Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pitanje homoseksualnosti

+6
atila73
Domingez
Danubius
Crna_ovca_chata
doctorr67
Shejnoslava
10 posters
Go down
Shejnoslava
Shejnoslava
Junior
Junior
Broj poruka : 366
Datum upisa : 01.12.2007

Pitanje homoseksualnosti Empty Pitanje homoseksualnosti

06.12.07 12:22
Ne znam kakvo misljenje imate o njima ,da li imate nekog tog opredeljenja u svojoj porodici.
Srecu se na ulici,poslu,odmorima ......
Da vas chujem kakav je vas odnos prema homoseksualcima i kako bi ste reagovali da je to chlan vashe porodice na primer vase dete?
Shejnoslava
Shejnoslava
Junior
Junior
Broj poruka : 366
Datum upisa : 01.12.2007

Pitanje homoseksualnosti Empty Re: Pitanje homoseksualnosti

06.12.07 12:43
Homoseksualnost je genetski poremecaj i devijacija....Postoji od vremena nastanka choveka a i medju zhivotinjama.
Nikog necu osuditi za ono sta radi u svom krevetu dok to mene ne dotiche ...
Neko voli analni sex ,neko oralni kod heterosexualaca pa ih niko ne osudjuje.Po homoseksualcima se baca drvlje i kamenje a oni uprazhnjavaju identichnu vrstu sexa samo su akteri istog pola.
Mogu da ih razumem ali ne i da ih opravdavam kad organizuju parade i mashu transparentima da bi bili primeceni .Ne volim to!
Druzim se sa par homoseksualaca ,niti oni meni pricaju detalje svog sexualnog zivota ,niti ja njima.
Sto se tice ideje,sta bi bilo kad bi bilo da mi dete jednog dana kaze da je homoseksualac,zagrlila bih je i podrzala .Moja je pa da je i najgora na svetu !!!
Stoji da bih se zapitala onako sama sa sobom da li sam ja kriva ,da li sam je dobro vaspitavala,gde sam pogresila ja ili okolina,ili je jednostavno doslo do toga genetskom mutacijom .
Poenta je -ne delimo se na dobre i lose ljude zbog nachina kako i sa kim imamo sex.
A ljudi su ljudi ili neljudi,nebitno kog pola ili opredeljenja su.
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Pitanje homoseksualnosti Empty Re: Pitanje homoseksualnosti

06.12.07 18:07
To ti poremecaj u glavi-primer: Instalias drajvere za graficku kartu, a oni pogresni, pa ti je slika iskrivljena .E tako i oni imaju pogresne "drajvere" u procesoru, fabricka greska.
Nemam nista protiv njih dok me ne ugrozavaju, jedino zaljenje.Neodobravam javno legalizovanje homica.
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

Pitanje homoseksualnosti Empty Re: Pitanje homoseksualnosti

06.12.07 19:51
doctorr67 je napisao/la:To ti poremecaj u glavi-primer: Instalias drajvere za graficku kartu, a oni pogresni, pa ti je slika iskrivljena .E tako i oni imaju pogresne "drajvere" u procesoru, fabricka greska.
Nemam nista protiv njih dok me ne ugrozavaju, jedino zaljenje.Neodobravam javno legalizovanje homica.

Potpuno se slazem sa tobom.I nadam se da sam svoju decu pravilno usmerio i ne razmisljam o nekim eventualnostima Shejnoslava.
Danubius
Danubius
Junior
Junior
Broj poruka : 379
Godina : 63
Datum upisa : 25.09.2007

Pitanje homoseksualnosti Empty Re: Pitanje homoseksualnosti

06.12.07 21:01
Volim ove tabu teme, heheh Generalno nemam nista protiv, mada naravno ne mogu bas ni da razumem.Hajde jos dve lepe zene , to je estetski sasvim lep prizor.No dva rutava majmuna???(doduse sada se gospoda depiliraju)Nisam ni za kakvu vrstu ponizavanja ili getoizacije istih. Homoseksualnost je prisutna svuda , i ne mozemo se praviti blesavi da je ne primecujemo .Najnoviji osumnjiceni je Georg Hajder, lider austrijskih ultradesnicara (profasista) , sto mene nimalo ne cudi.Dzordz Majkl, Elton Dzon, Rok Hadson...more njih.Ceo svet mode drze 'hot brothers' Kao otac muskog deteta , malo sam se zamislio, no ...tatin sin gleda curice , hehehe , nadam se da je sve u redu. Milsim da je i u tom, najgorem slucaju , najvaznije edukovati dete o 'kontracepciji" Jos uvek homoseksualci (i narkomani) cine vise od 80% HIV pozitivnih .Licno, kada osetim "tople vibracije' u nekom drustvu, ponasam se normalno , uz ono "Ne okreci se (ledja) sine " i "ne naginiji se krzo prozor" (bez Selme) ,hehehe Da ne pravim sprdnju od ozbiljne teme -kada u jednoj Srbiji , napad na gej paradu(uredno prijavljenu MUP-u, ko te tera da budes tamo) predvodi svestenik SPC (otac Gavrilo) , a "udarna pesnica" su "navijaci" (pravi naziv je huligani, a i to je jos tepanje) , omladina izvesnih parlamentarnih stranaka , ulicni kriminogeni olos i slicni...E onda se ne bih libio da budem na drugoj strani, sve u majici na kojoj pise "i ja sam gej" Samo zato...Berlin, Rio, njihove parade prenosi ceo svet , ima na stotine hiljdada radoznalaca, i niko ih ne dira . Mnogo svasta pisem, pa da odgovorim jednom recenicom(lukavo Lalinski , hehehe) Ne volem...al ne branim ....pa ko vole, nek izvole ...ta necemo se jos oko toga jediti, heheheh
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 43
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

