Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

+48
Nivea
CoyoteGirl
Bykota
Sonata
anja007
^^Limenko^^
ana35
stene
Anonimus
ALFINA
jovanov
anahajm
Intelektuvalac
Very_Mistirious_Person
sonia
milica_chobanica
sava
Sofija
Cyber^frigidna
Tatko_Pantelija
suzana
I-R-E-N-A
Ines69
komunikativna
Storm_z
njushkalo_37
Montoya
Slovenska
Moderato_Kantabille
zatvarachiTZa_kokosa
doctorr
determinanta
Crna_ovca_chata
Luckasta
BRNNN
Danubius
vip-tetka
^Zaljubljen-50^
sandinissta
marijanaaa011
Domingez
Silvy
slatkicass
doctorr67
snezno_jutro
Tricky
robija60
veccana44
52 posters
 :: LJUBAV
Go down
CoyoteGirl
CoyoteGirl
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 152
Datum upisa : 08.09.2008

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 15 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

23.10.08 12:29
Za ljubav svu
za njeznost svu kraj tebe tu
kratka je noc
kratak je svaki tren I love you
ana35
ana35
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 135
Datum upisa : 13.08.2008

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 15 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

23.10.08 19:13
Nikad nemoj biti cvijet samo jednog leptira , jer ni taj leptir nije leptir samo jednog cvijeta.
Bas mi se dopada i bogami tacno je:)))
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 43
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 15 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

23.10.08 19:34
ana35 je napisao/la:Nikad nemoj biti cvijet samo jednog leptira , jer ni taj leptir nije leptir samo jednog cvijeta.
Bas mi se dopada i bogami tacno je:)))
BUDI cvet kome ce se leptir radovati
BUDI cvet kome ce se leptir rado vratiti
BUDI cvet za koji ce leptir znati da sii samo njegov cvet i da je samo ON tvoj leptir
Rolling Eyes Arrow sunny
CoyoteGirl
CoyoteGirl
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 152
Datum upisa : 08.09.2008

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 15 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

24.10.08 1:49
Ljepo receno al se ovdje ne radi o leptiru i njegovim zeljama nego o cvijetu Razz
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 52
Datum upisa : 09.12.2007

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 15 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

24.10.08 10:22
Tako je Coyote Girl evo ja bih to ovako srocila....

"Nikada vise necu biti tvoj prelepi cvet
Na kome dolazis iz leta u let...
Sad nadji sebi neki lepsi cvet.....
Na njemu sleci kad ti je cef....."

zbogom ljubavi moja
ex
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 43
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 15 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

24.10.08 11:24
CoyoteGirl je napisao/la:Ljepo receno al se ovdje ne radi o leptiru i njegovim zeljama nego o cvijetu Razz
Sve dok svako bude ziveo za SAMO svoje zelje- zajednica je neodrziva.
Pravi put je da cvet ugodi leptiru i obratno.( i zajednicki interesi naravno ) Smile
Sonata
Sonata
Junior
Junior
Broj poruka : 316
Datum upisa : 05.05.2008

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 15 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

10.11.08 14:12
Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 15 9to4y8
COVEK_ZVER
COVEK_ZVER
Junior
Junior
Broj poruka : 267
Location : ja sam covek zver i zivim pod mostovima
Datum upisa : 03.11.2008

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 15 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

10.11.08 16:10
Nije bila zavodjenje, bila je let.

Nije bila primamljiva, bila je nemarnost.

Bila je srodna pticama i brodovima, vetru, talasima i horizontu.
avatar
Gost
Gost

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 15 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

11.11.08 18:16
Volim te i ti si jedina osoba koja me ispunjava i jedina osoba koja je u potpunosti ono sto zelim da nadjem u jednoj osobi ... Volim te ...
Sonata
Sonata
Junior
Junior
Broj poruka : 316
Datum upisa : 05.05.2008

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 15 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

12.11.08 12:46
Снови, чујте, снови!
Не сједињујте ме
С човеком кога волим –
Јер кад се пробудим
Тако сам усамљена
[b]
Danubius
Danubius
Junior
Junior
Broj poruka : 379
Godina : 63
Datum upisa : 25.09.2007

