Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li vjerujete da postoji telepatija

+8
Domingez
Zlatokosa
Tea
doctorr67
veccana44
Tricky
Tatko_Pantelija
mrva
12 posters
Go down
mrva
mrva
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 58
Godina : 72
Location : Zagreb
Datum upisa : 09.09.2007

Da li vjerujete da postoji telepatija Empty Da li vjerujete da postoji telepatija

10.09.07 21:59
Zanima me vaše mišljenje i vaša iskustva na tu temu.
Tatko_Pantelija
Tatko_Pantelija
Junior
Junior
Broj poruka : 489
Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 26.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Da li vjerujete da postoji telepatija Empty Re: Da li vjerujete da postoji telepatija

10.09.07 22:41
Kada si sa nekim blizak i osecas ga .....POSTOJI..... iz iskustava....
Tricky
Tricky
Junior
Junior
Broj poruka : 449
Godina : 51
Datum upisa : 09.09.2007

IGRE
IGRA-1:

Da li vjerujete da postoji telepatija Empty Re: Da li vjerujete da postoji telepatija

12.09.07 1:00
Neko kaze da je to samo sluchajnost,ali ja znam da nije.telepatija je chudo ali se ne deshava svakome.
mrva
mrva
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 58
Godina : 72
Location : Zagreb
Datum upisa : 09.09.2007

Da li vjerujete da postoji telepatija Empty Re: Da li vjerujete da postoji telepatija

12.09.07 1:39
Moje misljenje je slicno da samo neki ljudi tu mogucnost imaju.
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Da li vjerujete da postoji telepatija Empty Re: Da li vjerujete da postoji telepatija

12.09.07 3:00
mrva je napisao/la:Moje misljenje je slicno da samo neki ljudi tu mogucnost imaju.
Ja mislim koliko sam upucena da telepatija postoji u svima nama.Samo zavisi koliko smo ju razvili i koliko verujemo u nju.Sad cu ispasti mudrica.Ali mislim da postoji,često mi se dešava da mislim o nekoj osobi da me u isto vreme pozove telefonom..ili da u isto vreme isto kazemo...ili da se u isto vreme uključimo na net a ušli smo da se trazimo..zar to nije telepatija, Sleep jeste.
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Da li vjerujete da postoji telepatija Empty Re: Da li vjerujete da postoji telepatija

12.09.07 14:34
Da, sigurno postoji kao u mnogobrojnim slucajevima se ispostavilo.
Jedino sto je to moguce izmedju dvoje ljudi slicnog mentalnog sklopa da bi funkcionisali na istoj frenkvenciji.neznam kako bi drugacije to objasnio.
Rolling Eyes
mrva
mrva
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 58
Godina : 72
Location : Zagreb
Datum upisa : 09.09.2007

Da li vjerujete da postoji telepatija Empty Re: Da li vjerujete da postoji telepatija

12.09.07 15:23
doctorr67 je napisao/la:Da, sigurno postoji kao u mnogobrojnim slucajevima se ispostavilo.
Jedino sto je to moguce izmedju dvoje ljudi slicnog mentalnog sklopa da bi funkcionisali na istoj frenkvenciji.neznam kako bi drugacije to objasnio.
Rolling Eyes
naravno da izmedju dvoje ljudi treba da postoji slicna ili ista frekvencija za normalno fungcioniranje, ali telepatija nije samo izmedju dvoje ljudi, pretpostavljam da ti mislis na neke veze izmedju njih ljubavne .... ali da li ti se ikada desilo da si pomislio na neku osobu iz svog zivota do koje ti i nije pretjerano stalo, pa da ti se ta osoba javila ili tako nesto... to ja smatram telepatiom, kada snagom svoje misli mozes pobuditi nekoga u daljini.
avatar
panta
Gost

Da li vjerujete da postoji telepatija Empty Re: Da li vjerujete da postoji telepatija

12.09.07 16:02
Rolling Eyes
avatar
Gost
Gost

Da li vjerujete da postoji telepatija Empty Re: Da li vjerujete da postoji telepatija

05.10.07 14:05
Uverio sam se u to - postoji ali ne bih da objasnjavam i dublje ulazim u temu
avatar
Tea
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 3
Datum upisa : 03.10.2007

