Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shta bi ste uradile kad bi saznale da vas vara?

+19
Sangreal
summer_donna
BRNNN
robija60
veccana44
komunikativna
gorskooko
Montoya
Tricky
Gea
Moderato_Kantabille
I-R-E-N-A
Storm_z
Tatko_Pantelija
anja007
sava
Crna_ovca_chata
Cyber^frigidna
Sofija
23 posters
Go down
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

Shta bi ste uradile kad bi saznale da vas vara? - Page 2 Empty Re: Shta bi ste uradile kad bi saznale da vas vara?

16.03.08 11:56
Cyber^frigidna je napisao/la:
Tricky je napisao/la:
Moderato_Kantabille je napisao/la:Dobro razmislila,gde sam pogresila. Shocked

Ovo je pravi odgovor svaka chast Smile
e ovo si lupio za medalju ko autor istog Smile

a dotichna neka se zapita onda def. shta je sa njom kad ovakav odgovor





Doticna,nema potrebe da se pita,niti zamishlja,jer nema taj problem.ako bi se desilo da ga imam,opet bih se zapitala isto:U cemu sam ja pogreshila,kada se okrenuo drugoj?Ako bi ta osoba bila apsolutno bolja u svemu i moj muskarac u njoj pronashao svoj deo sna,okrenula se i otishla,najkulturnije,bez patetike i optuzbi.za kratko vreme,pronashla opet mushkarca koji bi me bez rezervno voleo.U zivotu nisam imala neshto visoko materijalno,al bez ljubavi do sada nikada nisam ostala,niti cu !

moze dati
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

Shta bi ste uradile kad bi saznale da vas vara? - Page 2 Empty Re: Shta bi ste uradile kad bi saznale da vas vara?

28.06.08 21:39
A posto sam razmislila da nisam nigde pogresilaaaaaa,
NAPRAVILA BIH OD NJEGA ,sapun za vesh.
PH vrednost bi u na kraju ostala tolko mala,da ne bi imao gde ni da ....brb:0
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Shta bi ste uradile kad bi saznale da vas vara? - Page 2 Empty Re: Shta bi ste uradile kad bi saznale da vas vara?

29.06.08 2:29
Sta bih uradila,ufffffffff ja bih ga odmah prevarila i onda 1;1 hehehehe
robija60
robija60
Junior
Junior
Broj poruka : 257
Location : bar
Datum upisa : 25.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Shta bi ste uradile kad bi saznale da vas vara? - Page 2 Empty Re: Shta bi ste uradile kad bi saznale da vas vara?

29.06.08 5:16
MA NEKA VARA KO KOGA STIGNE
BOLJE I VOLETI NEGO MRZETI
BRNNN
BRNNN
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 194
Location : gde Bog kaze...
Datum upisa : 12.12.2007

Shta bi ste uradile kad bi saznale da vas vara? - Page 2 Empty Re: Shta bi ste uradile kad bi saznale da vas vara?

29.06.08 6:38
Hmm o kavom je varanju rech, na kartama jel...?hyhyhy
Preljuba pochinje u glavi i tu zavrsava...resto je dekor, enterijer, vozenje bicikle, body bilding, spijunaza, kontra-spijunaza, sport, sujeta, plach, Lenor, Knor, knedlice sa sljivom i ebem li ga...hyhyhy
ima jedna crnogorska- ''ada svaka ce prevarit' samo da nadje mjesto , vrijeme i priliku '' ...


p.s. prema tijem znam sto prichate, no neznan jadan sto govorite...( al bome mene necete da pokvarite, nema tijeh para...mozak mi je chist...ja sam pravi hrcak...ziveli...hyhyhyhy )
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

Shta bi ste uradile kad bi saznale da vas vara? - Page 2 Empty Re: Shta bi ste uradile kad bi saznale da vas vara?

29.06.08 19:16
Dobro.
A` da te prevari zenka hrcak ?Smile
tebi to kao Lenor ili Knor???
hyhyhyhyhy....huuuuuuuuuu:)
BRNNN
BRNNN
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 194
Location : gde Bog kaze...
Datum upisa : 12.12.2007

Shta bi ste uradile kad bi saznale da vas vara? - Page 2 Empty Re: Shta bi ste uradile kad bi saznale da vas vara?

29.06.08 20:38
Moderato_Kantabille je napisao/la:Dobro.
A` da te prevari zenka hrcak ?Smile
tebi to kao Lenor ili Knor???
hyhyhyhyhy....huuuuuuuuuu:)
mislis hrckica...?pa neka je vis' da je satka...a i nece dalje od drugog hrcka...sta tleba, ja ovako maji da se sekilam...a nemam ni sekilu...hyhyhy
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

Shta bi ste uradile kad bi saznale da vas vara? - Page 2 Empty Re: Shta bi ste uradile kad bi saznale da vas vara?

