u stanju da naprave, muskarcima nikada ne bi palo na pamet? Da li drugacije razmisljamo, ili...Zena ce uvek ispljuvati muskarca sa kojim je do juce bila , pripisati mu najgore osobine (naravno ,izmisljene) ne misleci da ce se neko zapitati:Ej, pa kakva si onda ti, kada to nisi videla , ili, kako si trpela, kada si videla?U sustini se ipak slazem-kada gnev zameni razum, isti smo...
slatkicass
slatkicass
Senior
Senior
Broj poruka : 872
Datum upisa : 24.08.2007

Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena Empty Re: Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena

27.11.07 15:52
Mislim da ste promasili temu:)) pa samo uzas ide sa uzasom........
Ko normalan moze trpeti pored sebe nenormalnog? Ili postaje isti ili se razilaze. Hmmmmmm......"lepota uzasa", glupost.
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena Empty Re: Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena

27.11.07 23:30
Danubius je napisao/la:
determinanta je napisao/la:Ova je tema mogla glasiti i "Zašto simpatične žene uvek završne s užasnim muškarcima". Twisted Evil
Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena JinJang
Nadam seda ipak tako nije zavrsilo.Docotor 67...previshe olako zaklucujes.Kad porastes, kasthe ti se samo! santa


Porastao sam odavno...medjutim za tebe neznam i nebi komentarisao.
Kad se odlucis da definitivnu vezu i to sto si izabrao to ti je.Imas oci da gledas i biras a posle ide ona poslovica:"Posle *ebanja nema kajanja".
A pre toga mozes slobodno da biras oces ili neces-pa kad izaberes to ti je.
Znaci "svaka rupa nadje svoju zakrpu"
u tom kontekstu sam mislio.



POZDRAV!!!
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena Empty Re: Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena

27.11.07 23:36
slatkicass je napisao/la:Mislim da ste promasili temu:)) pa samo uzas ide sa uzasom........
Ko normalan moze trpeti pored sebe nenormalnog? Ili postaje isti ili se razilaze. Hmmmmmm......"lepota uzasa", glupost.

Potpuno si upravu, samo bi dodao:nepostaje isti jer je isti kao i suparnik.
Samo se maske razlikuju.U biti su isti zato su se i sklopili.
Jedino su moguce greske ukoliko je jedna strana skroz zaslepljena
ili potpuno glupa i nevidi sta je ceka.
O tome nema diskusije-svako gleda iz svog ugla.



POZDRAV!!!
Danubius
Danubius
Junior
Junior
Broj poruka : 379
Godina : 63
Datum upisa : 25.09.2007

Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena Empty Re: Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena

27.11.07 23:55
Definitivno je samo to da cemo svi umreti.Ljudi i veze su podlozni promenama. Sve vrste veza.Ne slazem se sa "zakrpama" , ni u kom kontekstu, hehehe.Ima ljudi koji zele uvek novo, i novo "odelo" A tek zenaaaa...hehehe(pazi sad, dottore,, kada se dame umesaju ,letece perje) Srecni su oni kojima je definitivni izbor bio pravi. No ,statisticki , vise od 50% brakova se razvodi (kod nas, a mi smo kao jos patrijarhalni)To nesto govori. Ili ima suvise "rupa" ili nedovoljno "zakrpa"(Eeee, jeste mi post, kao da ga Kostunica pisao,hehehe)
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena Empty Re: Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena

28.11.07 0:35
da, pricamo o legalnom izboru koji verifikujemo, nekomentarisem o
dopingu sa strane(puno ima da se krpi-sve same rupe:))) ) i treba raditi sto mu je volja.Problem je sto mnogi kukaju kako su se za*ebali i izabrali pogresnog...tj on se iskvario-la proruzneo-la a pre toga bilo sve idilicno.
E nije tako! poslovicom cu zavrsiti"Vuk menja dlaku al cud nikako"!!!
slatkicass
slatkicass
Senior
Senior
Broj poruka : 872
Datum upisa : 24.08.2007

Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena Empty Re: Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena

28.11.07 14:39
doctorr67 je napisao/la:da, pricamo o legalnom izboru koji verifikujemo, nekomentarisem o
dopingu sa strane(puno ima da se krpi-sve same rupe:))) ) i treba raditi sto mu je volja.Problem je sto mnogi kukaju kako su se za*ebali i izabrali pogresnog...tj on se iskvario-la proruzneo-la a pre toga bilo sve idilicno.
E nije tako! poslovicom cu zavrsiti"Vuk menja dlaku al cud nikako"!!!

