Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koga od chatera zelite da upoznate licno?

+18
veccana44
sandra35
doctorr67
anja007
Invisible_Lady
ottawa
ana35
Nivea
Bykota
Sonata
_EVIL_INSIDE___
Luna_
Montoya
Tricky
Tatko_Pantelija
Crna_ovca_chata
taraba
Uobrazena
22 posters
Go down
avatar
Gost
Gost

Koga od chatera zelite da upoznate licno? - Page 2 Empty Re: Koga od chatera zelite da upoznate licno?

03.10.08 13:41
Kao u Holivudu....ok je zamisao.

Ali pazi..mnogo chatera znam i znam za mnoga druzenja koja se organizuju sa po 10, 15 pa i vise chatera,
aj makar tako nesto
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 51
Datum upisa : 09.12.2007

Koga od chatera zelite da upoznate licno? - Page 2 Empty Re: Koga od chatera zelite da upoznate licno?

03.10.08 13:46
Da ali to je malo....jako malo ljudi a ljudi je mnogo koje bih volela da vidim na jednome mestu a za vreme skupa.
No ako ti imas bolju zamisao izjasni se.Koje bi to mesto izabrao a da bude za svaciji ukus?
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Koga od chatera zelite da upoznate licno? - Page 2 Empty Re: Koga od chatera zelite da upoznate licno?

03.10.08 17:49
doticnu iznad npr:)
sandra35
sandra35
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 175
Godina : 53
Location : Tamo gde Okeani pocinju
Datum upisa : 06.06.2008

Koga od chatera zelite da upoznate licno? - Page 2 Empty Re: Koga od chatera zelite da upoznate licno?

12.10.08 4:50
vecanu, robiju, shejnoslavu, Owcu, stranca, Tatka, Uobrazenu, summer_donu, issidoru.....

I jos njih
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Koga od chatera zelite da upoznate licno? - Page 2 Empty Re: Koga od chatera zelite da upoznate licno?

17.10.08 21:06
Poznajem Vas mnogo,čini mi se neke od rodjenja,)))Zamislite da ste mi svi u private,kao sto vas ovdje vidim.Imala sam priliku,da pijem kaficu sa Robija60,I-R-E-N-A,Luckasta,Morsko zlo,Bond.Sofija,Namcor,komsinicach,Speeed,vip-tetka.Storm,tatko.pantelija,Plavi biser i jos mnogo vas.Nemam rijeci ni za koga samo jedno veliko im hvala,jer su divni ljudi,sa vrlinama i manama kao svi mi,hehehe.Tako bih voljela upoznati,Sandra35 i Sonatu,dvije zene,čini mi se puno romanticne i na da sve obrazovane.Voljela bih upoznati takodje,zuturuzu sa dunava,domingeza i slovensku ,danibusa,njuskala,doctora,crnuovcu cata,tricky,ana,sejnoslavu,ines68 i uobrazenu.Mozda sam nekoga zaboravila,kad se sjetim pomenucu ga,aaaaaaaa da zaboravim,da kazem da znam licno Jovanova,e heheeeeeee sa njim se budim;))))))
avatar
Gost
Gost

Koga od chatera zelite da upoznate licno? - Page 2 Empty Re: Koga od chatera zelite da upoznate licno?

26.10.08 13:09
za sad samo jednu osobu
JelenaZZ (dugo se znamo sa chata ko da smo rod najrodjeniji)


Zadnja promjena: KorisnickoIme; 28.10.08 21:20; ukupno mijenjano 1 put.
Mrezhni_Shetach
Mrezhni_Shetach
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 2
Godina : 48
Location : Nish
Datum upisa : 25.10.2008

Koga od chatera zelite da upoznate licno? - Page 2 Empty Re: Koga od chatera zelite da upoznate licno?

28.10.08 17:23
Upoznajte Joe Black-a Very Happy .. i naravno mene ... sto se tice mene , ja sam dosta upoznao , i previse mi je za 3 zivota .... deja vu
Nivea
Nivea
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 63
Datum upisa : 23.02.2008

Koga od chatera zelite da upoznate licno? - Page 2 Empty Re: Koga od chatera zelite da upoznate licno?

28.10.08 20:39
KorisnickoIme je napisao/la:za sad samo dve osobe
Nivea (predivna osoba) i JelenaZZ (dugo se znamo sa chata ko da smo rod najrodjeniji)



Hvala ali ............ tesko
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 51
Datum upisa : 09.12.2007

Koga od chatera zelite da upoznate licno? - Page 2 Empty Re: Koga od chatera zelite da upoznate licno?

