Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Tange, gaćice, hipsterice, bokse??? Empty Tange, gaćice, hipsterice, bokse???

30.11.07 19:49
Evo zene moje, izjasnite se, što najčešće nosite? U čemu se osjećate najudobnije???
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Tange, gaćice, hipsterice, bokse??? Empty Re: Tange, gaćice, hipsterice, bokse???

30.11.07 21:41
u tangicama i boksama
Storm_z
Storm_z
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1034
Godina : 54
Location : Olujna polja
Datum upisa : 31.08.2007

Tange, gaćice, hipsterice, bokse??? Empty Re: Tange, gaćice, hipsterice, bokse???

18.01.08 3:07
Bokserice,satenske sa cipkom.... Embarassed
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Tange, gaćice, hipsterice, bokse??? Empty Re: Tange, gaćice, hipsterice, bokse???

18.01.08 3:14
Uffff,u sta,,hehehe.Kad nosim farmerice obavezno tangice,jer dupe tada izgleda najbolje...
Kad oblacim trenerice,obavezno gacice,pamuk je pamuk,prija..
Kad oblacim minicu ,obavezno bokserice.pa da mi nije zima,Wink))ili da se malo vidi cipkice nije na odmet.
Luckasta
Luckasta
Senior
Senior
Broj poruka : 803
Datum upisa : 20.10.2007

Tange, gaćice, hipsterice, bokse??? Empty Re: Tange, gaćice, hipsterice, bokse???

18.01.08 8:56
Malo delikatno i intimno pitanje za jedan Forum Embarassed
Kad bi znala, da sam napunila 47 godina, a da nisam u stanju i na takvo pitanje da odgovorim, onda bi zaista sebi rekla da sam negde neki promasaj u svome zivotu napravila. sunny
Volim svu vrstu, gore navedenog rublja.
Kao sto je vazilo za temu "minic", tako mislim i na ovu temu, svaki dessous u svoje vreme i u skladu sa ostalom garderobom.
Korisnica sam svih vrsta , gore navedenog rublja.Cak mi je to i jedna manija, da dok ugledam neku lepu kombinaciju, odma ju kupujem.
Sta god se odlucim da obucem, uslov je obavezan, da principielno uvek,rublje treba da bude identicno i u paru ( grudnjak i slip).
Znci ista vrsta materijala, ista nuansa boje. Harmonija garderobe i stila oblacenja, po mome misljenju, pocinje vec sa oblacenjem doljnjega vesa.Sta vredi najlepsa haljina, bluza, kostim, odelo, ako ste u startu vec obukli, rublje koje je u razlicitoj boji i materijalu? Ah da...zaboravi skoro...o rublju muskarca imam isto misljenje Wink
determinanta
determinanta
Senior
Senior
Broj poruka : 701
Godina : 65
Location : na jednoj od Nebula
Datum upisa : 01.09.2007
http://www.tagged.com/determinanta

Tange, gaćice, hipsterice, bokse??? Empty Re: Tange, gaćice, hipsterice, bokse???

18.01.08 10:58
Donji veš je ono što mi ide direktno na najosetljiviji deo kože i trudim se da uvek bude visokog kvaliteta. Što se tiče modela, zavisi od garderobe. Za razliku od Luckaste, moj donji veš je uvek u totalnom kontrastu sa spoljnom garderobom (što se tiče boja). Volim da iznenadim. Wink
Sponsored content

Tange, gaćice, hipsterice, bokse??? Empty Re: Tange, gaćice, hipsterice, bokse???

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.