Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PRIJATELJSTVO - moram se oglasiti jos jednom

+6
Storm_z
veccana44
vip-tetka
slatkicass
determinanta
Silvy
10 posters
Go down
Silvy
Silvy
Junior
Junior
Broj poruka : 299
Godina : 48
Location : Bor
Datum upisa : 24.08.2007

PRIJATELJSTVO - moram se oglasiti jos jednom Empty PRIJATELJSTVO - moram se oglasiti jos jednom

13.11.07 16:06
Ako prijateljstvo nije obostrano, onda je iskoristavanje. Kako niko nije savrsen, tolerantnost je vrlo bitna za opstanak svakog prijateljskog odnosa. Ne menjam nista u odnosima sa covekom dok se ne ispostavi da me je tri puta "obrlatio". Za prvi i drugi obicno se ispostavi da je u pitanju nesporazum, da prijatelj nije znao sta radi, nije to namerno uradio...
Da li prijateljstvo "postoji uopste", moj komentar je da je normalno sto je toliko retko. Retki su "ekstra ljudi", izmedju ostalog bas zato je tesko da sretnu druge "ekstra ljude" i da ih zivot dovoljno dugo drzi zajedno da posle testa vremena mogu biti sigurni da im je onaj drugi maksimalno prijatelj.
Srecna sam sto imam pravog prijatelja pored sebe i ponosna sam na to-moju slatkicass-Snezanu. Kolege moje uzivajte...okrenula sam drugi obraz...udrite!
BushPeda lolim teeeeeeee

...................................................PRIJATELJSTVO - moram se oglasiti jos jednom Smajli10
determinanta
determinanta
Senior
Senior
Broj poruka : 701
Godina : 65
Location : na jednoj od Nebula
Datum upisa : 01.09.2007
http://www.tagged.com/determinanta

PRIJATELJSTVO - moram se oglasiti jos jednom Empty Re: PRIJATELJSTVO - moram se oglasiti jos jednom

13.11.07 17:20
Mogu svoja prijateljstva podeliti u dve grupe. Jedne koje sam stekla u detinjstvu i one koje sam stekla u nekom zrelijem dobu. Zaista sam srećna osoba po pitanju prijatelja. Nikada me do sada niko nije izneverio, a nisam ni ja nikoga. Moji prijatelji poznaju moju dušu i oni su za mene deo nje.
slatkicass
slatkicass
Senior
Senior
Broj poruka : 872
Datum upisa : 24.08.2007

PRIJATELJSTVO - moram se oglasiti jos jednom Empty Re: PRIJATELJSTVO - moram se oglasiti jos jednom

14.11.07 21:41
Kazu da se dva prijatelja na vole na isti nacin, jedan ljubi a drugi samo pruza obraz. Ja sam imala i imam srece da moji malobrojni prijatelji nisu takvi. Delimo poljupce i suze, kad zatreba, obostrano. Jedna od najdrazih i najmladjih prijateljica si TI, Silvy. Uvek si puna razumevanja; i kada sam ljuta i besna i kada placem i smejem se , uvek si tu, uvek mi se "nadjes"....nasmejes me i oraspolozis. Hvala na nesebicnosti.
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

PRIJATELJSTVO - moram se oglasiti jos jednom Empty Re: PRIJATELJSTVO - moram se oglasiti jos jednom

14.11.07 21:54
Ja na netu imam samo jednu kojoj mogu virovati sve...... druge cijenim i postujem.... ponekad sam naivna i virujem svima.E sad toga vise nema.
Samo me nije nikada veccana iznevjerila.
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

PRIJATELJSTVO - moram se oglasiti jos jednom Empty Re: PRIJATELJSTVO - moram se oglasiti jos jednom

15.11.07 0:54
vip-tetka je napisao/la:Ja na netu imam samo jednu kojoj mogu virovati sve...... druge cijenim i postujem.... ponekad sam naivna i virujem svima.E sad toga vise nema.
Samo me nije nikada veccana iznevjerila.
Hvala vipice moja,upamati da nikada ni pokusati necu...da te izneverim..jer znam te kako dišes...ovde smo se upoznale i sretna sam sto sam upoznala,jednu osobu kao ti,koja je veliki čovek,koja ima dusu kao more ,koja je najvisa dobrica na netu kojoj mozes sve poveriti ,koja nepravdu ne podnosi,koja je ovde često stradala zbog drugih a nikada nije bila upletena u klupko....Ali istina kakva god daje izadje na videlo zar ne;))))
Storm_z
Storm_z
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1034
Godina : 54
Location : Olujna polja
Datum upisa : 31.08.2007

PRIJATELJSTVO - moram se oglasiti jos jednom Empty Re: PRIJATELJSTVO - moram se oglasiti jos jednom

18.01.08 3:10
VECCANA44 je moje oko flower
avatar
Gost
Gost

PRIJATELJSTVO - moram se oglasiti jos jednom Empty Re: PRIJATELJSTVO - moram se oglasiti jos jednom

18.01.08 9:33
Imam samo jednu pravu prijateljicu, znamo se josh iz djachke klupe.

