Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Najoriginalniji / najgluplji / najsmješniji uleti? Empty Najoriginalniji / najgluplji / najsmješniji uleti?

06.01.08 2:48
evo sta se meni dogodilo ------

naj(ne)originajniji su talijani. kad dolaze u split i na kraju shvatila da svi imaju iste ulete. ja mislim da oni prije ljeta idu na neki kolektivni tečaj...

1."ciao bella"
2."sei bellissima"
3."o mio dio come sei bella"
ili kombinacije tri navedena uleta...

a nije rijetkost ni da se talijan sruši ispred vas na koljena i počne se ponašat prema vama kao da ste djevica marija koja mu se ukazala nakon godina molitvi i odricanja...
majkemi ovo zadnje je presmiješno. sjećam se tog jednog koji je klečao nasred rive ispred mene...a ja sam mu samo rekla da će mu se prije djevica marija ukazat na kori banane nego u meni...
Ines69
Ines69
Junior
Junior
Broj poruka : 385
Datum upisa : 25.08.2007

Najoriginalniji / najgluplji / najsmješniji uleti? Empty Re: Najoriginalniji / najgluplji / najsmješniji uleti?

06.01.08 3:26
Leto 87-e godine.Putovala sam busom sa sestrom i drugaricom u Ohrid.Kraj mene sedi jezivo naporan tip u besnom odelu,sa famoznim rolexom na ruci kojeg je retko ko imao u to vreme.Dok mucenicki buljim u ukrstene reci on zvoca tik do mog uva.Sve vreme prica koliko se obogatio u Nemackoj i da moze kupiti jednostavno sve sto mu srce pozeli pa cak i devojku.Molecivo gledam u sestru i drugaricu.Iz ociju mi vrishti heeeeeeeeeeelp!Njih dve se zadovoljno smeju mojoj nesreci i povremeno se jave upadicama 'koliko placas da zamenimo mesta'.
Vec okrecem ledja sagovorniku,buljim kroz prozor,menjam chasopise,nista ne pomaze.On i dalje neumorno zvoca...Odjednom,nekim slucajem, bacim pogled na njegova stopala.Istog momenta sam pocela tako neobuzdano da se smejem da su se svi putnici u busu okrenuli ka meni.
Moj neodoljivi Brad Pitt na nogama ima prave pravcate vunene charape "domaca radinost"!
U Avgustu mesecu!
Eto mog oruzja protiv napasti.Cim zine ja ga pogledam pravo u ochi a onda upadljivo u vunene charape.Nakon charapa(i to bez rechi)ponovo podignem pogled ka licu i ironicno se osmehnem.
Zavodniku se vrslo skoro prispalo Very Happy
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Najoriginalniji / najgluplji / najsmješniji uleti? Empty Re: Najoriginalniji / najgluplji / najsmješniji uleti?

06.01.08 16:32
Talijani su puno slatkorecivi,uff.Tu su i Grci za njima.Sve bi dali za dobru ribu,da ne kazem P****.Desilo mi se da sam bila na jedno putovanje,setali smo trgom.Iz susednog kafea cuvo se Vivaldi.Ja onako zaneta sa drustvom pocnem na sred trga da igram sama.Odjedanput prilazi tip(talijan)uzim me za ruku i pocne da plese sa mnom..Ja sam u tom momentu bila ushicena,jeli moguce da mi se ovo desava na sred trga,u nepoznatom gradu..na tren kao da sam letjela u oblacima.Normalno idila je bila kraka,niko nikog nije pitao nizasta,odigran valcer .Ja se vratila svome dustvu a moj talijan ostao je na ulici s recima,kako sam divna,kako sam krasna.Ali ja se ne palim na slarkorecivos,moja ljeta govore da sam sazrela,a duh jes pomalo nemiran;))))Ali osjetih negdje u dusi kako su Talijani..mmm.
Grci oni nemaju straha,niotkoga kad je zena u pitanju,povesce vas na mjesec samo da bi bili sa vama.Ah,za moj ukus nesto tuknu..cini mi se za se ne tusaju..dvaput mjesecno.Rijetko mi se desilo da upoznam Grka da mirise kao jedan Talijan i da je nalickan..ufff
Sponsored content

Najoriginalniji / najgluplji / najsmješniji uleti? Empty Re: Najoriginalniji / najgluplji / najsmješniji uleti?

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.