Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

+26
issidora
ana35
stene
dejan11
BRNNN
NANDO
gorskooko
I-R-E-N-A
Cyber^frigidna
sava
Storm_z
Tatko_Pantelija
K-6_Predator
Montoya
Moderato_Kantabille
komunikativna
doctorr
determinanta
Domingez
^Zaljubljen-50^
Luckasta
Shejnoslava
doctorr67
slatkicass
vip-tetka
veccana44
30 posters
 :: LJUBAV
Go down
I-R-E-N-A
I-R-E-N-A
Junior
Junior
Broj poruka : 284
Datum upisa : 24.11.2007

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? - Page 3 Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

06.03.08 20:08
pa podrazumijeva se da ima kozicu:ppppppppp Razz Razz Razz Razz Razz

ma treba uzivati u svakom trenutku..........

zamislite da upoznate stariju osobu m ili z, sad sve zavisi, i da vam je tako divno?

zasto to unistiti/

zbog tudje ljubomore ili gluposti?
Tatko_Pantelija
Tatko_Pantelija
Junior
Junior
Broj poruka : 489
Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 26.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? - Page 3 Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

06.03.08 21:40
I-R-E-N-A je napisao/la:pa podrazumijeva se da ima kozicu:ppppppppp Razz Razz Razz Razz Razz

ma treba uzivati u svakom trenutku..........

zamislite da upoznate stariju osobu m ili z, sad sve zavisi, i da vam je tako divno?

zasto to unistiti/

zbog tudje ljubomore ili gluposti?

Bravoooooooooooooooooooooo!!!!!!!
gorskooko
gorskooko
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 38
Datum upisa : 11.12.2007

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? - Page 3 Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

10.03.08 15:42
Pa valjda je bitan sklad, ispunjenost. Mislim da se preterivanje, kad tad, obije o glavu. Predrasuda ili ne, sve jedno, muškarac mora biti stariji. Razlika u godinama, sve iznad 5 je višak.
NANDO
NANDO
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 24
Datum upisa : 03.09.2007

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? - Page 3 Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

17.04.08 3:00
STO SE TICE RAZLIKE U GODINAMA NEMA NIKAKVE VEZE UOPSTE BITNO JE KO JE KAKVA OSOBA A NE GODINE ODNOSNO KO KAKO RAZMISLJA I KAKO SE PONASA
BRNNN
BRNNN
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 194
Location : gde Bog kaze...
Datum upisa : 12.12.2007

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? - Page 3 Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

17.04.08 6:51
ovako...ona iz kamenog doba...on iz kamenovanog (modernog)...
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? - Page 3 Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

09.05.08 21:09
hahahahahahhahahahahaha
hahahahahahahahahahahahahaha
jeste slatko ali nije tako.
sve ima svoje vreme i mesto.mladost je ne zamenljiva,vino sto je starije,pitkije....
ali,
prevelike razlike,ma koliko bile istina ili apsurd,odvlace u krajnosti i takve nikada ne opstanu do kraja.
najbolje je ,postovati svoje godine....
hazardirati samo ako je to :igra leptira....
ali prepoznati trenutak i razlikovati ljubav od strasti,navale patetike i po mogucstvu,ostati svoj i ne ranjiv do koske Smile
avatar
dejan11
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 15
Datum upisa : 12.05.2008

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? - Page 3 Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

04.06.08 20:48
ja volim stariju zenu!!!!! ona je starija od mene 11 god i super nam je i volecu je dok ne umrem.Nije nista strasno ako je razlika u godinama velika...kada volis i kada te vole razlike ne postoje,ni u godinama niti bilo koje druge.tacka. aj jos jedna . Smile
stene
stene
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 93
Godina : 61
Location : Kostolac Srbija
Datum upisa : 27.05.2008

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? - Page 3 Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

