Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Speeeed
Speeeed
Admin
Admin
Broj poruka : 165
Godina : 52
Location : HR-Os
Datum upisa : 20.08.2007

POMOĆ...PC...Vasa pitanja moji odgovori Empty POMOĆ...PC...Vasa pitanja moji odgovori

20.08.07 20:59
Za sve probleme oko računala..interneta..obratite se ovdje.......


Zadnja promjena: ; 30.08.07 22:22; ukupno mijenjano 2 put/a.
komunikativna
komunikativna
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1009
Godina : 51
Location : ispred PC-ea -:))
Datum upisa : 26.08.2007

POMOĆ...PC...Vasa pitanja moji odgovori Empty Re: POMOĆ...PC...Vasa pitanja moji odgovori

26.08.07 22:11
jos bolje bi bilo kada bi ti dosao ovdje Razz
Speeeed
Speeeed
Admin
Admin
Broj poruka : 165
Godina : 52
Location : HR-Os
Datum upisa : 20.08.2007

POMOĆ...PC...Vasa pitanja moji odgovori Empty Re: POMOĆ...PC...Vasa pitanja moji odgovori

26.08.07 22:37
Ostavi adresu i dodjem ja ...kakav problem? lol!
Ines69
Ines69
Junior
Junior
Broj poruka : 385
Datum upisa : 25.08.2007

POMOĆ...PC...Vasa pitanja moji odgovori Empty Adresa

31.08.07 18:25
Ines69
East orient desert
camp number 69
third tend on left side
BLISTOK

ps
Pazi da ne zalutas na raskrsnici kod cetiri kaktusa

Mom pc-u definitivno treba strucnjak
komunikativna
komunikativna
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1009
Godina : 51
Location : ispred PC-ea -:))
Datum upisa : 26.08.2007

POMOĆ...PC...Vasa pitanja moji odgovori Empty Re: POMOĆ...PC...Vasa pitanja moji odgovori

31.08.07 21:53
Ines69 je napisao/la:Ines69
East orient desert
camp number 69
third tend on left side
BLISTOK

ps
Pazi da ne zalutas na raskrsnici kod cetiri kaktusa

Mom pc-u definitivno treba strucnjak

Ines mislim da bi bilo tebi najbolje da smjestis svoj Pc na toj raskrsnici izmedju kaktusa i tako ce trebati Speeedu brdo cackalica dok ti bude sredjivo Pc Very Happy geek
ps. nemoj zaboraviti priloziti kakvu zecicu koja ce ga bedinovati dok on bude cacko Razz lol!
Ines69
Ines69
Junior
Junior
Broj poruka : 385
Datum upisa : 25.08.2007

POMOĆ...PC...Vasa pitanja moji odgovori Empty Help me

09.09.07 21:29
Nesto mi nije u redu sa pc-em.
Ovako, rekoh ti danas, cerka je nesto cackala a nema pojma sta.Rezultat toga je da windows ne moze da pronadje lokalni profil i kada podizem sistem,podigne privremeni profil.Ni jednu promenu koju uradim na tom profilu ne memorise vec ih gubim pri svakom restartu.
Evo i obavestenja koje dobijam pri podizanju sistema:
Windows cannot find the local profile and is logging you on with a temporary profile. Changes you make to this profile will be lost when you log off.
Mogi li ista uraditi ili da idem na reinstalaciju windowsa?
Speeeed
Speeeed
Admin
Admin
Broj poruka : 165
Godina : 52
Location : HR-Os
Datum upisa : 20.08.2007

POMOĆ...PC...Vasa pitanja moji odgovori Empty Re: POMOĆ...PC...Vasa pitanja moji odgovori

09.09.07 22:22
Ines69 je napisao/la:Nesto mi nije u redu sa pc-em.
Ovako, rekoh ti danas, cerka je nesto cackala a nema pojma sta.Rezultat toga je da windows ne moze da pronadje lokalni profil i kada podizem sistem,podigne privremeni profil.Ni jednu promenu koju uradim na tom profilu ne memorise vec ih gubim pri svakom restartu.
Evo i obavestenja koje dobijam pri podizanju sistema:
Windows cannot find the local profile and is logging you on with a temporary profile. Changes you make to this profile will be lost when you log off.
Mogi li ista uraditi ili da idem na reinstalaciju windowsa?

E kad podignes sistem na tom privremenom profilu ,tada napravi svoj profil u windowsima......i to ce biti onda stalni profil kao i prije sto je bio....razumijes?
snejks
snejks
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 1
Godina : 52
Location : negde iza sedam brda i dolina
Datum upisa : 10.11.2007
http://snejks.blogspot.com

POMOĆ...PC...Vasa pitanja moji odgovori Empty Re: POMOĆ...PC...Vasa pitanja moji odgovori

