Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najbolji parfem ??

+10
Ines69
robija60
Danubius
doctorr67
Zlatokosa
Luckasta
Sofija
veccana44
determinanta
vip-tetka
14 posters
Go down
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Najbolji parfem ?? Empty Najbolji parfem ??

30.11.07 19:48
Zene koji vam je muški parfem najbolji ??hvala
determinanta
determinanta
Senior
Senior
Broj poruka : 701
Godina : 65
Location : na jednoj od Nebula
Datum upisa : 01.09.2007
http://www.tagged.com/determinanta

Najbolji parfem ?? Empty Re: Najbolji parfem ??

01.12.07 1:44
Najbolji parfem ?? Ultraviolet_Man
Ultraviolet-Paco Rabanne
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Najbolji parfem ?? Empty Re: Najbolji parfem ??

01.12.07 2:56
Paco Rabanne BLACK XS
Sofija
Sofija
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 114
Godina : 59
Datum upisa : 23.08.2007

Najbolji parfem ?? Empty Re: Najbolji parfem ??

01.12.07 11:40
Jeste li normalne?!Koliko to koshta!!!! affraid
Luckasta
Luckasta
Senior
Senior
Broj poruka : 803
Datum upisa : 20.10.2007

Najbolji parfem ?? Empty Re: Najbolji parfem ??

01.12.07 23:28
GUCCI 2
Zlatokosa
Zlatokosa
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 7
Location : World Class
Datum upisa : 06.10.2007

Najbolji parfem ?? Empty Re: Najbolji parfem ??

02.12.07 0:46
Shiseido ZEN
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Najbolji parfem ?? Empty Re: Najbolji parfem ??

02.12.07 1:50
Sofija je napisao/la:Jeste li normalne?!Koliko to koshta!!!! affraid

otvori se pa kupi:))
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Najbolji parfem ?? Empty Re: Najbolji parfem ??

06.12.07 15:35
Kako ga kupiti

1. Miris nije uniforma, nemojte dozvoliti da vas zavede trend. On mora odavati osobnost, ako ga kupujete za poklonpoznatoj osobi idite uvek na sigurno.

2. Ako to pak činite za nekog koga nedovoljno poznajete tražite u parfimeriji probne papiriće koje ponesete kući pa ih čuvate nekoliko dana (odvojeno naravno) i tek tad napravite izbor.

3. Parfem nikada ne isprobavajte tako da ga našpricate u čep. Mirišući čep osećate samo "bazu" a "srce" i "glava" će vam ostati nepoznati. Morate ga poprskati po koži, jer na svakoj miriše drugačije.

4. Ne pravite grešku koju pravi većina: nakon prskanja na nadlanicu, trljaju ruku od ruku. Nikako! Tako "zgnječite" molekule, naprosto ga pustite, ne dodirujući da se osuši.

5. Najbolje ih je kupovati posle podne, maksimum je da probate tri jer receptori budu potpuno zasićeni, a definitivnu odluku treba doneti nakon nekoliko sati.


Parfemi koji smanjuju stres, mirisi zime
Zaista predivan miris sa predivnom pozadinom!

Parfemi koji smanjuju stres

Udahnite miris omiljenog parfema i u trenutku ćete se osećati prijatnije. Novi parfemi i toaletne vode vas opuštaju i pružaju vam osećanje mira.

Ova ideja je bazirana na razumnoj, ali još uvek ne preterano istraženoj, teoriji. Ona se pak zasniva na činjenici da je prolaz koji sprovodi impulse iz organa za primanje mirisnih draži, povezan direktno sa onim delom mozga koji obrađuje emocije. Baš zato mirisi i utiču na emocije među koje, na primer, spada i stres.

Everi Džilbert (Avery Gilbert) je čovek koji dosta vremena provodi na testiranju: "Svako godišnje doba traži svoje parfeme, no zima je u tome specifična: za prohladne šetnje traži svježe, jake note, za vruće partyje orijentalne začine."

Novi parfemi: mirisi zime

Osim posebnih beauty tretmana, izuzetno bogatih kremica i hranjivih pakunga za kosu, zima sa sobom donosi i posebne mirise. Mirise koji će vas pratiti na hladnim ulicama, ali i na razuzdanim prigodnim zabavama, u toplim, romantičnim zimskim večerima.

Iz mnoštva mirisnih noviteta izdvajamo za vas nekoliko zimskih parfema, neke da prate vaš imidž snježne kraljice, neke pak da razbiju hladnoću zime. Izaberite prema mirisnim notama koje najbolje pristaju vašoj koži.

