Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izbor za mistera

+14
veccana44
slatkicass
mrva
Tricky
Namcor
Lorelei
Ines
robija60
PlaviBiserZ
Speeeed
Sofija
vip-tetka
komunikativna
Ines69
18 posters
Go down
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Izbor za mistera - Page 2 Empty Re: Izbor za mistera

20.09.07 23:52
M a jok nedamo im da udju u ziri..oni bi odamah se merili pedju ::::jok . Ima da ih mi zemskeeeeee glasamo pa zar ih mi i ne skidamo..cek nisam se sjetila koja nagrada od mene sledi:face:
Ma sjetila sam se bespaltno nocenje sa doruckom u sobici 13 u ludi_pansion.Placam kad kosta neka kosta.Mister je mister,a to moja sobica 13 ko zna mozda pukne i nestoooooo drugoo,pod uslovom da mu izabranici obucem košuljicu...Suspect
na prvo mesto Speeed
na drugo mesto Količina pameti
na trece mesto Borak
avatar
Gost
Gost

Izbor za mistera - Page 2 Empty Re: Izbor za mistera

21.09.07 1:10
slatkicass je napisao/la:.........mada moj glas i nece biti tako bitan. Imam jedan predlog: odrediti starosnu granicu mistera pa makar birali dva ili tri, jer svi znamo da se period i lepota do 35. godina ne moze meriti sa "zrelom" lepotom tela i dushe od recimo 45.godina pa navise. A ovde je pravi "mesanjac" kao u chabru punom voca koje treba da provri za pecenje rakije......Ko ne zna, moze pretpostaviti da je rakija od jedne vrste voca mnogo kvalitetnija nego "mesanjac".
Moj "glas"
-za period do 30.godina ide NANDU...
-za priod do 40.godina dajem Kolicini_pameti
-za perod do 50.godina dajem Namcoru-nenamcorastom i jedan DEKI-1
-za perid preko 50. godina ide Bobyju, bez obzira sto je u ziriju, zbog markantnosti koju vidim na slikama
Zelim naglasiti da za moj glas nije bio presudan izgled... jer ne znam kako neki izgledaju ali mi je bio vazan "pisani razgovor" i ono pametno i kulturno sto sam procitala iz njihovog kuckanja......

OVO IPAK NIJE PRAVI IZBOR ZA MISTERA Laughing DA BIH POZELELA DA IH VIDIM U "TANGA KUPACIM gacicama" sunny


Uaz - onda sam ja preko 70 god. van konkurencije ?
Hohohohohohohhohohoo i jos 1 ho
bounce lol!
slatkicass
slatkicass
Senior
Senior
Broj poruka : 872
Datum upisa : 24.08.2007

Izbor za mistera - Page 2 Empty Re: Izbor za mistera

21.09.07 10:38
K-6_Predator_ je napisao/la:
slatkicass je napisao/la:.........mada moj glas i nece biti tako bitan. Imam jedan predlog: odrediti starosnu granicu mistera pa makar birali dva ili tri, jer svi znamo da se period i lepota do 35. godina ne moze meriti sa "zrelom" lepotom tela i dushe od recimo 45.godina pa navise. A ovde je pravi "mesanjac" kao u chabru punom voca koje treba da provri za pecenje rakije......Ko ne zna, moze pretpostaviti da je rakija od jedne vrste voca mnogo kvalitetnija nego "mesanjac".
Moj "glas"
-za period do 30.godina ide NANDU...
-za priod do 40.godina dajem Kolicini_pameti
-za perod do 50.godina dajem Namcoru-nenamcorastom i jedan DEKI-1
-za period preko 50. godina ide Bobyju, bez obzira sto je u ziriju, zbog markantnosti koju vidim na slikama
Zelim naglasiti da za moj glas nije bio presudan izgled... jer ne znam kako neki izgledaju ali mi je bio vazan "pisani razgovor" i ono pametno i kulturno sto sam procitala iz njihovog kuckanja......