Da li vjerujete da postoji telepatija Empty Re: Da li vjerujete da postoji telepatija

06.10.07 12:40
Postoji neki naš osjećaj osobnost shvaćanje u nama samima i ti naši osjećaji nas vode i na taj način i nalazimo osobe u životu sa tim nekim osjećajem.
I slučajno je i nije slučajno ali više sam pobornik toga da sve u životu ima svoj razlog .Nekad posumnjam u to ali samo jednim djeličkom.
Zlatokosa
Zlatokosa
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 7
Location : World Class
Datum upisa : 06.10.2007

Da li vjerujete da postoji telepatija Empty Re: Da li vjerujete da postoji telepatija

06.10.07 22:52
Postoji.Bezbroj puta sam se uverila.Ne zelim da navodim primere ali definitivno POSTOJI.Smile
Zlatokosa
Zlatokosa
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 7
Location : World Class
Datum upisa : 06.10.2007

Da li vjerujete da postoji telepatija Empty Re: Da li vjerujete da postoji telepatija

06.10.07 22:52
Postoji.Bezbroj puta sam se uverila.Ne zelim da navodim primere ali definitivno POSTOJI.Smile
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 43
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

Da li vjerujete da postoji telepatija Empty Re: Da li vjerujete da postoji telepatija

31.10.07 23:14
Da, verujem da postoji. Ipak covek koristi (koliko beshe ?) 10-15% mozga... i sa toliko covek cuda pravi ... mogu samo da zamislim sta bi sa x2 bili u stanju da radimo.

Istocnjacke kulture kazu da je za telepatiju zaduzen jedan deo nasheg mozga koji josh nije sasvim objashnjen a koji budisti i hinduisti nazivaju "trece oko" ili 6. cakra. Podudara se sa hipofizom. Kod budista i hinduista rade se vezba za otvaranje "treceg oka"(sto putem molitvi, raznoraznih meditacija - tako i fizickim nadrazivanjem te odredjene tacke, tako sto se bez ikakve anestezije svrdlom izbushi taj deo -malo iznad sastava obrva...i ubacivajuci u tom delu neke njima znane specijalne i lekovite travke).
scratch Rolling Eyes
Savremena medicina kaze da analiza tkiva hipofize ( koja medicinski sluzi za to da "podstrekava" druge zlezde sa unutrashnjim lucenjem da pocnu sa radom ).... pokazala je da hipofiza ima sastav slican retini oka.. tako da se moze smatrati da je ona neka vrsta cula. farao study

Naucnici smatraju da je pravi primer za telepatiju "zarazno zevanje" .. odnosno - sta je to sto nas tera da ako neka osoba u prostoriji zeva - i mi to isto refleksno uradimo u vecini slucaja Sleep Shocked
Ma... u svakom slucaju postoje i neki extrasenzitivni ljudi koji sami dolaze do tih sposobnosti bez ikakvih vezbi lol!
sonia
sonia
Senior
Senior
Broj poruka : 598
Godina : 50
Location : my world
Datum upisa : 26.08.2007

Da li vjerujete da postoji telepatija Empty Re: Da li vjerujete da postoji telepatija

01.11.07 15:59
Verujem u telepatiju, definitivno.... silent
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Da li vjerujete da postoji telepatija Empty Re: Da li vjerujete da postoji telepatija

02.11.07 15:23
Virujem u telepatiju. a sta cu kad mi se događa i to Smile)
determinanta
determinanta
Senior
Senior
Broj poruka : 701
Godina : 65
Location : na jednoj od Nebula
Datum upisa : 01.09.2007
http://www.tagged.com/determinanta

Da li vjerujete da postoji telepatija Empty Re: Da li vjerujete da postoji telepatija

06.11.07 1:13
Ona postoji, pitanje je samo koliko ste uspeli da "očistite perceptore", srazmerno tome se i događa telepatija.
Shejnoslava
Shejnoslava
Junior
Junior
Broj poruka : 366
Datum upisa : 01.12.2007

Da li vjerujete da postoji telepatija Empty Re: Da li vjerujete da postoji telepatija

04.12.07 4:12
Da-postoji-provereno!
Sponsored content

Da li vjerujete da postoji telepatija Empty Re: Da li vjerujete da postoji telepatija

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.