Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ŠTA ZENE ZELE

+15
drina
Luckasta
snezno_jutro
Ines69
Danubius
BRNNN
zvezdana
Crna_ovca_chata
anja007
slatkicass
doctorr67
njushkalo_37
zuti_lonchitj
K-6_Predator
veccana44
19 posters
Go down
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

ŠTA ZENE ZELE Empty ŠTA ZENE ZELE

17.11.07 3:04
Sta zene zele
Mladi kralj Artur je bio iznenadjen i uhvacen od susednog Kralja, dok je kradom lovio u njegovim sumama. Kralj ga je mogao ubiti na licu mesta jer je to bila kazna za sve one koji bi krali na monarhovom imanju, ali se on pokolebao pred Arturovom mladoscu i simpaticnoscu, i ponudio mu je slobodu u zamenu za odgovor na jedno tesko pitanje.

Sta ustvari zele zene?

Ovakvo bi pitanje ostavilo bez reci i najstarije mudrace i mladom
Arturu se cinilo da je prosto nemoguce odgovoriti na njega.

Kako god bilo, bolje je i pitanje nego umreti obesen, tako da se vratio u svoje kraljevstvo i poceo ispitivati svoje podanike. Razgovarao je s princezama, kraljicom, prostitutkama, casnim sestrama, mudracima, pa cak i sa dvorskom ludom .jednom recju, sa svima. Ali, niko mu nije dao zadovoljavajuci odgovor. Medjutim, svi su mu savetovali da potrazi odgovor kod stare vestice, jer ga je ona jedina i znala.
Cena bi bila visoka, jer je stara vestica bila nadaleko poznata po svojim basnoslovno skupim uslugama.

Dosao je najzad i zadnji dan godine i Artur nije imao drugog resenja vec da razgovara sa vesticom. Ona je pristala dati odgovor, ali u zamenu za sledecu cenu: zelela je da se uda za Sir Gawain-a, najplemenitijeg viteza Okruglog stola i Arturovog najboljeg prijatelja.
Mladi Artur je prestravljeno gledao; bila je grbava i uzasno ruzna, imala je jedan jedini zub, sirila je oko sebe takav smrad koji ga je terao na povracanje i ispustala je neobicne krike i zvukove.
Nikad Artur nije u svom zivotu video odvratnijeg stvorenja. Pri samoj pomisli da zamoli svog prijatelja da ozeni ovo storenje, uplasio se i posustao.

Ali Sir Gawain je saznao sta se dogodilo i odlucno rekao da je zrtvovanje za zivot svog prijatelja i za ocuvanje Okruglog stola vredno toga
Najavljeno je vencanje, nakon cega je stara vestica u svojoj paklenoj mudrosti rekla:
"Svaka zena zeli da bude vlasnica svog zivota!"

Cim je to izgovorila, svi prisutni su odmah priznali da je izrekla veliku mudrost i da je potpuno u pravu. Isto tako, da je i mladi Artur spasen.
Tako je i bilo.

Cim je cuo odgovor, monarh susednog kraljevstva je vratio Arturu slobodu i pravo na zivot. Vencanje je obavljeno i to gala; prisustvovali su svi dvorjani i niko vise od Artura nije osecao i olaksanje i tezinu u isto vreme.

Sir Gawain je bio nasmesen sve vreme, ljubazan i pun postovanja, po svom starom obicaju.
Stara vestica je napravila pravi skandal svojim najgorijim nacinom ponasanja: zdrala je kao zvjer, bez koriscenja pribora za jelo-rukama i uz to proizvodila zastrasujuce urlike i zvuke, a da ne spominjemo nepodnosljivi smrad.

Konacno je doslo i vreme prve bracne noci i dok je cekao svoju novovencanu mladu da mu dodje u krevet...Gawain je ugledao kako mu prilazi najlepse zensko stvorenje koje je ikad u zivotu mogao zamisliti. Sav ocaran je upitao sta se dogodilo, na sta mu je mlada devojka odgovorila da je to ona, vestica, ali da ce pola vremena provesti s njim kao vestica, a pola kao mlada devojka i to sve zato sto je on bio dobar prema njoj sve vreme. Isto tako, upitala ga je koji njen aspekt zeli preko dana, a koji preko noci.

Koje okrutno pitanje!
Gawain je pozurio sa razmisljanjem. Da li da preko dana ima divnu devojku koju ce moci svima pokazivati bez straha i srama, a nocu u intimnosti svog kreveta imati monstruoznu vesticu???
Ili pokazivati prijateljima preko dana vesticu, a trenutke bracnog sladostrasca provoditi sa divnom devojkom???

