Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dajete li ljudima šansu da vas osvoje na netu?

+5
veccana44
Shejnoslava
Slovenska
taraba
vip-tetka
9 posters
 :: LJUBAV
Go down
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Dajete li ljudima šansu da vas osvoje na netu? Empty Dajete li ljudima šansu da vas osvoje na netu?

23.08.08 10:34
Sve moje veze dosad su nastale na način da tip oko mene skakuče, trudi se, upoznajemo se...i to traje par miseci. Ja se s vremenom opustim, uživim, prihvatim ponudu...i eto veze. Privrženost i napetost se stvore negdi putem. I to je do sad uvik loše završilo.

S druge strane...nikad mi se nije dogodilo da sam upoznala nekog (u pravom trenutku) prema kome osječam nekakvu strast i na temelju toga započela vezu. Ali sam odlučila da bez toga više u vezu ulazit neću. Nikad.

Zanima me...koji način birate?
Naravno da je opcija sa strasču bolja, ali što ako na nekog takvog ne naletimo nikad? Šta ako pored sebe imate savršenu osobu koja čuda radi za vas, ali nema strasti prema istome? Dajete li priliku takvim ljudima ili ipak idete dalje...?

Osvojio me svim čim se osvojit moglo i da pristanem sigurna sam da bi me do kraja života tretirao kao princezu. Ipak...ja idem dalje.
Možda zažalim za par godina ali danas ne vidim smisao u vezi bez strasti.

Komentari?
taraba
taraba
Junior
Junior
Broj poruka : 248
Location : IT
Datum upisa : 06.10.2007

Dajete li ljudima šansu da vas osvoje na netu? Empty Re: Dajete li ljudima šansu da vas osvoje na netu?

23.08.08 17:16
Ako cu po naslovu, rec je o vezama na netu Smile u jee al sam pametna Razz

Elem, volim da kazem da je net dobar nacin komunikacije, ali nepotpun. Razgovori mogu biti zanimljivi, burni, svakojaki ali strast o kojoj ti tetka pricas ne moze da se raspiri slovima Smile
Mozda i moze, ali da bi se videlo da li je prava mora doci do fizickog/vizuelnog kontakta, inace sve ostaje u delu mozga koji je zaduzen za imaginaciju Smile

Mada, po nekad ni to nije lose Smile bolje ziveti u svetu maste nego razocarati se Smile
avatar
Slovenska
Junior
Junior
Broj poruka : 217
Godina : 62
Location : Tu,negde u beskraju...
Datum upisa : 05.10.2007

Dajete li ljudima šansu da vas osvoje na netu? Empty Re: Dajete li ljudima šansu da vas osvoje na netu?

26.08.08 10:12
taraba je napisao/la:Ako cu po naslovu, rec je o vezama na netu Smile u jee al sam pametna Razz

Elem, volim da kazem da je net dobar nacin komunikacije, ali nepotpun. Razgovori mogu biti zanimljivi, burni, svakojaki ali strast o kojoj ti tetka pricas ne moze da se raspiri slovima Smile
Mozda i moze, ali da bi se videlo da li je prava mora doci do fizickog/vizuelnog kontakta, inace sve ostaje u delu mozga koji je zaduzen za imaginaciju Smile

Mada, po nekad ni to nije lose Smile bolje ziveti u svetu maste nego razocarati se Smile

Taraba ponekad je lepo ziveti u svetu mashte,ali to ne iskljuchuje i razocharenja,bar kod mene.Ja verujem ljudima i ovde pa se deshava to shto se deshava.Dozvolim da budem osvojena...hmm "dozvolim"...ali se i razocharam i posle patim,iako bih zaista volela da kad iskljuchim kompjuter sve zaboravim do sledeceg ukljuchenja,ali ne ideee:)

Ako sam promashila temu,dajte mi 2- makar Smile da ne budem ponavljach...

Slovenska
Shejnoslava
Shejnoslava
Junior
Junior
Broj poruka : 366
Datum upisa : 01.12.2007

Dajete li ljudima šansu da vas osvoje na netu? Empty Re: Dajete li ljudima šansu da vas osvoje na netu?

18.10.08 11:36
Ne.
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Dajete li ljudima šansu da vas osvoje na netu? Empty Re: Dajete li ljudima šansu da vas osvoje na netu?

