Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sto imate sve u SVOJOJ rucnoj torbici ...

+15
veccana44
robija60
Montoya
sonia
Cyber^frigidna
SuNcE
Shejnoslava
sava
anja007
Ines69
taraba
Crna_ovca_chata
Danubius
Luckasta
komunikativna
19 posters
Go down
komunikativna
komunikativna
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1009
Godina : 51
Location : ispred PC-ea -:))
Datum upisa : 26.08.2007

sto imate sve u  SVOJOJ rucnoj torbici ... Empty sto imate sve u SVOJOJ rucnoj torbici ...

03.02.08 0:02
koju imate svakodnevno sa sobom ? scratch

ps. ja idem da istresem sve iz svoje pa da vas obavjestim, sta ja svaki dan vucem sa sobom geek lol!
Luckasta
Luckasta
Senior
Senior
Broj poruka : 803
Datum upisa : 20.10.2007

sto imate sve u  SVOJOJ rucnoj torbici ... Empty Re: sto imate sve u SVOJOJ rucnoj torbici ...

03.02.08 13:47
dokumente licne (pasos,vozacku dozvolu,saobracajnu od kola),
novcanik sa sadrzajem
hemijsku olovku
mali dzepni blok (ako moram nesto da pisem)
najmanje tri razlicita karmina za usne
cesalj
parfem
ogledalce malo
papirne maramice
tablete
mobilni
cigarete i upaljac
to je sve lol!
komunikativna
komunikativna
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1009
Godina : 51
Location : ispred PC-ea -:))
Datum upisa : 26.08.2007

sto imate sve u  SVOJOJ rucnoj torbici ... Empty Re: sto imate sve u SVOJOJ rucnoj torbici ...

03.02.08 19:35
tri kile kljuceva od razno raznih brava,-Smile)
notes,kalendar,kulli,mini neseser a u njemu :sjaj za usne ,maskara, sjenilo za oci, 2 tampona,cesalj,flaster.
Naovchanik u kojem su sve moguce kartice,vozacka i saobracajna,ali ima malo i u gotovini-Smile
mini kosobran,digitalna cam.tabakera sa cigaretama,3 upaljaca,zvakace,i vrecica vocnih bombona -Smile)
sorry nema vise mjesta a imala bih toga josh za strpati -Smile)
Danubius
Danubius
Junior
Junior
Broj poruka : 379
Godina : 63
Datum upisa : 25.09.2007

sto imate sve u  SVOJOJ rucnoj torbici ... Empty Re: sto imate sve u SVOJOJ rucnoj torbici ...

03.02.08 20:20
Dok je covek mlad , a musko, nosi nonshalntno sve po dzepovima...Sa godinama to vise nije moguce, pa nije retkost videti muskarca sa rucnom torbicom, u narodu poznatijom kao PEDERUSHA (bez konotacija molim, hehehe) Dakle , nevolja natera i na to....u mom slucaju kap koja je prevrshila meru su bile naocari....Elem, naocari (za posao) i suncane, 2 mobilna , cigarete, kljucevi (firma ,auto, kuca, sveznjeva komada 3) dokumenti, kartice, cekovna knjizica ...i jos ponesto sto nije za javnost, a svaki muskarac treba da ima u svakom trenutku kod sebe , hehehe I nemoj da mi neko kometarise da se javljam na zensku temu, heheheh jocolor
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

sto imate sve u  SVOJOJ rucnoj torbici ... Empty Re: sto imate sve u SVOJOJ rucnoj torbici ...

03.02.08 21:21
Pitanje je bilo sta nosite u svojoj rucnoj torbici.Niko nije spomenuo zensku ili mushku tako da si potpuno upravu Danubius sto si pisao na ovoj temi.A kako si sam rekao dok je covek mlad nosa sve po dzepovima,tako da ja nemam jos uvek torbicu lol! lol! lol!
Luckasta
Luckasta
Senior
Senior
Broj poruka : 803
Datum upisa : 20.10.2007

sto imate sve u  SVOJOJ rucnoj torbici ... Empty Re: sto imate sve u SVOJOJ rucnoj torbici ...

03.02.08 22:15
ufffffffffffffff...dobro da me danubius podsetio Idea


ma naocareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, njih totalno zaboravila..inace slepa bez njih vise Shocked ...

da da.. i to sa godinama dolazi lol!
taraba
taraba
Junior
Junior
Broj poruka : 248
Location : IT
Datum upisa : 06.10.2007

sto imate sve u  SVOJOJ rucnoj torbici ... Empty Re: sto imate sve u SVOJOJ rucnoj torbici ...