10.11.07 10:09
Speeeed je napisao/la:E kad podignes sistem na tom privremenom profilu ,tada napravi svoj profil u windowsima......i to ce biti onda stalni profil kao i prije sto je bio....razumijes?
cccccc......
Pozdrav društvo Very Happy
Speeeed ona to nemože da uradi sa Guest nalogom!!!
Ines69 pokušaj rešavanja broj 1:
Pri startu računara stisni F8 i odaberi "Safe Mod" i uđi pod administratorski nalog i napravi opet isti nalog koji je postojao i pre u "Control panel > User Accaunts".
Pokušaj rešavanja broj 2:
Kada računar dođe pri normalnom startu do logovanja na sistem umesto da klikneš na Guest nalog ti klikni dva puta zaredom brzo , istovremeno na tastere CTRL + ALT + DEL i ukucaj Administrator i stisni ok pa zatim napravi opet isti nalog koji je postojao i pre u "Control panel > User Accaunts".
Ovo je sve pod pretpostavkom da aAdministratorski nalog nije zaključan ili da jeste ali ti znaš šifru za njega.
Reševanje iz 3 : :d
Nosi to u servis da ti zamene windows.
Ines69
Ines69
Junior
Junior
Broj poruka : 385
Datum upisa : 25.08.2007

POMOĆ...PC...Vasa pitanja moji odgovori Empty Re: POMOĆ...PC...Vasa pitanja moji odgovori

18.11.07 5:12
Resenje br 4.
Udati se za Billa Gatesa
Speeeed
Speeeed
Admin
Admin
Broj poruka : 165
Godina : 52
Location : HR-Os
Datum upisa : 20.08.2007

POMOĆ...PC...Vasa pitanja moji odgovori Empty Re: POMOĆ...PC...Vasa pitanja moji odgovori

18.11.07 16:14
Mozes i za mene......na isto ti dodje.....samo dvije razlike....ja neam toliko para a on nema tolikog khmm .... lol!
Ines69
Ines69
Junior
Junior
Broj poruka : 385
Datum upisa : 25.08.2007

POMOĆ...PC...Vasa pitanja moji odgovori Empty Re: POMOĆ...PC...Vasa pitanja moji odgovori

20.11.07 0:28
Jesi li siguran da se neces pokajati?
Nikada ti ne mozes popravi onoliko pc-a,koliko ja mogu pokvariti.
Speeeed
Speeeed
Admin
Admin
Broj poruka : 165
Godina : 52
Location : HR-Os
Datum upisa : 20.08.2007

POMOĆ...PC...Vasa pitanja moji odgovori Empty Re: POMOĆ...PC...Vasa pitanja moji odgovori

08.02.08 22:24
Ines69 je napisao/la:Jesi li siguran da se neces pokajati?
Nikada ti ne mozes popravi onoliko pc-a,koliko ja mogu pokvariti.


Ma jok.......nemos ti pokvariti koliko ja mogu popraviti........ i usput popit koju kavicu pojest koji kolac i izljubiti vlasnicu racunala lol!
sandinissta
sandinissta
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 34
Datum upisa : 05.11.2007

POMOĆ...PC...Vasa pitanja moji odgovori Empty Re: POMOĆ...PC...Vasa pitanja moji odgovori

11.04.08 5:41
imam problem Skystar2 nece da mi dozvoli upload nego samo offline download pomozite mi !!! a i Telnet nece da radi na svim portovima u zadnje vreme,ne znam zasto ????












speeeed,snejks unapred vecno zahvalan ! affraid
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 43
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

POMOĆ...PC...Vasa pitanja moji odgovori Empty Re: POMOĆ...PC...Vasa pitanja moji odgovori

15.04.08 16:26
Speeeed je napisao/la:Mozes i za mene......na isto ti dodje.....samo dvije razlike....ja neam toliko para a on nema tolikog khmm .... lol!
Znash ono kad je prve bracne noci mlada rekla bil gejtsu... : eee pa sad je meni tek jasno zasto ti se firma zove MICROSOFT " affraid cheers Twisted Evil
Ps: dosta zajebavanja.. eej speeeedy... trebaju mi 2 digi risivera (paketa) iz Hrvatske...pretplatu i sve paushalije placam ( normalnoo )
help help help help Smile
Speeeed
Speeeed
Admin
Admin
Broj poruka : 165
Godina : 52
Location : HR-Os
Datum upisa : 20.08.2007

POMOĆ...PC...Vasa pitanja moji odgovori Empty Re: POMOĆ...PC...Vasa pitanja moji odgovori

30.07.08 19:49
Domingez je napisao/la:
Speeeed je napisao/la:Mozes i za mene......na isto ti dodje.....samo dvije razlike....ja neam toliko para a on nema tolikog khmm .... lol!
Znash ono kad je prve bracne noci mlada rekla bil gejtsu... : eee pa sad je meni tek jasno zasto ti se firma zove MICROSOFT " affraid cheers Twisted Evil
Ps: dosta zajebavanja.. eej speeeedy... trebaju mi 2 digi risivera (paketa) iz Hrvatske...pretplatu i sve paushalije placam ( normalnoo )
help help help help Smile

Nisam bio na netu odredjeno vrijeme (sto se vidi iz prilozenog---nigdje me nije bilo Wink)))....reci sad sta trebas pa cemo nesto srediti drugar Smile
Sponsored content

POMOĆ...PC...Vasa pitanja moji odgovori Empty Re: POMOĆ...PC...Vasa pitanja moji odgovori

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.