Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mini-suknjica--

+12
Ines69
veccana44
slatkicass
anja007
Shejnoslava
taraba
Luckasta
doctorr67
Crna_ovca_chata
robija60
vip-tetka
komunikativna
16 posters
Go down
komunikativna
komunikativna
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1009
Godina : 51
Location : ispred PC-ea -:))
Datum upisa : 26.08.2007

Mini-suknjica-- Empty Mini-suknjica--

10.12.07 20:31
volite li nositi mini suknjicu i kako se osjecathe u njoj ?

Ovo pithanje ne vrijedi za muskarce oni i tako imaju krive i dlakave nogice,pa im bolje stoji midi-suknja Razz
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Mini-suknjica-- Empty Re: Mini-suknjica--

10.12.07 20:36
Ja obožavam da ih nosim ajmeee nesmim ni napisati koliko ih imam a vidi se na slici kako mi stoji Embarassed
robija60
robija60
Junior
Junior
Broj poruka : 257
Location : bar
Datum upisa : 25.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Mini-suknjica-- Empty Re: Mini-suknjica--

10.12.07 20:43
Minici su jedine suknje koje ja nosim al iskljucivo u letnjem periodu.

Kako mi stoji najmanje mi je bitno, bitno mi je da se ja u njoj osecam super
Dugacku suknju uoopste ne umem da nosim niti da hodam u njima, pala bi
Isto tako zimi nebih obukla suknju (jes da se potrosim za carape hihi) pa da mi mala ladi nema sanse;))))
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

Mini-suknjica-- Empty Re: Mini-suknjica--

10.12.07 21:29
Uopshte ne nosim mini suknjice. Very Happy

(nekad ih skidam ) lol!

vip-tetka dobro ti stoji sto jes jes.ipak mislim da bi ti josh bolje stajala prebachena preko ramena. Very Happy
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Mini-suknjica-- Empty Re: Mini-suknjica--

10.12.07 21:37
hahhaahahaha
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Mini-suknjica-- Empty Re: Mini-suknjica--

10.12.07 23:23
samo sevaju "butke"Smile))
Luckasta
Luckasta
Senior
Senior
Broj poruka : 803
Datum upisa : 20.10.2007

Mini-suknjica-- Empty Re: Mini-suknjica--

11.12.07 8:39
Volim da vidim mlade devojke , kad obucu minic. Naravno samo ako im to fizicki izgled i dozvoljava. Ja licno nisam ljubitelj bilo koje vrste suknje, ali ima zivotnih situacija i desavanja, gde je red kao zensko, obuci i suknju.
Ako vec moram obuci suknju, onda najvise volim da je to u sastavu kostima (sakov i suknja),leti moze neka skromna suknjica.

Verovatno je i okolina u kojoj se krecemo i zivimo, znacajna za odluku da se obuce minic.Radno mesto, igra takodje vaznu ulogu.
Sve u svemu mislim, minic nije neogranicena garderoba za svaku zenu i za sve godine.
Ali ipak su odela, solo pantalone i farmerice zakon za mene.Ko god , da je izmislio , pokrenuo modu i trend za zenske pantalone, taj po meni zasluzuje Nobelovu nagradu.Steta sto ju Marleni Dietrich nisu dodelili za to Exclamation
taraba
taraba
Junior
Junior
Broj poruka : 248
Location : IT
Datum upisa : 06.10.2007

Mini-suknjica-- Empty Re: Mini-suknjica--

11.12.07 12:44
Vise volim sortseve, ali i minici su ok,
pogotovu leti.
Shejnoslava
Shejnoslava
Junior
Junior
Broj poruka : 366
Datum upisa : 01.12.2007

Mini-suknjica-- Empty Re: Mini-suknjica--

11.12.07 15:35
Obozavam minice i shorceve i nosim ih leti non stop a zimi kad je neka zhurka ili sl...Moj suprug mi ih kupuje i ima oko da odabere one koji mi dobro stoje.
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 51
Datum upisa : 09.12.2007

Mini-suknjica-- Empty Re: Mini-suknjica--

12.12.07 16:29
Mini suknjice...obozavam ih....Narocito one skroz kratke, leti ih cesto nosim a na moru ih ne skidam uopste.Haljine takodje.
Neko malopre pomenu da malo i sredina u kojoj zivimo utice na garderobu.Meni licno sasvim je sve jedno sta ce ko da kaze pogotovu sto imam vec velku decu.
Jednostavno se lepo u njima osecam , cine me opustenom i sretnom pa ih i nosim.
Nekada naravno zamenim i za opusteniju varijantu dugacke i siroku suknju ili za tesno pripijenu haljinu do kolena.
Mislim da svako treba da nosi ono u cemu se dobro oseca bez obzira na godine.
slatkicass
slatkicass
Senior
Senior
Broj poruka : 872
Datum upisa : 24.08.2007

