Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Letovanje i gde?

+15
Intelektuvalac
nezanimljiva
Cyber^frigidna
milica_chobanica
Luckasta
anja007
Moderato_Kantabille
veccana44
Storm_z
robija60
sava
njushkalo_37
Tatko_Pantelija
Montoya
Uobrazena
19 posters
 :: PUTOVANJA
Go down
Uobrazena
Uobrazena
Junior
Junior
Broj poruka : 278
Godina : 48
Datum upisa : 14.10.2007

IGRE
IGRA-1:

Letovanje i gde? Empty Letovanje i gde?

30.03.08 17:38
Da podelimo utiske o destinacijama za ovu godinu...
Montoya
Montoya
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1543
Location : na 3 min.odavde:))
Datum upisa : 15.01.2008

Letovanje i gde? Empty Re: Letovanje i gde?

30.03.08 17:52
deff.reseno, Tasos-Grcka...sto je sigurno-sigurno je:)) lol!
Uobrazena
Uobrazena
Junior
Junior
Broj poruka : 278
Godina : 48
Datum upisa : 14.10.2007

IGRE
IGRA-1:

Letovanje i gde? Empty Re: Letovanje i gde?

30.03.08 18:10
Doctore,bio vec ili tek sada prvi put?
Montoya
Montoya
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1543
Location : na 3 min.odavde:))
Datum upisa : 15.01.2008

Letovanje i gde? Empty Re: Letovanje i gde?

30.03.08 19:53
Od Bgd-Kavala 780 km, stigne se za 10-12 sati, auto put od pocetka do kraja,cene pristojne, usluga ekstra, more za primer, nema guzve na plazama...isve ostalo pratece je ekstra.


Zadnja promjena: Montoya; 31.03.08 8:07; ukupno mijenjano 1 put.
Tatko_Pantelija
Tatko_Pantelija
Junior
Junior
Broj poruka : 489
Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 26.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Letovanje i gde? Empty Re: Letovanje i gde?

30.03.08 23:04
U jedno mestao gde u sred CG nema Crnogorica....hahaha

ali ima svasta drugo...........
njushkalo_37
njushkalo_37
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1014
Location : daleko od tebe
Datum upisa : 04.11.2007

IGRE
IGRA-1:

Letovanje i gde? Empty Re: Letovanje i gde?

31.03.08 0:38
verovatno Ada makiška strana Wink
njushkalo_37
njushkalo_37
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1014
Location : daleko od tebe
Datum upisa : 04.11.2007

IGRE
IGRA-1:

Letovanje i gde? Empty Re: Letovanje i gde?

31.03.08 0:40
Tatko_Pantelija je napisao/la:U jedno mestao gde u sred CG nema Crnogorica....hahaha

ali ima svasta drugo...........


jel znaš ruski ? ako neznaš počni sa učenjem Smile
sava
sava
Senior
Senior
Broj poruka : 556
Datum upisa : 24.01.2008

Letovanje i gde? Empty Re: Letovanje i gde?

31.03.08 0:49
njushkalo_37 je napisao/la:verovatno Ada makiška strana Wink



lol! Hahahaha tu sam pre mora i posle mora. Obavezno makishka strana:)
njushkalo_37
njushkalo_37
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1014
Location : daleko od tebe
Datum upisa : 04.11.2007

IGRE
IGRA-1:

Letovanje i gde? Empty Re: Letovanje i gde?

31.03.08 10:55
sava je napisao/la:
njushkalo_37 je napisao/la:verovatno Ada makiška strana Wink



lol! Hahahaha tu sam pre mora i posle mora. Obavezno makishka strana:)


čekam te kod stanice br.10 Cool
robija60
robija60
Junior
Junior
Broj poruka : 257
Location : bar
Datum upisa : 25.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Letovanje i gde? Empty Re: Letovanje i gde?

31.03.08 13:20
Ja necu nigde na letovanje
Čekacu vas koji dolayite na eltovanje da se druzimo
lol!
Storm_z
Storm_z
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1034
Godina : 54
Location : Olujna polja
Datum upisa : 31.08.2007

Letovanje i gde? Empty Re: Letovanje i gde?

