Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sta mislite o upoznavanju preko neta?

+26
Zorana76
ana35
julijana
COVEK_ZVER
ottawa
anja007
Sofija
Tatko_Pantelija
neven_
atila73
Moderato_Kantabille
snezno_jutro
Ines69
Tricky
Storm_z
Luckasta
glupacha
doctorr67
BRNNN
Crna_ovca_chata
^Zaljubljen-50^
Shejnoslava
robija60
slatkicass
vip-tetka
veccana44
30 posters
Go down
ottawa
ottawa
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 34
Godina : 60
Location : vojvodina
Datum upisa : 29.01.2008

Sta mislite o upoznavanju preko neta? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o upoznavanju preko neta?

03.11.08 6:47
veccana44 je napisao/la:Da ne bi neta,ne bi ni moje ljubavi;))))))))))))
Pa sto nisi izasla napolje nasla bi nesto uvek se nadje Rolling Eyes
ottawa
ottawa
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 34
Godina : 60
Location : vojvodina
Datum upisa : 29.01.2008

Sta mislite o upoznavanju preko neta? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o upoznavanju preko neta?

03.11.08 7:41
Bila sam da citam onaj deo gde se mozzes izjasniti ko te nervira i ono sipak ---zakljucano!Znaci nema demokratskog duha,pomislih sta je bre ovo kad shvatih ovo je Hrvatski sajt pa se iznenadih toliko da ne mogu povjerovati da se tako sto moze dogodit i kod njih Smile rekoh samo mi Srbi znamo da zaseremo Smile.Eto nema se sloboda pisanja i misljenja ma nigde u svetu Smile))) uzas blagi uzas !


*
*
*
*
*
*
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 52
Datum upisa : 09.12.2007

Sta mislite o upoznavanju preko neta? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o upoznavanju preko neta?

03.11.08 11:13
Sloboda misljenja je svugde u svetu dozvoljena , i svugde mozes reci tvoje misljenje ali postoji nacin kako to da izrazis.
Ako recimo hoces reci sefu da je stoka , spremi se na otkaz ili sam pokupi svoje prnje jer sa time zavrsavas i karijeru, ali ako mu kazes da je malo preterao i da ne smatras njegovo ponasanje pravilnim to je vec manje opasno.
Tako i ovde.Primetila sam na temi ko vas nervira da vec pocinje pljuvanje , a to vec ne pravi dobru atmosferu na forumu.Da mozda se citanost poveca jer kako narod kaze "kad se dvoje svadjaju treci se raduje" moram priznati da i ima istine u tome.
Ipak to nije za cilj ovde na forumu da se pljujemo i svadjamo,jer svako moze svakoga oterati u p.m. kada mu dodje zuta minuta.Svakome se to desi, iz tih razloga neko je zatvorio ovu temu, sto i podrzavam.
Ja volim Srbiju, cak volim kad predjem granicu da cujem ono nase " more nosi se ti u p.m. " i obicno se uvek nasmejem na sve to ali ima ljudi koji zive na balkanu i kojima to smeta jer stalno slusaju jedno te isto, i zasto bi sada to radili i ovde gde nevidimo jedni drugima oci....
Kis tebi otawa i lepo je da imas svoje misljenje, imam ga i ja al se trudim kolko mogu da ne pickaram)))))))
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Sta mislite o upoznavanju preko neta? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o upoznavanju preko neta?

03.11.08 14:19
ottawa je napisao/la:
veccana44 je napisao/la:Da ne bi neta,ne bi ni moje ljubavi;))))))))))))
Pa sto nisi izasla napolje nasla bi nesto uvek se nadje Rolling Eyes
Srce dvoje se nadju ili se ne nadju nikada.a ima nas kome je sex zadnja karika u vezi;)))
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Sta mislite o upoznavanju preko neta? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o upoznavanju preko neta?

03.11.08 14:22
ottawa je napisao/la:Bila sam da citam onaj deo gde se mozzes izjasniti ko te nervira i ono sipak ---zakljucano!Znaci nema demokratskog duha,pomislih sta je bre ovo kad shvatih ovo je Hrvatski sajt pa se iznenadih toliko da ne mogu povjerovati da se tako sto moze dogodit i kod njih Smile rekoh samo mi Srbi znamo da zaseremo Smile.Eto nema se sloboda pisanja i misljenja ma nigde u svetu Smile))) uzas blagi uzas !
Greskom zakljucano vjeruj mi.Oma je otkljucavamo:)))


*
*
*
*
*
*
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 52
Datum upisa : 09.12.2007

Sta mislite o upoznavanju preko neta? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o upoznavanju preko neta?

