Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele

+14
BRNNN
Moderato_Kantabille
Crna_ovca_chata
Storm_z
Intelektuvalac
nezanimljiva
I-R-E-N-A
milica_chobanica
muljacica-vinskog-grozdja
Montoya
veccana44
Luckasta
Very_Mistirious_Person
Dzigericu_ste_mi_izele
18 posters
Go down
Dzigericu_ste_mi_izele
Dzigericu_ste_mi_izele
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 23
Datum upisa : 16.11.2007

In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele Empty In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele

03.04.08 12:25
Drage moje i dragi moji:),

Posle duge i teske bolesti,
preminuo je nas i Vas Dzigericu_ste_mi_izeleCrying or Very sad .

Borio se kao lav sa chaterima do poslednjeg momenta. Virtuelna komuna je upravo i licila na jednu porodicu lavova. Lutajuci netom, iz njemu znanih razloga, privucen snaznim mirisom rasnih zenki sa chata Dzigi je kliknuo na Join. Svi tragovi su vodili ka 25+, medjutim taj afrodizijacki koktel mirisa koji je zaudarao pored kapije 33+, sirio se niz nozdrve razarajucom brzinom,to je bilo odlucujuce:)

Cim je zakoracio u magicno carstvo 33-ojke, onako pravo sa kapije zabljesnula ga je florescentna svetlost nikova koja je zaigrala na njegovim roznjacama. Copor je lenjo leskario, ispod par @-ova (spiritus-movens copora). Dzigi se usetao, dok je copor jos vario posle obilnog rucka, zauzeo je poziciju na jednom malom proplanku i posmatrao kako funkcionise taj paralelni svet u kome se najednom nasao.Smile

Vec posle rucka stari lavovi su obilazili zenke i kliktali ih da provere da li su za parenje. Dok su zenke onako lenjo lezale, stariji lavovi su ih njuskali. Neke bi odmah pokazivale zube, dok bi se druge onako blago ponizno okrenule na stranu.Smile Mladji lavovi bi po pravilu odmah preuzimali model ponasanja, pa su i oni pocinjali sa agresivnim i smotanim njuskanjima po izvoristu mirisa, jos uvek blago nezainteresovanih zenki.
Kad god bi se blizili vecernji casovi, koncetracija zenki bi dostizala vrhunac. Stariji lavovi bi neprimetno zaskali najpozeljnije zenke iza nekih nikova, dok su mladji nesikusno rezali i trcali kroz copor, primenjujuci randomize sistem. Mladi lavovi su cesto znali da plate danak neiskustvu, uplase se i pobegnu, ne doziveci svoje prvo parenje, lagano skakucuci ka zaklonu sa nepokolebljivim pogledom kako ce to uraditi sledeci put, oni su nestajali put noci... Kako bi muzjaka bivalo sve manje, raspomamljene zenke postajale su agresivnije,ljubavni zov sirio bi se chatom, pritisnute nagonom za parenjem, pocinjale bi da zavijaju, trceci kroz copor ne bi li privukle paznju ono malo preostalih unezverenih mladih lavova. Ne retko, znalo je da nastane pravo krvoprolice u toj igri prirode, sto izmedju muzjaka, sto izmedju zenki. Proces evolucije je nemilosrdan. Jedino su toga bili postedjeni bas mladi i onemocali muzjaci i zenke, koji bi to sve cutke posmatrali, tek bi ponekad zarezali, vise onako nostalgicno...

Kako bi se blizila ponoc, namirene zenke i umorni muzjaci, vracali su se ka svom bivku, gde su ih cekali, ono ne bas malo nezadovoljnih lavova sa umornim pogledima od uzaludnog svetluckanja magicnih piksela koji su provejavali kroz sumu. Svi su ponovo bili na okupu, rezali su onako neobavezno, jedino ponekad ako bi neka zeljna lavica protcala nezadovoljno i besno kroz copor, rezeci na sav glas o bitnosti parenja i kako zapravo Lavovi ne mare za osecaje zenki, izazivala bi samo blagi podsmeh namirenog copora.Druge pak iskusnije zenke, znale su i tada da podignu adrenalin nekom neistrosenom muzjaku, blagim rezuckanjem i podvijanjem repa.Kada i to prodje, muzjaci i zenke su se pozdravljali sa ljub, kiss i poz, i odlazili u svoja sklonista sto sa plenom, sto bez..