04.02.08 19:00
Novcanik (u kome je smestena sva plastika, od dokumenata do raznoraznih kartica), olovka, kljucevi, vlazne maramice, ulozak i "salvaslip", mobilni i... to je to Smile
Ines69
Ines69
Junior
Junior
Broj poruka : 385
Datum upisa : 25.08.2007

sto imate sve u  SVOJOJ rucnoj torbici ... Empty Re: sto imate sve u SVOJOJ rucnoj torbici ...

05.02.08 4:20
Crna_ovca_chata je napisao/la:Pitanje je bilo sta nosite u svojoj rucnoj torbici.Niko nije spomenuo zensku ili mushku tako da si potpuno upravu Danubius sto si pisao na ovoj temi.A kako si sam rekao dok je covek mlad nosa sve po dzepovima,tako da ja nemam jos uvek torbicu lol! lol! lol!

Ovco dobices od pansionki pederushu za rodjendan,da ne rastezes dzepove.
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 51
Datum upisa : 09.12.2007

sto imate sve u  SVOJOJ rucnoj torbici ... Empty Re: sto imate sve u SVOJOJ rucnoj torbici ...

05.02.08 18:18
Evo da zavirim u ovu moju tasnicu pa cu nabrojati sta sve treba da ima jedna spremna zena u datom trenutku.....

Tasna je malo glomaznija sa par pregrada a sadrzi......Cigare , karmin,upaljac,hemijsku olovku,tabletice za glavu, turpiju za nokte
tabakeru za cigare,snalu za kosu....evo naslo se i mleko za kaffu (ako zatreba na poslu)kozne rukavice, novcanik sa raznim karticama, kljucevi raznih sorti, i jedna kozmetik tasnica sa svim potrebnim priborom za jednu zenu....pa onda parfem itd.
Eto toliko posto provodim 9 sati svakoga dana van kuce ove stvari mi dodju kao preko potrebne.
Danubius
Danubius
Junior
Junior
Broj poruka : 379
Godina : 63
Datum upisa : 25.09.2007

sto imate sve u  SVOJOJ rucnoj torbici ... Empty Re: sto imate sve u SVOJOJ rucnoj torbici ...

08.02.08 21:45
Cccc, devojke...nije da se nesto razumem u zenske tasne, ali slucajno radim sa zenama godinama ..Verujte , po sadrzaju , vase tasne su neki malo veci novcanici, hehehe ?Nego...citam sta se tamo svasta nalazi, (sminku ni jedna nije zaboravila), i primecujem da nesto nedostaje ( a sto treba da ima svaka "spremna" zena, da upotrebim izraz anja-007) A rezervne najlonke, slip, i "alweis"(sa i bez krilaca, po volji) drage dame???? Bice da nosite gomilu nepotrebnih stvari, a ono sto zaista moze zatrebati-ne (zar najlonke ne puknu u sekundi,a nalazite se u ponoc na nekoj zabavi, cvrc???Sta onda, furate pank-look?? ) U danasnje vreme raznih bolestina ima i jos ponesto sto zena treba da ima, no nije obavezno...Takve stvari se nadju kod "spremnih" mukaraca,,,sad u tasnici ili dzepovima, svejedno...Istresite tasne, pa trijaza.... jocolor
komunikativna
komunikativna
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1009
Godina : 51
Location : ispred PC-ea -:))
Datum upisa : 26.08.2007

sto imate sve u  SVOJOJ rucnoj torbici ... Empty Re: sto imate sve u SVOJOJ rucnoj torbici ...

08.02.08 23:45
Danubius aludiras na kondome ?

pa narafno da nosimo i tu sitnicu, u njima drzimo pincetu i flaster u sluchaju" hitnog slucaja",hahahahaha lol!
Luckasta
Luckasta
Senior
Senior
Broj poruka : 803
Datum upisa : 20.10.2007

sto imate sve u  SVOJOJ rucnoj torbici ... Empty Re: sto imate sve u SVOJOJ rucnoj torbici ...