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 15 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

12.11.08 18:03
Poštovani pansionci
neko vreme me nije bilo, no sada me je već više prijatelja obavestilo da dodjem i vidim, pa eto..imam sta i videti. Izvesna persona je "prisvojila" moj avatar? Niko naravno nema monopol na sličice, i nema nikakvog zakona ko sta moze ili ne moze staviti-no, avatar znači na forumu identitet-znak prepoznavanja. "Stariji" pansionci znaju čiji je avatar Che -on je tu od prvog dana , i nikada nije menjan , i po tome me moji prijatelji i znaju, jer mi je nick i avatar isti na svim forumima. Osnovni je red , a i nepisano pravilo da se to ne dira.Može se naravno desiti , kao i na chatu , da se nehotice uzme nečiji nick, pa i avatar, ali to ovde nije slučaj , jer dotična persona VRLO DOBRO ZNA moj nick i moj avatar, pošto smo se imali nesreću sretati na raznim forumima, nažalost. Dakle, ovo je učinjeno tendeciozno , i sa namerom, i svesno su neki moji prijatelji dovedeni u zabludu, naravno, dok nisu pročitali tekst. Osoba koja je to svesno uradila, je osoba koja menja identitet prepoznavanja(avatar) češće ,jer kao što rekoh , imam tu nesreću da smo se već sretali na raznim mestima, te mu je moj identitet itekako poznat, kao i meni njegov. Izmedju ostalog, i na mom vlastitom forumu, gde je dotični banovan zbog svog ponašanja-i to posle više molbi i opomena(što uopšte nije jedini forum na kome se to desilo) Dakle, da vam ne oduzimam prostor:poštovani Nevene, ja sam svoj identitet svojim pisanjem izgradio, i ma kakav je, stojim iza njega , a ti svoju reputaciju isto imaš. Ovim nikoga nećeš zavarati, ako ti je to bila namera (i vrlo je glupo da se pozoveš na razliku u boji, nijansi avatara , jer ti je jako dobro poznato čiji je, utoliko više , što sam ga koristio mnogo pre tebe....mnogo pre...čitavu godinu pre, najmanje -i to svugde) Imitatora i bledih kopija ima mnogo , original je uvek samo jedan , i mogao si, od miliona avatara izabrati i neki drugi-a ne "moj" Nisam čak ni čuo da se to i na jednom forumu desilo, ali od tebe me ništa ne čudi. (Čudi me da administracija nije reagovala? ) Ima ona narodna o "kićenju perjem" , ali ne nameravam da sa tobom počinjem bilo kakavu polemiku . Ako mislis da si me iznervirao-nisi.Meni je to smesno i jadno. U životu nisam nikoga uvredio, i ako treba da me banuju zbog ovoga-ok. Tebi , prijatelju , mnogo više pristaje ovaj avatar :[/url][img]

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 15 Neimef10

ps izvinjavam se pansioncima na oduzetom vremenu i prostoru- a tebe molim da ne bombardujes ni mene ni moje prijatelje pp-ima , kao sto ti je obicaj .Sta sam imao reci-rekao sam javno , kao i uvek, a sa tobom vec odavno nemam sta da polemisem.
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 52
Datum upisa : 09.12.2007

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 15 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

12.11.08 18:47
Danibus, pa znamo mi da je taj avatar isao uvek uz tebe, i ko stoji iza njega.Uvek si ga koristio na ovome forumu, i cesto kad vidim sliku, ovde po Nemackoj na novcanicima, majcama ja pomsilim na tebe.I uvek na tebe, i tvoj nick.Primetila sam da u zadnje vreme ne koristis taj isti avatar na tvome forumu, pa sam pomislila da si ga se odrekao, a bas ti je lezao i dok si se ti presvlacio u neke nevidljive oci iz kojih izbijaju varnice hoplaaaaaaaaaaa, Neven te preduhitrio.
Salim se malo, predpostavljam da doticni Neven verovatno vidi u tebi neki uzor ili coveka kome se divi pa je bio slobodan da ga iskoristi za sebe.Ali to treba da ti imponuje, a ne da ti smeta.
Tebe znamo Danibus, po postovima po nacinu pisanja po svemu a uzor svako voli da ima za sebe.
Stoga se ne brini i budi sretan jer ima ljudi koji zele da budu kao ti.
Ili mozda gresim?
COVEK_ZVER
COVEK_ZVER
Junior
Junior
Broj poruka : 267
Location : ja sam covek zver i zivim pod mostovima
Datum upisa : 03.11.2008

