Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muž gleda druge žene..

+8
anja007
Luckasta
Shejnoslava
Danubius
drina
doctorr67
veccana44
vip-tetka
12 posters
Go down
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Muž gleda druge žene.. Empty Muž gleda druge žene..

30.11.07 18:09
dragi forumasi,please pomozite sa svojim savjetima!naime moj muz i to u mome prisustvu gleda druge zene!kada ga pitam zasto to radi kaze da umisljam i da nije istina.ja znam da je..prije nije bio takav i nije mi jasno sta se dogodilo sa njim ..sa nama..jako smo se voljeli..imamo djecu,financijski smo ok,sve nam ide.. a ni ja nisam za baciti,dapace..!prije bi bio ljubomoran kada bi me drugi muskarci pogledali a sada vise ne trza.ne znam sto mu se dogodilo,cini mi se kao da ga vise ne interesiram..kakao da opet privucem njegovu paznju,da opet budem njegova princeza i kako da me opet tretira kao prije kao kap vode na dlanu..?muskarci sta to vama znaci kada gledate u druge zene?da li ju pozelite ili..?znam da me ne bi prevario ali ne znam sta mu se to dogadja u glavi ..da se tako promijenio.


Zadnja promjena: ; 30.11.07 18:56; ukupno mijenjano 1 put.
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Muž gleda druge žene.. Empty Re: Muž gleda druge žene..

30.11.07 18:24
Moj ne smije ni pokušati.ali ako nadje neku bolju neka ide sretan mu put.
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Muž gleda druge žene.. Empty Re: Muž gleda druge žene..

01.12.07 23:30
i treba da gleda, zato ima ochi.Sto vise gleda manje vidi, a to sto i vidi
moze samo da gleda:)))))
drina
drina
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 10
Datum upisa : 26.11.2007

Muž gleda druge žene.. Empty Re: Muž gleda druge žene..

03.12.07 19:58
hahahahahahaha tetka, pa bolje je da gleda zene nego muskarce. znaci covijek normalno funkcionira.
kako da mu postanes opet interesantna? rendeer rendeer
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Muž gleda druge žene.. Empty Re: Muž gleda druge žene..

03.12.07 22:37
drina je napisao/la:hahahahahahaha tetka, pa bolje je da gleda zene nego muskarce. znaci covijek normalno funkcionira.
kako da mu postanes opet interesantna? rendeer rendeer



lol! lol! lol! tako je:)
Danubius
Danubius
Junior
Junior
Broj poruka : 379
Godina : 63
Datum upisa : 25.09.2007

Muž gleda druge žene.. Empty Re: Muž gleda druge žene..

03.12.07 22:46
/vip+tetka/-dragi forumasi,please pomozite sa svojim savjetima!naime moj muz i to u mome prisustvu gleda druge zene!kada ga pitam zasto to radi kaze da umisljam i da nije istina.ja znam da je.. Svaki normalan muskarac pomalo gleda druge zene -sem u tri slucaja 1) jako mlad,neiskusan i jako zaljubljen u svoju(devojku, zenu) 2)covek sumnjivh sekusalnih sklonosti(vol muske) 3) fizicki ili klinicki mrtav. Gledaj na to ovako :ako i gleda, znaci da uporedjuje-tu ne mozes izgubti, zar ne? To sto nije ljubomoran , znaci da je sazreo, ili jos vaznije (NAJVAZNIJE) ima poverenja. Ako te i ovo nije smirilo...pa postoje mali trikovi koje zna svaka zena -ne sumnjam da ih ti ne znas. Jednostavno ih upotrebi Embarassed
Shejnoslava
Shejnoslava
Junior
Junior
Broj poruka : 366
Datum upisa : 01.12.2007

Muž gleda druge žene.. Empty Re: Muž gleda druge žene..

03.12.07 23:47
Ja i moj muzh gledamo lepe devojke,komentarisemo koja se bolje....koja ima usne za ....itd .To isto radimo i za zgodne frajere,ume chak i da kazhe;"Kako je dobar i ja bi ga..."
Meni to normalno ,pa ima ochi za lepo.To ti ko kad prolazis pored izloga a tu lepe cipele ,pogledas,prokomentarises i zaboravis.....Normala.
Drugo ne verujem u vernost od 50 godina ,ja i moj dragi imamo dogovor posle 50 godine ima da se varamo i da prepricavamo epizode Wink
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Muž gleda druge žene.. Empty Re: Muž gleda druge žene..

04.12.07 0:47
Shejnoslava je napisao/la:Ja i moj muzh gledamo lepe devojke,komentarisemo koja se bolje....koja ima usne za ....itd .To isto radimo i za zgodne frajere,ume chak i da kazhe;"Kako je dobar i ja bi ga..."
Meni to normalno ,pa ima ochi za lepo.To ti ko kad prolazis pored izloga a tu lepe cipele ,pogledas,prokomentarises i zaboravis.....Normala.
Drugo ne verujem u vernost od 50 godina ,ja i moj dragi imamo dogovor posle 50 godine ima da se varamo i da prepricavamo epizode Wink


dobra fora:)
Luckasta
Luckasta
Senior
Senior
Broj poruka : 803
Datum upisa : 20.10.2007

Muž gleda druge žene.. Empty Re: Muž gleda druge žene..

06.12.07 15:28
Pa hvala bogu da ih gleda Razz

Zato mu je bog dao oci.Ne vidim nista losega u tome,ako moj muz u mome prisustvu zapazi pogledom i druge zene. Svi mi pogledamo za nama,nekom zanimljivom osobom.Zasto onda sebicnost i praviti se svetom madonom ,kao da ja nikad ne pogledam za nekim drugim???