Lalique Le Parfum
Mirisni novitet Lalique Le Parfum eliksir je ženstvenosti, isklesan iz najfinijih materijala, rafinirano ispisan i detaljno oblikovan. Top notu čine bergamot, crveni papar i lišće egipatske ljubičice, u srcu mirisa su baršunasti jasmin zaslađen nježnim bademom i egzotičnim kuminom, a u baznoj noti isprepliću se topli pačuli obavijen vanilijom, tonka sjemenom, mošusima i sandalovinom.

J.Lo Live Jennifer
Lopez predstavila je Live, još jedan parfem iz J.Lo kolekcije koji će vas osvojiti svojim cvjetno-voćnim mirisnim spletom. Top notu čine sicilijanski limun, talijanska naranča i sočni ananas, u srcu mirisa isprepliću se ribizl, ruža i ljubičica, a bazu čine karamel, vanilija i sandalovina. Mirisni splet kojem ćete teško odoljeti.

Freya Oriflame
Iz kozmetičke kuće Oriflame stiže Freya. Moderna i sofisticirana, eau de toilette Freya oko sebe širi jedinstvenu senzualnost kao suptilna mješavina nordijske, prirodne svježine i živahnih, ženstvenih cvjetnih nota.

Extraordinary Avon
Želite li biti luksuzni, jedinstveni, svoji, izaberite parfem Extraordinary iz Avona. Osim izgleda bočice, osvojit će vas tonovi ruže, orhideje i lotosova cvijeta, u kombinaciji s paprom i đumbirom.

Euphoria CK
Bogat i misteriozan, ovaj novi voćno-orijentalni miris iz kuće Calvin Klein namijenjen je fatalnim ženama koje vole rizik. Euphoria osvaja mirisom, ali i dizajnom, inspiriranim pupajućom orhidejom. U svježem vrhu mirisa su šipak i kaki jabuka, srce čine lotusov cvijet, magnolija i crna orghideja, a kremastu baznu notu ambra, crna ljubičica i mahagonij.

Cacharel Promesse
Nakon vremena strasti i ljubavi na prvi pogled, dolazi vrijeme za obećanje i obvezu. Senzualna i impulzivna, mlada žena u punom cvatu bira Cacharel Promesse. A miris osvaja voćnom top notom koju čine kupina, bergamot i tangerina, cvjetnom srednjom notom orhideje i jasmina te drvenastom baznom notom bijelog cedra, mošusa i ambre. novih mirisnih nota kao Scientific Affairs Director u njujorškom institutu "Sense of Smell". Upravo on je razvio teoriju o smirujućem dejstvu mirisa na ljudski organizam. Iako još uvek ne znamo šta se tačno dešava sa mozgom kada primi signale od organa čula mirisa, Džilbertova istraživanja pokazuju da "drvenaste" arome kakva je sandalovina, zatim miris lavande i kamilice mogu da imaju značajan umirujući efekat.

Veliki broj kozmetičkih kuća ima u svojim linijama proizvode koji sadrže neke od ovih blagotvornih mirisa, potrebno je samo da ih potražite. Naravno, ne postoji magična formula za sve; različiti ljudi uživaju u različitim aromama. Ako pronađete parfem koji vas podseća na vašu mamu, imate sreće - našli ste mirisnu notu koju možete koristiti kao zaštitu od svih nevolja oko vas.
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Najbolji parfem ?? Empty Re: Najbolji parfem ??

06.12.07 15:40
Kazu uzivaoci parfema;)))
SAVRŠENA OLUJA
Roberto Cavalli - Cavalli man Black edt. Parfem koji naglašava savremeni stil, ukus i ritam života. On je sofisticiran, seksi i svestan sebe.



UGRIZ ISKUŠENJA
Laura Biagiotti - Roma Aqua di Uomo edt. Ah, ti italijani! Zaljubljenik u modu, poštuje sve što dolazi iz ove zemlje dizajna baš kao i ljubav, avantura, flert.



IZAZOV
Dawidoff - Echo edt. Stil modernog, urbanog, kreativnog muškarca. Otvorenost i samopouzdanje i radoznalost
je ono što nose u novi dan.



SKRIVENA SENZUALNOST
Paco Rabanne - Ultraviolet Man edt. Misteriozan muškarac, nedostizan, ali bez dileme nosi duboko u sebi nežnost i duboku osećajnost.


Zadnja promjena: ; 07.12.07 0:58; ukupno mijenjano 2 put/a.
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Najbolji parfem ?? Empty Re: Najbolji parfem ??

06.12.07 17:46
veccana44 je napisao/la:SAVRŠENA OLUJA
Roberto Cavalli - Cavalli man Black edt. Parfem koji naglašava savremeni stil, ukus i ritam života. On je sofisticiran, seksi i svestan sebe.



