Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MOJ LJUBIMAC

+15
Moderato_Kantabille
Crna_ovca_chata
njushkalo_37
doctorr
komunikativna
Shejnoslava
determinanta
vip-tetka
panta
Domingez
Ines69
mirotvorac
NANDO
Lorelei
veccana44
19 posters
Go down
High_Hopes
High_Hopes
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 109
Datum upisa : 28.07.2008

MOJ LJUBIMAC - Page 2 Empty Re: MOJ LJUBIMAC

29.07.08 0:15
Dvije.
milica_chobanica
milica_chobanica
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 146
Datum upisa : 17.03.2008

MOJ LJUBIMAC - Page 2 Empty Re: MOJ LJUBIMAC

29.07.08 10:05
Lepo.... Jedna ko nijedna cheers
High_Hopes
High_Hopes
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 109
Datum upisa : 28.07.2008

MOJ LJUBIMAC - Page 2 Empty Re: MOJ LJUBIMAC

29.07.08 15:12
Bile su 3, pa jedna uginula. Ne dam nikad da bude samo jedna. Izzy je veliki kao mali saran, a Britney je mala i stalno bjezi od ovog manijaka.
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

MOJ LJUBIMAC - Page 2 Empty Re: MOJ LJUBIMAC

26.01.09 11:17
ovo je moj MOPS zove se hugo

MOJ LJUBIMAC - Page 2 Mops10 MOJ LJUBIMAC - Page 2 Mops110
Zorana76
Zorana76
Junior
Junior
Broj poruka : 212
Datum upisa : 02.12.2008

MOJ LJUBIMAC - Page 2 Empty Re: MOJ LJUBIMAC

27.01.09 1:16
Smile


Zadnja promjena: Zorana76; 25.02.12 13:01; ukupno mijenjano 1 put.
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

MOJ LJUBIMAC - Page 2 Empty Re: MOJ LJUBIMAC

27.01.09 1:21
Mops je kvadratičan , vrlo kompaktan , snažnih i izraženih mišića sa vrlo širokim i dubokim prsnim košem. Glava mopsa je velika , okrugla , sa izraženim borama. Nosni dio glave je kratak. Oči su velike , okrugle , smještene izvan očne duplje i smeđe boje. Uši su male , priljubljene uz glavu i trebaju biti u boji maske na glavi.Rep je vrlo snažan dva puta zavinut i nošen na stranu.Dlaka mopsa je kratka i mekana , a najčešće boje su srebrno – siva i boja bijele kave s crnom maskom na licu i ušima.Mops može biti i cijeli crne boje.

Mopsevi su visoki oko 35 cm , a teže od 6 – 8 kg.

KARAKTER MOPSA:

Karakter mopsa je jedinstven i u srcu je klaun sa sjajnim smislom za humor , ali istovremeno je i vrlo ponosan.Uvijek je spreman na zabavu i igru te sa zadovoljstvom uči. Njegova najveća potreba je da mu vi uzvratite ljubav. Mops je vrlo smiren , prilagodljiv i druželjubiv pas. Osjećajan je i inteligentan , te kada nešto želi napraviti daje sve od sebe. Mopsa treba prije svega odgajati sa nježnošću , bez grubih riječi ,povika i kazni. Morate se služiti isključivo motivirajućim metodama i lukavstvima da bi učinio ono što vi želite.

ŠTO MOŽETE OČEKIVATI OD MOPSA ?

Mops je vrlo zdrava pasmina općenito i može uz odgovarajuću brigu i skrb doživjeti i 15 godina. Namijenjen je za život u kući i nikako ga ne smijete dulje vrijeme ostaviti na suncu i hladnoći. Mops traži društvo svog vlasnika i rado će ga pratiti u šetnjama i na izletima. Vrlo malo laje , osim kada upozoravaju na dolazak neznanca . Većina mopseva hrče , što je zaista simpatično koliko god vam se to čini neobično na prvi pogled .

NE MOŽETE NI ZAMISLITI ŠTO ZNAČI ŽIVJETI BEZ MALOG KOMEDIJAŠA U KUĆI. MOPS OSVAJA SVOJOM SRČANOŠĆU I SMISLOM ZA HUMOR . NE TRAŽI MNOGO – SAMO VAŠU LJUBAV I PAŽNJU .*
Sponsored content

MOJ LJUBIMAC - Page 2 Empty Re: MOJ LJUBIMAC

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.