Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
Slovenska
Junior
Junior
Broj poruka : 217
Godina : 62
Location : Tu,negde u beskraju...
Datum upisa : 05.10.2007

Kad bol odvec zaboli... Empty Kad bol odvec zaboli...

04.09.08 13:13
Plashim se.U meni samo jauk,samo suze...postojim , a ne postojim.Nema me medju ljudima,ni u zvezdama...trajem, a ne trajem.Nedosanjano sanjam, izgubljena u svim prostorima i vremenima.Ne zelim da se budim,ne zelim da sanjam...ne zelim javu...zelim u bezuboj tami da sklupchana istichem lagano...Gde je kraj...?

Kad bol odvec zaboli... Prozoruf2

Slovenska
avatar
Slovenska
Junior
Junior
Broj poruka : 217
Godina : 62
Location : Tu,negde u beskraju...
Datum upisa : 05.10.2007

Kad bol odvec zaboli... Empty Re: Kad bol odvec zaboli...

04.09.08 13:15
Slusham...to daljine struje mojim venama,to tama ispija svoj pehar i nazdravlja svim mojim tugama.Ja,sklupchana u svojoj utrobi jauchem...bezglasno.Nema raskrshca...utabana staza vodi u beskraj svih ochaja ovog sveta upletenih u moje uvojke...to sam ja...Slusham...

Kad bol odvec zaboli... 453091

Slovenska
avatar
Slovenska
Junior
Junior
Broj poruka : 217
Godina : 62
Location : Tu,negde u beskraju...
Datum upisa : 05.10.2007

Kad bol odvec zaboli... Empty Re: Kad bol odvec zaboli...

04.09.08 13:16
Vishe nema straha...a ima ga puno...Ne znam u kom trenutku je ishchezao,a ostao zakljuchan u meni...u kom trenutku upashen pobegao iz mene,uplashenu me ostavivshi.Kukavica...nije smeo da ostane da trajemo zajedno ...zatrovana njime da ga otrujem...pobesnela, bes da mu prenesem.Otishao ...chemer drugima da deli,chemeran...Kukavica uplashena ...kuda da krenem prestrashena bez svoga straha,ljubavnika i druga...saputnika i bezboznika...kuda da krenem njime opchinjena osim u...bezdan...lagano...nechujno...


Kad bol odvec zaboli... 2rqdnus

Slovenska
avatar
Slovenska
Junior
Junior
Broj poruka : 217
Godina : 62
Location : Tu,negde u beskraju...
Datum upisa : 05.10.2007

Kad bol odvec zaboli... Empty Re: Kad bol odvec zaboli...

04.09.08 13:17
Da mi je...da jedne turobne noci,poput ove,zbacim preteshki plasht tuge,pa po njemu ostavim tragove mojih stopa od pene i zelje;da mi je...da mi senke shto plashe zidove moje tamnice,otvore svoje chesme vekovima zapretene...da poteche smeh... smeh,zakljuchan u mom nepostojanju.
Da mi je...da tishina peva biserne nesanice,satkane od snova i nade;da mi je da moj poslednji ples zapleshem pripijena u zagrljaju radovanja...Da mi je...a znam,to je tek misao shto je u magnovenju zaparala moj um... Ja opet u crnom dochekujem zoru...

Kad bol odvec zaboli... Angel_Of_Fantasy

Slovenska
avatar
Slovenska
Junior
Junior
Broj poruka : 217
Godina : 62
Location : Tu,negde u beskraju...
Datum upisa : 05.10.2007

Kad bol odvec zaboli... Empty Re: Kad bol odvec zaboli...

04.09.08 13:18
Gde sam ja?Otkud odjednom toliko jada u meni?Razapeta na krst sopstvenih strahova,postojim li uopshte?Putevi prekriveni tamom,misli zaboravom,pokreti nehajem...otkud toliki ochaj u meni...ko je kriv? Da li je uopshte vazno ko je kriv i kada je greh nachinjen...kad je tama u meni i oko mene?

Koracham plochnicima tudjeg smeha...bez nade...


Kad bol odvec zaboli... 1ff00be

Slovenska
avatar
Slovenska
Junior
Junior
Broj poruka : 217
Godina : 62
Location : Tu,negde u beskraju...
Datum upisa : 05.10.2007

Kad bol odvec zaboli... Empty Re: Kad bol odvec zaboli...

