Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tko je tu lud?

+8
stene
veccana44
BRNNN
anja007
taraba
Domingez
Slovenska
vip-tetka
12 posters
 :: LJUBAV
Go down
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

tko je tu lud? Empty tko je tu lud?

23.08.08 10:12
sada znam da je gotovo...
teško je..al izdržat ću ja to...
tješim samu sebe...
iako i dok ovo pišem..
sada kad hladne glave razmišljam o svemu
polako mi pogled zamućuje nešto...
ne želim sama sebi priznati da bih
mogla plakati zbog tebe..
da si barem bio đubre prema meni...
izbrisala bi te iz misli i sjećanja
kao nekog tko nije vrijedan ni jednog mog slova,
ni jedne moje rijeći...
ali..
znaš...
teško je kad sam jutrom ustajala .....
pila kavu i tipkala..
kuhala rućak i razgovarala s tobom...
šetala gradom kao da si pored mene i komentirala prolaznike..
uvećer prićajući na netu zaspala i budila se..
djelila s tobom sve što me raduje i ono što me mući...
takav sam odnos uvijek željela s čovijekom kojeg volim..
takav sam odnos imala s tobom..
tobom koji si ušao u moj život poput povjetarca...
polako i uzburkao ono nešto što sam mislila da ne postoji..
sada odlaziš poput oluje i ostavljaš za sobom samo pustoš..
osjećam se jadno...
kao da mi fali jedan dio mene...
četri faking dana raspravljamo oko jedne moje krivo interpretirane rečenice..
molila sam te da mi oprostiš...
nećeš...
ispričala sam se milion puta...
toliko sam se ponizila sama pred sobom da sam se nakon toga ponovno isprićavala..
ti kažeš da isprika nije prihvaćena..
svaka moja rijeć na to je suvišna...
zvao si me prekjućer navećer..
pustio mi pjesmu..
«rano..rano je za tugu za sreću kasno je..
ti što sad drugog ljubiš..
samo ti kriva si za sve...»
možda i jesam kriva što sam ti poklonila svoje povjerenje..
što sam te pustila pre blizu..
kao nikoga u ovih .....
dozvolila sam ti čistom djećjom naivnošću
da budeš dio mene..
sama sam sebe dovela do toga da se osjećam ranjivo..
pokazala sam ti put do mog srca..
koji nisi znao koračati korakom normalnog čovijeka..
nisi tražio ništa – a dobio si sve...
moje osjećaje..
moje prijateljstvo..
jedino što nisi spavao samnom..
sva sreća...
sada bi mi bilo još teže..
danas sam rekla da mi je žao što je sve tako završilo..
rekao si da znaš..
pomirila sam se s činjenicom da je gotovo..
ti sutra odlaziš u ...........
nema te ........
koliko got da mi teško pada ta pomisao..
toliko će mi možda i laknut
zato što znam da ćeš sakrivat..
znam da neću dolazit u napast da ti pišem..
jer znam da nebudeš čitao..
ali nije mi jasno još jedno..
ako nekog više ne želiš u svom životu..
zašto me napadaš....
zašto............?
iako drugi dan kažeš da si pogriješio?
zašto?
baš time me dovodiš u napast..
toliko da bi sutra došla .........
ali neću...
bilo bi previše...
imam ponekad osjećaj da ti paše što patim..
da se hraniš mojojom energijom i da ti
time samo više podižem samopouzdanje...
baš me zanima šta će bit sada kada se više neću javljati...
da li ćeš me izbrisati iz svog života..
ili ćeš svatiti šta si izgubio..
a izgubio si mnogo..


KOMENTAR???
JA SAM LUDA??
ZNAM


Zadnja promjena: vip-tetka; 27.08.08 10:17; ukupno mijenjano 3 put/a.
avatar
Slovenska
Junior
Junior
Broj poruka : 217
Godina : 62
Location : Tu,negde u beskraju...
Datum upisa : 05.10.2007

tko je tu lud? Empty Re: tko je tu lud?

26.08.08 14:46
Tetka...prochitaj ovo,molim te...

GOSPODE

"...Kad nevolja poraste i stradanja zaredaju,kad bol zaboli odvec,
onda se u meni dusa okrene,ispuni me prkos i drska,zlobna ravnodusnost
i crni ponos onih koji odvise pate.
Ne udaraj nas odvec , Gospode i ne daj nam teret iznas nase snage,
da nam se ne pomraci sjaj Tvoj
i da se zlo ne zacari nad nama..."