03.11.08 14:35
Sad kad vidim kakav prljavi ves pojedini nickovi iznose o skupovima, i sta se sve prica posle popijene ili ne popijene jedne kaffe u koju su neki ulozili zelju trud i novac da odu do zakazanoga skupa a posle svega idu ovakve price i prepiske po netu, pocinjem da menjam misljenje...
Nekada mi je bilo zao sto nikada nisam bila deo toga skupa a sada sam sretna zbog toga, sto ne odoh ni na jedan od njih.
COVEK_ZVER
COVEK_ZVER
Junior
Junior
Broj poruka : 267
Location : ja sam covek zver i zivim pod mostovima
Datum upisa : 03.11.2008

Sta mislite o upoznavanju preko neta? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o upoznavanju preko neta?

03.11.08 20:44
Upoznao sam sve do koga mi je stalo da upoznam i nikad nisam ostao razocaran.....nikad ne iznosim prljav ves ako ga uopste i ima....jedino ja mogu eventualno da razocaram druge.....
Sve koje sam upoznao smatram vrednim paznje iz samo jednog razloga...ja sam odabrao da pristanem da se upoznam ili to pozeleo a ta osoba je to dozvolila mojoj malenkosti...svako koga sam upoznao je na odredjen nacin na mojoj frekvenciji....

Mislim da je upoznavanje potrebno....tek tada se sklope kockice i tek tada se pocne stvarati slika i portret
neven_
neven_
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 86
Godina : 15
Location : Okolina Inđije
Datum upisa : 10.02.2008

Sta mislite o upoznavanju preko neta? - Page 2 Empty anja007

03.11.08 20:52
Oprosti anjaoo7. Ako te je dojmilo pisanje koje je neven pisao...
O nevenu ces citati, ili neces. On ce ti se dopasti lil nece... Znam da ima dobrih skupova - druzenja.
Kako ce se provesti osoba na druzenju, ovisi o njioj, i o cilju sa kojim je isla na skup...
Neki moji drugari su isli, - ima onih razocaranih, na nick sa kojim su danima kucali. A ima i onih koji su se sprijateljili sa nikom kojeg su brisali... Isplati se ici na skup- druzenje, na upoznavanje, - kad svatis da su to samo obicni ljudi...
Koji su evo u svojoj usamljenosti, nasli zabavu, -tesko skupili hrabrosti za odvazan cin upoznavanja, mozda buduceg prijatelja... Zato radujmo se susretu...
Basketball Basketball Basketball
julijana
julijana
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 26
Datum upisa : 07.12.2007

Sta mislite o upoznavanju preko neta? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o upoznavanju preko neta?

05.11.08 9:46
Ovo je mali poklon Tebi Ljubavi moja.

Zelim reci da nasa prica lici na mnoge odavde...I nisu sve avanture...
Bilo je kisno letnje jutro....jedna zalutala dusa ,kao i mnoge ovde ,cula je za chat.Tamo se ljudi druze upoznaju.I kao svaki pocetnik,citam sta pisu.o cemu se tu radi..Pa kako se to ljudi ovde druze?Delovalo je simpaticno pisali su o pesmama,o vremenu,slali jedni drugima pozdrave i poljupce. A ja tako usamljena....jedan nik ,akvarijus64,pitao je hoce li neko sa njim da popije jutarnju kaficu.Ja kafu ne pijem-steta,a i sta mu to znaci 64?Godine?Godiste,nadam se kao i moje?Uspela sam kliknuti na njega,i reci:moze li sladja kafica?Bilo je to sudbonosno pitanje.Recenice su ispadale niotkuda.Pitanja,odgovori...moj cudan nick -----.....i jedan dugacak broj dobijao je izgled.Naravno lazan.Ali ni to nije vredelo....Kisa je prestala...Sunce je obasjalo moj grad..Ali ja to nisam videla.Pred mojim ocima su samo bila slova.Lep rukopis...smejala sam se sebi pa to je font:).To ispijanje kafice-naravno slatke-trajalo je 9.5 sati.Sutra je subota,on dolazi,da li je moguce da ce preci 800km zbog mene.OK nije 800,izmedju 600i 700km,ali ipak da dodje.....Ko je,kako izgleda,koliko je lagao?Nista vise nije bilo vazno.Prvi pogled na coveka koji me ceka na semaforu ,prvi zagrljaj,treptaj srca i zaista ima divan rukopis.....i rekao je hoces li se udati za mene?.....Nizu se vikendi,meseci evo i godine.Mi smo srecni u nasoj ljubavi.....Sve je isto,samo smo promenili nickove i jos nismo popili tu kaficu,steta ja ne pijem kafu....
Julijana.Naravno ne zovem se tako......ali ono sto ovde ne krijem je moja velika i iskrena ljubav prema Tebi ljubavi moja.......Sudbino moja........ 23.06.200

danas je 05.11.2008.jos uvek ne pijem kaficu.ona slatka me kostala, neko ima srece ovde i da bira a ja izvukoh prvog,rvog dana , prvog chata....mnogi od vas ste nas upoznali,i mene i zolija.eto hvala na pitanju zivi smo, zdravi, volimo se jos uvek ,zivimo zajedno od prvog dana,pisemo sa vama i volimo i vas,jer svako od vas posebno cini jednu stranicu naseg zivota.
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 52
Datum upisa : 09.12.2007

Sta mislite o upoznavanju preko neta? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o upoznavanju preko neta?