31.03.08 13:36
Prosle godine sam bila i nisam te videla No Eto,a Veca mi rekla gde si...
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Letovanje i gde? Empty Re: Letovanje i gde?

05.04.08 22:20
Ja na ljetovanje necu ici nigdje.Ali cu zato uzivati u Budvanskim plazama.I kad neko od Vas dodje.Rado cu popiti kaficu i cakulati sa vama o svima nama.
Ali umjesto ljetovanja.Moj godišnji odmor,od 30 aprila do 11 maja.Provescu na jedno najljepše mjesto na svijetu.Gdje idem da dušu odmorim od svih dešavanja u poslednje dvije godine.
kad se vratim .Vrlo radu ću podijeliti sa vama,moje utiske.I pokusati bar malo da Vam predočim to mjesto.Sad nek to bude tajna;)))
Tatko_Pantelija
Tatko_Pantelija
Junior
Junior
Broj poruka : 489
Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 26.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Letovanje i gde? Empty Re: Letovanje i gde?

06.04.08 13:17
Ajde Veco a posle toga dolazimo i mi kod tebe.
Montoya
Montoya
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1543
Location : na 3 min.odavde:))
Datum upisa : 15.01.2008

Letovanje i gde? Empty Re: Letovanje i gde?

06.04.08 13:24
eeeeee da...idemo da nas lepo ugosti kao praffi domachin:)))))) lol!
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

Letovanje i gde? Empty Re: Letovanje i gde?

06.04.08 15:25
Zlatibor u avgustu :0
Storm_z
Storm_z
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1034
Godina : 54
Location : Olujna polja
Datum upisa : 31.08.2007

Letovanje i gde? Empty Re: Letovanje i gde?

07.04.08 19:53
Srecan put Veccana I love you
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 51
Datum upisa : 09.12.2007

Letovanje i gde? Empty Re: Letovanje i gde?

07.04.08 23:51
Grcka, nezamenljiva je topla i veoma srdacna zemlja.Ljudi uvek nasmejani a lubenice ko kuce.....sirtaki svirkaju svako vece a kad zaigraju uhhhh....ma divni su mi.
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Letovanje i gde? Empty Re: Letovanje i gde?

07.04.08 23:57
anja007 je napisao/la:Grcka, nezamenljiva je topla i veoma srdacna zemlja.Ljudi uvek nasmejani a lubenice ko kuce.....sirtaki svirkaju svako vece a kad zaigraju uhhhh....ma divni su mi.
Da istina je,samo kazete da ste iz Beograda,klanjaju Vam.Jure vas ko ludi oni ruzni,prljavi Grci.A kad cekate na cariski prolaz po 5 ura.Sve vam na nos izadje.A tek,koliko imaju kuca lutalica.,mama mija;)))Ne mo te nikada naruciti Tursku kafu,bice te uz kiseli osmjeh ,ispravljeni.Grčka kafa moze;)))
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Letovanje i gde? Empty Re: Letovanje i gde?

07.04.08 23:57
Storm_z je napisao/la:Srecan put Veccana I love you
Hvala mila,Wink))
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 51
Datum upisa : 09.12.2007

Letovanje i gde? Empty Re: Letovanje i gde?