OVO IPAK NIJE PRAVI IZBOR ZA MISTERA Laughing DA BIH POZELELA DA IH VIDIM U "TANGA KUPACIM gacicama" sunny


Uaz - onda sam ja preko 70 god. van konkurencije ?
Hohohohohohohhohohoo i jos 1 ho
bounce lol!




Cudi me da to do sada nisi shvatio!!!!?? Zaista si van svake konkurencije.... ali 'ajde.....blaga molba omeksava i najtvrdje srce Smile
- K-6_Predator............. 100 +1

Zadovoljan ....narcisu...??

Mislim da se u stvari iza lika oholog i drskog K-6_predatora krije vrlo osecajna osoba....i da je oholost samo "odbrambeni mehanizam" Embarassed Embarassed
Silvy
Silvy
Junior
Junior
Broj poruka : 299
Godina : 47
Location : Bor
Datum upisa : 24.08.2007

Izbor za mistera - Page 2 Empty Re: Izbor za mistera

22.09.07 2:22
-do 30. god. NANDO
-do 40. god. Kolicina_pameti,Kolicina_pameti,Speeed
-preko 40.god. Jeremy,Namcor
.
.
.
-preko 70.god.-bez konkurencije K-6_Predator_

king
komunikativna
komunikativna
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1009
Godina : 51
Location : ispred PC-ea -:))
Datum upisa : 26.08.2007

Izbor za mistera - Page 2 Empty Re: Izbor za mistera

22.09.07 11:40
prije nego sto navuku tange na svoju guzu trebali bi na vagu da vidimo koliko materijala treba za tange lol! geek
slatkicass
slatkicass
Senior
Senior
Broj poruka : 872
Datum upisa : 24.08.2007

Izbor za mistera - Page 2 Empty Re: Izbor za mistera

22.09.07 12:05
komunikativna je napisao/la:prije nego sto navuku tange na svoju guzu trebali bi na vagu da vidimo koliko materijala treba za tange lol! geek

xexeexex....mislis materijala za "prednjicu', jer za trakicu koja ide "U" nece se mnogo potrositi....
Veruj mi da "vaga" nije presudna za tange, ja sam buca i moje nisu skuplje od tangi koje nose "zagodne", jer se malo materijala utrosi....... Very Happy Razz
komunikativna
komunikativna
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1009
Godina : 51
Location : ispred PC-ea -:))
Datum upisa : 26.08.2007

Izbor za mistera - Page 2 Empty Re: Izbor za mistera

22.09.07 12:20
slatkicass je napisao/la:
komunikativna je napisao/la:prije nego sto navuku tange na svoju guzu trebali bi na vagu da vidimo koliko materijala treba za tange lol! geek

xexeexex....mislis materijala za "prednjicu', jer za trakicu koja ide "U" nece se mnogo potrositi....
Veruj mi da "vaga" nije presudna za tange, ja sam buca i moje nisu skuplje od tangi koje nose "zagodne", jer se malo materijala utrosi....... Very Happy Razz

slatkiccas tebe necemo na vagu ti si nama " zgodna"i sa dugim gacama Wink

ali to misterovo "u" moglo bi se i otegnuti,pa da znamo koji materijal lol! Razz
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Izbor za mistera - Page 2 Empty Re: Izbor za mistera

22.09.07 14:05
komunikativna je napisao/la:prije nego sto navuku tange na svoju guzu trebali bi na vagu da vidimo koliko materijala treba za tange lol! geek
Skrenuti paznju snajderici..da bude jedan broj vece...jer tangice kad su malesne zuljaju guzuu ..uffff..a nedaj boze da se vezica prek od silnoga zuljanja ..sta onda..bruke ...propade nam glasanje...mislimmmmmmm:affraid:
slatkicass
slatkicass
Senior
Senior
Broj poruka : 872
Datum upisa : 24.08.2007

