Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

ZENSTVENOST Empty ZENSTVENOST

12.01.08 23:33
Odgovoriti sa citatomNazad na vrh
Jedino sto me kod zena privlaci je bas ``zenstvenost``!

Pokusao sam vise puta da opisem sta je to, ali ne uspeva. Kod svake zene je to nesto drugo. Zenstvenost je sklad izgleda, ponasanja, pokreta, mimike, i nekog zracenja, koje cini datu zenu. To su one osobine koje muskarac nema.

Pa da pokusam da pridjem zenstvenosti na osnovu zena koje su mi se dopadale do sada, po jacini emocija koje bude u meni i dan danas (ljubav traje zauvek, zar ne?).

1. Skladno obucena ipak neupadljiva, sve je na svom mestu. Uvek mirna, tiha, jako neposredna, nekako bliska od prvog pogleda. Fasciniraju me njeni pokreti, njeno drzanje tela. Svaki njen treptaj izaziva u meni neku zelju da je zastitim, da je privucem, da je cuvam...

2. Izuzetno se dobro oblaci, time svoje telo popravlja za klasu! Ponasa se izazovno ali nikada ne pretera, uvek je dama! Svesna je svoje zenstvenosti i zeli to svima da zraci! Svesna je lepote svoje kose, kosa joj je ``zastitni znak``.
Neverovatno emotivna, strastvena, zna da moze da osvojiti bilo koga. Ponosna do bola, sujetna, ljubomorna, posesivna. Opet nije laka zenska, izuzetno je tesko nju potpuno osvojiti, pripitomiti. Opire se svakim korakom....
Prepuna zelje da je vole, iskrena, lazljivica, tajanstvena, bozanstvena, duboko u dusi veliko dete koje trazi da je vole i vole i vole...
Otrovna skorpija! Ubija jednim ubodom... Fatalna... Uh....

3. Prilazi kao ravnopravan partner, a posle se sama pridize uz muskarca. Ima ukus za sve, zna biti jako ljupka. Pouzdana je, retko koristi zenske taktike.
Ipak njena zelja za istrazivanjem i razumevanjem muskarca je podize na nivo partnera. Takodje njene praktike za poboljsavanje veze!

4. Cisto eroticno isijavanje. Svaki treptaj glasa, svaka racenica, svaki slucajni dodir dovodi muskarca do ludila. Oseti se da je pouzdana, korektna...
Stil oblacenja je ok, nije toliko bitna. Pokreti su ok, nisu toliko bitni...
Bitno je njeno opusteno vladanje situacijom, spremnost za iscekivanje i sigurnost u sebe.

Iz gornjeg se valjda vidi da obozavam zenstvenost i zenske osobine.
Mrzim feminizam! To je muska osobina!!!

*******************************************************
[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.