Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

bash looodo!! Empty bash looodo!!

01.09.07 23:33
Udje zena u mesnicu i pita mesara:
-Izvinite, imate li nožice?
A mesar ce njoj:
-Ne, eto na kurcu stojim!!!
Pitanje : Zbog cega su tri prasica pobjegla od roditelja ?
Odgovor : Zato sto su im roditelji svinje Smile)

Pita uciteljica cigance: Trajce sta ces ti biti kad porastes? Ja cu uciteljice biti
svoju zenu - odgovara trajce.

Otisao covek kod doktora i kaze evo kucni smo prijatelji nisam ni star puno ali seks nemam i doktor mu propise tablete i kaze svako 12 dana po jednu...dosao on kuci i da sinu recept idi podigni tablete...on u apoteku i ovi mu kazu svako 12 dana po jednu...za izvesno vreme sretne doktor malog i pita kako ti je tata? A mali ce na to, suti, pobesnio je! Kako pita doktor? Od kad si mu dao one tablete majka umrla, sestra zatrudnila, i mene guzica boli....

Dosao jedan covjek u SEX shop i trazi crni kondom. Kaze prodavac imamo u drugim bojama ali nemamo crni. A zasto mora biti crn? A covjek ce ti: umro mi kum pa idem kumi na zalost!

Pricaju u Pericinom razredu o zacinima. Pita uciteljica zasto sluzi vegeta, kada jedan mali dize ruku i kaze da se stavi u jelo kako bi jelo bilo ukusnije. Kaze uciteljica bravo, a zna li iko zasto sluzi biber, kad Perica ko iz topa rece za spavanje. Pita uciteljica kako to. Kaze on, pa moj tata kad god podje leci da spava kaze mojoj mami haj da ti ga zabiberim pa da fino spavamo
Mali se zaljubio u uciteljicu i nakon kraja nastave prilazi uciteljici : "Uciteljice, ja vas volim !" Ona da ga ne bi uvrijedlila odgovara :" Ali ja ne volim malu djecu !" Mali :" Ni ja, ali pazicemo !"

Jedan spermic pokusao razbiti neugodnu tisinu,pa pita prvog do sebe: "Cuj kad cemo doci do tih jajnika?" Cuti i klizi tek smo kod krajnika.

Fata obuce minic a Mujo ce: "Skini to bolan guzica ti je k`o kombajn" Poslije
pita Mujo Fatu za sex, a Fata ce: "Ne mogu paliti kombajn zbog jednog kukuruza!"
Srela se dva pecarosa posle dugo vremena..
Sto si tako smrknut?-Pita prvi.
Ma pusti ozenio sam se.
Pa to je super.-Opet ce prvi.
Ma 'de super, ruzna je k'o sam Djavo.
Verovatno je zgodna?!-Pita prvi.
Ne. Kaze ovaj.
Onda ima nesto u glavi?-Nastavlja prvi.
Ma kakvi, glupa je k'o noc, puna je nekih krasta, bolesna...
Pa dobro prijatelju zasto si je onda ozenio?-Pita prvi pecaros.
E, samo da znas kakve gliste sere?!
[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.