Izbor za mistera - Page 2 Empty Re: Izbor za mistera

22.09.07 14:17
veccana44 je napisao/la:
komunikativna je napisao/la:prije nego sto navuku tange na svoju guzu trebali bi na vagu da vidimo koliko materijala treba za tange lol! geek
Skrenuti paznju snajderici..da bude jedan broj vece...jer tangice kad su malesne zuljaju guzuu ..uffff..a nedaj boze da se vezica prek od silnoga zuljanja ..sta onda..bruke ...propade nam glasanje...mislimmmmmmm:affraid:



Iskreno zar ne bi volela da im se iskida vezica....???? Ja cu biti iskrena....volela bih , pa to bi bilo pravo glasanje. hahahhaaha

Kandidati nemojte ovo shvatiti pogresno. molim vas ali mislim da u svakoj od nas cuci po jedan "candr" sto kazu u mom kraju.....samo sto je za vas normalno da gledate slike golih zena na svakom cosku a za nas "zene" eeeeeeee...ma gde ste zapele?
slatkicass
slatkicass
Senior
Senior
Broj poruka : 872
Datum upisa : 24.08.2007

Izbor za mistera - Page 2 Empty Re: Izbor za mistera

22.09.07 14:21
komunikativna je napisao/la:
slatkicass je napisao/la:
komunikativna je napisao/la:prije nego sto navuku tange na svoju guzu trebali bi na vagu da vidimo koliko materijala treba za tange lol! geek

xexeexex....mislis materijala za "prednjicu', jer za trakicu koja ide "U" nece se mnogo potrositi....
Veruj mi da "vaga" nije presudna za tange, ja sam buca i moje nisu skuplje od tangi koje nose "zagodne", jer se malo materijala utrosi....... Very Happy Razz

slatkiccas tebe necemo na vagu ti si nama " zgodna"i sa dugim gacama Wink

ali to misterovo "u" moglo bi se i otegnuti,pa da znamo koji materijal lol! Razz


komunikativna, xexexeex, ne daj boze da nosim duge gace, pa nisam "zimogrozljiva baba", leti volim ici bez njih......bounce affraid affraid affraid leleeeeeee ali vodim racuna da se ne sapletem.....
komunikativna
komunikativna
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1009
Godina : 51
Location : ispred PC-ea -:))
Datum upisa : 26.08.2007

Izbor za mistera - Page 2 Empty Re: Izbor za mistera

22.09.07 19:48
queen slatkicass onda ja tebe predlazem izmedju "mistera" lol!
slatkicass
slatkicass
Senior
Senior
Broj poruka : 872
Datum upisa : 24.08.2007

Izbor za mistera - Page 2 Empty Re: Izbor za mistera

22.09.07 21:23
komunikativna je napisao/la:queen slatkicass onda ja tebe predlazem izmedju "mistera" lol!


GOSPODJO ili mozda GOSPODJICE, obuzdajte Vas jezik, jer i ja sam zena i to vrlo otrovnog jezika kada me se dirne, ( ne diram nikoga, vec se salim na svoj racun) zato Vas molim da smirite strasti sto se moje "adrese" tice...ili mi to mozda predlazete iz licnog iskustva......
Ljudi lakse uzvracaju UVREDU nego uslugu a ja se Vaseg "nicka" nisam nigde dotakla...... Vi se ponasate kao kriticar na svaciji komentar a ja bas ne marim sta o meni kazu kriticari, jer nikada nije podignut SPOMENIK u cast nekom kriticaru!!!!
komunikativna
komunikativna
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1009
Godina : 51
Location : ispred PC-ea -:))
Datum upisa : 26.08.2007

Izbor za mistera - Page 2 Empty Re: Izbor za mistera

22.09.07 22:13
slatkicass je napisao/la:
komunikativna je napisao/la:queen slatkicass onda ja tebe predlazem izmedju "mistera" lol!


GOSPODJO ili mozda GOSPODJICE, obuzdajte Vas jezik, jer i ja sam zena i to vrlo otrovnog jezika kada me se dirne, ( ne diram nikoga, vec se salim na svoj racun) zato Vas molim da smirite strasti sto se moje "adrese" tice...ili mi to mozda predlazete iz licnog iskustva......
Ljudi lakse uzvracaju UVREDU nego uslugu a ja se Vaseg "nicka" nisam nigde dotakla...... Vi se ponasate kao kriticar na svaciji komentar a ja bas ne marim sta o meni kazu kriticari, jer nikada nije podignut SPOMENIK u cast nekom kriticaru!!!!