28.10.08 21:40
Mrezhni_Shetach je napisao/la:Upoznajte Joe Black-a Very Happy .. i naravno mene ... sto se tice mene , ja sam dosta upoznao , i previse mi je za 3 zivota .... deja vu
Nisi dobro upoznavao , ne bi se tako brzo zasitio:pp
Pozdrav mrezni_setac i dobro nam dosao pa uzivaj ovde medj mladim djevojkama....mozda promenis i misljenje...
neven_
neven_
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 86
Godina : 15
Location : Okolina Inđije
Datum upisa : 10.02.2008

Koga od chatera zelite da upoznate licno? - Page 2 Empty Re: Koga od chatera zelite da upoznate licno?

29.10.08 15:52
Licno, voleo bih upoznati, sa njom za njen rodjendan izaci na rucak ili veceru je gospodja Slovenska. Ona dama koje pise, i ima najdarze meni ime...
komunikativna
komunikativna
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1009
Godina : 51
Location : ispred PC-ea -:))
Datum upisa : 26.08.2007

Koga od chatera zelite da upoznate licno? - Page 2 Empty Re: Koga od chatera zelite da upoznate licno?

29.10.08 22:11
veccana44 je napisao/la:Poznajem Vas mnogo,čini mi se neke od rodjenja,)))Zamislite da ste mi svi u private,kao sto vas ovdje vidim.Imala sam priliku,da pijem kaficu sa Robija60,I-R-E-N-A,Luckasta,Morsko zlo,Bond.Sofija,Namcor,komsinicach,Speeed,vip-tetka.Storm,tatko.pantelija,Plavi biser i jos mnogo vas.Nemam rijeci ni za koga samo jedno veliko im hvala,jer su divni ljudi,sa vrlinama i manama kao svi mi,hehehe.Tako bih voljela upoznati,Sandra35 i Sonatu,dvije zene,čini mi se puno romanticne i na da sve obrazovane.Voljela bih upoznati takodje,zuturuzu sa dunava,domingeza i slovensku ,danibusa,njuskala,doctora,crnuovcu cata,tricky,ana,sejnoslavu,ines68 i uobrazenu.Mozda sam nekoga zaboravila,kad se sjetim pomenucu ga,aaaaaaaa da zaboravim,da kazem da znam licno Jovanova,e heheeeeeee sa njim se budim;))))))

uffffffff...samo da mi je tava pri ruci,, kako bih te...puc,puc po doooopetuuuuuuuuuuuuu Twisted Evil lol!
neven_
neven_
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 86
Godina : 15
Location : Okolina Inđije
Datum upisa : 10.02.2008

Koga od chatera zelite da upoznate licno? - Page 2 Empty Re: Koga od chatera zelite da upoznate licno?

30.10.08 16:27
Nemam neku zelju, da upoznam, Ikog, za sada. Ono sto sam upoznao, primetio sam da su to obicni ljudi koji znaju, nesto malo da upotrebe kompic, i nisu bas ono sto su na, catu ili forumu...
- Verovatno cu jednog dana, neke osobe i upoznti...Tad ce se slika o meni menjati... Hehehe, bilo bi to zestoko iznenadjenje.
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Koga od chatera zelite da upoznate licno? - Page 2 Empty Re: Koga od chatera zelite da upoznate licno?

30.10.08 18:18
komunikativna je napisao/la:
veccana44 je napisao/la:Poznajem Vas mnogo,čini mi se neke od rodjenja,)))Zamislite da ste mi svi u private,kao sto vas ovdje vidim.Imala sam priliku,da pijem kaficu sa Robija60,I-R-E-N-A,Luckasta,Morsko zlo,Bond.Sofija,Namcor,komsinicach,Speeed,vip-tetka.Storm,tatko.pantelija,Plavi biser i jos mnogo vas.Nemam rijeci ni za koga samo jedno veliko im hvala,jer su divni ljudi,sa vrlinama i manama kao svi mi,hehehe.Tako bih voljela upoznati,Sandra35 i Sonatu,dvije zene,čini mi se puno romanticne i na da sve obrazovane.Voljela bih upoznati takodje,zuturuzu sa dunava,domingeza i slovensku ,danibusa,njuskala,doctora,crnuovcu cata,tricky,ana,sejnoslavu,ines68 i uobrazenu.Mozda sam nekoga zaboravila,kad se sjetim pomenucu ga,aaaaaaaa da zaboravim,da kazem da znam licno Jovanova,e heheeeeeee sa njim se budim;))))))

uffffffff...samo da mi je tava pri ruci,, kako bih te...puc,puc po doooopetuuuuuuuuuuuuu Twisted Evil lol!
Dusooooooooooooo moja zaboravila sam tebe,da pomenemmmmmmmmmmmm.Uh rado bih te upoznala,čini mi se da imas jednu moju dozu lucidnosti;))))
neven_
neven_
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 86
Godina : 15
Location : Okolina Inđije
Datum upisa : 10.02.2008

Koga od chatera zelite da upoznate licno? - Page 2 Empty Re: Koga od chatera zelite da upoznate licno?