I ona narodna : Pravi prijatelj se poznaje kada ti je najteze

istinita je, bez obzira na svoje probleme koje je imala, bila je uz mene. Za nju bih uzinila sve shto trazi u svako doba.

ostali su : drugovi.....mada ima josh par osoba koje su na granici izmedju druga i prijatelja ali s obzirom na to da su pojedini pokazali svoje pravo lice bash kada mi je bilo najgrdje, ne ususdjujem se svrstati ih josh u prijatelje.
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

PRIJATELJSTVO - moram se oglasiti jos jednom Empty Re: PRIJATELJSTVO - moram se oglasiti jos jednom

22.01.08 22:12
veccana44 je napisao/la:
vip-tetka je napisao/la:Ja na netu imam samo jednu kojoj mogu virovati sve...... druge cijenim i postujem.... ponekad sam naivna i virujem svima.E sad toga vise nema.
Samo me nije nikada veccana iznevjerila.
Hvala vipice moja,upamati da nikada ni pokusati necu...da te izneverim..jer znam te kako dišes...ovde smo se upoznale i sretna sam sto sam upoznala,jednu osobu kao ti,koja je veliki čovek,koja ima dusu kao more ,koja je najvisa dobrica na netu kojoj mozes sve poveriti ,koja nepravdu ne podnosi,koja je ovde često stradala zbog drugih a nikada nije bila upletena u klupko....Ali istina kakva god daje izadje na videlo zar ne;))))
flower flower flower flower flower flower flower
SuNcE
SuNcE
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 106
Datum upisa : 10.02.2008

PRIJATELJSTVO - moram se oglasiti jos jednom Empty Re: PRIJATELJSTVO - moram se oglasiti jos jednom

18.02.08 9:50
vip-tetka je napisao/la:Ja na netu imam samo jednu kojoj mogu virovati sve...... druge cijenim i postujem.... ponekad sam naivna i virujem svima.E sad toga vise nema.
Samo me nije nikada veccana iznevjerila.

AJ NE LAZI Razz
SuNcE
SuNcE
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 106
Datum upisa : 10.02.2008

PRIJATELJSTVO - moram se oglasiti jos jednom Empty Re: PRIJATELJSTVO - moram se oglasiti jos jednom

18.02.08 9:53
NITI KOME VJERUJEM, NITI TRAZIM DA MI VJERUJU!
NEKA ISPISANI REDOVI NA CHATU I FORUMU GOVORE SAMI ZA SEB O OSOBI KOJA SE KRIJE IZA NICKA ILI AVATARA.........
KO UMIJE ZNACE, KO NE UMIJE NAJEBATJE.
PRAVILA NEMA U OVOM VIRTUELNOM SVIJETU
Luckasta
Luckasta
Senior
Senior
Broj poruka : 803
Datum upisa : 20.10.2007

PRIJATELJSTVO - moram se oglasiti jos jednom Empty Re: PRIJATELJSTVO - moram se oglasiti jos jednom

18.02.08 18:30
SuNcE je napisao/la:NITI KOME VJERUJEM, NITI TRAZIM DA MI VJERUJU!
NEKA ISPISANI REDOVI NA CHATU I FORUMU GOVORE SAMI ZA SEB O OSOBI KOJA SE KRIJE IZA NICKA ILI AVATARA.........
KO UMIJE ZNACE, KO NE UMIJE NAJEBATJE.
PRAVILA NEMA U OVOM VIRTUELNOM SVIJETU

verujes u ovo sto si napisala?
Cyber^frigidna
Cyber^frigidna
Senior
Senior
Broj poruka : 569
Godina : 48
Datum upisa : 15.02.2008

PRIJATELJSTVO - moram se oglasiti jos jednom Empty Re: PRIJATELJSTVO - moram se oglasiti jos jednom

18.02.08 18:35
chuvajte se prijatelja.. neprijatelje vec poznajete Smile

/me puna loshih iskustava sa "prijateljima"
SuNcE
SuNcE
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 106
Datum upisa : 10.02.2008

PRIJATELJSTVO - moram se oglasiti jos jednom Empty Re: PRIJATELJSTVO - moram se oglasiti jos jednom

19.02.08 9:27
Luckasta je napisao/la:
SuNcE je napisao/la:NITI KOME VJERUJEM, NITI TRAZIM DA MI VJERUJU!
NEKA ISPISANI REDOVI NA CHATU I FORUMU GOVORE SAMI ZA SEB O OSOBI KOJA SE KRIJE IZA NICKA ILI AVATARA.........
KO UMIJE ZNACE, KO NE UMIJE NAJEBATJE.
PRAVILA NEMA U OVOM VIRTUELNOM SVIJETU

verujes u ovo sto si napisala?

Da si me to pitala prije mozda dvije godine rekla bih NE, ali sad DA!
(Sebe ogradi od ove moje izjave Luckasta,a ti znas zasto jer nisam zaboravila i necu nikad. Tebi hvala kao chovjeku)
Storm_z
Storm_z
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1034
Godina : 54
Location : Olujna polja
Datum upisa : 31.08.2007

PRIJATELJSTVO - moram se oglasiti jos jednom Empty Re: PRIJATELJSTVO - moram se oglasiti jos jednom

19.02.08 23:04
Sad cu ti ja kazem sta je prijateljstvo SuNcE:Kad ti postanes sachmaritza ja te pozdravim i popijem ban_nedozvoljena rec chmar lol!
SuNcE
SuNcE
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 106
Datum upisa : 10.02.2008

PRIJATELJSTVO - moram se oglasiti jos jednom Empty Re: PRIJATELJSTVO - moram se oglasiti jos jednom

20.02.08 0:02
Storm_z je napisao/la:Sad cu ti ja kazem sta je prijateljstvo SuNcE:Kad ti postanes sachmaritza ja te pozdravim i popijem ban_nedozvoljena rec chmar lol!


hahahahahahaha, e to je od srtza prijateljstvo geek
Sponsored content

PRIJATELJSTVO - moram se oglasiti jos jednom Empty Re: PRIJATELJSTVO - moram se oglasiti jos jednom

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.