UGRIZ ISKUŠENJA
Laura Biagiotti - Roma Aqua di Uomo edt. Ah, ti italijani! Zaljubljenik u modu, poštuje sve što dolazi iz ove zemlje dizajna baš kao i ljubav, avantura, flert.



IZAZOV
Dawidoff - Echo edt. Stil modernog, urbanog, kreativnog muškarca. Otvorenost i samopouzdanje i radoznalost
je ono što nose u novi dan.



SKRIVENA SENZUALNOST
Paco Rabanne - Ultraviolet Man edt. Misteriozan muškarac, nedostizan, ali bez dileme nosi duboko u sebi nežnost i duboku osećajnost.


pitanje se odnosi na licno misljenje a ne "prekopirati sa sajta" Smile)) affraid
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Najbolji parfem ?? Empty Re: Najbolji parfem ??

07.12.07 0:54
doctorr67 je napisao/la:
veccana44 je napisao/la:SAVRŠENA OLUJA
Roberto Cavalli - Cavalli man Black edt. Parfem koji naglašava savremeni stil, ukus i ritam života. On je sofisticiran, seksi i svestan sebe.



UGRIZ ISKUŠENJA
Laura Biagiotti - Roma Aqua di Uomo edt. Ah, ti italijani! Zaljubljenik u modu, poštuje sve što dolazi iz ove zemlje dizajna baš kao i ljubav, avantura, flert.



IZAZOV
Dawidoff - Echo edt. Stil modernog, urbanog, kreativnog muškarca. Otvorenost i samopouzdanje i radoznalost
je ono što nose u novi dan.



SKRIVENA SENZUALNOST
Paco Rabanne - Ultraviolet Man edt. Misteriozan muškarac, nedostizan, ali bez dileme nosi duboko u sebi nežnost i duboku osećajnost.


pitanje se odnosi na licno misljenje a ne "prekopirati sa sajta" Smile)) affraid
Iskustvo je cudo moram i ja nesto copirati,jer tebi sam ostvila viceve,tu si cool,zar ne.a ja sam za ove druge materije da ga *ebem.
Danubius
Danubius
Junior
Junior
Broj poruka : 379
Godina : 63
Datum upisa : 25.09.2007

Najbolji parfem ?? Empty Re: Najbolji parfem ??

07.12.07 1:32
E , ne mogu ja da ne "lajem" , heheheh Tema mi nije narocito bliska, no ipak...U moje vreme (o, mladosti , A Dedic) , u krugovima u kojima sam se ja kretao, "in' je bilo :slusas Pink Floyde, citas Hermana Hesea-i, da se vratim na temu, mirises na Pachooli, ili na Moshus .To nije bio stereotip, nego identitet, pripadanje. Znak prepoznavanja , nije skodilo da mirises malo i na vutru (trava, marihuana , satrovacki, hehehe ) Elem, u vremenu koje je doslo, moju "mirisnu notu ' su birale pacijentkinje (nije mito) i naravno , devojke .(usput , kako bi se pravilno nazvale zene koje nisu "vencane' , a u ranim 40 -tima su? Devojke svakako nisu,,,,nisam do sada nasao pravi izraz) Moja "paleta " se , opet vremenom, zadrzala na tri "brenda' Hugo Boss, Givenshi, i Dolche&Gabanna (neka mi precizni oproste ako sam pogresio koje slovo-i nisam naveo TACAN br, ili naziv doticnog parfema) I opaska, kako jedan homoseksualni par, kao sto su D&G moze da nadje bash muski (macho ) miris? (to ne kazem ja , nego dame , koje imaju daleko osetljivije nosice, hehehe) Bitno u svemu je -da svako mirise na SEBE , a onaj(ona) to prepozna , kao unikatan miris...Onda je sve Ok...Dzaba svi 'brendovi" Nikada vise nisam nasao , verovatno ordinarni dezodorans FA "ocean fresh" , i (na opsti podsmeh, verovatno) Tabac,,,,by Avon....(sto i nije neko cudo , jake "firme") Sto sam ovoliko pisao? Ne znam .volim misliti da je biti iskren najvaznije od svega. A mi se prepoznamo, mada je sajber zaista sterilan...ipak, po "njuhu" Inace ne bi bili ovde..
robija60
robija60
Junior
Junior
Broj poruka : 257
Location : bar
Datum upisa : 25.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Najbolji parfem ?? Empty Re: Najbolji parfem ??

