Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

Gde i kako ste docekali Novu 2008.god. Empty Gde i kako ste docekali Novu 2008.god.

01.01.08 3:48
Pisali smo ko ce gde docekati Novu godinu.Koliko je sve to ostvareno?
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Gde i kako ste docekali Novu 2008.god. Empty Re: Gde i kako ste docekali Novu 2008.god.

01.01.08 15:35
Pitanje ti dobro,ali nema odgovora ovcice;))
Kako sam ju docekala,kao i svaki drugi dan kad se skupi dobro drustvo i napravi zurka.
U jednom restoranu,gde je muzika bilaludilo gde smo mogli narucivati muziku po zelji.
Shejnoslava
Shejnoslava
Junior
Junior
Broj poruka : 366
Datum upisa : 01.12.2007

Gde i kako ste docekali Novu 2008.god. Empty Re: Gde i kako ste docekali Novu 2008.god.

02.01.08 13:12
Pa bilo mi super,ispecheni su mi prsti od prskalica a ostala sam budna do 10 am.....Danas je 2 januar i posle jucherashnjeg dana provedenog u krevetu,mislim da je veceras vece za reprizu ng.
komunikativna
komunikativna
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1009
Godina : 51
Location : ispred PC-ea -:))
Datum upisa : 26.08.2007

Gde i kako ste docekali Novu 2008.god. Empty Re: Gde i kako ste docekali Novu 2008.god.

02.01.08 19:49
ja kako sam i napisala,prvo isla na trg gouzicu smrzniti sa veselim drustvom.
Na trgu je bilo jako puno turista,culi su se razno razni jezici,samo su mljeli da nisu ni sami sebe razumjeli poslije tradicionalnog Beckog glüweina.
Ja koja ne pijem,bogme sam i ja spucala tri velike salice pa kada me omamilo,tanzala sam kao nafijena,a je mi bilo vruceeeeeee geek
I tako smo po trgu skakutali do nekih 2 ujutro i produzimo na privatnu zabavu,gdje za pice bilo samo pivo.
Ma da vam ne duzim,glava mi bila ko cocin bubanj ,juce sam samo pila rasol da se razbistrim,i jos uvjek imam poslijedice debelog crijeva -Smile),glava mi teska ko kamen i tak da sam vec na samom pocetku nofe sve kresala kao da je vec kraj.
Alkohol nikada fise u moje zdrijelooooo,pfujjjjjjjjjjj,,pljoc,pljoc,pljoccccccccccccc Sleep cheers lol!
Shejnoslava
Shejnoslava
Junior
Junior
Broj poruka : 366
Datum upisa : 01.12.2007

Gde i kako ste docekali Novu 2008.god. Empty Re: Gde i kako ste docekali Novu 2008.god.

04.01.08 0:29
Ma i ja sam skakala celo veche-okachih par fotki .....PsihoSlikarka hvala ti ; )))
Volim kad si sa ljudima sa kojima mozes i na plafon i da vam skupa bude dobro.
Sponsored content

Gde i kako ste docekali Novu 2008.god. Empty Re: Gde i kako ste docekali Novu 2008.god.

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.