Mladi Dzigi je sa proplanka iz dana u dan posmatrao taj program koji je priroda isrogramirala negde, taj cudni algoritam, nazigled necitljiv, a sa druge strane tako jasan i zakonit, pre nego sto je odlucio da se prikljuci coporu. Dosao je i taj dan. Dzigi ne bi sam mogao da opstane u prirodi, silazio je laganim korakom niz proplanak ka bivku copora. Copor ga je nemo posmatrao, tek poneko blago rezanje se zaculo sa vremena na vreme, dok je Dzigi prolazio pored copora. Cutao je Dzigi, znao je da je pred njim vreme dokazivanja. Mirno je zauzeo svoju poziciju, pored jednog drveta i polako ispitivao izbliza svoje okruzenje. Ubrzo stariji lavovi poceli su da uce dzigija kako da lovi, vezbao je iz dana u dan. Nevidjenom marljivoscu i predanoscu, posle kratkog vremena, znao je da saplete antilopu vezanih ociju.Smile

Zenke su pazljivo posmatrale novog muzjaka, kliktale ga. A Dzigi? A Dzigi, sto kaze Bora bio je kliktan, i on je kliktao, bio je tucen, i on je tukao..Smile Gledajuci kako to rade stariji lavovi, Dzigi je pozeleo da i on jednog dana postane lider copora, jer u tome je i poenta zivota u zajednici - imati tu vrstu kontrole nad zivotom zajednice. Animalna bihjeriovistika je nalagala Dzigiju da se neprestano penje na lestvici hierarhije copora svojim brilijantnim dosetkama, svojom visprenoscu i okretnoscu, svojom brzinom i recimo...gipkoscu:), kako bi dostigao sebi postavljen cilj.Smile Piplmetar (Lavometar u ovom slucaju) je pokazivao svoj maksimum. Dzigi je sazreo u pravog lava. Toliko su ga pojedine zenke volele, da su cak isle kroz copor ukazivajuci na to koliko je on dobar muzjak. Dzigi se radovao, katkad su i suze radosnice znale da krenu niz njegovo lavovsko lice:).

I upravo kada je njegova moc u coporu bila u kulminaciji, Dzigi je iznenada oboleo od teske i neizlecive bolesti. Shvatio je Dzigi sta mu se sprema, mnogo maldih lavova je zelelo to isto mesto koje je sada pripadalo Dzigiju. Kao i svaki mudar lav, Dzigi je znao kad je vreme da se povuce. Zenke su ga ceznjivo gledale, ne bojeci se samo za sudbine njhovih mladuncadi (koje su lavovi nazivali logovima), vec i za neizvestan kvalitet novih kraljeva 33-ojkinih savana. Kao svaki dobar lav, Dzigi je dzentlmeski poveo mladuncad za sobom, da ne dozive zlu sudbinu:). Mahnuo je coporu na odlasku, i zauvek otisao u legendu...

Od ostavstine, Dzigi je malo sta imao da ostavi svom coporu. Bas pri odlasku, Dzigi se prisetio malog smotanog lavica Dimitrija. Dimitrije je bio mladi lavic koji je katkad ucio tehnike obaranja zenki od Dzigija. Iako je pokazao poprilicnu neuspesnost, Dzigiju je bio simpatican. Dzigi je odlucio da mu da svoju kozu, sto ce sigurno biti od pomoci mladom Dimitriju.Ispostujmo poslednje Dzigijeve reci. Dakle, dodjosmo i do testamenta:


TESTAMENT


Svu pokretnu imovinu, u vidu svog nika ostavljam mladom lavu Dimitriju.
username: Dzigericu_ste_mi_izele
password: subrose

Dimitrije nek ti je alal, i u zdravlje da ga trosis.
Za sve Vas ostale..Ko Vas je poznavao..taj se radovao.Smile
Svojetasturski potpis
DZ

Ostalo je jos da ga pokopamo.Smile Gle svi posli da bace prvi grumen zemlje:)
Polako...Smile Vip Tetka je organizator ovog sprovoda, pa je samo za Vas pripremila iznenadjenje. Kiper sa sljunkom.Smile Evo prvu lopatu nek bace pansionci:)


Chat ga je stvorio, chat ga je i unistio.
Chat to Chat, Dust to Dust.
Enter

P.S. Otisao sam, umro nisam:) Radujte mi se:)))))

Nema me vise na chatu
Pozdrav svima:)
Very_Mistirious_Person
Very_Mistirious_Person
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 4
Datum upisa : 03.04.2008

In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele Empty Re: In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele

03.04.08 15:15
Ovo je bilo divnooooooooooo.
Odmah se prepoznaje tvoj stil..Talenat je primetan
Ostala sam nema.
Nadam se eto da ces se jednog dana predomisliti.Moj nik znas.