30.06.08 2:28
A` testelu?
Pa da te nazovu :Prevareni hrcak Tesla:)
ili ....Tesla je hrcak koji je izmislio testelu za Hrckicu zato sto je slatka ....juhuuuuuuuuuu......
Sory,zuta stampa ...Sad
summer_donna
summer_donna
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 37
Datum upisa : 10.11.2007

Shta bi ste uradile kad bi saznale da vas vara? - Page 2 Empty Re: Shta bi ste uradile kad bi saznale da vas vara?

01.07.08 20:10
Sedela bih kraj reke i plakala...
BRNNN
BRNNN
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 194
Location : gde Bog kaze...
Datum upisa : 12.12.2007

Shta bi ste uradile kad bi saznale da vas vara? - Page 2 Empty Re: Shta bi ste uradile kad bi saznale da vas vara?

02.07.08 5:07
Moderato_Kantabille je napisao/la:A` testelu?
Pa da te nazovu :Prevareni hrcak Tesla:)
ili ....Tesla je hrcak koji je izmislio testelu za Hrckicu zato sto je slatka ....juhuuuuuuuuuu......
Sory,zuta stampa ...Sad
ma neto mnogo pozutela ta stapma u zadnje vleme...hyhyhy
Sangreal
Sangreal
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 37
Datum upisa : 19.11.2007

Shta bi ste uradile kad bi saznale da vas vara? - Page 2 Empty Re: Shta bi ste uradile kad bi saznale da vas vara?

10.07.08 23:27
Sprovodila gora muchenja nego mongoli, turci, nemci i svi ostali narodi koji su hteli od nepriljatelja da izvuku informacije za vreme rata. A potom zaklala.
Anonimus
Anonimus
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 61
Godina : 48
Location : Belgrade
Datum upisa : 15.05.2008

Shta bi ste uradile kad bi saznale da vas vara? - Page 2 Empty Re: Shta bi ste uradile kad bi saznale da vas vara?

13.07.08 9:11
Sangreal je napisao/la:Sprovodila gora muchenja nego mongoli, turci, nemci i svi ostali narodi koji su hteli od nepriljatelja da izvuku informacije za vreme rata. A potom zaklala.

Gadno zvuci cak i kao sala.... Shocked
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

Shta bi ste uradile kad bi saznale da vas vara? - Page 2 Empty Re: Shta bi ste uradile kad bi saznale da vas vara?

04.08.08 18:30
Oprostila!
Dva meseca nisam kod kuce .....Smile
milica_chobanica
milica_chobanica
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 146
Datum upisa : 17.03.2008

Shta bi ste uradile kad bi saznale da vas vara? - Page 2 Empty Re: Shta bi ste uradile kad bi saznale da vas vara?

05.08.08 9:35
Nasmejala se. Pa lik je 100% kreten lol! lol! lol! lol!
sandra35
sandra35
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 175
Godina : 53
Location : Tamo gde Okeani pocinju
Datum upisa : 06.06.2008

Shta bi ste uradile kad bi saznale da vas vara? - Page 2 Empty Re: Shta bi ste uradile kad bi saznale da vas vara?

05.08.08 9:44
Varati?
zapitala se vara li on time mene ili hrani svoju sujetu?
Boji se da mozda pocinje da stari? da ga niko nece?
Ili mozda ipak samo i on traga za necim......sto je san i iluzija zaboravljajuci da napred uvek mozesh, a nazad.......jako tesko.

I ako shvati da je "varanjem" prevario sebe, zaneo se s necim sto je u momentu delovalo "zanimljivie" "manje opterecujuce" al da je izgubio deo onog sto je stalno i sto vredi.......a svakom novom prevarom kida novi deo.
Na kraju ostane bez icega - prevario je sebe, da je jedinstven i neponovljiv! Nikako mene!
jovanov
jovanov
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 58
Godina : 69
Datum upisa : 12.06.2008

IGRE
IGRA-1:

Shta bi ste uradile kad bi saznale da vas vara? - Page 2 Empty Re: Shta bi ste uradile kad bi saznale da vas vara?

05.08.08 17:00
sandra35 je napisao/la:Varati?
zapitala se vara li on time mene ili hrani svoju sujetu?
Boji se da mozda pocinje da stari? da ga niko nece?
Ili mozda ipak samo i on traga za necim......sto je san i iluzija zaboravljajuci da napred uvek mozesh, a nazad.......jako tesko.

I ako shvati da je "varanjem" prevario sebe, zaneo se s necim sto je u momentu delovalo "zanimljivie" "manje opterecujuce" al da je izgubio deo onog sto je stalno i sto vredi.......a svakom novom prevarom kida novi deo.
Na kraju ostane bez icega - prevario je sebe, da je jedinstven i neponovljiv! Nikako mene!

