Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Modni fetisi.. Empty Modni fetisi..

02.12.07 16:56
Modni fetisi..
Da li postoje neke stvari u garderobi koje sumanuto kupujete, koje obozavate i prosto pravite kolekciju istih?
Bas bih volela malo da cujem i muskice, da li i oni imaju fetise u modi ili to kod njih postoji samo u sexu..hm?!
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Modni fetisi.. Empty Re: Modni fetisi..

02.12.07 20:31
interesantno pitanje.Muskarci uglavnom nemaju takvu napast oko kupovine licnih stvari, niti gomilaju kolicinski.
Jedino sto volim da imam (vise komada) odnosi se na patike, rukavice za mot., cizme i itd.Nekupujem cesto, al to sto mi je bitno gledam da kupim
najkvalitetnije. bounce
Ines69
Ines69
Junior
Junior
Broj poruka : 385
Datum upisa : 25.08.2007

Modni fetisi.. Empty Re: Modni fetisi..

03.12.07 2:01
Crne pantalone!Imam ih vec previse priznajem ali jednostavno im ne mogu odoleti.Desilo mi se da mi je nedavno prodavac u butiku u kojem cesto kupujem postavio sledece pitanje:
Gospodjo kada bi vam ponudili rols rojs koju biste boju odabrali?Pretpostavljam crnu?
Odgovorih,ipak gresite bio bi crveni.
Obozavam crvenu obucu,pogotovu cizmice i tu preterujem ali ipak ja sam samo zena.Imam opravdanje Laughing
Shejnoslava
Shejnoslava
Junior
Junior
Broj poruka : 366
Datum upisa : 01.12.2007

Modni fetisi.. Empty Re: Modni fetisi..

03.12.07 16:21
Volim ogrlice i narukvice od drveta i kozhe,perle indijanskih motiva i naravno srebrno prstenje i mindjushe za pupak shto neobichnije.
Ne volim shoping ,kupim samo u prolazu nesto sto mi se dopadne na prvi pogled i ne pitam za cenu.
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Modni fetisi.. Empty Re: Modni fetisi..

03.12.07 16:31
Često se pitam da li je to bolest ili moje pomodarstvo.Da mi nikada nije dosta farmerki,tasni i obuće.a da ne govorim o gacicama i carapama.Kad poslozim ormare kazem necu više.Prodje li koji dan ja opet po starom.Jednostavno uzivam u tim odjevnim stvarima da mi ih nikad nije dosta,da ih odmah izgustiram,jednostvno trazim opet drugi model,zasto sama ne znam....
slatkicass
slatkicass
Senior
Senior
Broj poruka : 872
Datum upisa : 24.08.2007

Modni fetisi.. Empty Re: Modni fetisi..

04.12.07 15:49
Gacice, charape, parfemi (zadnji je Christian Dior, jador- nisam bas odusevljena) i zlatan nakit. Nakit obozavam i to kombinacije belo-zutog zlata.

Volim da poklanjam !!
Sponsored content

Modni fetisi.. Empty Re: Modni fetisi..

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.