Ivo Andric

PS.

Ne,naravno da nisi luda,ti si zena koja voli, dusho...

Slovenska
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 43
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

tko je tu lud? Empty Re: tko je tu lud?

26.08.08 16:29
Nemojte voleti nesto sto NIKAD niste OCIMA videle!!!
Ide imaginacija... desi se neshto i posle patite za vashom vlastitom imaginacijom ..... zenee zeneee.... ccc
taraba
taraba
Junior
Junior
Broj poruka : 248
Location : IT
Datum upisa : 06.10.2007

tko je tu lud? Empty Re: tko je tu lud?

26.08.08 17:03
Ma nek vole sta ih volja, al' mi nije jasno kakve veze ima bog?
Sreca moja te sam ateista..
avatar
Slovenska
Junior
Junior
Broj poruka : 217
Godina : 62
Location : Tu,negde u beskraju...
Datum upisa : 05.10.2007

tko je tu lud? Empty Re: tko je tu lud?

26.08.08 17:12
Domingez,
ponekad se dogode osecanja ( "dogode") koja ne mozemo kontrolisati,sve i da hocemo..slazesh li se?

Imaginacija nekad prija,ponekad unishtava..zivot je to.Nisam ja sad uopshte neshto pametna,niti sam izmislila neshto shto vi ne znate, tek samo kazem da ume da prija,ume da boli...i ponekad se ne zaboravi..ako "bol odvec zaboli"...

Ako nisi,a nadam se da nisi to doziveo,mislim da ne mozesh da razumesh potpuno:)

Slovenska
avatar
Slovenska
Junior
Junior
Broj poruka : 217
Godina : 62
Location : Tu,negde u beskraju...
Datum upisa : 05.10.2007

tko je tu lud? Empty Re: tko je tu lud?

26.08.08 17:16
taraba je napisao/la:Ma nek vole sta ih volja, al' mi nije jasno kakve veze ima bog?
Sreca moja te sam ateista..

Odnosi se na deo "kad bol zaboli odvec".Nije mi bila namera da bilo koga ovim povredim.

Slovenska
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 52
Datum upisa : 09.12.2007

tko je tu lud? Empty Re: tko je tu lud?

27.08.08 15:27
Domingez je napisao/la:Nemojte voleti nesto sto NIKAD niste OCIMA videle!!!
Ide imaginacija... desi se neshto i posle patite za vashom vlastitom imaginacijom ..... zenee zeneee.... ccc
Mislim da si sada sve rekao Domi.Ovo treba da stoji kao naslov, na svakome forumu.Da niko ne dodje u iskusenje....
BRNNN
BRNNN
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 194
Location : gde Bog kaze...
Datum upisa : 12.12.2007

tko je tu lud? Empty Re: tko je tu lud?

27.08.08 17:00
Domingez je napisao/la:Nemojte voleti nesto sto NIKAD niste OCIMA videle!!!
Ide imaginacija... desi se neshto i posle patite za vashom vlastitom imaginacijom ..... zenee zeneee.... ccc
Domingez u al kakis
dusebrizno...hyhyhy...
Sta je realnije, ono sto vidimo ili sto osecamo?


p.s. Tetka tebi jedna malogradjanska uteha, koja ionako nikad ne pali...hyhyhy '' Ma nije on ni bio za tebe ''
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 43
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

tko je tu lud? Empty Re: tko je tu lud?

27.08.08 18:08
BRNNN je napisao/la:
Domingez je napisao/la:Nemojte voleti nesto sto NIKAD niste OCIMA videle!!!
Ide imaginacija... desi se neshto i posle patite za vashom vlastitom imaginacijom ..... zenee zeneee.... ccc
Domingez u al kakis
dusebrizno...hyhyhy...
Sta je realnije, ono sto vidimo ili sto osecamo?


p.s. Tetka tebi jedna malogradjanska uteha, koja ionako nikad ne pali...hyhyhy '' Ma nije on ni bio za tebe ''