08.12.07 18:13
ja sam jos uvek za PINO SILVESTRE

ili sto bi rekli "bek" pitralon posle brijanja i nista vise i
prirodni cisti miris tela mmmmmmmmmmm
Danubius
Danubius
Junior
Junior
Broj poruka : 379
Godina : 63
Datum upisa : 25.09.2007

Najbolji parfem ?? Empty Re: Najbolji parfem ??

08.12.07 18:37
robija60 je napisao/la:ja sam jos uvek za PINO SILVESTRE

ili sto bi rekli "bek" pitralon posle brijanja i nista vise i
prirodni cisti miris tela mmmmmmmmmmm
Do juce , u zemlji koja se zvala Jugoslavija , kozmetika je izgledala otprilike ovako : muskarci, BRION, PITRALON (titularno, after shave) zene CRNA MACKA, POKOSENO SENO ("parfemi") Za obe kategorije, jos NIVEA(made by NEVENA LESKOVAC, leti se to zvalo SOLEA (nisu trebali zastitni faktori, hehehe) Po pomenutog PINO SILVESTRE se islo u Trcu (Trst, Trieste) i to petkom, posle skole , pa klaj -klaj vozom (par stotina kilometara) sve do Ponte Rosa .Onda se one staklene zelene sisarke povade iz kutija i strateski razmeste po dzepovima(da carina ne vidi) Mozda nismo bolje mirisali tada, ali smo se "vise mirisali" medjusobno...Bice da je pobedio ipak BRUT(alni) u nekom vremenu Ne ponovilo se ...Skoro zaboravih -isto jedan forum, naravno ista tema ...koje prenemaganjeeee....Ni u Enciklopediji mirisa sigurno nema sta je tamo napisano. Meni dosadi , i napisem da je moj miris Fettor ex ore (pojam iz stomatogije, prevod ZADAH IZ USTA) I javi se dama...koja upravo TAJ obozavaaaaaa Bilo mi zao, posle....
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Najbolji parfem ?? Empty Re: Najbolji parfem ??

08.12.07 22:33
Danubius je napisao/la:
robija60 je napisao/la:ja sam jos uvek za PINO SILVESTRE

ili sto bi rekli "bek" pitralon posle brijanja i nista vise i
prirodni cisti miris tela mmmmmmmmmmm
Do juce , u zemlji koja se zvala Jugoslavija , kozmetika je izgledala otprilike ovako : muskarci, BRION, PITRALON (titularno, after shave) zene CRNA MACKA, POKOSENO SENO ("parfemi") Za obe kategorije, jos NIVEA(made by NEVENA LESKOVAC, leti se to zvalo SOLEA (nisu trebali zastitni faktori, hehehe) Po pomenutog PINO SILVESTRE se islo u Trcu (Trst, Trieste) i to petkom, posle skole , pa klaj -klaj vozom (par stotina kilometara) sve do Ponte Rosa .Onda se one staklene zelene sisarke povade iz kutija i strateski razmeste po dzepovima(da carina ne vidi) Mozda nismo bolje mirisali tada, ali smo se "vise mirisali" medjusobno...Bice da je pobedio ipak BRUT(alni) u nekom vremenu Ne ponovilo se ...Skoro zaboravih -isto jedan forum, naravno ista tema ...koje prenemaganjeeee....Ni u Enciklopediji mirisa sigurno nema sta je tamo napisano. Meni dosadi , i napisem da je moj miris Fettor ex ore (pojam iz stomatogije, prevod ZADAH IZ USTA) I javi se dama...koja upravo TAJ obozavaaaaaa Bilo mi zao, posle....


A oni bi sad kao neke uvozne "made in France a ono "by turkish parfem"

Sve mandovi prodaju po pijacama::Smile)
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Najbolji parfem ?? Empty Re: Najbolji parfem ??

08.12.07 22:34
Meni dosadi , i napisem da je moj miris Fettor ex ore (pojam iz stomatogije, prevod ZADAH IZ USTA) .

UZASSSS!!!!!!!!!!!! mora da je plavusha:))) lol!
Ines69
Ines69
Junior
Junior
Broj poruka : 385
Datum upisa : 25.08.2007

Najbolji parfem ?? Empty Re: Najbolji parfem ??

17.12.07 1:21
A koji vam je najbolji zenski parfem?
Ovo su moji omiljeni parfemi:
Guotier-Jan Poul Guotier
Magnetism-Escada
HOT couture Givenchi
Naomi-Naomi Kanpbell
Angel-Tihhery Mugler
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

Najbolji parfem ?? Empty Re: Najbolji parfem ??

17.12.07 1:41
Popishano seno i Oznojaz
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Najbolji parfem ?? Empty Re: Najbolji parfem ??