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 15 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

12.11.08 19:13
Za nick Danubius znam.
Avatar sam primetio i nekako ga spontano vezao za taj nick kao svaki drugi mada licno, sa jedne strane ne volim da menjam sopstveni nick i jedva nekoliko puta sam iskoristio dva rezervna a to su HIGLHANDER i Lepi Johny, tako mi je sa druge strane simpaticno da menjam slicice kad mi dojade.
Elem. To ne menja na stvari da je kloniranje dozvoljeno. Sta vise veoma je ruzno. Ipak je neciji nick necija licna karta i identitet a i sam kad menjam avatar prvo proverim dali vec postoji. Druga stvar je da koriscenje tudjeg nicka ili avatara moze da se zloupotrebi.
Dakle, ja bih ovaj slucaj nazvao nesportskim potezom ne uplicuci se dalje jer nisam upoznat sa mogucim razmiricama ili nesuglasicama koje dva doticna nicka imaju ili su imali medju sobom.
Ali napisao bih rec dve klonirajuci i sam jednog velemajstora reci koji rece nesto o vrhunskim reproduktivnim majstorima.
A njih Bog stvori jer mu bi lakse da stvori Rubinstajna i Pogorelica nego Sopena ponovo. Jer bez njih Sopen zapravo i ne postoji. I ta vrhunska iluzija sto se zove reproduktivna umetnost donosi vrhunske stvaraoce koji sa cudesnom lakocom prenose sve ideje i tonove koje su Sopen, Bah, Straus i Mocart nekad imali. A kradja bilo da se radi o Avataru ili tonu, ideji... samo zarad tog postoji da bi se oziveo njihov lik i da bi se u njihovu dusu utisnula sopstvena.
Igra se ovaj princip i zivi samo onda kad veruje. I sto vera raste vise, ego postaje manji, ego intelektualnog, pa covek postaje neko drugo bice.
I umesto Rubinstajna vi vidite lice Sopena kako ispred vas svira klavir.
Sta ciniti.Ocistiti se od lazi, tajni, stida malogradjanskog i sebi otkriti svoje istinske potrebe....Biti svoj...
zvezdana
zvezdana
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 62
Datum upisa : 22.11.2007

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 15 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

13.11.08 0:31
Uvek postoji samo jedan original. Ma koliko bile dobre kopije, one su, ipak samo jeftin plagijat. Ko nije dovoljno sposoban da izgradi sebe i svet oko sebe, celog zivota ce biti sinji kukavac, placljivko, hvalisavac bez pokrica i zarko ce zeleti sve tudje - zato sto neme nista svoje. Srecni su oni ljudi od kojih se ima sta ukrasti. I to ih bas nimalo nece osiromasiti.
avatar
Gost
Gost

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 15 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

13.11.08 0:58
h aha a anja se primila na Danubiusa svuda ga vidi ha ha ha
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 52
Datum upisa : 09.12.2007

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 15 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

13.11.08 12:19
Korisnicko ime, Danibus je jedan divan drug i dobar covek, pa sam po njegovim postovima uspela puno da procitam i nasmejem se a nekada i da uzdahnem.
E kako sve pogresno shvatis , da mi je da znam, ali dobro i ja kad procitam taj tvoj avatar , uvek ga pogresno procitam pa pomislim ,sta li napisa ova, a onda ga procitam jos jednom i ukapiram da je to bilo tako samo na prvi pogled....
Hahahahah nije sve onako kako se ljudima cini, moras se zadubiti u sustinu.
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 15 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