Plemeniti Gawain joj je rekao da joj pusta na volju da sama odluci.

Cim je to cula, vestica je rekla da ce uvek biti u obliku mlade devojke, i danju i nocu, jer ju je on postovao i dozvolio joj da bude vlasnica svog zivota.
K-6_Predator
K-6_Predator
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 93
Datum upisa : 22.10.2007

ŠTA ZENE ZELE Empty Re: ŠTA ZENE ZELE

19.11.07 16:13
.


Zadnja promjena: K-6_Predator; 12.06.08 10:44; ukupno mijenjano 1 put.
avatar
zuti_lonchitj
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 5
Datum upisa : 31.10.2007

ŠTA ZENE ZELE Empty Re: ŠTA ZENE ZELE

21.11.07 19:04
I ti cesh umreti sa nekom zeljom ali shta mi tu mozemo:))
njushkalo_37
njushkalo_37
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1014
Location : daleko od tebe
Datum upisa : 04.11.2007

IGRE
IGRA-1:

ŠTA ZENE ZELE Empty Re: ŠTA ZENE ZELE

21.11.07 21:13
sta zene zele ???????????????????????? to je pitanje za Skali i Moldera Wink
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

ŠTA ZENE ZELE Empty Re: ŠTA ZENE ZELE

28.11.07 0:43
potpuno isto sto i muskarci samo je lepse upakovana zelja:))))))))
slatkicass
slatkicass
Senior
Senior
Broj poruka : 872
Datum upisa : 24.08.2007

ŠTA ZENE ZELE Empty Re: ŠTA ZENE ZELE

28.11.07 15:16
Sta zene zele??

U New Yorku je nedavno otvoren ducan u kome zene mogu izabrati i kupiti supruga.
Na ulazu su izlozena "uputstva za upotrebu";

-Mozete posetiti ducan samo jednom.
-Postoji 6 spratova i karakteristike muskaraca se poboljsavaju sto se vise penjete.
-Mozete izabrati bilo kojeg muskarca na spratu na kojem se nalazite,ili se popeti na sledeci.
-Ne mozete se vratiti na sprat ispod.

Jedna zena odluci da poseti ducan i da nadje partnera.

Na vratima prvog sprata pise:
"Ovi muskarci imaju posao"
I zena se odluci popeti na sledeci sprat.
Na vratima drugog sprata pise:
"Ovi muskarci imaju posao i vole decu"
Ona se ponovo odluci popeti na sledeci sprat.
Na vratima treceg sprata pise:
"Ovi muskarci imaju posao,vole decu i neverovatno su zgodni"
Wow,pomisli zena,ali oseca da se mora jos popeti.
Na vratima cetvrtog sprata pise:
"Ovi muskarci imaju posao,vole decu,neverovatno su zgodni i pomazu u kucnim poslovima"
Neverovatno,pomisli zena,tesko se mogu odupreti da se ne udam,...ali nesto je tera i ode na sledeci sprat.
Na vratima petog sprata pise:
"Ovi muskarci imaju posao,vole decu,neverovatno su zgodni,pomazu u kucnim poslovima i vrlo su romanticni"
Zena odluci da udje,ali je u zadnji cas nesto spreci,...i na kraju ode ipak na sesti sprat.
Na vratima sestog sprata pise:
Vi ste posetiteljka br.31.456.012, na ovom spratu nema muskaraca,ovaj sprat postoji da bi se pokazalo koliko je nemoguce zadovoljiti jednu zenu.

Hvala vam sto ste posetili nas ducan.!


Preko puta tog ducana je otvoren jedan u kojem muskarci mogu naci i kupiti suprugu.
Na prvom spratu su zene koje vole sex.
Na drugom spratu su zene koje vole sex,i ne gnjave previse.
Spratovi od treceg do sestog jos nikad nisu bili poseceni
Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

ŠTA ZENE ZELE Empty Re: ŠTA ZENE ZELE

30.11.07 13:39
Pitanje sta zene zeli, i sta radi tog mora da istrpe.
Postoje puste zelje i retko ostvarljive, kai i realne koje su pristupacne.
Svedoci smo svi kad vidimo recimo mladu zensku osobu sa gospodinom u
poodmaklim godinama.Sta ona tu trazi-tj. dobija a sta tu gubi?Ok, tip nju kupuje materijalno i udovoljava njene potrebe(inace ne bi bila s njim).Druga strana medalje bi bila sta ona tu sve trpi.Naizgled samo se vidi sta dobija, a ovo drugo samo ona zna i tu je kraj.
Postavlja se pitanje:Posle te idile koja obicno krace traje kakvi su njeni kriterijumi i sta moze da ocekuje dalje u zivotu.
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 51
Datum upisa : 09.12.2007

