Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dogodi li se i Vama da nesvjesno povrijedite nekoga ?

+4
High_Hopes
slatkicass
ptica_trkacica
vip-tetka
8 posters
 :: LJUBAV
Go down
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Dogodi li se i Vama da nesvjesno povrijedite nekoga ? Empty Dogodi li se i Vama da nesvjesno povrijedite nekoga ?

11.05.08 11:22
Ispričavam se ukoliko sam nekoga povrijedila

A sada Vi !!!!!!!!!!
ptica_trkacica
ptica_trkacica
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 14
Godina : 50
Datum upisa : 11.05.2008

Dogodi li se i Vama da nesvjesno povrijedite nekoga ? Empty Re: Dogodi li se i Vama da nesvjesno povrijedite nekoga ?

13.05.08 12:25
povredim....voljenu osobu....nesvesno....mozda i svesno....ne znam... Sad(
slatkicass
slatkicass
Senior
Senior
Broj poruka : 872
Datum upisa : 24.08.2007

Dogodi li se i Vama da nesvjesno povrijedite nekoga ? Empty Re: Dogodi li se i Vama da nesvjesno povrijedite nekoga ?

14.05.08 14:41
Pravih se rechi uvek kasno setim
odgovor znam kad ostanem sama...
Reci ponekad mogu da budu presudne u nasem zivotu. S godinama sam naucila da uvek pohvalim, kazem nekom da mi nedostaje, kazem da volim, udelim kompliment. Sve ono sto pomislim i kazem. Dok sam bila mladja mozda mi je jezik bio brzi od mozga, medjutim, s godinama sam uspela to da isbalansiram. Nikada nije kasno ispraviti verbalnu gresku u ponasanju. Izvinjenje uvek moze da se iskaze, bez obzira da li ce biti prihvaceno ili ne, bar sebi olaksamo.
Treba se osloboditi pakosti, zlobe, zavidnosti. Kada se toga oslobodimo i mi zracimo blagoscu, koja se moze videti u nasem izrazu lica, postupcima, a i iz nasih usta izlaze mnogo lepse reci upucene drugima.
Sredjujuci svoje misli i osecanja shvatam da precesto nisam razmisljala o recima koje upucujem svojim najmilijima. Nisam ih povredjivala, daleko od toga, ali nisam im ni dovoljno pokazala koliko mi znace i koliko ih volim

A da li drugi razmišljaju o tome koliko bola i patnje nanose nama......i na koji se nacin tada treba ponašati?
High_Hopes
High_Hopes
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 109
Datum upisa : 28.07.2008

Dogodi li se i Vama da nesvjesno povrijedite nekoga ? Empty Re: Dogodi li se i Vama da nesvjesno povrijedite nekoga ?

30.07.08 23:18
Tesko, nisam takva osoba.
milica_chobanica
milica_chobanica
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 146
Datum upisa : 17.03.2008

Dogodi li se i Vama da nesvjesno povrijedite nekoga ? Empty Re: Dogodi li se i Vama da nesvjesno povrijedite nekoga ?

31.07.08 10:16
Desavalo mi se... i jako se lose osecam zbog toga. Recimo, bila mi je uzrecica da u sali kazem - Mamicu ti... Meni jako draga i bliska osoba je jako patila zbog smrti majke. Ma koliko se kontroslisala - par puta mi se "omaklo". Ne mogu opisati koliko sam se jadno osecala....
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Dogodi li se i Vama da nesvjesno povrijedite nekoga ? Empty Re: Dogodi li se i Vama da nesvjesno povrijedite nekoga ?

31.07.08 14:25
milica_chobanica je napisao/la:Desavalo mi se... i jako se lose osecam zbog toga. Recimo, bila mi je uzrecica da u sali kazem - Mamicu ti... Meni jako draga i bliska osoba je jako patila zbog smrti majke. Ma koliko se kontroslisala - par puta mi se "omaklo". Ne mogu opisati koliko sam se jadno osecala....
Istih sam imala problema,jos mi je gora uzrecica od tvoje Mamu ti .....((((
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 43
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

Dogodi li se i Vama da nesvjesno povrijedite nekoga ? Empty Re: Dogodi li se i Vama da nesvjesno povrijedite nekoga ?

17.08.08 19:48
Pre neki dan sam nagazio jednu zenu... zaista .. nisam ni osetio.. zanemela zena od bola... oblio je 'ladan znoj..
A ja njoj : a.. aa ? vidish ? a zamisli da sam namerno :pPPP
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

Dogodi li se i Vama da nesvjesno povrijedite nekoga ? Empty Re: Dogodi li se i Vama da nesvjesno povrijedite nekoga ?

18.08.08 2:20
hahahahahahahahahahaa
a zamisli da sam namerno :pPPP affraid
Sponsored content

Dogodi li se i Vama da nesvjesno povrijedite nekoga ? Empty Re: Dogodi li se i Vama da nesvjesno povrijedite nekoga ?

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.