18.10.08 16:46
Dajem sansu da me upozna a da me osvoji malo sjutra.Bez obzira sto sam mozda zadnji romantik na ovom svijetu,bez obzira što se palim na riječi.Ja ipak dajem primat dikciji,ajme padam ko sa kruške na taj djavoli glasic.
Inače net smatram kao vid komunikacije i kad mi je dosadno u stanu.Onda palim računar da vidim šta se radi ovdje da malo popunim svoju dosadu i mozda pokrijem dusu nekim novim saznanjem.Ali sve je moguce.Jer ipak ovo tipkamo mi ovo tipkaju nasi ljudi iz komsiluka.Mnogo se brze dolazi do poznastava aako ti je sudjeno bogme i do ljubavi do seksa do prijateljstva,zar ne;)))
Svega ovdje ima,bas kao u nasem komsiluku;)))Tu nema davanja sanse,desi seili se ne desi zar ne;)))
sandra35
sandra35
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 175
Godina : 53
Location : Tamo gde Okeani pocinju
Datum upisa : 06.06.2008

Dajete li ljudima šansu da vas osvoje na netu? Empty Re: Dajete li ljudima šansu da vas osvoje na netu?

19.10.08 4:28
Ne,

Cak sam prestala i s "upoznavanjima" preko neta.
Bykota
Bykota
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 96
Location : N 58° 11' 53.98" E 15° 59' 55.96"
Datum upisa : 15.09.2008

Dajete li ljudima šansu da vas osvoje na netu? Empty Re: Dajete li ljudima šansu da vas osvoje na netu?

19.10.08 14:49
Shejnoslava je napisao/la:Ne.
njet
avatar
Gost
Gost

Dajete li ljudima šansu da vas osvoje na netu? Empty Re: Dajete li ljudima šansu da vas osvoje na netu?

19.10.08 19:36
To se dogodi il ne dogodi....

Ako me neko osvoji ok, ako nekog osvojim opet ok ali mi svakako to nije prioritet dolaska na chat.
Uspeva definitivno pojedinim zenama da me necim sto ne razumem osvoje.Recima, stavovima.Osetim da sam sa tom osobom blizak na neki nacin.Osetim prosto istu frekvenciju i neku vrstu virtuelne hemije.
A dokle ici...Prvo pozelim da se upoznam i da vidim radi li sve to u realu.Ne kazem.Bivam razocaran ponekad i verujem bivaju razocarane.
A obzirom da sam dugo u braku dilema dali uopste i dokle ici je prisutna.Mahom ne odolim prigodi ali ne razradjujem vezu jer ne umem da zivim paralelnim zivotima.
Svakako mi prija da ostvarim svaku mogucu vrstu prijateljstva i saradnje a ako se desi i nesto vise ok.
CoyoteGirl
CoyoteGirl
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 152
Datum upisa : 08.09.2008

Dajete li ljudima šansu da vas osvoje na netu? Empty Re: Dajete li ljudima šansu da vas osvoje na netu?

21.10.08 15:01
Nista ljepse nego ih pustiti da se trude i trude i misle kako su oni ti koji osvajaju Twisted Evil
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

Dajete li ljudima šansu da vas osvoje na netu? Empty Re: Dajete li ljudima šansu da vas osvoje na netu?

22.10.08 23:09
Ne.
Koga jos mogu da osvoje slova na ekranu?Velika vecina je ovde odraslih ljudi i nije mi jasno kako moze neko ovde da osvoji ili bude osvojen.Cime?Time sto volim zelenu salatu,a bas i moja trenutna sagovornica trpa tone zelene salate u usta dok kucka sa mnom?Ili obozava limun plavu boju bas kao i ja.Uh sad vec pocinjem ozbiljno da razmisljam o njoj.Nosi mindjuse u oba uha pa mi se bas taj detalj kod nje dopada.I najvaznije rukopis joj je tako citak i pregledan.Svako slovo iste velicine da to prosto osvaja na prvu loptu.I ja osvojeeeeeeeeeeeeeeeen.Dobila me za ceo zivot i ona je samo mene cekala sve ove godine da mi bude verna ljuba.Budalastine.Svako sebi moze stvoriti iluziju da osvaja ili da je osvojen,ali i to zavisi od toga ko je zasto na netu.Postoji sigurno dobra doza flerta na netu i neko se sigurno zadovoljava time,ali o osvajanju nema ni govora.
avatar
Gost
Gost

Dajete li ljudima šansu da vas osvoje na netu? Empty Re: Dajete li ljudima šansu da vas osvoje na netu?

23.10.08 9:30
Nije svacija intelektualna oprema ista Ovca....Ne dozivljavaju svi slova i reci kao da su delovi od traktora.
To sto nekima uspeva da nesto dozive ili ostvare ili ne to je njihov problem.Takvi ni u realu ne ostvaruju nista...bar ne na emotivnom planu..
A i nekih tajni ima,
sto ne govore se svima....
Sponsored content

Dajete li ljudima šansu da vas osvoje na netu? Empty Re: Dajete li ljudima šansu da vas osvoje na netu?

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.