Ajde da plasticno objasnim moju "kaku' Laughing

Dodje dokona zena na net(osoba X).... uzme mushki nick...iskonstruishe pricu ...dodju joj druge usamljene zene na pvt... krene prica... (ova osoba X normalno zna sta zeni treba).. prosipa milion tema-ova druga pomisli kako je pametna ova prva ...a osoba X forsira Google najstrashnije Twisted Evil
Razmene msn- da sliku svog leposhkastog komshije(sorry, nemam cam)... ova druga se zaljubi .... "oseca" Rolling Eyes
Daj bre... ko je ovde lood ? Da li mi pricamo o istim stvarima?!?!??!
Ok prica ko prica na pvt... ok i slika.. u reduuu..simpaticna cura..pricamo o svemu i svacemu... dodje dan da se vidimo uzivo.. ispricamo se... ponovimo neke teme.. tek tad mozesh da imash MALO BLIZU sliku o chateru/ki sa kojom si kuckao ( ma i 10 godina)
Da, videti svojim rodjenim ocima i komplementirati sa ostalim prethodnim stvarima je ok i jedini logicki put .
Pitao si me sta je realnije- ono sto vidimo ili ono sto osetimo ....
Odgovor je naravno- ono sto vidimo
Vizualizacija je uskoo povezana sa logikom a oseti kao - ja osecam da je dobra osoba i da je fina, pametna i bla bla su cista imaginacija.
Wink
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

tko je tu lud? Empty Re: tko je tu lud?

27.08.08 18:51
Domingez je napisao/la:
BRNNN je napisao/la:
Domingez je napisao/la:Nemojte voleti nesto sto NIKAD niste OCIMA videle!!!
Ide imaginacija... desi se neshto i posle patite za vashom vlastitom imaginacijom ..... zenee zeneee.... ccc
Domingez u al kakis
dusebrizno...hyhyhy...
Sta je realnije, ono sto vidimo ili sto osecamo?


p.s. Tetka tebi jedna malogradjanska uteha, koja ionako nikad ne pali...hyhyhy '' Ma nije on ni bio za tebe ''

Ajde da plasticno objasnim moju "kaku' Laughing

Dodje dokona zena na net(osoba X).... uzme mushki nick...iskonstruishe pricu ...dodju joj druge usamljene zene na pvt... krene prica... (ova osoba X normalno zna sta zeni treba).. prosipa milion tema-ova druga pomisli kako je pametna ova prva ...a osoba X forsira Google najstrashnije Twisted Evil
Razmene msn- da sliku svog leposhkastog komshije(sorry, nemam cam)... ova druga se zaljubi .... "oseca" Rolling Eyes
Daj bre... ko je ovde lood ? Da li mi pricamo o istim stvarima?!?!??!
Ok prica ko prica na pvt... ok i slika.. u reduuu..simpaticna cura..pricamo o svemu i svacemu... dodje dan da se vidimo uzivo.. ispricamo se... ponovimo neke teme.. tek tad mozesh da imash MALO BLIZU sliku o chateru/ki sa kojom si kuckao ( ma i 10 godina)
Da, videti svojim rodjenim ocima i komplementirati sa ostalim prethodnim stvarima je ok i jedini logicki put .
Pitao si me sta je realnije- ono sto vidimo ili ono sto osetimo ....
Odgovor je naravno- ono sto vidimo
Vizualizacija je uskoo povezana sa logikom a oseti kao - ja osecam da je dobra osoba i da je fina, pametna i bla bla su cista imaginacija.
Wink
U potpunosti se slazem sa tobom.Ono sto niste imalini ste ni izgubili.Ljudi veliki sam romantik,pa dajem pravo sebi da uz to kazem da se palim na rijeci...ali dikcija je vrh vrhova.Pustite se zaludjenosti pojedinih pickopacenika,koji istovremeno kuckaju sa po nekoliko nikova.I salju slatkorecive rijeci.Bolesnika koliko hoces ima.Ali je i prava realnost,sto iza monitora umislimo da smo ribe i primamo se lako.Kao da smo mi neko ko je madona,oličenje ljepote a pri tom ni malo nismo svresne da izvesni gospodin se fakticki zeza sa nama,smije se ko lud.Jer se primamo lako.Zato apelujem,ne budite drage dame moje ovce,jer ta osoba dok se sa vama zeza,ocu reci pise vam slatkorecive rijeci,istovremeno mozda kopira vas razgovor nekom drugom.Licno sam imala prilike da mi jedan divan decko salje kopi,koliko se smije jednoj dami,koliko je naivna i istovremeno glupa,da se nalozi na njega.Jer je tip u svakom pogledu mrak,a ona jedna prosecna zenica,koja umislila iza monitora da je riba.

Realnost je nesto druge,dikcija onaj glas kad se cuje,govori puno o osobi mmmmmm;))))
taraba
taraba
Junior
Junior
Broj poruka : 248
Location : IT
Datum upisa : 06.10.2007

tko je tu lud? Empty Re: tko je tu lud?