17.12.07 10:51
Ines69 je napisao/la:A koji vam je najbolji zenski parfem?
Ovo su moji omiljeni parfemi:
Guotier-Jan Poul Guotier
Magnetism-Escada
HOT couture Givenchi
Naomi-Naomi Kanpbell
Angel-Tihhery Mugler


u pekaru idemo sa" HOT couture Givenchi"-slazes se?
Tanja73
Tanja73
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 5
Datum upisa : 12.11.2007

Najbolji parfem ?? Empty Re: Najbolji parfem ??

18.12.07 9:37
Dolce & Gabanna - The one
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Najbolji parfem ?? Empty Re: Najbolji parfem ??

18.12.07 11:43
Tanja73 je napisao/la:Dolce & Gabanna - The one
wooow lol! lol! lol!
Tanja73
Tanja73
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 5
Datum upisa : 12.11.2007

Najbolji parfem ?? Empty Re: Najbolji parfem ??

19.12.07 9:56
to je naravno zenski;)

a od muskih mi je lep svaki od Hugo Boss i Lagerfeld Jako
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Najbolji parfem ?? Empty Re: Najbolji parfem ??

19.12.07 11:03
Tanja73 je napisao/la:to je naravno zenski;)

a od muskih mi je lep svaki od Hugo Boss i Lagerfeld Jako


naravno....Smile)))))))))))))))
Luckasta
Luckasta
Senior
Senior
Broj poruka : 803
Datum upisa : 20.10.2007

Najbolji parfem ?? Empty Re: Najbolji parfem ??

19.12.07 12:38
Postoji samo jedan muski parfem koji obozavam .Kad osetim miris toga parfema, desi mi se da stanem na ulici i okrenem se za covekom koji ga koristi.

KOUROS

od YvesSaintLaurent


santa
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Najbolji parfem ?? Empty Re: Najbolji parfem ??

19.12.07 12:58
Luckasta je napisao/la:Postoji samo jedan muski parfem koji obozavam .Kad osetim miris toga parfema, desi mi se da stanem na ulici i okrenem se za covekom koji ga koristi.

KOUROS

od YvesSaintLaurent


santa

da, specifican i jak lol!
Luckasta
Luckasta
Senior
Senior
Broj poruka : 803
Datum upisa : 20.10.2007

Najbolji parfem ?? Empty Re: Najbolji parfem ??

19.12.07 13:40
doctorr67 je napisao/la:
Luckasta je napisao/la:Postoji samo jedan muski parfem koji obozavam .Kad osetim miris toga parfema, desi mi se da stanem na ulici i okrenem se za covekom koji ga koristi.

KOUROS

od YvesSaintLaurent


santa

da, specifican i jak lol!

tacno doctorr67,

samo specifican i jak muskarac moze da koristi taj parfem.....zato ga i obozavam Wink
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Najbolji parfem ?? Empty Re: Najbolji parfem ??

20.12.07 15:36
luckasta... e jesi bash luckasta, bawimo se s parfemima:))))))))))) lol!
Luckasta
Luckasta
Senior
Senior
Broj poruka : 803
Datum upisa : 20.10.2007

Najbolji parfem ?? Empty Re: Najbolji parfem ??

21.12.07 1:25
[quote="doctorr67"]luckasta... e jesi bash luckasta, bawimo se s parfemima:))))))))))) lol![/quot]

doctorr67,
da nisam Luckasta, ne bi obozavala i volela specificne muskarce koji koriste specificne parfeme...radje sam mimo drugog naroda,nego da sam kao vecina drustva... Wink
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Najbolji parfem ?? Empty Re: Najbolji parfem ??

21.12.07 10:40
[quote="Luckasta"]
doctorr67 je napisao/la:luckasta... e jesi bash luckasta, bawimo se s parfemima:))))))))))) lol![/quot]

doctorr67,
da nisam Luckasta, ne bi obozavala i volela specificne muskarce koji koriste specificne parfeme...radje sam mimo drugog naroda,nego da sam kao vecina drustva... Wink

brawo!!! lol!
summer_donna
summer_donna
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 37
Datum upisa : 10.11.2007

Najbolji parfem ?? Empty Re: Najbolji parfem ??

26.12.07 0:37
Kurosi su statue u staroj Grckoj,koje predstavljaju musko telo,isklesane od mermera belog(i flasica parfema je tako nekakva,koliko se secam)....Luckasta bravo za izbor,parfem je jako lprijatan,specifican..nekad je bio jako popularan...
Sponsored content

Najbolji parfem ?? Empty Re: Najbolji parfem ??

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.