13.11.08 17:55
Danubius je napisao/la:Poštovani pansionci
neko vreme me nije bilo, no sada me je već više prijatelja obavestilo da dodjem i vidim, pa eto..imam sta i videti. Izvesna persona je "prisvojila" moj avatar? Niko naravno nema monopol na sličice, i nema nikakvog zakona ko sta moze ili ne moze staviti-no, avatar znači na forumu identitet-znak prepoznavanja. "Stariji" pansionci znaju čiji je avatar Che -on je tu od prvog dana , i nikada nije menjan , i po tome me moji prijatelji i znaju, jer mi je nick i avatar isti na svim forumima. Osnovni je red , a i nepisano pravilo da se to ne dira.Može se naravno desiti , kao i na chatu , da se nehotice uzme nečiji nick, pa i avatar, ali to ovde nije slučaj , jer dotična persona VRLO DOBRO ZNA moj nick i moj avatar, pošto smo se imali nesreću sretati na raznim forumima, nažalost. Dakle, ovo je učinjeno tendeciozno , i sa namerom, i svesno su neki moji prijatelji dovedeni u zabludu, naravno, dok nisu pročitali tekst. Osoba koja je to svesno uradila, je osoba koja menja identitet prepoznavanja(avatar) češće ,jer kao što rekoh , imam tu nesreću da smo se već sretali na raznim mestima, te mu je moj identitet itekako poznat, kao i meni njegov. Izmedju ostalog, i na mom vlastitom forumu, gde je dotični banovan zbog svog ponašanja-i to posle više molbi i opomena(što uopšte nije jedini forum na kome se to desilo) Dakle, da vam ne oduzimam prostor:poštovani Nevene, ja sam svoj identitet svojim pisanjem izgradio, i ma kakav je, stojim iza njega , a ti svoju reputaciju isto imaš. Ovim nikoga nećeš zavarati, ako ti je to bila namera (i vrlo je glupo da se pozoveš na razliku u boji, nijansi avatara , jer ti je jako dobro poznato čiji je, utoliko više , što sam ga koristio mnogo pre tebe....mnogo pre...čitavu godinu pre, najmanje -i to svugde) Imitatora i bledih kopija ima mnogo , original je uvek samo jedan , i mogao si, od miliona avatara izabrati i neki drugi-a ne "moj" Nisam čak ni čuo da se to i na jednom forumu desilo, ali od tebe me ništa ne čudi. (Čudi me da administracija nije reagovala? ) Ima ona narodna o "kićenju perjem" , ali ne nameravam da sa tobom počinjem bilo kakavu polemiku . Ako mislis da si me iznervirao-nisi.Meni je to smesno i jadno. U životu nisam nikoga uvredio, i ako treba da me banuju zbog ovoga-ok. Tebi , prijatelju , mnogo više pristaje ovaj avatar :[/url][img]

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 15 Neimef10

ps izvinjavam se pansioncima na oduzetom vremenu i prostoru- a tebe molim da ne bombardujes ni mene ni moje prijatelje pp-ima , kao sto ti je obicaj .Sta sam imao reci-rekao sam javno , kao i uvek, a sa tobom vec odavno nemam sta da polemisem.
Greska se potkrala,u pravu si da si ti prvi na ovom forumu prisvojio Čegevare avatar.I on ce kao tvoj ovdje ostati.Nevene izvini,moras promijeniti avatar ,jer je taj vec zauzet na ovom forumu.Izvinjavamo ti se Danibus,greska je bila nas moderatora,nijesmo primijetili;)))
Danubius
Danubius
Junior
Junior
Broj poruka : 379
Godina : 63
Datum upisa : 25.09.2007

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 15 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

14.11.08 0:12
Hvala svim prijateljima , koji razumeju. Radilo se samo o principu.
Tricky
Tricky
Junior
Junior
Broj poruka : 449
Godina : 51
Datum upisa : 09.09.2007

IGRE
IGRA-1:

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 15 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