U pravu si, svojim sam legalnim izborom prezadovoljna i presrecna. (Ljubica nas poznaje i moze potvrditi ) A o dopingu necemo diskutovati, rupa i igla ima razlichitih. Ko sta voli i sta mu pashe, (ako ima m*da-petlju da "vrdne") mora se sam izboriti. (Kad je priroda glupa, pa odredila jedan na jedan)
determinanta
determinanta
Senior
Senior
Broj poruka : 701
Godina : 65
Location : na jednoj od Nebula
Datum upisa : 01.09.2007
http://www.tagged.com/determinanta

Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena Empty Re: Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena

28.11.07 17:13
Danubius je napisao/la:Tacno...samo...slozices se, da ono sto su zene u stanju da naprave, muskarcima nikada ne bi palo na pamet?
Naravno da se neću složiti. Jer osobine i karakteristike neke osobe su ipak samo LJUDSKE. E, više sam i vrapcima dosadila, al' moradoh ponoviti!
Ko će na koga naleteti i opstati je pitanje našeg izbora, pa ako se neko dobro oseća se nekom vešticom ili nekim idiotom, neka mu je.
I što bi rekao K_6: Valjda je jasno zašto sam sama Razz
Tricky
Tricky
Junior
Junior
Broj poruka : 449
Godina : 51
Datum upisa : 09.09.2007

IGRE
IGRA-1:

Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena Empty Re: Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena

28.11.07 18:03
koja je definicija uzasne zene ????? To moze neko mnogo loshe da protumachi.
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena Empty Re: Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena

28.11.07 21:37
Tricky je napisao/la:koja je definicija uzasne zene ????? To moze neko mnogo loshe da protumachi.
Uzasne su one koje su bezvezni likovi,ni u jednom pogledu nisu za paznju.misleci na ljepotu,duhovnost,obrazovanje kao i ostale vrline koje nas odvajaju od zivotinje.
Danubius
Danubius
Junior
Junior
Broj poruka : 379
Godina : 63
Datum upisa : 25.09.2007

Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena Empty Re: Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena

29.11.07 4:48
veccana44 je napisao/la:
Tricky je napisao/la:koja je definicija uzasne zene ????? To moze neko mnogo loshe da protumachi.
Uzasne su one koje su bezvezni likovi,ni u jednom pogledu nisu za paznju.misleci na ljepotu,duhovnost,obrazovanje kao i ostale vrline koje nas odvajaju od zivotinje.
Najlepse zene su veoma cesto prazne .Obrazovanje , veruj mi, nista ne znaci, u nekim situacijama (prreedugo da objasnim sada , vezano za net-chat, uopste....Pojasnicu, veoma konkretno, na istinitim primerima -ako treba) Duhovni spoj je redak kao slonovi koji sviraju klavir-ali, zna se desiti. Biti sam, je najgora stvar na svetu (ako smo objektivni) No jos uvek je bolji izbor, od pripadanja "choporu" Tu se slazem se predhodnim "govornicima" pale
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena Empty Re: Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena

30.11.07 13:21
svi mi gledamo svojim ocima , al nevidimo isto-to je i dobro.U suprotnom
bi se sporili oko iste, a ostale bi bile zapostavljene.Priroda je ucinila svoje
da imamo razlicite kriterijume za ocenu sta zapravo zelimo i hocemo.
Mislim da je diskutabilno ko je lep a ko ruzan ili ko je pametan a ko gloop.
Sve je to relativno i ko to tumaci.
Evo jednog primera: Upoznas neku zensku osobu koja ti se nikako nesvidi
na prvi pogled...al vremenom menjas misljenje i postaje ti sve prihvatljivija, pa cak mozda i zavrsis s njom.Smile)) Sve je je relativno danas.



lol!
determinanta
determinanta
Senior
Senior
Broj poruka : 701
Godina : 65
Location : na jednoj od Nebula
Datum upisa : 01.09.2007
http://www.tagged.com/determinanta

Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena Empty Re: Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena

01.12.07 1:17
doctorr67 je napisao/la:Mislim da je diskutabilno ko je lep a ko ruzan ili ko je pametan a ko gloop.
Što se tiče fizičke lepote, ona jeste stvar ukusa (dakle nije diskutabilna). Takođe nije diskutabilna lepota duše, koja se ogleda u nečijoj dobroti, vrlinama...Pamet ili intelekt je najmanje diskutabilna, jer je merljiva (ovde nikako ne mislim na raznorazne IQ testove).
Sponsored content

Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena Empty Re: Zašto simpatični muškarci uvijek završe s užasnim žena

[Vrh]
Similar topics
    Permissions in this forum:
    Ne moľeą odgovarati na postove.