Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Je li lakše u ženskoj ili muškoj koži?

+9
High_Hopes
Montoya
Storm_z
Tatko_Pantelija
gorskooko
determinanta
Moderato_Kantabille
Shejnoslava
vip-tetka
13 posters
Go down
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Je li lakše u ženskoj ili muškoj koži? Empty Je li lakše u ženskoj ili muškoj koži?

30.11.07 19:30
ja si baš nekada poželim: da sam bar muško...
Shejnoslava
Shejnoslava
Junior
Junior
Broj poruka : 366
Datum upisa : 01.12.2007

Je li lakše u ženskoj ili muškoj koži? Empty Re: Je li lakše u ženskoj ili muškoj koži?

03.12.07 16:57
Pa da ti kazem i ja sam nekad to zelela,medjutim sve shto sam starija shvatam da "pravim"mushkarcima je dosta tezhe nego zhenama.
On mora da bude oslonac porodici,mora da pruzhi materijalnu i duhovnu podrshku i da pored svega toga kad naidje teshko vreme lupi shakom i smiri paniku u kuci.
Mi zhene smo tu da odgajamo decu ,radimo ili ne , da se lickamo i njemu ugadjamo da bi imao svoju oazu kad dodje kuci umoran .Tu smo da ga mazimo i pazimo i podignemo ako posumnja su svoju snagu; )
Nije njima lako chak i pored dobrih zhena,zamisli kako se jadnichak izlomi pored neke lisice....ma draze mi shto sam zhensko.
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

Je li lakše u ženskoj ili muškoj koži? Empty Re: Je li lakše u ženskoj ili muškoj koži?

15.01.08 11:04
Teshko je biti u zameni pola.ako si zena,ostani zena i obrnuto.
najgore u zivotu jednog coveka jeste ako do kraja svog zivota,budesh i jedno i drugo.
determinanta
determinanta
Senior
Senior
Broj poruka : 701
Godina : 65
Location : na jednoj od Nebula
Datum upisa : 01.09.2007
http://www.tagged.com/determinanta

Je li lakše u ženskoj ili muškoj koži? Empty Re: Je li lakše u ženskoj ili muškoj koži?

15.01.08 14:22
najbolje je biti u svojoj.
gorskooko
gorskooko
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 38
Datum upisa : 11.12.2007

Je li lakše u ženskoj ili muškoj koži? Empty Re: Je li lakše u ženskoj ili muškoj koži?

13.03.08 3:58
Žena, naravno. A, toliko puta sam poželela da prodjem ispod duge lol!
Tatko_Pantelija
Tatko_Pantelija
Junior
Junior
Broj poruka : 489
Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 26.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Je li lakše u ženskoj ili muškoj koži? Empty Re: Je li lakše u ženskoj ili muškoj koži?

13.03.08 20:53
Shejnoslava je napisao/la:Pa da ti kazem i ja sam nekad to zelela,medjutim sve shto sam starija shvatam da "pravim"mushkarcima je dosta tezhe nego zhenama.
On mora da bude oslonac porodici,mora da pruzhi materijalnu i duhovnu podrshku i da pored svega toga kad naidje teshko vreme lupi shakom i smiri paniku u kuci.
Mi zhene smo tu da odgajamo decu ,radimo ili ne , da se lickamo i njemu ugadjamo da bi imao svoju oazu kad dodje kuci umoran .Tu smo da ga mazimo i pazimo i podignemo ako posumnja su svoju snagu; )
Nije njima lako chak i pored dobrih zhena,zamisli kako se jadnichak izlomi pored neke lisice....ma draze mi shto sam zhensko.


Kada bi vise zena ovako razmisljale.....
Storm_z
Storm_z
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1034
Godina : 54
Location : Olujna polja
Datum upisa : 31.08.2007

Je li lakše u ženskoj ili muškoj koži? Empty Re: Je li lakše u ženskoj ili muškoj koži?

14.03.08 3:52
A gde su ti muskarci o kojima pise SHjen? scratch
Montoya
Montoya
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1543
Location : na 3 min.odavde:))
Datum upisa : 15.01.2008

Je li lakše u ženskoj ili muškoj koži? Empty Re: Je li lakše u ženskoj ili muškoj koži?

15.03.08 4:35
nema ih..ili pitaj doticnu ukoliko i ona zna:)))
High_Hopes
High_Hopes
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 109
Datum upisa : 28.07.2008

Je li lakše u ženskoj ili muškoj koži? Empty Re: Je li lakše u ženskoj ili muškoj koži?

