Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nerviranje!!!

+2
determinanta
Tricky
6 posters
Go down
Tricky
Tricky
Junior
Junior
Broj poruka : 449
Godina : 51
Datum upisa : 09.09.2007

IGRE
IGRA-1:

Nerviranje!!! Empty Nerviranje!!!

25.11.07 18:17
Ne znam dal je vec bilo priche o ovome ali dal vam se desilo da vas neko iznervira i to dobro (da vam soli pamet) a koga jedva poznajete?Kako tad odreagovati u tom trenutku?
Mad
determinanta
determinanta
Senior
Senior
Broj poruka : 701
Godina : 65
Location : na jednoj od Nebula
Datum upisa : 01.09.2007
http://www.tagged.com/determinanta

Nerviranje!!! Empty Re: Nerviranje!!!

25.11.07 19:36
Da, naravno da mi se dešava, ali "kratkometražno", jer ne dozvoljavam ljudima da mi "sole pamet" ili dele savete, ako im ja to nisam tražila. Kako to postižem? Prekidam tu vrstu komunikacije sa obrazloženjem.
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 43
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

Nerviranje!!! Empty Re: Nerviranje!!!

25.11.07 20:22
Tricky je napisao/la:Ne znam dal je vec bilo priche o ovome ali dal vam se desilo da vas neko iznervira i to dobro (da vam soli pamet) a koga jedva poznajete?Kako tad odreagovati u tom trenutku?
Mad
Imamo vec ovo ----> ZIVOTNI STIL/KO VA SVE SAVETUJE no nebitno.
Ujedem se za jezik a kasnije kad dodjem kuci ( izujedam jastuk ) a tom savetodavcu kroz osmeh kazem "ne rise " Twisted Evil
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Nerviranje!!! Empty Re: Nerviranje!!!

26.11.07 1:48
Tricky je napisao/la:Ne znam dal je vec bilo priche o ovome ali dal vam se desilo da vas neko iznervira i to dobro (da vam soli pamet) a koga jedva poznajete?Kako tad odreagovati u tom trenutku?
Mad


Da... desava se cesto da pametuju .Nekad pustim i neobracam paznju, a nekad ih ispreskacem i zapusim im usta.Neznam za drugacije Smile))
slatkicass
slatkicass
Senior
Senior
Broj poruka : 872
Datum upisa : 24.08.2007

Nerviranje!!! Empty Re: Nerviranje!!!

26.11.07 9:50
Odbrusiti i ne obracati paznju na dalje komentare!
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Nerviranje!!! Empty Re: Nerviranje!!!

27.11.07 2:52
zavisno na kojem je stupnju obrazovanja osoba.Ako je ispod mog klišea,ja lično ne obračam paznju na njega,jer zasto se konfrotirati sa nekime ko ti nije dostojan.Ako je osoba u rangu mome.Ne da ću mu skresati nego neće znati šta ga snašlo.Ne volim pametovanje i indiferetnost ni sa strane jaceg sagovornika niti sa strane slabijeg sagovornika. affraid
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Nerviranje!!! Empty Re: Nerviranje!!!

28.11.07 1:28
veccana44 je napisao/la:zavisno na kojem je stupnju obrazovanja osoba.Ako je ispod mog klišea,ja lično ne obračam paznju na njega,jer zasto se konfrotirati sa nekime ko ti nije dostojan.Ako je osoba u rangu mome.Ne da ću mu skresati nego neće znati šta ga snašlo.Ne volim pametovanje i indiferetnost ni sa strane jaceg sagovornika niti sa strane slabijeg sagovornika. affraid


ukratko kazem mu: "kad zavrsis pusti vodu" affraid affraid affraid


lol!
Sponsored content

Nerviranje!!! Empty Re: Nerviranje!!!

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.