08.04.08 0:13
veccana44 je napisao/la:
anja007 je napisao/la:Grcka, nezamenljiva je topla i veoma srdacna zemlja.Ljudi uvek nasmejani a lubenice ko kuce.....sirtaki svirkaju svako vece a kad zaigraju uhhhh....ma divni su mi.
Da istina je,samo kazete da ste iz Beograda,klanjaju Vam.Jure vas ko ludi oni ruzni,prljavi Grci.A kad cekate na cariski prolaz po 5 ura.Sve vam na nos izadje.A tek,koliko imaju kuca lutalica.,mama mija;)))Ne mo te nikada naruciti Tursku kafu,bice te uz kiseli osmjeh ,ispravljeni.Grčka kafa moze;)))
Vecana, jesi li ti bila nekada na letovanju u Grckoj?
Ja evo godinama vec letujem, i retko ko od konobara da ti se obrati na grckom jeziku.Vecinom su nasi srbi tamo zaposljeni,a na Halkidikiju recimo ili na Rodosu mozes se sporazumeti engleskim jezikom ili nemackim.
Ali sto se tice gostoljubivosti, danas recimo popijes pice na plazi , sutra te konobar vidi i odmah trci da ti donese isto pice.
A u Crnoj gori, recimo konobarima treba jedno sat vremena da se seti da posluzi, znam iz prica mojih drugarica.
Ja volim i crnogorsko primorje, nemoj pogresno da me shvatis, i rado bih letovala u Budvi ali Grcka je zaista nesto posebno.
Apartmani su klimatizovani s obzirom na visoku temperaturu, skoro svaki je pravljen od mermernih plocica stvarno nesto izuzetno, a grci...one prave vidis uvece setaju svoje plavuse pod ruku sa prefektnim frizurama, a najzanimljivije je sto na autima vecina njih nema prednje tablice(neznam zasto).
A volim ja i nase jadransko more, crnu goru, izuzetna je i hrvatska, ali moja familija kao da je pupcanom vrpcom vezana bas za ovaj grcki deo , tako da nemam izbora.
Luckasta
Luckasta
Senior
Senior
Broj poruka : 803
Datum upisa : 20.10.2007

Letovanje i gde? Empty Re: Letovanje i gde?

08.04.08 7:15
Letovanje provodim zadnje 3 godine radi mame u Budvi. Prva godina mi je u Budvi uzasna bila, niti mi se Budva svidela, niti centralna plaza. (Ako se bez automobila, vezan si za gradsku plazu). Service,ljubauznost, silni containeri za smece, ne stoje u nikakvome slucaju ,u relaciji prema cenama koje se traze za bilo koju uslugu. Sama pomisao na nedostatak vode u stanu, dovodi vec do histerije...Ali kao sto navedo vec, samo prva godina je bila uzasna.. Druga je bila vec malo bolja, jer sam znala sta me ocekuje, bila sam spremna znaci:))))))))) Zato je lani bilo predivno, upoznala sam Veccanu i najveci deo boravka u Budvi sam provela u njenom drustvu. Takodje smo se druzile sa Robijom, Irenom,morskoZLO,Gosca419 i sa Cakanom, povremeno.
Kroz to druzenje sa Veccanom, nisam primecivala vise stvari, koje su mi do tada strasno smetale..Tako da sada jedva cekam leto i boravak u Budvi. Ne zbog Budve, vec zbog Veccane i njene sestre.
Od kako su mi deca odrasla, nisam vise obavezna da putujem leti na more. Zato redovno zimi letimo u tople krajeve na godisnji odmor, tako da je leti neznacajno u sustini gde smo.Na prostorima ex-yu primorja, mi je oduvek apsolutni favorit SAMO Portoroz, tu obavezno svako leto i dalje idem makar za 3 dana. Inace mi je omiljena destinacija svaka zemlja u Karibik, posebno Domenikanska Republika i Mexiko. Tako da svake zime se vode porodicni pregovori i trazi se kompromis Dom Rep za mene ili gde porodica zeli..Kako god da jeste, svako od nas treba da uziva i da se odmori, bilo gde da je na odmoru...A jos ako se ima pravo drustvo, onda je i na mome lepome Dunavu sa komarcima pravi uzitak i ludilo:)))
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Letovanje i gde? Empty Re: Letovanje i gde?