Kissssssssssssssssssssssssssssssss
Luckasta
Luckasta
Senior
Senior
Broj poruka : 803
Datum upisa : 20.10.2007

In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele Empty Re: In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele

03.04.08 18:31
Dzigi sta reci...slabo smo se druzili na netu, ali bas imas smisla za duh i da sjajno nasmejes nekoga...Divno:)))
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele Empty Re: In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele

04.04.08 1:14
Cyber^frigidna je napisao/la:kao njegova izabranica.. ponosna sam na njega Smile
ljubavi najbolji si Smile
Bem ga luda.Na momenat,kad sam citala,ne obratih na nik,njegov,pa se jadna sva najezih.Kad vidim djavolka,na sve je spreman,samo da nas nasmijesi;))
Kisssss bezobrazniče maleni;)))
Montoya
Montoya
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1543
Location : na 3 min.odavde:))
Datum upisa : 15.01.2008

In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele Empty Re: In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele

04.04.08 1:46
Cyber^frigidna je napisao/la:kao njegova izabranica.. ponosna sam na njega Smile
ljubavi najbolji si Smile

red je kad coek ode da se priredi gozba..zito, vino i sl...Smile)))))) lol!
muljacica-vinskog-grozdja
muljacica-vinskog-grozdja
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 4
Godina : 48
Datum upisa : 16.11.2007

In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele Empty Re: In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele

04.04.08 13:28
ahahahahaahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahhhaahhaahahhahaahahahahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahahahahhaha
kumeeeeeeee nek ti je slava Smile))))))))
ti si nas Branislav Nušić
nadam se da će ovo što si napisao pravilno shvatiti naši dragi chateri
kissssssssss
milica_chobanica
milica_chobanica
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 146
Datum upisa : 17.03.2008

In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele Empty Re: In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele

04.04.08 14:08
Da, Dzigi...... to je sustina.....ogoljena istina....
Montoya
Montoya
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1543
Location : na 3 min.odavde:))
Datum upisa : 15.01.2008

In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele Empty Re: In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele

04.04.08 16:34
................................" a bio je cool tip"Smile)))))))))))) lol!
I-R-E-N-A
I-R-E-N-A
Junior
Junior
Broj poruka : 284
Datum upisa : 24.11.2007

In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele Empty Re: In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele

05.04.08 17:34
nijesam bas sigurna da sam ovo njegovo pisanje dobro shvatila, ali u svakom slucaju tip vise nece biti na chatu...........hm.................

pa zar nas sve to isto ne ocekuje?

da jednog dana kazemo

ZBOGOM CHATU?(((((((((
I-R-E-N-A
I-R-E-N-A
Junior
Junior
Broj poruka : 284
Datum upisa : 24.11.2007

In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele Empty Re: In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele

05.04.08 17:35
napisao je

Chat ga je stvorio, chat ga je unishtio!

.....................hm.............................................

Dali chat moze sta da unisti ili samo ubrzava unistenje?
Montoya
Montoya
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1543
Location : na 3 min.odavde:))
Datum upisa : 15.01.2008

In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele Empty Re: In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele

05.04.08 17:55
hahhhaa to ti je: "prelivanje shupljeg u prazno"...Smile))
avatar
nezanimljiva
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 8
Datum upisa : 07.04.2008

In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele Empty Re: In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele

08.04.08 23:27
Videla sam te u gradu, eto tek da znas. Sigurna sam da si ti, buduci da sam ti videla slike. Pa lepo....i treba da ides odavde..
Mada, mogao bi i da ostanes jos malo...Smile
Montoya
Montoya
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1543
Location : na 3 min.odavde:))
Datum upisa : 15.01.2008

In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele Empty Re: In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele

08.04.08 23:41
nezanimljiva je napisao/la:Videla sam te u gradu, eto tek da znas. Sigurna sam da si ti, buduci da sam ti videla slike. Pa lepo....i treba da ides odavde..
Mada, mogao bi i da ostanes jos malo...Smile

kad ga vetj znash vodi ga kod sebe:))))))))) lol!
avatar
nezanimljiva
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 8
Datum upisa : 07.04.2008

In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele Empty Re: In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele

09.04.08 6:34
Bih rado Very Happy
Montoya
Montoya
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1543
Location : na 3 min.odavde:))
Datum upisa : 15.01.2008

