Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Ines69
Ines69
Junior
Junior
Broj poruka : 385
Datum upisa : 25.08.2007

Cemu ste se zadnji put nasmejali? Empty Cemu ste se zadnji put nasmejali?

26.12.07 21:44
Moja mladja kci je vrlo inteligentno i duhovito stvorenje koje ume i da me izblamira,mada cak i to uradi na sebi svojstven, zanimljiv nacin.
Upisala se nedavno na institut Francuskog jezika.Profesor Francuskog na institutu je inace nas komsija(da bruka bude veca,srecem se sa covekom).
Moja cerka odlazi na prvi chas.Ulazi profesor pozdravi je i kaze"vas dve nove, sledeci chas imate pismeni".Pretpostavljam da je hteo da proveri koliko im je znanje Francuskog.Cim je to cula,moja cerka skoci i progovori na Engleskom
-What?Are you crazy old man? Idem ja da upisem Engleski
-Orvuare miserable kids.
I ladno izadje iz ucionice.
Kada sam cula sta je uradila,pitah je kako je imala smelosti da tako nesto kaze profesoru?Njen odgovor je bio:
-He has some serious problem i'm just a victim.
Kako da nakon ovoga budem stroga mama?
Tricky
Tricky
Junior
Junior
Broj poruka : 449
Godina : 51
Datum upisa : 09.09.2007

IGRE
IGRA-1:

Cemu ste se zadnji put nasmejali? Empty Re: Cemu ste se zadnji put nasmejali?

26.12.07 23:31
Nasmejao sam se nekim dogodovshtinama koje su se desile ranije.I danas mi bash prichala drugarica kako je startovao neki lik u radnji,beshe bash smeshno i jadno:)
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

Cemu ste se zadnji put nasmejali? Empty Re: Cemu ste se zadnji put nasmejali?

27.12.07 2:18
Vicu o Cigi. Very Happy Very Happy Very Happy
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Cemu ste se zadnji put nasmejali? Empty Re: Cemu ste se zadnji put nasmejali?

27.12.07 2:42
Ja svojoj gluposti koje sam novih datuma napravila...plac sa smehom..uffff
Shejnoslava
Shejnoslava
Junior
Junior
Broj poruka : 366
Datum upisa : 01.12.2007

Cemu ste se zadnji put nasmejali? Empty Re: Cemu ste se zadnji put nasmejali?

27.12.07 3:25
Danas sama sebi kad me autobus okupao prolazivshi...ostala sam ukochena ,zaprepashtene face bar 3 sekunde i onda krenuh da se smejem sebi,autobusu,snegu.......
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

Cemu ste se zadnji put nasmejali? Empty Re: Cemu ste se zadnji put nasmejali?

27.12.07 3:40
Shejnoslava je napisao/la:Danas sama sebi kad me autobus okupao prolazivshi...ostala sam ukochena ,zaprepashtene face bar 3 sekunde i onda krenuh da se smejem sebi,autobusu,snegu.......


SHLJUSSSSSSSSSSSSSS!!!
Luckasta
Luckasta
Senior
Senior
Broj poruka : 803
Datum upisa : 20.10.2007

Cemu ste se zadnji put nasmejali? Empty Re: Cemu ste se zadnji put nasmejali?

27.12.07 11:34
Ines69 je napisao/la:Moja mladja kci je vrlo inteligentno i duhovito stvorenje koje ume i da me izblamira,mada cak i to uradi na sebi svojstven, zanimljiv nacin.
Upisala se nedavno na institut Francuskog jezika.Profesor Francuskog na institutu je inace nas komsija(da bruka bude veca,srecem se sa covekom).
Moja cerka odlazi na prvi chas.Ulazi profesor pozdravi je i kaze"vas dve nove, sledeci chas imate pismeni".Pretpostavljam da je hteo da proveri koliko im je znanje Francuskog.Cim je to cula,moja cerka skoci i progovori na Engleskom
-What?Are you crazy old man? Idem ja da upisem Engleski
-Orvuare miserable kids.
I ladno izadje iz ucionice.
Kada sam cula sta je uradila,pitah je kako je imala smelosti da tako nesto kaze profesoru?Njen odgovor je bio:
-He has some serious problem i'm just a victim.
Kako da nakon ovoga budem stroga mama?

Pa lako ces biti stroga mama...Jednostavno inteligentnu cerkicu naucis, da ti sledeci put takav dozivljas prica na maternjem jeziku Wink
Ines69
Ines69
Junior
Junior
Broj poruka : 385
Datum upisa : 25.08.2007

Cemu ste se zadnji put nasmejali? Empty Re: Cemu ste se zadnji put nasmejali?