09.02.08 0:12
Danubius je napisao/la:Cccc, devojke...nije da se nesto razumem u zenske tasne, ali slucajno radim sa zenama godinama ..Verujte , po sadrzaju , vase tasne su neki malo veci novcanici, hehehe ?Nego...citam sta se tamo svasta nalazi, (sminku ni jedna nije zaboravila), i primecujem da nesto nedostaje ( a sto treba da ima svaka "spremna" zena, da upotrebim izraz anja-007) A rezervne najlonke, slip, i "alweis"(sa i bez krilaca, po volji) drage dame???? Bice da nosite gomilu nepotrebnih stvari, a ono sto zaista moze zatrebati-ne (zar najlonke ne puknu u sekundi,a nalazite se u ponoc na nekoj zabavi, cvrc???Sta onda, furate pank-look?? ) U danasnje vreme raznih bolestina ima i jos ponesto sto zena treba da ima, no nije obavezno...Takve stvari se nadju kod "spremnih" mukaraca,,,sad u tasnici ili dzepovima, svejedno...Istresite tasne, pa trijaza.... jocolor

danubius...Ti to iz iskustva izgleda komentarises??? Mora da sam nosis dobro sortiranu tasnicu, sa svim potrebnim asesuarima za ne daj Boze? Wink
komunikativna
komunikativna
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1009
Godina : 51
Location : ispred PC-ea -:))
Datum upisa : 26.08.2007

sto imate sve u  SVOJOJ rucnoj torbici ... Empty Re: sto imate sve u SVOJOJ rucnoj torbici ...

09.02.08 0:17
Luckasta gdje ti drzis svoju "pincetu" Rolling Eyes lol!
sava
sava
Senior
Senior
Broj poruka : 556
Datum upisa : 24.01.2008

sto imate sve u  SVOJOJ rucnoj torbici ... Empty Re: sto imate sve u SVOJOJ rucnoj torbici ...

11.02.08 23:18
Torbici? Pa tu ne odgovara deminutiv. Mozda je bolje pitanje "Shta nemate u ruchnoj torbici". affraid scratch Suspect lol!


Zadnja promjena: ; 13.02.08 18:21; ukupno mijenjano 1 put.
Shejnoslava
Shejnoslava
Junior
Junior
Broj poruka : 366
Datum upisa : 01.12.2007

sto imate sve u  SVOJOJ rucnoj torbici ... Empty Re: sto imate sve u SVOJOJ rucnoj torbici ...

13.02.08 17:30
Ne nosim torbice niti novcanike,sve sto mi treba moze da stane u dzep.
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 51
Datum upisa : 09.12.2007

sto imate sve u  SVOJOJ rucnoj torbici ... Empty Re: sto imate sve u SVOJOJ rucnoj torbici ...

13.02.08 22:18
Danubius je napisao/la:Cccc, devojke...nije da se nesto razumem u zenske tasne, ali slucajno radim sa zenama godinama ..Verujte , po sadrzaju , vase tasne su neki malo veci novcanici, hehehe ?Nego...citam sta se tamo svasta nalazi, (sminku ni jedna nije zaboravila), i primecujem da nesto nedostaje ( a sto treba da ima svaka "spremna" zena, da upotrebim izraz anja-007) A rezervne najlonke, slip, i "alweis"(sa i bez krilaca, po volji) drage dame???? Bice da nosite gomilu nepotrebnih stvari, a ono sto zaista moze zatrebati-ne (zar najlonke ne puknu u sekundi,a nalazite se u ponoc na nekoj zabavi, cvrc???Sta onda, furate pank-look?? ) U danasnje vreme raznih bolestina ima i jos ponesto sto zena treba da ima, no nije obavezno...Takve stvari se nadju kod "spremnih" mukaraca,,,sad u tasnici ili dzepovima, svejedno...Istresite tasne, pa trijaza.... jocolor
Pa uz to spremna zena mislila sam na kozmetik torbicu koja se krije u mojoj tasni.Velicine je jedne male tasnice i u njoj drzim dosta intimnih stvari (nije za siru javnost uz to i duple karmine i .....
A za te najlonke nije problem , kad puknu skines pa se setas bez njih, il pocepas i drugu tek da budu u paru i radi fazona....
(salim se nista ne prepustam slucaju,nosim sve sa sobom).
Nekada me nervira kad pocnem da trazim nesto pa prevrnem celu tasnu.
Tako na jednom rodjendanu sedimo mi i poznanik preko puta stola pita mene:"Jel imas mozda pincetu za obrve, treba mi nesto?"
Ja izvadim kozmetik tasnicu iz torbe "ciribu ciriba" covek zinuo od cuda, i naravno stvorim pincetu na stolu.
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 51
Datum upisa : 09.12.2007

sto imate sve u  SVOJOJ rucnoj torbici ... Empty Re: sto imate sve u SVOJOJ rucnoj torbici ...