Mini-suknjica-- Empty Re: Mini-suknjica--

12.12.07 16:38
Ne slazem se sa vama, kazacete da opet kontriram ali to je moje misljenje. Nemojte mi reci da nekoj zeni od 46. godina moze minic stajati kao devojci od 25 godina? Minic za moju generaciju i za posao kojim se bavim je neprimeren. Moze malo iznad kolena ali bas kratka suknjica, ne. I kako se mozete osecati opusteno u kratkoj suknjici, zar se ne shtrecate da li vam se vide gacice ili gooza ako nosite tange?


Zadnja promjena: ; 12.12.07 16:41; ukupno mijenjano 1 put.
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Mini-suknjica-- Empty Re: Mini-suknjica--

12.12.07 16:41
slatkicass


aj vidi u galeriji kako meni stoji minica..... u mojim godinama
slatkicass
slatkicass
Senior
Senior
Broj poruka : 872
Datum upisa : 24.08.2007

Mini-suknjica-- Empty Re: Mini-suknjica--

12.12.07 16:43
vip-tetka je napisao/la:slatkicass


aj vidi u galeriji kako meni stoji minica..... u mojim godinama


Svaka chast tebi tetka ali ja nisam pristalica tog stila oblacenja. Uostalom, ne mora znaciti da sam ja u pravu. Svako ima pravo na sopstveni sud. Mislim da je, kako kazu stari ljudi, "sve za svoje vreme"
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Mini-suknjica-- Empty Re: Mini-suknjica--

12.12.07 17:48
Sta znam,za sve sam sto je avangardno i sto ima ukusa i stila.volim da vidim kad riba ima doge noge i kad je u minicu.Volim mincu,ista sam ju cijeli zivot nosila.Danas je malo ta suknjica produzena nije od 30 sm,popela se na 50 sm.Jer kako rece slatkicas,sve u svoje vrijeme,sve za odredjenu priliku.Degutantno bi bilo da danas na poslu obučem tu suknjicu od 30 sm.Inače cemu eticki kodeksi,pa moramo se oblaciti prema prilikama a i godinama.Svaka čast ljeti,kad izadjes u setnji,ja ista nosim sorc,iz njega ne izlazim,ali minic od 30 sm,ne.mozda sto sam mnogo visoka.onda su tu i godine i onda djelujem sebi neukusno.Kazu da mi dobro stoji,ali ipak sam u ovim godinama,kad je to vise koljena suknja nekih 10 sm.Sve preko više meni djeluje otrcano.Izvinite,ali ovo je moje misljenje.U ostalom neka svako fura svoj fazon flower
robija60
robija60
Junior
Junior
Broj poruka : 257
Location : bar
Datum upisa : 25.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Mini-suknjica-- Empty Re: Mini-suknjica--

12.12.07 18:46
Vecka u prafu si ni ja ne mislim na one "minice" napicnjake vec ono 10-15 iznad kolena Smile))))))))))))))))
taraba
taraba
Junior
Junior
Broj poruka : 248
Location : IT
Datum upisa : 06.10.2007

Mini-suknjica-- Empty Re: Mini-suknjica--

13.12.07 7:50
robija60 je napisao/la:Vecka u prafu si ni ja ne mislim na one "minice" napicnjake vec ono 10-15 iznad kolena Smile))))))))))))))))

Nije napicnjak, nego dopicnjak Smile iliti domindzos Twisted Evil
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Mini-suknjica-- Empty Re: Mini-suknjica--

13.12.07 11:11
a zasto"dopicnjak" ? Lako se dolazi do picke ili da je "jedva" pokrije?