08.04.08 14:22
anja007 je napisao/la:
veccana44 je napisao/la:
anja007 je napisao/la:Grcka, nezamenljiva je topla i veoma srdacna zemlja.Ljudi uvek nasmejani a lubenice ko kuce.....sirtaki svirkaju svako vece a kad zaigraju uhhhh....ma divni su mi.
Da istina je,samo kazete da ste iz Beograda,klanjaju Vam.Jure vas ko ludi oni ruzni,prljavi Grci.A kad cekate na cariski prolaz po 5 ura.Sve vam na nos izadje.A tek,koliko imaju kuca lutalica.,mama mija;)))Ne mo te nikada naruciti Tursku kafu,bice te uz kiseli osmjeh ,ispravljeni.Grčka kafa moze;)))
Vecana, jesi li ti bila nekada na letovanju u Grckoj?
Ja evo godinama vec letujem, i retko ko od konobara da ti se obrati na grckom jeziku.Vecinom su nasi srbi tamo zaposljeni,a na Halkidikiju recimo ili na Rodosu mozes se sporazumeti engleskim jezikom ili nemackim.
Ali sto se tice gostoljubivosti, danas recimo popijes pice na plazi , sutra te konobar vidi i odmah trci da ti donese isto pice.
A u Crnoj gori, recimo konobarima treba jedno sat vremena da se seti da posluzi, znam iz prica mojih drugarica.
Ja volim i crnogorsko primorje, nemoj pogresno da me shvatis, i rado bih letovala u Budvi ali Grcka je zaista nesto posebno.
Apartmani su klimatizovani s obzirom na visoku temperaturu, skoro svaki je pravljen od mermernih plocica stvarno nesto izuzetno, a grci...one prave vidis uvece setaju svoje plavuse pod ruku sa prefektnim frizurama, a najzanimljivije je sto na autima vecina njih nema prednje tablice(neznam zasto).
A volim ja i nase jadransko more, crnu goru, izuzetna je i hrvatska, ali moja familija kao da je pupcanom vrpcom vezana bas za ovaj grcki deo , tako da nemam izbora.
Ne kazem da nije super.Ali bem ti zemlju,kad moram da pazim,gdje cu da sjednem.I odmah da trazim cjenovnik.U dva objekta,koji su jedan uz drugi.U jednom je kafica 2 eura,u drugom 8 eura.Gdje to ima tolika razlika.Onda moras,svako malo da pazis na novčanik.da ti ga neko ne mazne.
Svaka čast za gostoprinstvo.Ali previše su novalentni.Ja idem da se odmorim a ne da sa konobarima,mlatim praznu slamu.Plaze su bezveze,ne svidja mi se njihov pijesak,kao prašina je.Mali vetrić oke pune prasine.
Ne kazem da nije lijepo jeste,vole Srbiju,to je nesto neshvatljivo.Dok mi njih volimo ali ne jedan posto koliko oni nas.Imaju divne puteve,onda taj pogled mora i brda.Gdje se rijetko gdje to moze vidjeti.Volim njihovu brdovitost.Volim njihove suvenire,one statue od kamenje.Opučim se noseći ih,ali je gust kad ih donesem doma i poredjam po polica.
Ja lično volim Grčku,mada isto mislim da nase primorje daje nesto više danas.ljetovaćete danas u apartmanima gdje ima i veraćijevog namjestaja,a da ne kazem klima i te tarankovine to danas ima i u toalet.Ali priznace te plaze su divne,rekvizita kakvih hocete,konobar ce vam na lezaljki donijeti pice.Danas je sve to drugacije nego prije dvije a da ne pominjem više godina.Jedina mana je ta guzva,pa ponekada nedostatak vode .Hrana je perfektna,za svačiji dzep.Ali normalno treba znati sve to naći.Onda muzički program,raznovstan,diskoteke gdje ventilacioni sistem je takav,da nema sanse da se mozete oznojiti,a cijelu noc cupkate.Na jednom mjestu,svaku vece mozete vidjeti neku poznatu ličnost iz sou bizniza .Svasta ima,vjeruj te mi.Ali ima i ona plati pa se klati;)))
Ali cijene su bas kao u Grčkoj.Ali nema onih enormnih kao sto zna imati kod njih.Nema čekanja na granici 5 ura.Wink))
milica_chobanica
milica_chobanica
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 146
Datum upisa : 17.03.2008

Letovanje i gde? Empty Re: Letovanje i gde?