02.09.08 17:56
Tatko_Pantelija je napisao/la:
Shejnoslava je napisao/la:Pa da ti kazem i ja sam nekad to zelela,medjutim sve shto sam starija shvatam da "pravim"mushkarcima je dosta tezhe nego zhenama.
On mora da bude oslonac porodici,mora da pruzhi materijalnu i duhovnu podrshku i da pored svega toga kad naidje teshko vreme lupi shakom i smiri paniku u kuci.
Mi zhene smo tu da odgajamo decu ,radimo ili ne , da se lickamo i njemu ugadjamo da bi imao svoju oazu kad dodje kuci umoran .Tu smo da ga mazimo i pazimo i podignemo ako posumnja su svoju snagu; )
Nije njima lako chak i pored dobrih zhena,zamisli kako se jadnichak izlomi pored neke lisice....ma draze mi shto sam zhensko.


Kada bi vise zena ovako razmisljale.....

Mudro zbori Tatko_Pantelija.
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 51
Datum upisa : 09.12.2007

Je li lakše u ženskoj ili muškoj koži? Empty Re: Je li lakše u ženskoj ili muškoj koži?

02.09.08 23:54
Nikada nisam pozelela da budem u kozi nekoga muskarca.....
buaaaaaa, da radim ko konj, drzim porodicu na ledjima, povucem i potegnem kad god mogu,da kao musko muvam zene a one da se neckaju,da delim komplimente otvaram vrata,pridrzavam kaput,sta jos???????????????
Ne ne ovako je i lakse i lepse, samo je potrebno znati uzivati u ulozi zene , ipak je muskarcima najteze......)
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 51
Datum upisa : 09.12.2007

Je li lakše u ženskoj ili muškoj koži? Empty Re: Je li lakše u ženskoj ili muškoj koži?

02.09.08 23:55
/se oseca da ce me sada muski deo populacije voleti, zbog ove zadnje teze....???????????
Montoya
Montoya
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1543
Location : na 3 min.odavde:))
Datum upisa : 15.01.2008

Je li lakše u ženskoj ili muškoj koži? Empty Re: Je li lakše u ženskoj ili muškoj koži?

03.09.08 11:28
anja007 je napisao/la:/se oseca da ce me sada muski deo populacije voleti, zbog ove zadnje teze....???????????

Da , muskarci vole biti "povremeno" u zenskoj kozi sto obicno i rade:))

affraid
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 51
Datum upisa : 09.12.2007

Je li lakše u ženskoj ili muškoj koži? Empty Re: Je li lakše u ženskoj ili muškoj koži?

03.09.08 18:23
Mislis obostrano?
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Je li lakše u ženskoj ili muškoj koži? Empty Re: Je li lakše u ženskoj ili muškoj koži?

04.09.08 13:03
Da...sa swih strana kad uvuku:)))
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 51
Datum upisa : 09.12.2007

Je li lakše u ženskoj ili muškoj koži? Empty Re: Je li lakše u ženskoj ili muškoj koži?

04.09.08 16:02
A za usi?
Tatko_Pantelija
Tatko_Pantelija
Junior
Junior
Broj poruka : 489
Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 26.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Je li lakše u ženskoj ili muškoj koži? Empty Re: Je li lakše u ženskoj ili muškoj koži?

04.09.08 22:19
anja007 je napisao/la:/se oseca da ce me sada muski deo populacije voleti, zbog ove zadnje teze....???????????

Najbolje obozavljem
Tricky
Tricky
Junior
Junior
Broj poruka : 449
Godina : 51
Datum upisa : 09.09.2007

IGRE
IGRA-1:

Je li lakše u ženskoj ili muškoj koži? Empty Re: Je li lakše u ženskoj ili muškoj koži?

04.09.08 22:28
U obe je zajebano do yaya tesna je al iz nje se nema kud Smile
ana35
ana35
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 135
Datum upisa : 13.08.2008

Je li lakše u ženskoj ili muškoj koži? Empty Re: Je li lakše u ženskoj ili muškoj koži?

07.09.08 20:18
Zavisi u kozi kog muskarca, ali ipak mi je najlepse u svojoj kozi.
Sponsored content

Je li lakše u ženskoj ili muškoj koži? Empty Re: Je li lakše u ženskoj ili muškoj koži?

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.