OK.Slatkicass ja ti se izvinjavam ako sam te uvrijedila to mi nije bila namjera,jednostavno sam bila okrenula na salu,ali ti izgleda si drugacije shvatila.Kako bilo da bilo,ja se povlacim i naravno zelim svako dobro tebi i svim ostalim formasima.
Ljep pozdrav !!
slatkicass
slatkicass
Senior
Senior
Broj poruka : 872
Datum upisa : 24.08.2007

Izbor za mistera - Page 2 Empty Re: Izbor za mistera

22.09.07 23:58
komunikativna izvinjenje je primljeno.....svako dobro i tebi.
avatar
yasminn
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 10
Datum upisa : 19.09.2007

Izbor za mistera - Page 2 Empty Re: Izbor za mistera

07.10.07 11:57
:shock:Hm... Koliko mladosi i sharma na jednom mestu,a ja zamalo da zakasnim sa komentarom.

Po meni Kolicina_Pameti je- najsarmantniji, sunny

k-6 predator-nejmuzevniji, Smile

Speeeed_najsexipilniji. king

Posto ne mogu odluciti,svima dajem po jedan poen! lol!
avatar
Gost
Gost

Izbor za mistera - Page 2 Empty Re: Izbor za mistera

09.10.07 14:47
Sabirajte polako poene - vreme je -
slatkicass
slatkicass
Senior
Senior
Broj poruka : 872
Datum upisa : 24.08.2007

Izbor za mistera - Page 2 Empty Re: Izbor za mistera

10.10.07 10:27
K-6_Predator_ je napisao/la:Sabirajte polako poene - vreme je -


osvojio si prvo mesto......kad se na sve poene doda 100+1..... sunny cheers
avatar
Gost
Gost

Izbor za mistera - Page 2 Empty Re: Izbor za mistera

11.10.07 21:07
slatkicass je napisao/la:
K-6_Predator_ je napisao/la:Sabirajte polako poene - vreme je -


osvojio si prvo mesto......kad se na sve poene doda 100+1..... sunny cheers
SMANJI DOZIVLJAJ
slatkicass
slatkicass
Senior
Senior
Broj poruka : 872
Datum upisa : 24.08.2007

Izbor za mistera - Page 2 Empty Re: Izbor za mistera

12.10.07 11:10
Izbor za mistera - Page 2 Dasa_m10
----slatkicass::::::bogami daaaaa, svaka bi cura pozelela ovakvog radnog kolegu, ustajanje ujutro bi bilo lagano Smile
----Silvy:::::::Da, da, ne izgleda lose Wink e pa sretno mu bilo. i onoj koja ga uhvati Wink

cure odlucimo se vec jednom jer novi kandidati pristizuuuuu!!!!!!
avatar
Gost
Gost

Izbor za mistera - Page 2 Empty Re: Izbor za mistera

14.10.07 11:08
GOTOVOOOOOOOOOOO - Sabirajte poene i da se zatvara ovo biracko mesto
mirnaa
mirnaa
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 6
Datum upisa : 25.10.2007

Izbor za mistera - Page 2 Empty Re: Izbor za mistera

25.10.07 16:36
sv :oops:eeeeeee ne zatavrajte glasachka mjesta nisma josh sviju preslishala na priv heheheheh bom
K-6_Predator
K-6_Predator
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 93
Datum upisa : 22.10.2007

Izbor za mistera - Page 2 Empty Re: Izbor za mistera

05.11.07 22:10
mirnaa je napisao/la:sv :oops:eeeeeee ne zatavrajte glasachka mjesta nisma josh sviju preslishala na priv heheheheh bom


Samo sanjaj - hohohohohoohohoh
Sponsored content

Izbor za mistera - Page 2 Empty Re: Izbor za mistera

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.