Ima to gledanje i za mene pozitivni efekt, ako muz pogleda neku zenu koja mu se ne dopada, onda mi i kaze " tako ne bi zeleo da izgledas".
Ili ako mu se nesto an nekojd rugos dopada,isto mi to tako kaze, ili predlozi da se tako oblacim ili nasminkam itd..
Ja mu zelim,da gleda sve sto mu se svidja. Apetit neka dobije kroz to posmatranje,a kuci neka dolazi da vecera Wink
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 52
Datum upisa : 09.12.2007

Muž gleda druge žene.. Empty Re: Muž gleda druge žene..

10.12.07 0:50
vip-tetka je napisao/la:dragi forumasi,please pomozite sa svojim savjetima!naime moj muz i to u mome prisustvu gleda druge zene!kada ga pitam zasto to radi kaze da umisljam i da nije istina.ja znam da je..prije nije bio takav i nije mi jasno sta se dogodilo sa njim ..sa nama..jako smo se voljeli..imamo djecu,financijski smo ok,sve nam ide.. a ni ja nisam za baciti,dapace..!prije bi bio ljubomoran kada bi me drugi muskarci pogledali a sada vise ne trza.ne znam sto mu se dogodilo,cini mi se kao da ga vise ne interesiram..kakao da opet privucem njegovu paznju,da opet budem njegova princeza i kako da me opet tretira kao prije kao kap vode na dlanu..?muskarci sta to vama znaci kada gledate u druge zene?da li ju pozelite ili..?znam da me ne bi prevario ali ne znam sta mu se to dogadja u glavi ..da se tako promijenio.
Muskarci, pa ko bi ih znao.Nekada gledaju da privucu paznju partnerke, i primete njene reakcije...a nekada kad ih drmnu godine...a ponekada jednostavno polude....pa gledaju.
Oci su za gledanje, sto neko rece u predhodnom postu, pa neka ih koriste.
Sta ce nama zenama muskarac koji ni jednu ne gleda i koga ni jedna riba nece.

Takvi su za staro gvozdje.
Ja se ipak potrudim da sve propratim uz osmeh....koliko god mogu....
Ipak sve ima svoje granice.
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Muž gleda druge žene.. Empty Re: Muž gleda druge žene..

10.12.07 1:03
affraid


Zadnja promjena: ; 19.12.07 18:59; ukupno mijenjano 1 put.
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Muž gleda druge žene.. Empty Re: Muž gleda druge žene..

19.12.07 12:48
postavimo sad pitanje:ko ovde koga gleda?
samo opusteno-sve je dozvoljeno:))) lol! lol! lol!
K-6_Predator
K-6_Predator
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 93
Datum upisa : 22.10.2007

Muž gleda druge žene.. Empty Re: Muž gleda druge žene..

17.01.08 13:11
.


Zadnja promjena: K-6_Predator; 11.06.08 15:59; ukupno mijenjano 1 put.
determinanta
determinanta
Senior
Senior
Broj poruka : 701
Godina : 65
Location : na jednoj od Nebula
Datum upisa : 01.09.2007
http://www.tagged.com/determinanta

Muž gleda druge žene.. Empty Re: Muž gleda druge žene..

17.01.08 13:45
vip, kanda stariš, sujeta ti proradila. Nema tu leka. Trpi. geek
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Muž gleda druge žene.. Empty Re: Muž gleda druge žene..

17.01.08 16:06
Ne mogu da komentarisem jer nisam se udavala,ali u poverenju i ne zalim.Ja vam se zene divim,kako ih mozete sluziti.Ja jednostvno nisam za to.Ne mogu da nikoga vodim kroz svijet.A ne dam da mi niko diriguje sta smijem,sta mogu.Tih sam se iluzija davno oslobodila.

Made isto mislim,brak je ruza,koju treba zalivati sa obje strane.Potrudite se da stalno radite na sebi ..pa neka gleda,samo je bitno da ne skilji u nju...bitno je i kad ga klimaks ufati,da pamet ne izgubi i pocne jurcati sa godistem svoje dece..a ostalo je manje vazno..nije sapun.nece se potrošiti on;))))
avatar
Gost
Gost

Muž gleda druge žene.. Empty Re: Muž gleda druge žene..

18.01.08 9:25
Siguran je u tebe, kao sto je determinanta rekao/rekla (izvinjavam se ne zanam je li zensko ili musko); pitanje koliko on oseca da si ti sigurna u njega?
Nekada im je, posebno posle 20 godina braka, potrebno "samodokazianje" da i dalje necemu vrede, za tvoj stav zna, ali promenilo se puno toga posle 20 godina, i krizom srednjih godina zeli sam sebi da "pokaze" da vredi. Ne radi to da bi tebe povredio vec da bi video da li je zanimljiv i atraktivan i dalje.
Savet: deli mu komplimente i hvali ga, i sve one "sitne" fore primenjuj.
Tatko_Pantelija
Tatko_Pantelija
Junior
Junior
Broj poruka : 489
Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 26.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Muž gleda druge žene.. Empty Re: Muž gleda druge žene..

19.01.08 23:24
Ovo treba da vazi za OBA pola.....

Ne optuzujte SAMO MUSKARCE
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

Muž gleda druge žene.. Empty Re: Muž gleda druge žene..

24.01.08 11:03
Sve shto je vredno paznje,treba gledati.
Nikada nisam bila ljubomorna ako moj muz gleda.....
Zaprepastila bih se da gleda u mushkarce. Shocked
Sponsored content

Muž gleda druge žene.. Empty Re: Muž gleda druge žene..

[Vrh]
Similar topics
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.