ŠTA ZENE ZELE Empty Re: ŠTA ZENE ZELE

11.12.07 19:38
doctorr67 je napisao/la:Pitanje sta zene zeli, i sta radi tog mora da istrpe.
Postoje puste zelje i retko ostvarljive, kai i realne koje su pristupacne.
Svedoci smo svi kad vidimo recimo mladu zensku osobu sa gospodinom u
poodmaklim godinama.Sta ona tu trazi-tj. dobija a sta tu gubi?Ok, tip nju kupuje materijalno i udovoljava njene potrebe(inace ne bi bila s njim).Druga strana medalje bi bila sta ona tu sve trpi.Naizgled samo se vidi sta dobija, a ovo drugo samo ona zna i tu je kraj.
Postavlja se pitanje:Posle te idile koja obicno krace traje kakvi su njeni kriterijumi i sta moze da ocekuje dalje u zivotu.
Verovatno da je svakoj zeni potreba paznja, dokaz da je voljena , zeljena, komplimenti, vreme koje joj muskarac posvecuje a ne samo sex.

Doktore dok si pricao o tim mladjim zenama koje su u braku ili vezi sa mnogo starijim muskarcima setila sam se moje drugarice.Udata je za coveka koji je 22 godine stariji od nje.

U maju kada je bilo pomrcenje meseca bili smo skupa na rodjendanu.Sat vremena on je stajo iza nje i objasnjavao joj je kako dolazi do pomrcenja.
Ili ona lampa koja se okrece sa laganim svetlina i srmama koje padaju
po podu.Zena je gledala u lampu dok je on njoj oblasnjavao i cucao pored nje jedno pola sata da bi ona gledala kako se lampa okrece.

Eto za to vreme dok je on bio kao senka iza nje ukazujuci joj potpunu paznju mladji muskarci ostalih pripadnica lepsega pola pili su pivo i pricali masne viceve. lol!
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

ŠTA ZENE ZELE Empty Re: ŠTA ZENE ZELE

11.12.07 19:58
Ona je plavusha?Da li njoj treba ucitelj ili muz? study
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

ŠTA ZENE ZELE Empty Re: ŠTA ZENE ZELE

12.12.07 0:05
Doktore dok si pricao o tim mladjim zenama koje su u braku ili vezi sa mnogo starijim muskarcima setila sam se moje drugarice.Udata je za coveka koji je 22 godine stariji od nje.

Nekoj je bitno da neko poigrava oko nje i to je ok.Sve je to lepo dok ona nenapuni recimo 40 god, i u punoj je snazi-a gde je on?
Podrzavam i taj izbor...ali da ide do kraja.Sve je to individualno od slucaja.Mislim da razlika veca od 7-9 god , nije ok
zvezdana
zvezdana
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 62
Datum upisa : 22.11.2007

ŠTA ZENE ZELE Empty Re: ŠTA ZENE ZELE

12.12.07 0:58
doctorr67::
Nekoj je bitno da neko poigrava oko nje i to je ok.Sve je to lepo dok ona nenapuni recimo 40 god, i u punoj je snazi-a gde je on?

Pa u grobu.A onda ona nabavi 20 godina mladjeg i sve je opet u redu.
BRNNN
BRNNN
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 194
Location : gde Bog kaze...
Datum upisa : 12.12.2007

ŠTA ZENE ZELE Empty Re: ŠTA ZENE ZELE

12.12.07 4:08
NIJE BITNO SHTA ZELE... NO KO CE PLATI...A? STA REKLA...?




--baj d vej-- nisam zensko...vidite kako sam maji i sadak...a znam i da pisem a aaa...
BRNNN
BRNNN
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 194
Location : gde Bog kaze...
Datum upisa : 12.12.2007

ŠTA ZENE ZELE Empty Re: ŠTA ZENE ZELE

12.12.07 5:32
PROOOSTO BRE... zene zele igrachke...punooo igrachke...dok ih sve ne polupaju...ne staju...hihihihi



...dajte i meni jenu igacku...vidite kako sam sadak i maji...
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 51
Datum upisa : 09.12.2007

ŠTA ZENE ZELE Empty Re: ŠTA ZENE ZELE

12.12.07 16:06
doctorr67 je napisao/la:Doktore dok si pricao o tim mladjim zenama koje su u braku ili vezi sa mnogo starijim muskarcima setila sam se moje drugarice.Udata je za coveka koji je 22 godine stariji od nje.