05.11.08 12:03
Nevene nisam na tebe konkretno mislila.
Julijana zaista je dirljiva ova tvoja prica, zar je moguce da je drugi dan doleteo, i presao tolike kilometre da bi te video?
Lepo je cuti ovako nesto....
atila73
atila73
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 29
Datum upisa : 23.11.2007

Sta mislite o upoznavanju preko neta? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o upoznavanju preko neta?

05.11.08 15:06
Nemam nishta protiv upoznavanja sa neta, upoznao sam divnih ljudi odavde sa neta i mislim da bash to shto prvo sa nekim komunicirash slovima je filter koji te oslobadja nekih predrasuda koje mozesh da dobijesh kad nekoga fizichki vidish prvi put. Sto se tiche prijateljstva stvarno sam sreo divne ljude za koje mislim da tje mi biti prijatelji do kraja zivota. I da, jako bitna stvar za sve nas, pa zar ima neshto lepshe nego kad bilo gde krenesh imash po nekog prijatelja da sa njim popijesh bar kaficu.
U prevodu, apsolutni sam pobornik upoznavanja preko neta:)))))))))))))))))))))))
ana35
ana35
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 135
Datum upisa : 13.08.2008

Sta mislite o upoznavanju preko neta? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o upoznavanju preko neta?

05.11.08 17:02
Nemam nista protiv, lepo je upoznati nekog ko ti i bez fizickog kontakta postane tako drag, da ga dozivljavate kao prijatelja. I ovde rade emocije i zelje, nisu to ipak samo slova.
neven_
neven_
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 86
Godina : 15
Location : Okolina Inđije
Datum upisa : 10.02.2008

Sta mislite o upoznavanju preko neta? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o upoznavanju preko neta?

05.11.08 22:49
Meni se cini da je samo sex, bitan na ovom topicu i da je on pokretac.... Nema ozbiljnosti, ni pisanja ozbiljnog ... pa kad udjes cesto se i razocaras...
E ..., dajte malo humoreski, viceva, Sta mene briga ko je i kad nekom obecao ... Bitno je nesto lepi i iskreno da doneseete na ove stranice, u radosti i smesku svommmII
Zorana76
Zorana76
Junior
Junior
Broj poruka : 212
Datum upisa : 02.12.2008

Sta mislite o upoznavanju preko neta? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o upoznavanju preko neta?

18.01.09 14:58
Smile


Zadnja promjena: Zorana76; 25.02.12 12:44; ukupno mijenjano 1 put.
Tatko_Pantelija
Tatko_Pantelija
Junior
Junior
Broj poruka : 489
Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 26.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Sta mislite o upoznavanju preko neta? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o upoznavanju preko neta?

28.01.09 20:09
Svaka opcija i nacin upoznavanja i stvaranja kontakta je preduslov da se ljudi nadju i kao prijatelji i kao par. Ovaj je u svakom slucaju lepsi nego nekadasnje POOVODADZISANJE.
Tatko_Pantelija
Tatko_Pantelija
Junior
Junior
Broj poruka : 489
Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 26.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Sta mislite o upoznavanju preko neta? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o upoznavanju preko neta?

28.01.09 20:12
neven_ je napisao/la:Meni se cini da je samo sex, bitan na ovom topicu i da je on pokretac.... Nema ozbiljnosti, ni pisanja ozbiljnog ... pa kad udjes cesto se i razocaras...
E ..., dajte malo humoreski, viceva, Sta mene briga ko je i kad nekom obecao ... Bitno je nesto lepi i iskreno da doneseete na ove stranice, u radosti i smesku svommmII


Nevene covece, pa sex i jeste pokretac svega. Ako nije ozeni se pa nemoj ceo zivot da gledas zene i trazis sex. Sedi i gaji je kao cvece da ne uvene a ne diraj je. Ako ti neces ona ce se pokrenuti bar toliko da te otera , jer ce naci drugog ko ce joj pruziti i taj "pokretac".