06.06.08 12:28
pa pitanje je bilo podnošljiva razlika u godinama

ovde su se neki odgovori okrnuli na sex i ko šta ima ukod kuće ili ti nema a želeo bi da ima.
Podnošljiva razlika pa mislim da je tu do 6 god.
a svi mi bi hteli tuđe malđe slađe.
Ma može i to kad muško poželi mlađe tu nije problem samo je potrebno imati malo para.
Kad žena poželi mlađe ni tu nije problem jel ovim mlađima to inponuje da budu sa starijim tetama.
Montoya
Montoya
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1543
Location : na 3 min.odavde:))
Datum upisa : 15.01.2008

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? - Page 3 Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

06.06.08 21:53
Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? - Page 3 Muz_i_10

vazno je da se zna ko sta i kad nosi:)))
ana35
ana35
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 135
Datum upisa : 13.08.2008

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? - Page 3 Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

30.08.08 17:15
Za mene je prihvatljivo da muskarac bude stariji najvise 8 godina.
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? - Page 3 Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

30.08.08 17:25
Prihvatljivo,hm..Crkva kaze 15 godina da moze muskarac biti stariji od zene ako je vise nece da ih vencavaju.
Nazalost sudionici smo vremena,kad godine nista ne znace.medicina napredovala,skalperi rade.Pa danas teta od 50 i vise ljeta izgleda kao da joj je 37 godina.Deckici od 35 ljeta,zapustili i guzu i stomak,kosa ih napustila pa izgledaju kao da im je 50 godina.Na drugoj strani klimaktericni muskarci izgledaju super..Ali od prirode se ne moze pobeci,dami menopauza ucini svoje,gospodinu starijem djoka pada sve vise do koljena..I sad daj koja razlika je tolerantna koja nije.Mislim da pravila nema,dvoje ako se sretnu iako im se interesi poklope,nek se krpe,tu niko od nas nema mislim prava da bilo sta kaze.Jos kad na 4 zene dolazi jedan frajer,cutimo i mucimo;))))

Malo sam se nasalila zar ne;)))
issidora
issidora
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 59
Godina : 41
Location : Tamo negde
Datum upisa : 28.01.2008

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? - Page 3 Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

30.08.08 20:40
Za iskrenu ljubav nema razlike u godinama, a na kraju krajeva sa onim koji je npr.25 godina stariji, zena moze da bude sretjnija nego sa onim koji je samo 2 - 3 godine stariji.Zakljuchak : Godine su ne bitne Smile
Sonata
Sonata
Junior
Junior
Broj poruka : 316
Datum upisa : 05.05.2008

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? - Page 3 Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

12.09.08 11:43
Strpali su ih u klasičnu vezu: starija žena - mladi muškarac.
Recepcionara hotela je iznenadila velika razlika u godinama kada im je uzeo pasoše i zapisao podatke.
Nije to nepristojan ili sraman par; ponašaju se pristojno i pažljivo.
Ali u ljubavi postoje konvecnije, prema kojima bi baš ova podvrsta, starija žena - mladi muškarac, trebalo da bude očajna i romantična. Ili u najmanju ruku puna nežnog bola. Možda-tako predvidjaju ove nepisane a tiranske vrednosti osetljivog kodekasa - jedino strasni bol može biti opravdanje za ovaj nemoralni odnos, društveno tako jalov.

Citat iz knjige Doris Lesing - Leto pre sumraka



Takva veza po meni može biti samo nezaboravna avantura sa ograničenim rokom trajanja. Jer godine čine svoje kako biološki tako i
psihološki.
CoyoteGirl
CoyoteGirl
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 152
Datum upisa : 08.09.2008

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? - Page 3 Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

12.09.08 12:01
Neprihvatljivo !
Ne starimo koliko nam stari bioloski sat nego onoliko koliko se osjecamo starim, al to je vec druga tema.
Razlika u godinama nije bitna bitna je hemija i fizika
Montoya
Montoya
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1543
Location : na 3 min.odavde:))
Datum upisa : 15.01.2008

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? - Page 3 Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

