Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Da li je moguce;)))))))))) Empty Da li je moguce;))))))))))

21.11.07 1:01
Šta reći o svemo ovome.)))
http://www.oddee.com/item_88021.aspx
Danubius
Danubius
Junior
Junior
Broj poruka : 379
Godina : 63
Datum upisa : 25.09.2007

Da li je moguce;)))))))))) Empty Re: Da li je moguce;))))))))))

24.11.07 20:39
veccana44 je napisao/la:Šta reći o svemo ovome.)))
http://www.oddee.com/item_88021.aspx
Naravno da je moguce .Bizarnosti je uvek bilo-kao i ljudi koji su spremni da plate za zadovoljstvo (???) da SAMO ONI imaju nesto sto niko nema -a svi drugi pricaju o tome. Ma sta to bilo.Takvih primera ima sigurno i u tvom okruzenju.Skupa kola , koja se ne mogu voziti na nasim putevima, kucerine -palate u kojima niko ne zivi-ali se zna cije su, kila zlata oko vrata...Mogu da razumem da neki kolekcionar da milione za neku sliku -jer to je strast (i bolje da da za neku bolnicu, skolu) Najbolje stvari su uvek besplatne i nematerijalne-bar ja tako mislim. Ni ne mislim da si pozelela onu torbicu od 1300000000, hehehe (vecana44) Sklon sam da mislim da si bila iskreno zaprepascena, heheheh
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Da li je moguce;)))))))))) Empty Re: Da li je moguce;))))))))))

24.11.07 23:23
Iskrena da budem;)))bila sam prenerazena,ostala bez daha.Pitam se gdje će duša tim nazovimo ih moćnicima ''many''.Jer svi smo sudionici svoga okruzenja,gde još se kopa po kotejnera.Da bi se našla kora hljeba.Ali ima nas raznih,fetiši su različiti svima,ali platiti toliku lovu,baš za tu tašnicu koju pominjes Denarijus,je van svake pameti mislim.Kad bih ja imala tu lovu ja bih sagradila jednu javnu kuhinju gde bi ljudi koji loše zive tamo našli utočiste a da ne govorim o mogućnosti otrvaranja bolnica.Ali mislim ,toliko novca da pojedinci izdavajaju za pojedine acesorise je van svake pameti..ali sve je moguce affraid
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Da li je moguce;)))))))))) Empty Re: Da li je moguce;))))))))))

26.11.07 2:17
veccana44 je napisao/la:Šta reći o svemo ovome.)))
http://www.oddee.com/item_88021.aspx




odavno je sve jasno.Nezivimo svi na istoj talasnoj duzini i sistem vrednosti nije isti za sve.
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Da li je moguce;)))))))))) Empty Re: Da li je moguce;))))))))))

06.12.07 1:38
KAKO SAM PROVEO LJETNI RASPUST

Ove sam godine proveo ga s obiteljom na moru. Ja, sestra i burazer. I babo i majka. Isto. Ja sam iso svako jutro sam pohljeb a babo je se napijo popodne po najgorem zelopeku.
Jedno dva dana nisam is'o na plazu jer sam se od neceg osuo. Drugi dan mora babo je slomijo majku pred narodom. Niko se ni okreno nije. Takav je narod. Majka je govorila nama djeci dace dajdja Ibro slomiti baba kad se vratimo. Dajdja Ibro je samim tim majkin brat. On je musliman ko i mi. Zaljubio sam se. U Sandru: Ona je polapola. Majki nije bilo pravo. U vezi toga. Sandra je odlicna u skoli. Ima velke plave oci. Kad me poljubila zamantalo mi se.
Seka se ubola na jeza. Vriskala je dvasata. Kad smo je odveli doktoru on je reko da nije jez nego srca. Noga joj se za gnojila. Pa smo morali nazad. Ja sam se jedino obradovo tome sto ce dajdja Ibro slomiti babu. Jer dosta je vise bilo. Njegovog... Peksinluka.
Kad smo dosli kuci dajdja je doso da se pozdravimo jer on je se vraco nazad u Ameriku. Majka mu nije rekla nista za babu. Meni je zaprjetila da sutim. Nece kaze da se dusmani raduju. Nece ni da se dajdja sekira. Malo mu je firme. Dvaputa mu je puco cir. Ja sam je pito kakvi dusmani a ona je rekla da niko ionako ne gleda svoja posla nego jedva ceka neki belaj. U komsiluku. Takav je narod.
Ove godine je buraz prvi kreno uprvi razred. On je isti babo. Prvi dan se pobijo dvaput. Majka je plakala a babo mu je uzo toblerone. Takav je babo. Samo nek je ukontru svima. Burazova uciteljica je rekla da preporucuje se paznja roditelja.
Ja sve mislim da kad se dajdja Ibro opet vrati iz Amerike babo ce morat selit se iz kuce. Majka je predala rastavu. Jos nesmije da mu kaze. Ali ce mu sigurno rec. A narod nek jede govna. Nije se zbog naroda udavala.


Recnik manje poznatih reci:

babo - otac
zelopek - vrucina, kada upekne
dajdja (dajdza) - ujak
peksinluk - sr*nje, u smislu da neko pravi sr*nje
toblerone - vrsta cokolade, odlicna, mmmmm
Sponsored content

Da li je moguce;)))))))))) Empty Re: Da li je moguce;))))))))))

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.