Nekoj je bitno da neko poigrava oko nje i to je ok.Sve je to lepo dok ona nenapuni recimo 40 god, i u punoj je snazi-a gde je on?
Podrzavam i taj izbor...ali da ide do kraja.Sve je to individualno od slucaja.Mislim da razlika veca od 7-9 god , nije ok

Ajoj doktore (?neznam cega?) moracu da te malo razocaram.Pa ona je zapravo i napunila 43 godine i izgleda kao avion od recimo nekih 28 godina.A taj tip hm...on ima 60 i neku bankicu.Malo ili mozda previse ali trudi se da njoj nikada ne bude dosadno.
Sa jedne strane ta paznja koju on njoj posvecuje ne moze se meriti nisacim.Sa druge strane godine hm....neznam zaista da li bih na tako nesto pristala....
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

ŠTA ZENE ZELE Empty Re: ŠTA ZENE ZELE

12.12.07 16:56
anja007 je napisao/la:
doctorr67 je napisao/la:Doktore dok si pricao o tim mladjim zenama koje su u braku ili vezi sa mnogo starijim muskarcima setila sam se moje drugarice.Udata je za coveka koji je 22 godine stariji od nje.

Nekoj je bitno da neko poigrava oko nje i to je ok.Sve je to lepo dok ona nenapuni recimo 40 god, i u punoj je snazi-a gde je on?
Podrzavam i taj izbor...ali da ide do kraja.Sve je to individualno od slucaja.Mislim da razlika veca od 7-9 god , nije ok

Ajoj doktore (?neznam cega?) moracu da te malo razocaram.Pa ona je zapravo i napunila 43 godine i izgleda kao avion od recimo nekih 28 godina.A taj tip hm...on ima 60 i neku bankicu.Malo ili mozda previse ali trudi se da njoj nikada ne bude dosadno.
Sa jedne strane ta paznja koju on njoj posvecuje ne moze se meriti nisacim.Sa druge strane godine hm....neznam zaista da li bih na tako nesto pristala....



Samo nick je u pitanju.Ona je ok,dali je njoj dovoljna samo paznja nemozes tumaciti ti.To njoj ostavljamo.Neznam, stvarno neznam cime bi je ikako privukao ukoliko nebi "zonglirao" oko nje.A za nekoliko godina igrace ona pipirevku oko njega-tako to obicno biva- a tu je pravi problem...
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 51
Datum upisa : 09.12.2007

ŠTA ZENE ZELE Empty Re: ŠTA ZENE ZELE

13.12.07 23:42
Pa neznam doktore da li ce igrati preperevku oko njega mozda i postane bogata naslednica i sl...salim se.
Ruku na srce a ko kaze da oko mladjega nece igrati preperevku?
Misljenja sam da se zena sa starijim covekom oseca mozda sigurnijom i zeljenijom, a sa mladjim muskarcem mozda zadovoljnijom.
Do kog stupnja neznam nisam u braku ni sa jenom od ovih dveju vrsta.
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

ŠTA ZENE ZELE Empty Re: ŠTA ZENE ZELE

14.12.07 1:56
anja007 je napisao/la:Pa neznam doktore da li ce igrati preperevku oko njega mozda i postane bogata naslednica i sl...salim se.
Ruku na srce a ko kaze da oko mladjega nece igrati preperevku?
Misljenja sam da se zena sa starijim covekom oseca mozda sigurnijom i zeljenijom, a sa mladjim muskarcem mozda zadovoljnijom.
Do kog stupnja neznam nisam u braku ni sa jenom od ovih dveju vrsta.


posto nisi nemoj komentarisati.A ako nasledi kintu, sve je to radila zbog para sve sa namerom(logicno).A to se zove "sponzorka"a i kurve isto to rade zbog para.Nemam nista protiv toga al nek se to kaze, a ne kao"fin je volim ga i pazljiv je".Niko nije glup ni slep i sve se vidi.
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

ŠTA ZENE ZELE Empty Re: ŠTA ZENE ZELE

14.12.07 1:56
afro afro afro
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 51
Datum upisa : 09.12.2007

ŠTA ZENE ZELE Empty Re: ŠTA ZENE ZELE

14.12.07 19:13
Znas doktore....nekada se zene zazele starijih muskaraca jer u njima
vide neko iskustvo, oslonac ili nesto sto nisu do tada isprobale pa pozele u starijem i iskusnijem da probaju.