"Pokretac" i decu pravi a zalivanje ne.
COVEK_ZVER
COVEK_ZVER
Junior
Junior
Broj poruka : 267
Location : ja sam covek zver i zivim pod mostovima
Datum upisa : 03.11.2008

Sta mislite o upoznavanju preko neta? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o upoznavanju preko neta?

28.01.09 20:16
I zalivanje je vrlo bitno
Zorana76
Zorana76
Junior
Junior
Broj poruka : 212
Datum upisa : 02.12.2008

Sta mislite o upoznavanju preko neta? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o upoznavanju preko neta?

29.01.09 2:34
Smile


Zadnja promjena: Zorana76; 25.02.12 12:45; ukupno mijenjano 1 put.
sandra35
sandra35
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 175
Godina : 53
Location : Tamo gde Okeani pocinju
Datum upisa : 06.06.2008

Sta mislite o upoznavanju preko neta? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o upoznavanju preko neta?

31.01.09 8:42
Upoznavanje?
xaxaxaxaxxa

Od sada upoznajemm samo zene!
(Ako i lazu, lazu iz malih pakosti, ljubomore ili eto......cisto da budu "bolje" a takve ne savrsene bolje su od savrsenog mushkog chatera)
COVEK_ZVER
COVEK_ZVER
Junior
Junior
Broj poruka : 267
Location : ja sam covek zver i zivim pod mostovima
Datum upisa : 03.11.2008

Sta mislite o upoznavanju preko neta? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o upoznavanju preko neta?

31.01.09 11:45
sandra35 ko te je sreco tako gadno slagao, izneverio, razocarao...
sandra35
sandra35
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 175
Godina : 53
Location : Tamo gde Okeani pocinju
Datum upisa : 06.06.2008

Sta mislite o upoznavanju preko neta? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o upoznavanju preko neta?

31.01.09 21:11
Ne bitno, ionako je sve proslost, davna proslost.
samo iznenadi kada neke istine saznajes kasnije.
Zorana76
Zorana76
Junior
Junior
Broj poruka : 212
Datum upisa : 02.12.2008

Sta mislite o upoznavanju preko neta? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o upoznavanju preko neta?

31.01.09 21:15
Smile


Zadnja promjena: Zorana76; 25.02.12 12:45; ukupno mijenjano 1 put.
sandra35
sandra35
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 175
Godina : 53
Location : Tamo gde Okeani pocinju
Datum upisa : 06.06.2008

Sta mislite o upoznavanju preko neta? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o upoznavanju preko neta?

02.02.09 9:23
Otprilike ......

Najgore je sto se veruje pogresnim ljudima
COVEK_ZVER
COVEK_ZVER
Junior
Junior
Broj poruka : 267
Location : ja sam covek zver i zivim pod mostovima
Datum upisa : 03.11.2008

Sta mislite o upoznavanju preko neta? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o upoznavanju preko neta?

02.02.09 11:35
Slazem se sandra35 u svemu sto mislis, kazes ili osecas, ali jedno ume da zasmeta....

Struji naznaka kroz etar da generalno vise ne verujes muskom rodu a na osnovu jednog ili nekoliko losih iskustava
sandra35
sandra35
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 175
Godina : 53
Location : Tamo gde Okeani pocinju
Datum upisa : 06.06.2008

Sta mislite o upoznavanju preko neta? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o upoznavanju preko neta?

02.02.09 19:59
Ma........proci ce

".....sve prolazi i to proci ce...."
Zorana76
Zorana76
Junior
Junior
Broj poruka : 212
Datum upisa : 02.12.2008

Sta mislite o upoznavanju preko neta? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o upoznavanju preko neta?

08.02.09 21:08
Smile


Zadnja promjena: Zorana76; 25.02.12 12:46; ukupno mijenjano 1 put.
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

Sta mislite o upoznavanju preko neta? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o upoznavanju preko neta?

12.02.09 18:57
Zorana,kad cemo da se upoznamo...? scratch
Zorana76
Zorana76
Junior
Junior
Broj poruka : 212
Datum upisa : 02.12.2008

Sta mislite o upoznavanju preko neta? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o upoznavanju preko neta?

12.02.09 19:09
Pa upoznacemo se u...u subotu.. scratch
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

Sta mislite o upoznavanju preko neta? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o upoznavanju preko neta?

16.02.09 21:57
Ej ja nisam mogao da dodjem u subotu,imao sam neodlozna posla.....
Zorana76
Zorana76
Junior
Junior
Broj poruka : 212
Datum upisa : 02.12.2008

Sta mislite o upoznavanju preko neta? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o upoznavanju preko neta?

16.02.09 22:08
Bio ti je neko drugi vazniji od mene...pa dobro
Sponsored content

Sta mislite o upoznavanju preko neta? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o upoznavanju preko neta?

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.