08.04.08 15:20
Letovanje i gde? Legenderusije0ei
Tamo bre de nema vaki tipovi.
Cyber^frigidna
Cyber^frigidna
Senior
Senior
Broj poruka : 569
Godina : 48
Datum upisa : 15.02.2008

Letovanje i gde? Empty Re: Letovanje i gde?

08.04.08 15:23
haha gde li ih ti nadje takve Smile
Montoya
Montoya
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1543
Location : na 3 min.odavde:))
Datum upisa : 15.01.2008

Letovanje i gde? Empty Re: Letovanje i gde?

08.04.08 17:47
a dje nadje te sa zutim oko vrata?Smile)) lol!
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Letovanje i gde? Empty Re: Letovanje i gde?

08.04.08 19:34
Milice,ljubim te za ovo.Nasmijala si me do besvesti.Ima,koliko ojjjjjjjjjjj,ali im jos tezi budzelari,mama mija,a svi ponjimaju pa ruski,pa aljbanski;)))
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 51
Datum upisa : 09.12.2007

Letovanje i gde? Empty Re: Letovanje i gde?

08.04.08 22:28
veccana44 je napisao/la:
anja007 je napisao/la:
veccana44 je napisao/la:
anja007 je napisao/la:Grcka, nezamenljiva je topla i veoma srdacna zemlja.Ljudi uvek nasmejani a lubenice ko kuce.....sirtaki svirkaju svako vece a kad zaigraju uhhhh....ma divni su mi.
Da istina je,samo kazete da ste iz Beograda,klanjaju Vam.Jure vas ko ludi oni ruzni,prljavi Grci.A kad cekate na cariski prolaz po 5 ura.Sve vam na nos izadje.A tek,koliko imaju kuca lutalica.,mama mija;)))Ne mo te nikada naruciti Tursku kafu,bice te uz kiseli osmjeh ,ispravljeni.Grčka kafa moze;)))
Vecana, jesi li ti bila nekada na letovanju u Grckoj?
Ja evo godinama vec letujem, i retko ko od konobara da ti se obrati na grckom jeziku.Vecinom su nasi srbi tamo zaposljeni,a na Halkidikiju recimo ili na Rodosu mozes se sporazumeti engleskim jezikom ili nemackim.
Ali sto se tice gostoljubivosti, danas recimo popijes pice na plazi , sutra te konobar vidi i odmah trci da ti donese isto pice.
A u Crnoj gori, recimo konobarima treba jedno sat vremena da se seti da posluzi, znam iz prica mojih drugarica.
Ja volim i crnogorsko primorje, nemoj pogresno da me shvatis, i rado bih letovala u Budvi ali Grcka je zaista nesto posebno.
Apartmani su klimatizovani s obzirom na visoku temperaturu, skoro svaki je pravljen od mermernih plocica stvarno nesto izuzetno, a grci...one prave vidis uvece setaju svoje plavuse pod ruku sa prefektnim frizurama, a najzanimljivije je sto na autima vecina njih nema prednje tablice(neznam zasto).
A volim ja i nase jadransko more, crnu goru, izuzetna je i hrvatska, ali moja familija kao da je pupcanom vrpcom vezana bas za ovaj grcki deo , tako da nemam izbora.
Ne kazem da nije super.Ali bem ti zemlju,kad moram da pazim,gdje cu da sjednem.I odmah da trazim cjenovnik.U dva objekta,koji su jedan uz drugi.U jednom je kafica 2 eura,u drugom 8 eura.Gdje to ima tolika razlika.Onda moras,svako malo da pazis na novčanik.da ti ga neko ne mazne.
Svaka čast za gostoprinstvo.Ali previše su novalentni.Ja idem da se odmorim a ne da sa konobarima,mlatim praznu slamu.Plaze su bezveze,ne svidja mi se njihov pijesak,kao prašina je.Mali vetrić oke pune prasine.
Ne kazem da nije lijepo jeste,vole Srbiju,to je nesto neshvatljivo.Dok mi njih volimo ali ne jedan posto koliko oni nas.Imaju divne puteve,onda taj pogled mora i brda.Gdje se rijetko gdje to moze vidjeti.Volim njihovu brdovitost.Volim njihove suvenire,one statue od kamenje.Opučim se noseći ih,ali je gust kad ih donesem doma i poredjam po polica.