Ali ipak ne bih sada da komentarisem, mislim da je rano rasudjivati ko je kome sponzor ili sponzorusa.Nemam nista protiv istih i ne zadirem ni u ciju intimu.
I jos nesto, psiholizi to objasnjavaju kao "nedostatak za ocem koji potice jos iz detinjstva ili rane mladosti".
pozzz
Danubius
Danubius
Junior
Junior
Broj poruka : 379
Godina : 63
Datum upisa : 25.09.2007

ŠTA ZENE ZELE Empty Re: ŠTA ZENE ZELE

14.12.07 21:52
Zene uvek nesto zele od muskaraca, cak i onda kada ne umeju jasno da definisu sta je to. Zele da ih mi razumemo bez reci(da pogodimo njihovu zelju cim se rodi u njihovoj glavi) Kada doticni jadnik pomocu trikova stvori TO sto je trenutno zelela-e onda zena zeli nesto drugo. Ne retko-i drugog muskarca, heheheh
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

ŠTA ZENE ZELE Empty Re: ŠTA ZENE ZELE

14.12.07 22:25
Danubius je napisao/la:Zene uvek nesto zele od muskaraca, cak i onda kada ne umeju jasno da definisu sta je to. Zele da ih mi razumemo bez reci(da pogodimo njihovu zelju cim se rodi u njihovoj glavi) Kada doticni jadnik pomocu trikova stvori TO sto je trenutno zelela-e onda zena zeli nesto drugo. Ne retko-i drugog muskarca, heheheh


Tako je, i sa "takvim" nema pogadjanja lol!
Ines69
Ines69
Junior
Junior
Broj poruka : 385
Datum upisa : 25.08.2007

ŠTA ZENE ZELE Empty Re: ŠTA ZENE ZELE

15.12.07 2:16
Chitajuci vas,neko ce pomisliti da muskarci nemaju zelja.Ili se mozda njihove zelje strashno razlikuju od zenskih?
Muskarci nisu zahtevna stvorenja tako da im je svejedno sa kim i kako zive?Oni ne vole da na ruci nose zlatni rolex,imaju besan auto ili ne daj Boze dobru kucu!
Oh da... ne verujem da je ijedan od njih pozeleo da rodi bebu.
Danubius
Danubius
Junior
Junior
Broj poruka : 379
Godina : 63
Datum upisa : 25.09.2007

ŠTA ZENE ZELE Empty Re: ŠTA ZENE ZELE

15.12.07 2:35
Pa za sta sluze rolexi , kola itd ? Da impresioniraju zene , naravno. Macho i statusni simboli. Muskarci zele mir..u kuci i sire (Da mozda vas ne salju u ratove? Da mozda svaka zena, kada je "gusto", ne postavi "svog muskarca" kao stit? Mozda jedni trenutak kada je zahvalna sto ga ima..."Budi musko-a moze i "Umri muski", sta je onaj nesrecnik Brus Vilis radio u sva 4 nastavka-stitio zenu ) Elem , ono sto muskrci zele je sadrzano u onoj seljackoj "Dama na ulici, domacica u kuci, kur....a u krevetu. "To sto vi zene izmeshate , pa ste dame u kuci, domacice u krevetu...trece ni necu reci, heheheh No ,istine radi, ima mnogo zena koje ste multifunkcionalne Zato vas i volimo... santa
Ines69
Ines69
Junior
Junior
Broj poruka : 385
Datum upisa : 25.08.2007

ŠTA ZENE ZELE Empty Re: ŠTA ZENE ZELE

15.12.07 4:07
Danubius je napisao/la:Pa za sta sluze rolexi , kola itd ? Da impresioniraju zene , naravno. Macho i statusni simboli. Muskarci zele mir..u kuci i sire (Da mozda vas ne salju u ratove? Da mozda svaka zena, kada je "gusto", ne postavi "svog muskarca" kao stit? Mozda jedni trenutak kada je zahvalna sto ga ima..."Budi musko-a moze i "Umri muski", sta je onaj nesrecnik Brus Vilis radio u sva 4 nastavka-stitio zenu ) Elem , ono sto muskrci zele je sadrzano u onoj seljackoj "Dama na ulici, domacica u kuci, kur....a u krevetu. "To sto vi zene izmeshate , pa ste dame u kuci, domacice u krevetu...trece ni necu reci, heheheh No ,istine radi, ima mnogo zena koje ste multifunkcionalne Zato vas i volimo... santa