Pitanje homoseksualnosti Empty Re: Pitanje homoseksualnosti

07.12.07 20:26
Nisam homofob i samim tim ih ne sagledavam kao neprijatelje.
Slazem se u potpunosti sa Danubiusom vezano za ponizavanje ili getoizaciju gay populacije. Nisam za to. Poznajem ih nekoliko i korektni su. Ne pricaju o tome- ne napadaju. Sasvim jedna normalna prica. Ta mrznja i samo nasilje prema njima je samo posledica predrasuda ( ispricasmo se na tu temu lepo), znaci neznanja i straha od nepoznatog.
Ne brine me homosexualnost i sama genetska predodredjenost za isto vec odredjena grupacija neostvarenih ljudi koja stupa u te redove samo zato sto je homoseksualnost danas IN . Te izgubljene dushe po svaku cenu pokushavaju da se uvrste medju "neke" pa makar to u krajnju ruku bilo i gazenje sebe-svoje prirode i preorijentacija licne sexualne pripadnosti.Shocked
Upravo ta toliko jaka zelja za osecajem pripadnosti ili poboljshanju zivotnog statusa ( a naravno i standarda) me iznenadjuje. scratch
Eeee ti ljudi su mi za svako zaljenje pale
atila73
atila73
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 29
Datum upisa : 23.11.2007

Pitanje homoseksualnosti Empty Re: Pitanje homoseksualnosti

11.01.08 18:51
Ako prichamo da su bolesni ili mutanti kako kaze shejn to bi mozda mogao i da prihvatim. Medjutim iza te pederske ideje se krije pederski lobi koji je posle jevreja najachi na svetu,Zalosno je da ta popularizacija njih je medijski podrzana kroz koju hotje nashoj deci kroz razne serije i filmove da pokazu kako je to normalno i extra.Mozda ovo zvuchi kao "svetska zavera" ali to je tako. Obratite paznju na americhke serije i koliko je to zastupljeno, mnogo vishe nego u realnom zivotu. afro
Drugi_neko
Drugi_neko
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 51
Location : Serbia
Datum upisa : 05.12.2007

Pitanje homoseksualnosti Empty kud plovi ovaj brod....

11.01.08 20:47
Pa u nekim istorijskim spisima....kaze se da je VELIKI RIM...propao onog momenta kada je GEJ parada zasla u strukture parlamenta i bilo ih je vise od 2/3...dokaz da je nesto trulo u drzavi...ali nemora da znaci...
Mislim slazem se sa Sejnoslavom...to je devijacija..sto neko pomenu i pogresni DRAJVERI...ali to ideeee i daljeee u dalju devijaciju...u Holland su im dozvolili vencanja....a posle 2 godine od tada i da USVAJAJU DECU....tako da mi je to degutantno i nenormalno do krajnjih granica........sta mislite o tome!?
Tatko_Pantelija
Tatko_Pantelija
Junior
Junior
Broj poruka : 489
Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 26.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Pitanje homoseksualnosti Empty Re: Pitanje homoseksualnosti

23.01.08 23:24
JA STAVIO RATKAPNU OD FICE , STO JE SIGURNO ,SIGURNO.

BEM TI ZIVOT, NE SMES NIKOG DA PUSTIS DA IDE IZA LEDJA.
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

Pitanje homoseksualnosti Empty Re: Pitanje homoseksualnosti

24.01.08 11:30
Razumem ih apsolutno i ne prezirem ih zbog sexualnog opredeljenja.
Sudeci po nekim anketama,buducnost ce ih izgraditi u josh vecu populaciju ekstremnih...
Zasto?Mislim da bi to bila logicna posledica emocije i porodice koja sve manje nazalost dobija na znacaju......
pijavica
pijavica
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 13
Location : Holland
Datum upisa : 10.12.2007

Pitanje homoseksualnosti Empty Re: Pitanje homoseksualnosti

25.01.08 12:50
Ljude ne delim na homose i hetero...ima mesta za sve nas ispod ovog neba....nemam posebno misljenje o njima samo zato sto im je seksualni izbor drugaciji od moga...

pre par godina mi se udala kolegica, bila na svadbi, hilaricno je bilo da observiras zene koje lice na baustelce iz Splitskog "lavcevica" but whatever...:-)) pozelela im lepi medeni mesec na Lezbosu..:-))
Sponsored content

Pitanje homoseksualnosti Empty Re: Pitanje homoseksualnosti

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.