13.02.08 22:21
Shejnoslava je napisao/la:Ne nosim torbice niti novcanike,sve sto mi treba moze da stane u dzep.
Stejnoslava ti si zajebala vek sa dzepovima a i nas sve sa ovim astronautskim tasnama.
pozzzz
SuNcE
SuNcE
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 106
Datum upisa : 10.02.2008

sto imate sve u  SVOJOJ rucnoj torbici ... Empty Re: sto imate sve u SVOJOJ rucnoj torbici ...

17.02.08 22:28
anja007 je napisao/la:
Shejnoslava je napisao/la:Ne nosim torbice niti novcanike,sve sto mi treba moze da stane u dzep.
Stejnoslava ti si zajebala vek sa dzepovima a i nas sve sa ovim astronautskim tasnama.
pozzzz


VALA BAAAAAASH affraid

Ja inace ne volim tashne, tashnice i torbe da nosima ali na posao ne mogu ici bez TORBETINE ufffffffffff
avatar
Gost
Gost

sto imate sve u  SVOJOJ rucnoj torbici ... Empty Re: sto imate sve u SVOJOJ rucnoj torbici ...

18.02.08 20:55
Par ruzeva, parfem, maskare, ajlajner, gomila nekih cedulja ....nekih brojeva telefona (redovno ne upishem ime uz broj, tako da probrljam)...novchanik, naochare, cigarete...mobilni....i josh gomilu necheg ........samo nemam ogledalo!
komunikativna
komunikativna
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1009
Godina : 51
Location : ispred PC-ea -:))
Datum upisa : 26.08.2007

sto imate sve u  SVOJOJ rucnoj torbici ... Empty Re: sto imate sve u SVOJOJ rucnoj torbici ...

20.02.08 23:10
vishe ne nosim torbicu sad sam ruksak objesila geek

aaaaaa,jesmo mi zene lude,vuchemo ko blesave geek (ups,sorry pocela sam se persirati scratch ) -Smile
Cyber^frigidna
Cyber^frigidna
Senior
Senior
Broj poruka : 569
Godina : 48
Datum upisa : 15.02.2008

sto imate sve u  SVOJOJ rucnoj torbici ... Empty Re: sto imate sve u SVOJOJ rucnoj torbici ...

20.02.08 23:31
ja nemam ruchnu torbicu.. to je uvek torbetina.. i uvek mi je mala
a nosim bukvalno sve.. ja sam spremna za bilo kakvo iznenadno zbivanje

od mojih lichnih dokumenata.. kozmetike .. mirisa.. pribora za higijenu.. uloshci .. tamponi.. lekovi i pribor za prvu pomoc .. razni slatkishi .. rachuni.. gomila raznih papira koje vishe i ne znam shta su .. al znam da mi trebaju "za ne daj boze" Very Happy i tako..
+ za dete .. knjizica .. lekovi za hitne sluchajeve ..
Danubius
Danubius
Junior
Junior
Broj poruka : 379
Godina : 63
Datum upisa : 25.09.2007

sto imate sve u  SVOJOJ rucnoj torbici ... Empty Re: sto imate sve u SVOJOJ rucnoj torbici ...

21.02.08 21:57
Sve nesto citam , hoce li ko napisati da uvek nosi vecu kolicinu deviza , ili porodicni nakit velike vrednosti u torbici, pa da pribelezim avatar, heheh Bittno da svakave gluposti nosite...nego,,,Znam jednu damu sto nosi "dugu devetku" (zastava CZ 9mm, pistolj) u torbici...Pitam-sta ce ti? kaze ona -za samoodbranu...Sa 9mm mozes ubiti i slona , ako treba ...I ko je to video jos da zene treba da se "brane", hehehe...ako me razumete... jocolor
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 51
Datum upisa : 09.12.2007

sto imate sve u  SVOJOJ rucnoj torbici ... Empty Re: sto imate sve u SVOJOJ rucnoj torbici ...

22.02.08 18:10
Ja recimo nosim u novcaniku sve zive zdravstvene i bankovne kartice.
Neznam zasto retko ih vadim iz torbe (sreca te me jos nisu pokrali a kad bi mi nedaj boze nestao negde na odmoru u paketu sa vozackom dozvolom i pasosem mogla bih da se "uslikam" za licnu kartu.
Apropo kad krenem na odmor nakit obavezno spakujem u kutijicu a kutijicu naravno u svoju "ciribu-ciriba" tasnu da se ne zagubi slucajno po torbama i u transportu. lol!
sonia
sonia
Senior
Senior
Broj poruka : 598
Godina : 50
Location : my world
Datum upisa : 26.08.2007

sto imate sve u  SVOJOJ rucnoj torbici ... Empty Re: sto imate sve u SVOJOJ rucnoj torbici ...