12.09.08 13:55
CoyoteGirl je napisao/la:Neprihvatljivo !
Ne starimo koliko nam stari bioloski sat nego onoliko koliko se osjecamo starim, al to je vec druga tema.
Razlika u godinama nije bitna bitna je hemija i fizika

Nije...ali "nekako" svi vole mladje...i novo:)))
Sonata
Sonata
Junior
Junior
Broj poruka : 316
Datum upisa : 05.05.2008

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? - Page 3 Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

12.09.08 14:00
Svaka čast! Ovo je bilo iskreno i pošteno:))) Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Montoya
Montoya
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1543
Location : na 3 min.odavde:))
Datum upisa : 15.01.2008

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? - Page 3 Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

15.09.08 0:07
Sonata je napisao/la:Svaka čast! Ovo je bilo iskreno i pošteno:))) Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? - Page 3 Sexy1310
Nivea
Nivea
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 63
Datum upisa : 23.02.2008

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? - Page 3 Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

30.09.08 20:19
U ljubavi razlika se ne oseti, kada dodje do raskida tek tada se vidi da ipak postoji razlika:P
avatar
Gost
Gost

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? - Page 3 Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

30.09.08 21:15
Ljubav nema godina...Ona se uvek radja
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 43
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? - Page 3 Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

30.09.08 23:10
COVEK_ZVER je napisao/la:Ljubav nema godina...Ona se uvek radja
I sta kad se rodi ? lol!
avatar
Gost
Gost

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? - Page 3 Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

30.09.08 23:14
onda je vodis Domingez
avatar
Gost
Gost

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? - Page 3 Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

06.10.08 19:13
razlika je bitna ... posto sam musko ne mogu sebe da zamislim sa nekim bakutanerom ... ali zato sa 18 godisnjom devicom ... ih de bi mi kraj bio
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 43
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? - Page 3 Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

03.11.08 12:36
KorisnickoIme je napisao/la:razlika je bitna ... posto sam musko ne mogu sebe da zamislim sa nekim bakutanerom ... ali zato sa 18 godisnjom devicom ... ih de bi mi kraj bio
Zashto sebe ne bi mogao da zamislish pored 30-35 ogodishnje zene a mozesh sa osamnestogodishnjakinjom? Smile
U chemu je kvaka ? lol
Zorana76
Zorana76
Junior
Junior
Broj poruka : 212
Datum upisa : 02.12.2008

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? - Page 3 Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

23.01.09 13:04
Smatram da muskarac mora biti stariji od zene od 5-10 godina.Nema pravila,ali mislim da u vetjini slucajeva zena brze stari od muskarca.Prosto vetjina muskaraca bolje izgleda sa 35 godina i vise,nego kad su bili mladji.Od 30te godine postaju nekako muzevniji,menjaju se.A zene opet isto postaju drugacije,neke lepse,neke (vetjina) ne.Jbg zena radja,telo joj se menja.Sad ce me zene napasti :-) ali to je samo moje misljenje :-)
Tatko_Pantelija
Tatko_Pantelija
Junior
Junior
Broj poruka : 489
Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 26.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? - Page 3 Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

10.02.09 22:45
Ljudiiiiiiiiiiii
Volite se , sexajte, ne filozofirajte.......
Filozofija filozofima....
Zivot ljudimaaaaaa
Sve ide samo ako pasuje.
Cik stavite kocku u rupicu za loptu ili obrnuto.
Ko pita ostalo sem da li pasuju Wupice ili da li je razlika u starosti materijala od koga su napravljeni predmeti?
Zorana76
Zorana76
Junior
Junior
Broj poruka : 212
Datum upisa : 02.12.2008

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? - Page 3 Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

12.02.09 12:25
Ne govori se ovde o sexu,ja mislim na brak..na nesto ozbiljnije>Pre neki dan videh na tv-u bracni par,ona je starija vise od 10 godina od njega.Bre ljudi ona je baba,on covek lepo izgleda.Ona kaze u shali``prevarila sam ga kad sam bila mladja``...pitam se kako li mu je sada
Sponsored content

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? - Page 3 Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.