04.09.08 13:20
San...
U snu praznina i ocajnichki pokushaji da izadjem iz nje...tama...zelim svelost,a gubim se.Misao sklupchana u mom nestajanju, nije misao o zivotu;misao skamenjena strahom...tonem.Uzaludnost u mojim damarima,a ja bez daha,ja bez glasa...oko mene krug tishine.Krik njen ledi sva moja nadanja...
Budim se...
Trajem bez zelja,bez osmeha ...trajem obezglavljena...

Kad bol odvec zaboli... Vrisak4wk

Slovenska
avatar
Slovenska
Junior
Junior
Broj poruka : 217
Godina : 62
Location : Tu,negde u beskraju...
Datum upisa : 05.10.2007

Kad bol odvec zaboli... Empty Re: Kad bol odvec zaboli...

04.09.08 13:22
Dishe...chujem...tishina kao pesma tudjih snovidjenja...vrisak i bol zagrljeni bljeskom neizgovorenog,josh uvek traju...bezglasno...josh uvek slute svevido...spojeni...vezani neraskidivo a nikada zajedno. Rane raskriljene u mom kosmosu...rane krvave...rane neprolazne....

Kad bol odvec zaboli... 1365504156_c99352a968

Slovenska
avatar
Slovenska
Junior
Junior
Broj poruka : 217
Godina : 62
Location : Tu,negde u beskraju...
Datum upisa : 05.10.2007

Kad bol odvec zaboli... Empty Re: Kad bol odvec zaboli...

04.09.08 13:25
Zarobljena klechim Kad bol odvec zaboli... Izmedju nemira i nehaja,izmedju sna i strahova...izmedju neba i neprebola,trena i beskraja...Pogleda spushtenog...tela slomljenog ,samo blato dodirujem ovom kozom izboranom...smezuranom godinama ...okrvavljenom ranama Pogled mutan,koza crna od blata,a chista, samo je zaprljana tragovima secanja na raspomamljene dodire misli greshnih...izgrebana ...trula ...ne dishemo...ja i ona...razdvojene i zgazene...krvarimo...

Kad bol odvec zaboli... Usamljenost

Slovenska
slatkicass
slatkicass
Senior
Senior
Broj poruka : 872
Datum upisa : 24.08.2007

Kad bol odvec zaboli... Empty Re: Kad bol odvec zaboli...

11.09.08 22:17
Kad bol odvec zaboli... Posled10
Sonata
Sonata
Junior
Junior
Broj poruka : 316
Datum upisa : 05.05.2008

Kad bol odvec zaboli... Empty Re: Kad bol odvec zaboli...

16.09.08 13:23
Borhes - Pretnja

To je ljubav. Pokušaću da se sakrijem ili pobegnem.
Rastu zidovi njene tamnice, kao u strašnom snu.
Lepa maska se promenila, ali kao i uvek jeinstvena je.
Čemu moji talismani: bavljenje književnošću, nepouzdana erudicija, učenje reči koje je koristio oštri Sever da opeva svoja mora i svoje mačeve, vedrina prijateljstva, galerije, biblioteke, obične stvari, navike, mlada ljubav moje majke, ratničke seni predaka, bezvremena noć, ukus sna?
Biti sa tobom ili ne biti sa tobom je mera moga vremena.
Već se vrč razbija na izvoru, već čovek ustaje na cvrknut ptice, potamneli su oni koji gledaju sa prozora, ali tama nije donela smirenje.
To je, već znam, ljubav: nemir i olakšanje dok čujem tvoj glas, čekanje i sećanje, užas življenja u budućnosti.
To je ljubav sa svojim mitologijama, sa svojim nepotrebnim malim vradžbinama.
Ima jedan ulični ugao kojim se ne usuđujem da prođem.
Vojske me već opkoljavaju, horde
(ova soba je nestvarna i ona je nije videla).
Ime jedne žene me odaje.
Boli me jedna žena svuda po telu.
CoyoteGirl
CoyoteGirl
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 152
Datum upisa : 08.09.2008

Kad bol odvec zaboli... Empty Re: Kad bol odvec zaboli...

17.09.08 3:17
Od novog jada stara bol ce proci Smile
Sponsored content

Kad bol odvec zaboli... Empty Re: Kad bol odvec zaboli...

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.