28.12.07 0:57
Luckasta je napisao/la:
Ines69 je napisao/la:Moja mladja kci je vrlo inteligentno i duhovito stvorenje koje ume i da me izblamira,mada cak i to uradi na sebi svojstven, zanimljiv nacin.
Upisala se nedavno na institut Francuskog jezika.Profesor Francuskog na institutu je inace nas komsija(da bruka bude veca,srecem se sa covekom).
Moja cerka odlazi na prvi chas.Ulazi profesor pozdravi je i kaze"vas dve nove, sledeci chas imate pismeni".Pretpostavljam da je hteo da proveri koliko im je znanje Francuskog.Cim je to cula,moja cerka skoci i progovori na Engleskom
-What?Are you crazy old man? Idem ja da upisem Engleski
-Orvuare miserable kids.
I ladno izadje iz ucionice.
Kada sam cula sta je uradila,pitah je kako je imala smelosti da tako nesto kaze profesoru?Njen odgovor je bio:
-He has some serious problem i'm just a victim.
Kako da nakon ovoga budem stroga mama?

Pa lako ces biti stroga mama...Jednostavno inteligentnu cerkicu naucis, da ti sledeci put takav dozivljas prica na maternjem jeziku Wink
Moja kci na moju sramotu Englesiki govori bolje nego Srpski.Inace u kuci koristimo samo nama poznatu mesavinu tri jezika.A pricu nije ispricala ona,vec me je zvala devojka zaposljena u instiutu.Dok je pricala i ona se kidala od smeha ali sam ja menjala boje kao kameleon.
Shejnoslava
Shejnoslava
Junior
Junior
Broj poruka : 366
Datum upisa : 01.12.2007

Cemu ste se zadnji put nasmejali? Empty Re: Cemu ste se zadnji put nasmejali?

28.12.07 1:16
Moje dete razmislja i sanja na engleskom...ne zameraj detetu ,nek pricha jezik koji mu je najlaksi.

Lako je kad odraste ako zheli da usavrshi jezik koji zheli.
Luckasta
Luckasta
Senior
Senior
Broj poruka : 803
Datum upisa : 20.10.2007

Cemu ste se zadnji put nasmejali? Empty Re: Cemu ste se zadnji put nasmejali?

28.12.07 11:25
Ines69 je napisao/la:
Luckasta je napisao/la:
Ines69 je napisao/la:Moja mladja kci je vrlo inteligentno i duhovito stvorenje koje ume i da me izblamira,mada cak i to uradi na sebi svojstven, zanimljiv nacin.
Upisala se nedavno na institut Francuskog jezika.Profesor Francuskog na institutu je inace nas komsija(da bruka bude veca,srecem se sa covekom).
Moja cerka odlazi na prvi chas.Ulazi profesor pozdravi je i kaze"vas dve nove, sledeci chas imate pismeni".Pretpostavljam da je hteo da proveri koliko im je znanje Francuskog.Cim je to cula,moja cerka skoci i progovori na Engleskom
-What?Are you crazy old man? Idem ja da upisem Engleski
-Orvuare miserable kids.
I ladno izadje iz ucionice.
Kada sam cula sta je uradila,pitah je kako je imala smelosti da tako nesto kaze profesoru?Njen odgovor je bio:
-He has some serious problem i'm just a victim.
Kako da nakon ovoga budem stroga mama?

Pa lako ces biti stroga mama...Jednostavno inteligentnu cerkicu naucis, da ti sledeci put takav dozivljas prica na maternjem jeziku Wink
Moja kci na moju sramotu Englesiki govori bolje nego Srpski.Inace u kuci koristimo samo nama poznatu mesavinu tri jezika.A pricu nije ispricala ona,vec me je zvala devojka zaposljena u instiutu.Dok je pricala i ona se kidala od smeha ali sam ja menjala boje kao kameleon.

Bez zamere Ines69,
komentar sam dala, posto sama zivim u mesanome braku, gde se govore 2 razlicita jezika, plus nemacki jezik. Ali dece sto se tice, od pocetka je bio dogovor izmedju muza i mene, da ce deca u nasoj kuci samo srpski pricati. Sve ostale jezike su uz put savladali ( 4 ). U tudjini je najteze majki da nauci decu maternji jezik i da ga deca koriste. Nije mi bila namera da te uvredim. Jednosatvno sam zelela, da znas da nisi sama sa tim problemom, koji ce se tokom godina pojacati. Znam da nije lako decu animirati svaki put na novo , da govore maternji jezik, ali nikada se ne sme odustati od toga... Ne zaboravi, i jezik je deo nas, nasega identiteta...Jednostavno, to su nasi koreni. Jos jednom bez zamere i cmookkkk
Sponsored content

Cemu ste se zadnji put nasmejali? Empty Re: Cemu ste se zadnji put nasmejali?

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.