28.08.08 5:53
"a ona jedna prosecna zenica,koja umislila iza monitora da je riba."

I pazi ti sad, on je "divan" covek a ona "umisljena" riba...
Eh u kom li svetu ja zivim hm?

Uvek sam rekla i nadalje tvrdim, fizicki izgled/kontakt je podjednako bitan kao i sve ostalo. Sva cula MORAJU da se probude da bi neki musko-zenski odnos funkcionisao. Iz kuckanja moze da se proceni dosta toga (ko ume, ume; ko ne...) ali da bi utisak bio kompletan, neophodan je susret. Kamera moze pomoci znatno, sto se izgleda tice, cisto radi ideje kako druga strana izgleda, nebitno da li se dvoje muvaju ili caskaju drugarski. Ali, ako se radi o nekim osecanjima, ni to nije dovoljno. Ne vide se pokreti sto je mozda jos i bitnije od samog izgleda Smile

I draga vecana, sto se "navlakusa" i "lakog primanja" tice, mislim da su takve sale loseg ukusa primerene deci. Nama, ne bi trebalo. Svako ima svoje razloge za dolazak na chat, ispostujmo ih maximalno Smile
stene
stene
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 93
Godina : 61
Location : Kostolac Srbija
Datum upisa : 27.05.2008

tko je tu lud? Empty Re: tko je tu lud?

28.08.08 8:53
Kao prvo mrzime da chitam dugachka obrazlozhenja.Tvoju konstataciju sam prochitao "Taraba" u pravu si fizichki izgled je prvi i najbitniji sve ostalo proradi posle ili ne.
Nashi razlozi dolaska na chet su samo nashi i tu bi drugi morali da imju toleranciju jerneko trazhi utehu u pichu,cigaretama,virtualnom svetu i da ne duzhim nebitno poshtuj svakog.
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 52
Datum upisa : 09.12.2007

tko je tu lud? Empty Re: tko je tu lud?

29.08.08 14:36
Meni jednostavno, prica na pvt sasvim drugacije deluje, od price uzivo..Pa ako bas zelim da cujem doticnoga kako govori , a kilometri nas dele, a pod uslovom da on zeli da prica, mislim da bi spajanjem ta dva mogla da nadjem jednu sliku o personi koja je iza monitora.
Primetila sam s obzirom na godine chata da redak broj ljudi pristaje na razgovor putem msn (mikrofonom)...
Mislila sam na Domijevu izjavu, da doticnog vidimo u real a ne recimo na kameri.Sve u svemu, ako nekog gledas putem msn i pises sa njime ili pricas , mozes valjda napraviti neku sliku o osobi koja je sa druge strane.
Meni se desavalo recimo da zahvaljujuci "nevidljivom svetu-chata ili foruma"osetim neku osobu u realu(tj. normalnom zivotu) . I pre nego sto je izgovorila sta zeli,ja je naprosto osetim sta zeli da kaze , sta ima u glavi pre nego sto je i sama rekla.Valjda zato sto smo ovde kao slepi, da ne kazem "slepci"....pisemo a ne vidimo.....
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

tko je tu lud? Empty Re: tko je tu lud?

29.08.08 16:20
taraba je napisao/la:"a ona jedna prosecna zenica,koja umislila iza monitora da je riba."

I pazi ti sad, on je "divan" covek a ona "umisljena" riba...
Eh u kom li svetu ja zivim hm?

Uvek sam rekla i nadalje tvrdim, fizicki izgled/kontakt je podjednako bitan kao i sve ostalo. Sva cula MORAJU da se probude da bi neki musko-zenski odnos funkcionisao. Iz kuckanja moze da se proceni dosta toga (ko ume, ume; ko ne...) ali da bi utisak bio kompletan, neophodan je susret. Kamera moze pomoci znatno, sto se izgleda tice, cisto radi ideje kako druga strana izgleda, nebitno da li se dvoje muvaju ili caskaju drugarski. Ali, ako se radi o nekim osecanjima, ni to nije dovoljno. Ne vide se pokreti sto je mozda jos i bitnije od samog izgleda Smile

I draga vecana, sto se "navlakusa" i "lakog primanja" tice, mislim da su takve sale loseg ukusa primerene deci. Nama, ne bi trebalo. Svako ima svoje razloge za dolazak na chat, ispostujmo ih maximalno Smile