In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele Empty Re: In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele

09.04.08 11:38
lol!
avatar
nezanimljiva
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 8
Datum upisa : 07.04.2008

In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele Empty Re: In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele

09.04.08 20:23
Ha ha lol! nadaj se lol! Jos ce mi cela ova glupost oko Dzigerice postati zanimljiva lol!
Intelektuvalac
Intelektuvalac
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 181
Datum upisa : 20.11.2007

In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele Empty Re: In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele

09.04.08 20:56
Ako ima imalo pameti, shutnutje obe.
Montoya
Montoya
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1543
Location : na 3 min.odavde:))
Datum upisa : 15.01.2008

In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele Empty Re: In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele

10.04.08 10:13
mislim da ipak "nezanimljiva" ima prednost za dzigi:)))) lol! lol!
Storm_z
Storm_z
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1034
Godina : 54
Location : Olujna polja
Datum upisa : 31.08.2007

In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele Empty Re: In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele

11.04.08 15:34
Dzigiiii,bem ti dzigericu izabrasmo ga za predsednika i oma pobeze affraid Aiiiiiiiiiiiiii,vrci glas Laughing
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele Empty Re: In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele

11.04.08 15:36
Otjemo da ga kremiramo,ili samo bacimo u jamu? scratch
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele Empty Re: In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele

11.04.08 17:14
Znachi bacamo u jamu. geek
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele Empty Re: In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele

11.04.08 18:29
lepo opisano....savrseno tacno kada je u pitanju ;zivotinjski svet i opstanak.Ipak....sigurna sam da se zaljubio i kao pravi lav otisao u legendu lol! queen lol!
Storm_z
Storm_z
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1034
Godina : 54
Location : Olujna polja
Datum upisa : 31.08.2007

In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele Empty Re: In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele

11.04.08 20:18
Bravo cvete flower Wink
Very_Mistirious_Person
Very_Mistirious_Person
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 4
Datum upisa : 03.04.2008

In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele Empty Re: In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele

12.04.08 14:36
Slatko sam se nasmejala:lol:
Dzigerica ce biti moj kad tad, a vi mozete samo da sanjate...
U mojoj jami, ce i skoncati.Razz
Ja sam njegova Jami:lol:
BRNNN
BRNNN
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 194
Location : gde Bog kaze...
Datum upisa : 12.12.2007

In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele Empty Re: In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele

17.04.08 7:51
Very_Mistirious_Person je napisao/la:Slatko sam se nasmejala:lol:
Dzigerica ce biti moj kad tad, a vi mozete samo da sanjate...
U mojoj jami, ce i skoncati.Razz
Ja sam njegova Jami:lol:
hyhyhy...ovo bogami lichi na opsednutost...pritajenu pretnju...ti bre bez dzigerice, ostaces i bez jajca, samo pali vatru...
I-R-E-N-A
I-R-E-N-A
Junior
Junior
Broj poruka : 284
Datum upisa : 24.11.2007

In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele Empty Re: In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele

18.04.08 17:47
a da nijeste malo promasili temu, valjda bi trebalo da glasi
KOJA JE PODOBNA za bolju polovinu od Dzigija Question
Dzigericu_ste_mi_izele
Dzigericu_ste_mi_izele
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 23
Datum upisa : 16.11.2007

In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele Empty Re: In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele

19.04.08 3:52
Sve je ovo predaleko otislo afro flower afro
I-R-E-N-A
I-R-E-N-A
Junior
Junior
Broj poruka : 284
Datum upisa : 24.11.2007

In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele Empty Re: In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele

19.04.08 12:56
sta si trazio to si dobio )))))))))))))))))))) lol! lol! lol! lol! lol!
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele Empty Re: In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele

23.04.08 18:22
Zadrzi samo avatar,vredi vise od svakog "nadgrobnog spomenika "
pu,pu,daleko bilo od svake lavlje Dzige... Laughing
asfwer
asfwer
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 1
Location : Beograd
Datum upisa : 30.04.2008

In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele Empty Re: In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele

30.04.08 21:45
ovo mi sve lici na :

www.dudarim.com

i ko se skim ozenio,vencao..razvencao ?

i da (da se editujem clown ) nikad ne reci nikad : sto se tice : cigara,zena i interneta. geek
Sponsored content

In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele Empty Re: In MEMORIAM - Dzigericu ste_Mi_izele

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.