Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Dušmani... Empty Dušmani...

31.08.08 16:49
Svima je poznato ko su ti ljudi...
Asocirala me je jedna prica u mojoj firmi.

Ja nisam doziveo da mi se neko mesa u vezu i da pokusava da je unisti.
Ali znam za dosta slucajeva gde su takvi ljudi imali ogroman i cak presudan uticaj za dalji tok necije veze. Znamo kako se te veze zavrsavaju. Razlozi zu meni nepoznati za takve stvari.

Ne znam kako bi reagovao da mi se neko mesa u vezu i da primetim da ima uticaj. . Mislim da su dela tih ljudi jaca od bilo kakve magije.

Jel se vama neko mjesao u vezu i da je ona pukla zbog takvih ljudi? Sta ste radili u tim slucajevima? Kako su dusmani prolazili?
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Dušmani... Empty Re: Dušmani...

31.08.08 18:38
Ko moze da se mijesa u tudju vezu,aj tetka ne fantaziraj.Dvoje se sretnu ili se ne sretnu.Dok traje traje,naisao bata,na sladju i mladju i sad se ona mijesa tebi.Ne zezaj..ovo navodim kao primjer ne odnosi se na tebe.Po meni niko se ne moze mijesati u tudju vezu iz razloga za sve postoji dvoje.Sad mene neka capi frajera i ona mi se umijesala,nije brate.Nego su se nasli njih dvoje ona ima nesto sto njega tangira ili sam mozda ja postala dosadna čangrizava,ili nisam ispunila njegove uvjete iz maste i dasa posao drugoj;)))

Mislim i ubedjena sam da se niko ne moze umijesati nikome ni u brak a ni u vezu.Čim taj neko potrazi treceg,znaci da nesto mu skripi,nesto mu fali...Zato treba biti svestan činjenice,nista nije vecno.Nesto sto ste izgubili vase nije i bilo;)))
[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.