Pa da rezimiramo.Zene su te koje zele sve a muskarci su ti koji zele zene sa svim njihovim zeljama(manama).
Ako ste u stanju da po bilo koju cenu sebi ispunite zelju,cemu onda tolika uzbuna?
I za tvoje obavestenje ja zivim van svoje domovine a muz mi je na sasvim trecem kraju sveta.Kada je potrebno 'izboriti se' kao stit isturam jedino sebe.I opet sam zahvalna sto imam svog muskarca iako ga ne koristim u odbrambene svrhe.
BRNNN
BRNNN
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 194
Location : gde Bog kaze...
Datum upisa : 12.12.2007

ŠTA ZENE ZELE Empty Re: ŠTA ZENE ZELE

15.12.07 4:29


jel ima ovde neshto za klopu...gadan sam bre...
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

ŠTA ZENE ZELE Empty Re: ŠTA ZENE ZELE

15.12.07 5:18
BRNNN je napisao/la:

jel ima ovde neshto za klopu...gadan sam bre...


ima, ali prvo spremi kasiku:))) lol!
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

ŠTA ZENE ZELE Empty Re: ŠTA ZENE ZELE

16.12.07 18:29
doctorr67 je napisao/la:
BRNNN je napisao/la:

jel ima ovde neshto za klopu...gadan sam bre...


ima, ali prvo spremi kasiku:))) lol!

Mogu li ja da se pobrinem za klopu? lol!
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

ŠTA ZENE ZELE Empty Re: ŠTA ZENE ZELE

16.12.07 21:15
BRNNN je napisao/la:

jel ima ovde neshto za klopu...gadan sam bre...
Bili ti jeo ili j***.kako vidju ovdje je sex i prijateljstvo,na cosak je hrana;))))mozda se nadje uz put i lizalica;))
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

ŠTA ZENE ZELE Empty Re: ŠTA ZENE ZELE

17.12.07 10:21
veccana44 je napisao/la:
BRNNN je napisao/la:

jel ima ovde neshto za klopu...gadan sam bre...
Bili ti jeo ili j***.kako vidju ovdje je sex i prijateljstvo,na cosak je hrana;))))mozda se nadje uz put i lizalica;))

ha ha ha vecanna "namcore".Smile))))
snezno_jutro
snezno_jutro
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 130
Datum upisa : 20.11.2007

ŠTA ZENE ZELE Empty Re: ŠTA ZENE ZELE

17.12.07 15:05
Spisak zenskih zelja je prakticno beskonacan (jer zene imaju maste). A sta muskarci zele? Mozda o tome govore ovi stihovi.

ISKRENA PESMA

O, sklopi usne, ne govori, cuti
Ostavi misli nek se bujno roje,
I rec nek tvoja nicim ne pomuti
Bezmerno silne osecaje moje.

Cuti, i pisti da sad zile moje
Zabrekcu novim, znosnim zivotom,
Da zaboravim da smo tu nas dvoje
Pred velicanstvom prirode; a potom,

Kad prodje sve i malaksalo telo
Ponovo padne u obicnu camu,
I zivot nov i nadahnuce celo
Necujno, tiho potone u tamu,

Ja cu ti, draga, opet reci tada
Otuznu pesmu o ljubavi, kako
Ceznem i stradam i ljubim te, mada
U tom trenutku ne osecam tako.

I ti ces, bedna zeno, kao vazda
Slusati rado ove reci lazne,
I zahvalices Bogu sto te sazda,
I oci ce ti biti suzom vlazne.

I gledajuci vrh zaspalih njiva
Kako se spusta nema polutama,
Ti neces znati sta u meni biva,
Da ja u tebi volim sebe sama.


I moja ljubav naspram tebe, kad me
Obuzme celog silom koju ima,
I svaki zivac rastrese i nadme,
i osecaju navale ko plima.

Za taj trenutak zivota i milja,
Kad zatreperi cela moja snaga,
Neka te srce moje blagosilja.
Al ne volim te, ne volim te, draga!


I zato cu ti uvek nesto reci: cuti,
Ostavi dusu nek spokojno sniva,
Dok kraj nas lisce na drvetu zuti
I tama pada vrh zaspalih njiva.
(Milan Rakic)
Sponsored content

ŠTA ZENE ZELE Empty Re: ŠTA ZENE ZELE

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.