Pazi,slazem se sa tvojom konstatacijom u potpunosti,ali me mozda nisi razumjela,mislila sam da ovdje nas ima raznih,desi ti se da kuckas sa tipom,kome ne bi uzela orah iz ruke.Jer odmah ne vidis,sta stoji iza nika,ima ih koji imaju strasnu moc pisanja a izgledaju,ne daj mi boze.Ili je mozda ko zna koji krelac u pitanju.Normalno ispostujes ga to pisanje i drugi put ,caoss.
I takav jedan poslije te proganja kao zaljubio se,ma mani bre marsss.
Tako i zene,naidju na frajera olaaa,i on vidi ko je ona i ova kao pati,zasta pati čovece,gdje joj je realnost,zar ne vidi koliki joj je djelokrug stvarni,da ona nije za njega,oce na silu da je za njega.I ovaj se poslije izmotava sa njome.Jer kazem ti imala sam prilike da citam copy/paste..
Ima nas ovdje umisljajnih mnogo bre;)))))
taraba
taraba
Junior
Junior
Broj poruka : 248
Location : IT
Datum upisa : 06.10.2007

tko je tu lud? Empty Re: tko je tu lud?

30.08.08 3:08
Sve je to draga Veco lepo, ali ja procitah uglavnom sve lose o chatu. Pa mi se spontano namece pitanje: kakvi smo onda mi koji se ovde smatramo prijateljima: Zar i mi nismo deo tog istog chata?
Odgovorno tvrdim da sam na ovom chatu upoznala jednog, a mozda i jedinog izuzetnog tipa, koji je olicenje iskrenosti. Bili smo u vezi (ne samo kuckali), upoznao moj zivot, moje okruzenje, maltene sve o meni. Bez obzira sto je prica zavrsena, imacu samo lepe reci za njega. Uvek.

Budala ima, naravno i to sigurno mnogo, ali zasto bih ja trebala da menjam sebe zbog njih?
Je l' bih ja trebala da se osecam krivom zbog necijih necasnih postupaka?
Ne, to sigurno necu.
^^Limenko^^
^^Limenko^^
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 32
Datum upisa : 27.08.2008

tko je tu lud? Empty Re: tko je tu lud?

31.08.08 22:54
Ja sammmmmmmmmmmm Ludddddddddddddddddddddddddd :=))))
ana35
ana35
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 135
Datum upisa : 13.08.2008

tko je tu lud? Empty Re: tko je tu lud?

31.08.08 23:15
:)I mi kume zajedno s tobom.
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

tko je tu lud? Empty Re: tko je tu lud?

01.09.08 1:38
BRNNN je napisao/la:
Domingez je napisao/la:Nemojte voleti nesto sto NIKAD niste OCIMA videle!!!
Ide imaginacija... desi se neshto i posle patite za vashom vlastitom imaginacijom ..... zenee zeneee.... ccc
Domingez u al kakis
dusebrizno...hyhyhy...
Sta je realnije, ono sto vidimo ili sto osecamo?


p.s. Tetka tebi jedna malogradjanska uteha, koja ionako nikad ne pali...hyhyhy '' Ma nije on ni bio za tebe ''




Nije baba lenka u tebe badava ulagala ....
bisernu ogrlicu od tebe napravila i to sve u knor supu umesto rezanaca....biser je biser ,makar i zub da se na njega polomi Smile
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

tko je tu lud? Empty Re: tko je tu lud?

01.09.08 3:37
taraba je napisao/la:Sve je to draga Veco lepo, ali ja procitah uglavnom sve lose o chatu. Pa mi se spontano namece pitanje: kakvi smo onda mi koji se ovde smatramo prijateljima: Zar i mi nismo deo tog istog chata?
Odgovorno tvrdim da sam na ovom chatu upoznala jednog, a mozda i jedinog izuzetnog tipa, koji je olicenje iskrenosti. Bili smo u vezi (ne samo kuckali), upoznao moj zivot, moje okruzenje, maltene sve o meni. Bez obzira sto je prica zavrsena, imacu samo lepe reci za njega. Uvek.