31.10.08 15:21
Voleo bih znati, koji su to, razlozi da bi sa nekim popili kafu...
Radoznalost ? Ili, novi neki buduci trac.
Reci ce mo kako smo se Ok. proveli, a u svemu je bilo razocarenje.
Neven pije kafu, sa Dacicem, Jesicem, U hotelu Slavonija u Virovitici, sa Balasevicem, U malenom lokalu u Zagrebu, sa Ibricem Jusicem, Djonijem Stulicem, Mrkonjicem, Djurom Djecakom, Josipom Spegeljom, pa i samim Generalom, Sa pokojnim Babicem, Joskom Brozom,- ( Unukom). i da ne nabrajam, ima ih. Na mene nije ostavilo neki utisak, a ko ce danas da mi veruje Like a Star @ heaven - Da bi ostavilo na mene utisak, zericu vestackog smeha i lonce kafe, ispijene s osobom, koja jedva ceka da joj okrenees ledja, i da isprica , -" (Znas biila sam sa BLA BLA, pili smo kafu, bilo je super, samo znas malo je debela, nekako smotana, a i vara muza, ukrala mi je 400, eura iz torbice dok sam piskila.)" - Ovo je izmisljeni slucaj...
-- Sledeci put cu na vas druzenje poslati novinara Peru --
HeHeHeHe.
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Koga od chatera zelite da upoznate licno? - Page 2 Empty Re: Koga od chatera zelite da upoznate licno?

01.11.08 18:44
Dusooo moja da ti nisi malo vise umislio da si neko a mi kao nismo za kaficu sa tobom.
Slusaj da te omaaaaaaa demantujem.Sto si ti ovdje tako kako rece neko ko visoko,sto bi nas narod rekao pisa?Izvinite na moj recnik;)))
Zasto si na netu,imena koja pominjes nikada nisu na net.Da mozda nekoj njihovoh gospodji ne vodis kucu na pisanje.Izvini ljubi te seka.Ali cemu tolika srdjba,čemu tolika gnjev u tebi.Jer smatram da si jedan obrazovan i vispren deckic,kako vidim nisi ni ruzan da bi imao neke komplekse.
Reci cu ti i ovo,ima nas ovdje dosta koji se druzimo sa nekim ko je zverkica.Ali to je nase ,a nije za pocenjivanje,kako se samo ovdje vode price tralala.Ja ti mogu reci da sam ovdje upoznala licno,mnogo divnih obrazovanih ljudi.Sa mnogima sam cak i postala prijatelj u private se cak druzimo.Reci cu ti da jos nisam upoznala nekog da ovdje nije kao na javi.čak na javi je ljepsi ,produhovljeniji.Izgleda da si ti baksuz,kad sve na trtas na te snodobe;)))
neven_
neven_
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 86
Godina : 15
Location : Okolina Inđije
Datum upisa : 10.02.2008

Koga od chatera zelite da upoznate licno? - Page 2 Empty Budi Mi Prijatelj, Da Bi Se Radovali,Sutrasnjem Susretu !!

01.11.08 23:14
Ovaj tekst, nije napisan ozbiljno. Vise sam ga pisao da bocnem da bih na isti tekst dobio odgovor, ne samo tebe, veci vise formurasa koji vole da pisu,a koji su sudelovali na druzenju...
Venccana - verujem sve, u lepe i dobre susrete i druzenja, Formurasa, i rado cu doci na neko takvo u buducnosti...
Imam dosta drugara, koje jedva cekam da susretnem, a nadam se uskoro... Moj gore tekst, naveden je istinit, - samo sto sam izostavio reci silne zelje da se upoznamo... Ovo je bila mala igra reci...
Recimo, - trazio sam samo potvrdu, ( DA, ili, NE) - da postavljam tekstove na forumu - U odlucivanju si mi mnogo pomogla - DA -
Pisat cu, i postavljati, mnogo lepse i bolje no do sad...
Hvala venccana44, - ( prijatelji su me pozvali, na forum "L.P. samo sam se pitao hocete li me prihvatiti...
Nadam se da cu imati i ovde prijatelje, i podrsku za pisanje...
- Nadam se- I radujem se...
Prijateljstvu ...
I love you I love you I love you
G3n1u5
G3n1u5
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 7
Datum upisa : 31.01.2013

Koga od chatera zelite da upoznate licno? - Page 2 Empty Re: Koga od chatera zelite da upoznate licno?

03.04.15 6:14
Za sada nikog, one koje sam upoznao tada i to je bilo to.
Sponsored content

Koga od chatera zelite da upoznate licno? - Page 2 Empty Re: Koga od chatera zelite da upoznate licno?

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.