Odlicna analiza cheers
sandra35
sandra35
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 175
Godina : 53
Location : Tamo gde Okeani pocinju
Datum upisa : 06.06.2008

Shta bi ste uradile kad bi saznale da vas vara? - Page 2 Empty Re: Shta bi ste uradile kad bi saznale da vas vara?

06.08.08 6:22
jovanov je napisao/la:
sandra35 je napisao/la:Varati?
zapitala se vara li on time mene ili hrani svoju sujetu?
Boji se da mozda pocinje da stari? da ga niko nece?
Ili mozda ipak samo i on traga za necim......sto je san i iluzija zaboravljajuci da napred uvek mozesh, a nazad.......jako tesko.

I ako shvati da je "varanjem" prevario sebe, zaneo se s necim sto je u momentu delovalo "zanimljivie" "manje opterecujuce" al da je izgubio deo onog sto je stalno i sto vredi.......a svakom novom prevarom kida novi deo.
Na kraju ostane bez icega - prevario je sebe, da je jedinstven i neponovljiv! Nikako mene!

Odlicna analiza cheers

Hvala Smile

Iskustvo i godine chine svoje Wink
BRNNN
BRNNN
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 194
Location : gde Bog kaze...
Datum upisa : 12.12.2007

Shta bi ste uradile kad bi saznale da vas vara? - Page 2 Empty Re: Shta bi ste uradile kad bi saznale da vas vara?

07.08.08 14:33
postoji bre i otvoreno varanje... zove se sexy varanje...(neznam sta je to al nema veze ) hyhyhy...

sta da radi onaj koga su prevarili za milion dolara...a vi se tu bacate u nesvest, zbog malo sexy varanja...hyhyhy...

p.s. kako kaze narod - pa nije sapun bre...a nije ni saponija Osijek...KNOR...xyxyxy...
BRNNN
BRNNN
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 194
Location : gde Bog kaze...
Datum upisa : 12.12.2007

Shta bi ste uradile kad bi saznale da vas vara? - Page 2 Empty Re: Shta bi ste uradile kad bi saznale da vas vara?

07.08.08 14:40
Moderato_Kantabille je napisao/la:Oprostila!
Dva meseca nisam kod kuce .....Smile
au sram ga bilo...da bi ga bio sram...govedo jedno brcko ( otkud znam koga ) hyhyhy...
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

Shta bi ste uradile kad bi saznale da vas vara? - Page 2 Empty Re: Shta bi ste uradile kad bi saznale da vas vara?

07.08.08 16:47
p.s. kako kaze narod - pa nije sapun bre...a nije ni saponija Osijek...KNOR...xyxyxy...


Ma nek je ziv i zdrav.... Razz
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Shta bi ste uradile kad bi saznale da vas vara? - Page 2 Empty Re: Shta bi ste uradile kad bi saznale da vas vara?

07.08.08 19:31
summer_donna je napisao/la:Sedela bih kraj reke i plakala...
Tad bi vjerovatno rekla''Dodje mi da isčupam ovo srce iz njedara,da bacim u ovu rijeku,da nestanu sve moje suze,patnja i bol;)))
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

Shta bi ste uradile kad bi saznale da vas vara? - Page 2 Empty Re: Shta bi ste uradile kad bi saznale da vas vara?

07.08.08 20:42
Sta je prevara?
prestanak ljubavi ?
odlazak drugoj zeni....muskarcu ?
fizicki kontakt :SEX?
priznanje da se voli neko drugi,prvome?

Ja imam svoje principe u vezi stim.neko drugi,treci ....razmislja drugacije.
Prevara jeste bolna....fakat !
Kod zena cesto mnogo vishe izrazena i zastupljenija.
Ali.....
oprostiti,ne oprostiti....
otici,ostati....prezaliti,popustiti,zaboraviti,......ko zna ?
mnogo nijansiranog i opet zavisi od ostalih faktora.
samo jedan pobedjuje sve a to je : Ljubav !
I najvecu prevaru oprastam i oprastacu ako volim,razumecu i ostati,ako znam da je to bio samo trenutak slabosti,strasti,razbijanje monotonije
Licno vrsim primopredaju i odlazim,gordo i bez predrasuda ako osetim da u zivotu mog muskarca ne samo da postoji druga zena vec se ona i vise voli!!!
Da ja varam?
Isto to....samo josh gore,jer muskarci manje od nas prastaju i nikada ne zaboravljaju .
valjda misle da su "visa"bica:)))))))))???!
Sponsored content

Shta bi ste uradile kad bi saznale da vas vara? - Page 2 Empty Re: Shta bi ste uradile kad bi saznale da vas vara?

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.