Budala ima, naravno i to sigurno mnogo, ali zasto bih ja trebala da menjam sebe zbog njih?
Je l' bih ja trebala da se osecam krivom zbog necijih necasnih postupaka?
Ne, to sigurno necu.
Ne ,zasto se menjati,jer mi smo to i svako pisanje nas odaje,jer ovo kuckamo mi nasi ljudi iz okruzenja.Ali u okruzenju neces nazalost popiti kaficu sa svakim,ali ovdje ces komunicirati nazalost sa svakim.Ti ja,svako odnas.
o catu imam naj misljenje,jer se brzo prestroji ko je ko,kao i u private.ja sam licno ovdje upoznala,prijatelja,daj da ga tako nazovem,jer ipak ja imam dosta godina da bih kazala frajera,koji je i moj sugradjanin,nismo se prepoznali na javi,nego se nasli prvo ovdje ,pa kasnije na javi.I mogu reci da mozda ne bih ga upoznala da nije bilo cata.I vec dugo smo zajedno,ko zna mozda i starost docekamo skupa,)))Zivio u svakom slucaju cat,obozavam ga i danas opet sam svremena na vreme sa caterima,jer volim cat.on je bio iz mene u najtezim momentima mog perioda.kad sam bila vezana za stake i kad sam bil sama.I danas kad sve je to proslost,kad normalno sa nogama fukcionisem i kad imam vezu o kojoj sam cijeli zivot sanjala.Svi vi ste na neki način prosli kroz moje misli,svi ste mi koliko toliko pomogli da sve to prevazidjem i danas vas ne napustam jer ste mi dragi volim vas citati;)))
stene
stene
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 93
Godina : 61
Location : Kostolac Srbija
Datum upisa : 27.05.2008

tko je tu lud? Empty Re: tko je tu lud?

01.09.08 9:55
e ovako svi mi smo ovde iz nekokg razloga ili ti onog ili ovog nebitno svako ima svoje razloge.
To jest ili zheli da upozna nekoga da bi se samo razgovarao i dopisivao ili zheli da se upozna sa njim van ove limene kutije sa ekranom i da se desi neshto vishe.Razlog je razlog.
Tatko_Pantelija
Tatko_Pantelija
Junior
Junior
Broj poruka : 489
Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 26.08.2007

IGRE
IGRA-1:

tko je tu lud? Empty Re: tko je tu lud?

02.09.08 18:29
Podsvest je jedno, razlog je drugo, zelje su trece a stvarnost je cetrta. Sve je ovo i deo chata, i ako je virtuala svakom je jos nesto u podsvesti, ne lazite sebe i druge.
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

tko je tu lud? Empty Re: tko je tu lud?

02.09.08 19:21
^^Limenko^^ je napisao/la:Ja sammmmmmmmmmmm Ludddddddddddddddddddddddddd :=))))

Ljubi mama sinaaaaaaaaaaaaaaaa,sretne okice ko je opet medju nama;))))
taraba
taraba
Junior
Junior
Broj poruka : 248
Location : IT
Datum upisa : 06.10.2007

tko je tu lud? Empty Re: tko je tu lud?

05.09.08 18:02
Tatko_Pantelija je napisao/la:Podsvest je jedno, razlog je drugo, zelje su trece a stvarnost je cetrta. Sve je ovo i deo chata, i ako je virtuala svakom je jos nesto u podsvesti, ne lazite sebe i druge.

Tatko, ti kad kazes ne moze da bidne ni iskrenije ni jasnije Smile
Koliko god se cimali i pravili mrtvi 'ladni, ipak podsvest chuda chini Smile
Ako nista drugo, ucini ti se da nesto "lebdi" u vazduhu...
Nek je i lazno, al' lepo je ebi ga Smile
Ziveo chat! Razz
Tatko_Pantelija
Tatko_Pantelija
Junior
Junior
Broj poruka : 489
Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 26.08.2007

IGRE
IGRA-1:

tko je tu lud? Empty Re: tko je tu lud?

06.09.08 21:13
taraba je napisao/la:
Tatko_Pantelija je napisao/la:Podsvest je jedno, razlog je drugo, zelje su trece a stvarnost je cetrta. Sve je ovo i deo chata, i ako je virtuala svakom je jos nesto u podsvesti, ne lazite sebe i druge.

Tatko, ti kad kazes ne moze da bidne ni iskrenije ni jasnije Smile
Koliko god se cimali i pravili mrtvi 'ladni, ipak podsvest chuda chini Smile
Ako nista drugo, ucini ti se da nesto "lebdi" u vazduhu...
Nek je i lazno, al' lepo je ebi ga Smile
Ziveo chat! Razz

A sto bi se folirao, i ako je ovo samo virtuala. Ebiga lepse ovako.
Sponsored content

tko je tu lud? Empty Re: tko je tu lud?

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.