Mini-suknjica-- Prikaz10
taraba
taraba
Junior
Junior
Broj poruka : 248
Location : IT
Datum upisa : 06.10.2007

Mini-suknjica-- Empty Re: Mini-suknjica--

13.12.07 11:38
Doco i jedno i drugo Twisted Evil
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Mini-suknjica-- Empty Re: Mini-suknjica--

13.12.07 12:18
taraba je napisao/la:Doco i jedno i drugo Twisted Evil

tako je:)))) lol!
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 51
Datum upisa : 09.12.2007

Mini-suknjica-- Empty Re: Mini-suknjica--

13.12.07 23:55
slatkicass je napisao/la:Ne slazem se sa vama, kazacete da opet kontriram ali to je moje misljenje. Nemojte mi reci da nekoj zeni od 46. godina moze minic stajati kao devojci od 25 godina? Minic za moju generaciju i za posao kojim se bavim je neprimeren. Moze malo iznad kolena ali bas kratka suknjica, ne. I kako se mozete osecati opusteno u kratkoj suknjici, zar se ne shtrecate da li vam se vide gacice ili gooza ako nosite tange?
Kako da nece.
Ako je zena sa 46 ili sa 50 godina zgodna i ima stila zasto ne bi nosila mini suknju?I ako je to njen stil a barata lepom figurom hm...bilo bi malo provincijalski gledati na tradicije.
Evo recimo na zapadu ima puno debelih devojaka od po 20 godina koje izgledaju kao tenkovi u tako reci mini suknjama a nose recimo majce do pupka.
Na drugoj strani imam koleginicu na poslu koja ima 54 godine a ima pirzih na pupku, tetovazu na ramenu, i nosi recimo sve te haljinice ili kratke pantalonice ili bermude ili one sa tregerima pantalone.
I stoji joj a oseca se mladom.
I ako to nju podmladjuje zasto da ne nosi. A uz to joj lepo stoji i izgleda mnogo atraktivnije od ponekih mladjih devojaka.
Na poslu recimo, to je ipak nesto drugo.Treba ipak paziti na odecu, osim ako to nije kafic diskoteka isli nesto slicno.
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Mini-suknjica-- Empty Re: Mini-suknjica--

14.12.07 16:05
anja ovog puta si u pravu.Bas je lepo videti "bakutanera"u minicu(naravno da joj stoji), sto znaci da vodi racuna o sebi.To se redje vidja al je lepo videti, a kontrast je je kad vidim klinke od 20 - 30 skroz su zapostavile sebe, nagojene i "neuredne" sto je bas zalosno.
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Mini-suknjica-- Empty Re: Mini-suknjica--

14.12.07 17:52
robija60 je napisao/la:Vecka u prafu si ni ja ne mislim na one "minice" napicnjake vec ono 10-15 iznad kolena Smile))))))))))))))))
Znam da mislimo isto.Znam i da tvoja rasica nije napicnjak ni dopicnjak..ali ima minica raznihhh..ja sam za minic...ali sa ukusom..Jer ipak po meni je zena ljepsa,kad ima bar nesto skriveno...a napicnjak nista ne skriva bas;)))a dopicnjak tek mi je bljak;)))vulgarno djeluje ponekad i prljavo,bez stila i ukusa.ma za decu je jednostvano po meni..


Zadnja promjena: ; 14.12.07 21:49; ukupno mijenjano 1 put.
Ines69
Ines69
Junior
Junior
Broj poruka : 385
Datum upisa : 25.08.2007

Mini-suknjica-- Empty Re: Mini-suknjica--

14.12.07 19:50
Nosim minice jedino u svojoj kuci ili na plazhi.Nemam nista protiv zena koje ih oblace na ulici,niti me previse zanima ko kako izgleda.Po meni to je stvar licnog izbora na koji svako od nas ima prava.
slatkicass
slatkicass
Senior
Senior
Broj poruka : 872
Datum upisa : 24.08.2007

Mini-suknjica-- Empty Re: Mini-suknjica--

15.12.07 1:00
anja007 je napisao/la:
slatkicass je napisao/la:Ne slazem se sa vama, kazacete da opet kontriram ali to je moje misljenje. Nemojte mi reci da nekoj zeni od 46. godina moze minic stajati kao devojci od 25 godina? Minic za moju generaciju i za posao kojim se bavim je neprimeren. Moze malo iznad kolena ali bas kratka suknjica, ne. I kako se mozete osecati opusteno u kratkoj suknjici, zar se ne shtrecate da li vam se vide gacice ili gooza ako nosite tange?
Kako da nece.
Ako je zena sa 46 ili sa 50 godina zgodna i ima stila zasto ne bi nosila mini suknju?I ako je to njen stil a barata lepom figurom hm...bilo bi malo provincijalski gledati na tradicije.
Evo recimo na zapadu ima puno debelih devojaka od po 20 godina koje izgledaju kao tenkovi u tako reci mini suknjama a nose recimo majce do pupka.
Na drugoj strani imam koleginicu na poslu koja ima 54 godine a ima pirzih na pupku, tetovazu na ramenu, i nosi recimo sve te haljinice ili kratke pantalonice ili bermude ili one sa tregerima pantalone.
I stoji joj a oseca se mladom.
I ako to nju podmladjuje zasto da ne nosi. A uz to joj lepo stoji i izgleda mnogo atraktivnije od ponekih mladjih devojaka.
Na poslu recimo, to je ipak nesto drugo.Treba ipak paziti na odecu, osim ako to nije kafic diskoteka isli nesto slicno.



