Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Shejnoslava
Shejnoslava
Junior
Junior
Broj poruka : 366
Datum upisa : 01.12.2007

Anegdota iz detinjstva Empty Anegdota iz detinjstva

07.12.07 20:13
Potichem iz radnichke porodice,otac i majka su cesto bili odsutni .Pre odlaska na posao bi nas zakljuchali (mene i mladjeg brata).Naravno nije sve to bilo i bez domaceg zadatka koji bi nam zadali-sredjivanje stana!

Naravno da sam i tad bila dovoljno ubedljiva narochito prema mladjim i naivnijim od sebe(shto nije za neku pohvalu).
Elem moj mali bata je voleo strip o Superman-u Wink)))Pa mi tako "sluchajno" palo na pamet da iskoristim tu njegovu zaludjenost navedenim likom na ovaj nachin:
Osvanu jutro ,chu se klik u bravi...otvorih ochi -progledahhhhhhh o da!cheers
Potapshah batu po ramenu:"Hejjjjjjjjj bre imam ideju!"

Ubedih ja njega ako budem svaki dan po ceo dan ponavljala Superman on ce tako dobiti charobne moci!
Naravno protiv-usluga je bila da sredjuje kucu dok ja govorim
-superman,o mocni supermanu kako ribate charobnim prashkom....
-o supermanu kako usisavate letecim usisivachem sve otpatke svemira...
A on se milica moja uziveo i bilo lepo njemu a meni?...... Mene danas grize savest!
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Anegdota iz detinjstva Empty Re: Anegdota iz detinjstva

07.12.07 20:43
grozna si:))
Ines69
Ines69
Junior
Junior
Broj poruka : 385
Datum upisa : 25.08.2007

Anegdota iz detinjstva Empty Re: Anegdota iz detinjstva

24.01.08 21:24
Dok sam bila dete cesto sam odlazila tetki u Crnu Goru i kao svako gradsko detence bila odusevljena dogodovstinama u stali.Gledam tetku kako muze krave i zestoko joj zavidim na toj nauci.Posto mi djavo nikada nije davao mira,cvrsto resim da steknem dragoceno iskustvo.Ali tikva ponosita nece da se ponizava i prizna da bi ona to rado probala.U odsutnosti ljudskog roda usunjam se u stalu i posle detaljne procene zakljucim da kravlji rep deluje zastrasujuce.Mislim se ja bolje ce biti da prvo provezbam delatnost na kravinoj bebi.Em rep tanji em rogovi kraci.Dakle ponesena uzbudjenjem privucem stolicicu i posto ne nadjem nikakvu kantu,bez ikakve grizhe savesti resim da ovaj put prosipam mleko po podu.Ionako je fuj.Spremna da osvojim svet,zavrnem rukave i samouvereno zavirim u objekat svoje delatnosti,kad tamo nesto nije u redu.Vidi cuda,krava degenerik!Dakle,mislim se ja,nema mi druge nego da 'ispipam' situaciju,mozda cu i doci do nekog otkrica.I dok sam ja ispipavala nesrecnog degena u stalu upada tetka i zapanjeno pita:
-Sta to cinis grdna djevojko?
-Pa vidis tetka da muzem.Odgovaram ja.
-A dje junca omrcila se dabogda?
Teba li da napomenem da me i dana danas, vise od trideset godina nakon tog dogadjaja, zazaju zbog toga?
Sponsored content

Anegdota iz detinjstva Empty Re: Anegdota iz detinjstva

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.