14.11.08 19:23
Ma ni ovaj dole avatar nije losh bwe shta vam je? mozda ga ja prisvojim Smile bash je simpa hehehe
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 52
Datum upisa : 09.12.2007

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 15 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

15.11.08 12:59
Nista nije tako lose Tricky, samo ga treba znati nositi.Ne moze svako da nosi sve , jer nekima to pristaje dok drugima jednostavno ne lezi.
Ali ako neko zna da nosi stvari i dzak bi mu stajao.
Ne mislim sada na avatar vec i na druge stvari.
jovanov
jovanov
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 58
Godina : 69
Datum upisa : 12.06.2008

IGRE
IGRA-1:

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 15 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

17.11.08 18:15
Sve moze sem "ostavi me, ostavi me, ostavi me" I love you
Sonata
Sonata
Junior
Junior
Broj poruka : 316
Datum upisa : 05.05.2008

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 15 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

02.01.09 16:25
You came into my life and you saved me..
I gave up on love and happiness thought it wasn't for me... I remember the first time we kissed I was so scared.. Scared to fall in love again scared of the pain that can come with being in love.. I had built walls around my heart that I never thought anyone would be able to tear down.. You never gave up on me, and you chipped away the walls that I had built .. I know that I have not made things easy for you and for that I am sorry.. But when I look in your eyes I no that I don't ever want to loose you, I feel safe there.. When you hold me in your arms I don't ever want you to let me go.. When you kiss me I feel something that Im not sure I have ever felt before.. You make me feel like I can take the world on... You have showed me love and happiness something that I never thought I would feel again..I love you so much and its hard for me to find the words most of the time to tell you just how much I love you and how much you mean to me.


Thanks unknown90 Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
ana35
ana35
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 135
Datum upisa : 13.08.2008

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 15 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

04.01.09 14:25
Sta je s mojim kumom?
Nista izgleda nije kao pre zar ne?
COVEK_ZVER
COVEK_ZVER
Junior
Junior
Broj poruka : 267
Location : ja sam covek zver i zivim pod mostovima
Datum upisa : 03.11.2008

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 15 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

06.01.09 19:03
Vremena se nalaktila
na njena kamena ledja

Dani joj sve cvetniji
na ugarenoj proslosti

S kisama i vetrovima
godine provasarila

Dodje pesnik vihor
i rasturi joj kose
Sonata
Sonata
Junior
Junior
Broj poruka : 316
Datum upisa : 05.05.2008

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 15 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

07.01.09 20:08
"Ова љубав је станица.
Буновна чекаоница
у којој нема времена
ни да досади,
ни да заболи.

Једва ћу стићи пре одласка
да се у твојој коси умијем,
горак и ломан.

Хтео бих толико тога да ти кажем,
а не умем,
не умем ништа беље сад,
кад се воли
последњи пут уочи бродолома."

Мирослав Антић
jovanov
jovanov
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 58
Godina : 69
Datum upisa : 12.06.2008

IGRE
IGRA-1:

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 15 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

09.01.09 14:39
Ako voleti znaci ziveti, onda voleti tebe znaci ziveti vecno!


Zadnja promjena: jovanov; 12.01.09 18:02; ukupno mijenjano 1 put.
Sonata
Sonata
Junior
Junior
Broj poruka : 316
Datum upisa : 05.05.2008

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 15 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

09.01.09 17:00
Valovima lutala, šumom se krila;
Rastanak bih, možda,
hrabro primila,
Ali susret, bojim se,
ne bih.

A. Ahmatova
ana35
ana35
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 135
Datum upisa : 13.08.2008

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 15 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

16.02.09 20:47
Evo me opet posle duze pauze. Koliko novina:)))
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 15 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

16.02.09 21:54
Bice nesto od tebe....
Zorana76
Zorana76
Junior
Junior
Broj poruka : 212
Datum upisa : 02.12.2008

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 15 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

17.02.09 0:22
Smile


Zadnja promjena: Zorana76; 25.02.12 14:00; ukupno mijenjano 1 put.
Sponsored content

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 15 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.