18.05.08 14:33
Danubius je napisao/la:Sve nesto citam , hoce li ko napisati da uvek nosi vecu kolicinu deviza , ili porodicni nakit velike vrednosti u torbici, pa da pribelezim avatar, heheh Bittno da svakave gluposti nosite...nego,,,Znam jednu damu sto nosi "dugu devetku" (zastava CZ 9mm, pistolj) u torbici...Pitam-sta ce ti? kaze ona -za samoodbranu...Sa 9mm mozes ubiti i slona , ako treba ...I ko je to video jos da zene treba da se "brane", hehehe...ako me razumete... jocolor


hahahahaha, ova najbolja se ''devetkom'' lol!
Montoya
Montoya
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1543
Location : na 3 min.odavde:))
Datum upisa : 15.01.2008

sto imate sve u  SVOJOJ rucnoj torbici ... Empty Re: sto imate sve u SVOJOJ rucnoj torbici ...

18.05.08 20:49
sve ste vetj nabrojali sta se nosi u torbici:)))
robija60
robija60
Junior
Junior
Broj poruka : 257
Location : bar
Datum upisa : 25.08.2007

IGRE
IGRA-1:

sto imate sve u  SVOJOJ rucnoj torbici ... Empty Re: sto imate sve u SVOJOJ rucnoj torbici ...

18.05.08 23:09
ma ja bi bila najsrecnija da jos uvek turim novcanik u zadnji dzep od farmerica al jbg , sve ide s vremenom
dok sve stavis u torbu sa svim mogucim "rezervnim" dodacima
za novcanik nema mesta onda pare u dzep:))
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

sto imate sve u  SVOJOJ rucnoj torbici ... Empty Re: sto imate sve u SVOJOJ rucnoj torbici ...

29.06.08 2:48
Novčanik,dva mobitela,ključevi,mali plisani majmun,koji mi je amajlija,sprej za usne (šminku nikada ne nosim,danas kad postoje toliko kvalitetni ruzevi,degutantno mi je kad vidim da dama vadi ogledalce i popravlja krmin,bljakkkkkkkk)
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

sto imate sve u  SVOJOJ rucnoj torbici ... Empty Re: sto imate sve u SVOJOJ rucnoj torbici ...

29.06.08 2:53
Danubius je napisao/la:Sve nesto citam , hoce li ko napisati da uvek nosi vecu kolicinu deviza , ili porodicni nakit velike vrednosti u torbici, pa da pribelezim avatar, heheh Bittno da svakave gluposti nosite...nego,,,Znam jednu damu sto nosi "dugu devetku" (zastava CZ 9mm, pistolj) u torbici...Pitam-sta ce ti? kaze ona -za samoodbranu...Sa 9mm mozes ubiti i slona , ako treba ...I ko je to video jos da zene treba da se "brane", hehehe...ako me razumete... jocolor

Hehe,ja se sjecam kad sam bila mladja,da sam nosila sprej,bez toga nisam isla nigdje.Bilo mozda neko drugo vrijeme,mozda nisam bila sigurna u sebe.Ali stvarno sam ga nosila.Danas su moderni elektricni pendreci;)))ko zna zasto...
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

sto imate sve u  SVOJOJ rucnoj torbici ... Empty Re: sto imate sve u SVOJOJ rucnoj torbici ...

24.08.08 21:40
Sve osim misha:)
njega sam se otarasila tako sto sam vrlo cesto umesto pudera u brzini koristila njega....HyHy...
ma shalim se Smile
Sve gluposti tipa od do:) Klasicno.
Drugi_neko
Drugi_neko
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 51
Location : Serbia
Datum upisa : 05.12.2007

sto imate sve u  SVOJOJ rucnoj torbici ... Empty Re: sto imate sve u SVOJOJ rucnoj torbici ...

02.12.09 22:39
Amam zene sve ste nabrojale ali malo koja je rekla d anosi novac....izgleda da toga ima najmanje hahahahahahahh

Inace zenske torbe su mi uvek ono budile znatizelju u smislu 1000 nekih sitnica.......definitivno nije lako biti ZENA!
Sponsored content

sto imate sve u  SVOJOJ rucnoj torbici ... Empty Re: sto imate sve u SVOJOJ rucnoj torbici ...

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.