Ja lično volim Grčku,mada isto mislim da nase primorje daje nesto više danas.ljetovaćete danas u apartmanima gdje ima i veraćijevog namjestaja,a da ne kazem klima i te tarankovine to danas ima i u toalet.Ali priznace te plaze su divne,rekvizita kakvih hocete,konobar ce vam na lezaljki donijeti pice.Danas je sve to drugacije nego prije dvije a da ne pominjem više godina.Jedina mana je ta guzva,pa ponekada nedostatak vode .Hrana je perfektna,za svačiji dzep.Ali normalno treba znati sve to naći.Onda muzički program,raznovstan,diskoteke gdje ventilacioni sistem je takav,da nema sanse da se mozete oznojiti,a cijelu noc cupkate.Na jednom mjestu,svaku vece mozete vidjeti neku poznatu ličnost iz sou bizniza .Svasta ima,vjeruj te mi.Ali ima i ona plati pa se klati;)))
Ali cijene su bas kao u Grčkoj.Ali nema onih enormnih kao sto zna imati kod njih.Nema čekanja na granici 5 ura.Wink))
Pa jest.Vuce mene letovanje u nasoj zemlji, pogotvu ljude iz dijaspore, koji su zeljni bas nasih ljudi.Samo mora se unapred lepo sve organizovati.
Pre par godina sam bila u Petrovcu, doslo nam tako iznenada kada su bile pune sezone u jeku.
I tada ti u Petrovcu nude sobu sa 4 kreveta, koja se zamalo nisu srusila a preko puta plaze.Kola gde god parkiras placas, samo sto ti i vazduh nisu naplatili.Tada smo odseli kod nekih prijatelja u Susnju gde moja sestra godinama letuje.
Ruku na srce tip je imao kucu boli-glava sa pogledom na ceo Bar i one trajekte nocu.Muzika sa plaze se cula celim danom, a nocu pratis nocni zivot do izjutra.
U svakom slucaju bilo je bolje nego ona jedna soba jer mislim da bih se ubila od teskobe.
Grcka je drugacija, tamo dobijes apartman sa dve sobe, dva televizora, klima uredjajima terasom.Deset dana 500 e za celu familiju, a onda mozes da trosis ko covek.Hocu da kazem da ne deru sa cenama za prenociste, vec dobijes dobre apartmane veoma povoljno.
Grcka me vise prvlaci zbog bundi, koze itd....chopinga kod zena nikada dosta, tako da sto se tice kupovine to je pravo mesto.
Iz Nemacke kad za Grcku letis avionom to vec kosta 5000e za jednu recimo cetvoroclanu familiju pa ko voli nek izvoli.
Sto se tice toplijih zemalja volim i njih, narocito Spaniju i kanarska ostrva, letovala sam i u tom delu ali nase je ipak nase bez obzira na sav onaj luxsuz koji nude nemacki hoteli sagrdjeni na Kanarskim ostrvima.


Zadnja promjena: anja007; 08.04.08 22:38; ukupno mijenjano 2 put/a.
Tatko_Pantelija
Tatko_Pantelija
Junior
Junior
Broj poruka : 489
Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 26.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Letovanje i gde? Empty Re: Letovanje i gde?

08.04.08 22:36
Ovi se i ne kupaju, samo lizu (sladoled).
koji skoci u vodu udavi se, povuce ga sidro (kajla) hahaha
Montoya
Montoya
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1543
Location : na 3 min.odavde:))
Datum upisa : 15.01.2008

Letovanje i gde? Empty Re: Letovanje i gde?

08.04.08 23:44
Vidi se da su "shmekeri" a takmice se ko ima teze zuto:))) lol!
avatar
nezanimljiva
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 8
Datum upisa : 07.04.2008

Letovanje i gde? Empty Re: Letovanje i gde?

09.04.08 20:36
Na pustom ostrvu, sa dzigericom naravno lol!
Sponsored content

Letovanje i gde? Empty Re: Letovanje i gde?

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.