Kome je volja nek ide i go ako zeli , bas me briga. Posao kojim se bavim zahtebva ozbiljnost a i sredina u kojoj sam odgajana i u kojoj zivim (ja sam malogradjanka),zene sa 54 godina ne idu po kaficima i diskotekama. Idu u restoranima. Mozda je za TE ZENE koje idu po diskotekama takav vid oblacenja normalan jer se jos uvek osecajiu mladima, ne zele priznati svoje godine. Ja sam moje "iznela na videlo" i s ponosom ih nosim jer znam u njima uzivati. Licno ne opravdavam nosenje minica u tim godinama.
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Mini-suknjica-- Empty Re: Mini-suknjica--

15.12.07 13:40
Da se razumijemo,ja volim minic i nosim ga.Ali pazim gdje i kada,normalno.Slatkicas,aj ne zezaj, ne ides u diskoteke.Ja bogome idem,ajmeeeeeee da si ljetos vidjela mene Robiju60,Luckastu Morsko zlo,ajde ,skakali smo ko da nam je 18,cak se peli i po stolova.Nedam ti za pravo,ako imam godine da samo moram ići u restorane.Allloo,moja krv vriii kao da mi je ponekada bas 18..Iskrena da budem nikada ne podlezem normama,sredine.Ja sam to,ja ne mogu da zivim zivot tudj,ja zivim svoj.Ali sto se tice dopičnjaka,to mi je bljakkk u poverenju.To je vec skretanje okoline na none,a dokaz da je u glavi promaja;)))
Speeeed
Speeeed
Admin
Admin
Broj poruka : 165
Godina : 52
Location : HR-Os
Datum upisa : 20.08.2007

Mini-suknjica-- Empty Re: Mini-suknjica--

15.12.07 14:00
komunikativna je napisao/la:volite li nositi mini suknjicu i kako se osjecathe u njoj ?

Ovo pithanje ne vrijedi za muskarce oni i tako imaju krive i dlakave nogice,pa im bolje stoji midi-suknja Razz


Najbolje Vam ti dopicnjaci stoje , svakoj curici, na podu pored mog kreveta Wink
slatkicass
slatkicass
Senior
Senior
Broj poruka : 872
Datum upisa : 24.08.2007

Mini-suknjica-- Empty Re: Mini-suknjica--

16.12.07 1:16
Veco , ne zezam. U mom gradu ne mogu ici u diskoteku jer je posecuje omladina do 23-24 godine i zaista ne mogu sebe svrstati u druzenje s njima. U klubove i kafice idem ali ne nosim minice:)))) Sacekacu 54-ti rodjendan pa da obucem minic. ( u poverenju....mozda doteram liniju do tada ) geek king queen
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 51
Datum upisa : 09.12.2007

Mini-suknjica-- Empty Re: Mini-suknjica--

16.12.07 2:21
Pa dobro to je tvoje misljenje.
Ljudi su razliciti, ali mene zaista fascinira kada baba vodi unuce za ruku, a ona skockana i nosi mini suknju.
Dede se naravno okrecu i gledaju u tu istu babu a zivot ide dalje....
Eto tako ja zamisljam moju starost ako da bog.
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Mini-suknjica-- Empty Re: Mini-suknjica--

16.12.07 2:23
Pa ovako minica se ne nosi svaki dan.... vec od prilike do prilike.
A liti ja nosim stalno jer kad idem na plazu lakse mi se skiniti hahahaa
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Mini-suknjica-- Empty Re: Mini-suknjica--

16.12.07 3:57
vip-tetka je napisao/la:Pa ovako minica se ne nosi svaki dan.... vec od prilike do prilike.
A liti ja nosim stalno jer kad idem na plazu lakse mi se skiniti hahahaa

vezbaj, vezbaj,Smile)))))))))) lol!
Sponsored content

Mini-suknjica-- Empty Re: Mini-suknjica--

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.