Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Griza savesti

+8
gorskooko
sava
robija60
Shejnoslava
slatkicass
Moderato_Kantabille
Danubius
Tricky
12 posters
Go down
Tricky
Tricky
Junior
Junior
Broj poruka : 449
Godina : 51
Datum upisa : 09.09.2007

IGRE
IGRA-1:

Griza savesti Empty Griza savesti

23.01.08 18:15
Da li vas grize savest zbog nechega shto ste uradili ili niste uradili a hteli ste??
Danubius
Danubius
Junior
Junior
Broj poruka : 379
Godina : 63
Datum upisa : 25.09.2007

Griza savesti Empty Re: Griza savesti

23.01.08 18:43
Mnogo puta ...Konkretno, za ovde...Jednom je jedan nick, ne secam se vise tacnog imane, Sabrina ili ...mislim, Sybilla , prozvao nekoliko njih zasto pisu velikim slovima , zasto su im postovi ovakvi i onakvi-u smislu neke "forumske etikecije"Mada do dana danasnjeg nigde nisam nasao neki udzbenik forumskog bon -tona, i mada i danas smatram da sam bio u pravu-kajem se zasto sam napisao tako ostar odgovor Vise nikada nisam video ni jedne napisane reci od tog nika ...nije trebalo tako...
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

Griza savesti Empty Re: Griza savesti

23.01.08 23:37
Svako ko ima elementarno poshtovanje,kulturu i samosvest o sebi i drugima,raspolaze i sa dozom grize savesti.
Ja je uvek imam opravdano.spremna da oprostim ili da se izvinim drugima ako sam pogreshila...
TO JE ZA PRAVDU !

Takodje,kada osetim,podmuklost,pokvarenost i cinizam kod sitnih malih "dusha" u stanju sam da ih bez ikakve grize savesti,poshaljem u pakao .
slatkicass
slatkicass
Senior
Senior
Broj poruka : 872
Datum upisa : 24.08.2007

Griza savesti Empty Re: Griza savesti

24.01.08 13:48
Moderato_Kantabille je napisao/la:Svako ko ima elementarno poshtovanje,kulturu i samosvest o sebi i drugima,raspolaze i sa dozom grize savesti.
Ja je uvek imam opravdano.spremna da oprostim ili da se izvinim drugima ako sam pogreshila...
TO JE ZA PRAVDU !

Takodje,kada osetim,podmuklost,pokvarenost i cinizam kod sitnih malih "dusha" u stanju sam da ih bez ikakve grize savesti,poshaljem u pakao .


lol!
Shejnoslava
Shejnoslava
Junior
Junior
Broj poruka : 366
Datum upisa : 01.12.2007

Griza savesti Empty Re: Griza savesti

25.01.08 14:05
Da,shto nisam vishe bila uz svoju baku ,brata,dok su bili zhivi....sad dovedoh mamu kod sebe i grlim je i ljubim za sve njih....a opet znam da ce mi srce puci....ako....necu da mislim sad.
robija60
robija60
Junior
Junior
Broj poruka : 257
Location : bar
Datum upisa : 25.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Griza savesti Empty Re: Griza savesti

25.01.08 16:27
Nikad ne osecam grizu savest zbog necega sto sam uradila, narocito posle nekih dogadjaja koji su mi za neke stvari otvorile oci i kada sam shvatila da je sve sto se desava ljudski i da se ne desava samo meni vec i ostalim ljudima i zenama u zivotu.
sava
sava
Senior
Senior
Broj poruka : 556
Datum upisa : 24.01.2008

Griza savesti Empty Re: Griza savesti

18.02.08 22:55
Question Svakodnevno imam grizu savesti. Prva moja griza savesti je prema samoj sebi i mojoj deci, jer preterano mnogo vremena provodim na chatu i forumima. Da se ne lazemo, griza savesti je tu, ali i ja sam opet na forumu. Iz prilozenog se da videti i zakljuchiti. affraid Suspect
A, neke ostale grize savesti..... pa, imam ih, medjutim ne bih o njima. scratch
gorskooko
gorskooko
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 38
Datum upisa : 11.12.2007

Griza savesti Empty Re: Griza savesti

09.03.08 15:43
Imam i te kako. Poznajem taj osećaj do mere da fizički pretrnem kad shvatim šta sam nekom uradila, bez obzira da li sam htela ili ne.
I još nešto, taj osećaj mi je merilo za crtu izmedju dobrog i lošeg, zlog.
BRNNN
BRNNN
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 194
Location : gde Bog kaze...
Datum upisa : 12.12.2007

Griza savesti Empty Re: Griza savesti

10.06.08 19:38
hmm...nije nas sramota zbog savesti...! vec straha iz sujete, da priznamo gresku...


By BRNNN...vozi Misko...
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Griza savesti Empty Re: Griza savesti

13.06.08 0:44
BRNNN je napisao/la:hmm...nije nas sramota zbog savesti...! vec straha iz sujete, da priznamo gresku...


By BRNNN...vozi Misko...
Ne slazem se sa tobom,da ne priznajemo svoju gresku.Ja drugacije vidim to.Grizu savjesti,nosim bas kad sebi priznam gresku.Kad sam svesna svoga djela.kad u meni uzavri kajanje,zbog necega sto sam uradila.Jer sam u tom momentu mislila drugacije.Griza savjesti moze da bude i nase ne odrastanje i nase ne shvatanje date situacije u kojoj smo se zadesili.Lično sam imala jednu grizu savjesti,koju dok sam potisnula trebalo mi je tri godine i isto toliko vremena boravka u manastiru.Medjutim danas ja se smijem sebi,kako sam bila malo priglupa,pa to nije bila nikakva greska.Nego moja svijest je reprodukovala nesto u tom momentu koje sam ja shvatila kao gresku a sa njom i griza savjesti se bila ukorijenila.
Medjutim svaki čovek koji imalo ima neke moralne i ljucke vrijednosti kad tad osjeti grizu savjesti prema nečemu.E sad koliko je jak i kolika mu je vjera ,toliko ga ta griza savjesti proganja i muci...
BRNNN
BRNNN
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 194
Location : gde Bog kaze...
Datum upisa : 12.12.2007

Griza savesti Empty Re: Griza savesti

13.06.08 1:57
Veco, stavio sam akcenat na ''sramoti'' a ne ''savesti''

savest, je kad priznamo sebi da smo pogresili...
a kad priznamo drugima, znaci da nismo sujetni...

----- LJUDI SU NA ZEMLJI DA BI GRESILI -----

* * * * ERMENAH * * * *
avatar
Nebeska
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 4
Datum upisa : 16.11.2007

Griza savesti Empty Re: Griza savesti

17.06.08 15:41
stalno se pitam shta ti znachi to ERMENAH
Zorana76
Zorana76
Junior
Junior
Broj poruka : 212
Datum upisa : 02.12.2008

Griza savesti Empty Re: Griza savesti

31.01.09 15:09
Naravno,zbog mnogo toga!Volela bih da manje razmisljam o tome...
Sponsored content

Griza savesti Empty Re: Griza savesti

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.