Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
sandra35
sandra35
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 175
Godina : 53
Location : Tamo gde Okeani pocinju
Datum upisa : 06.06.2008

Jeste li pobornice konstantnok make up-a na licu? Empty Jeste li pobornice konstantnok make up-a na licu?

25.10.08 19:19
Jeste li pobornice konstantnog make up-a na licu, ili umete "istrcati" na: ulicu, mozda cak otici na posao, bez "maske" koju nam daje make up.

Ja sam licno jedno vreme se osecala "zasticenije" s make up-om, kao da sam masku stavila na lice.
Mozda ne "zasticenije" neg je vise bio osecaj neke sigurnosti.
Uobrazena
Uobrazena
Junior
Junior
Broj poruka : 278
Godina : 48
Datum upisa : 14.10.2007

IGRE
IGRA-1:

Jeste li pobornice konstantnok make up-a na licu? Empty Re: Jeste li pobornice konstantnok make up-a na licu?

25.10.08 21:45
Nemam problema sa tim, vrlo cesto sam bez sminke i osecam se sasvim dobro.
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 51
Datum upisa : 09.12.2007

Jeste li pobornice konstantnok make up-a na licu? Empty Re: Jeste li pobornice konstantnok make up-a na licu?

25.10.08 22:43
Retko stavljam puder, obicno u zimsko vreme ali ne uvek.....
Znaci moze mi se desiti i desava mi se i to vrlo ceto da hodam bez trunke pudera na licu.
Nebih da se hvalim ali nije mi puno ni potreban jer mi koza zasad izgleda dosta mladje a i lice i bez pokrivaca.Kad zelim da zatamnim kozu i da izgledam malo ozbiljnije ja ga nacapam:pp Shocked
issidora
issidora
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 59
Godina : 41
Location : Tamo negde
Datum upisa : 28.01.2008

Jeste li pobornice konstantnok make up-a na licu? Empty Re: Jeste li pobornice konstantnok make up-a na licu?

27.10.08 3:17
Kod mene nema nekakvog strashnog make up-a, samo malo pudera, rumenila na obraze, ochi i usne i to je to Smile
CoyoteGirl
CoyoteGirl
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 152
Datum upisa : 08.09.2008

Jeste li pobornice konstantnok make up-a na licu? Empty Re: Jeste li pobornice konstantnok make up-a na licu?

28.10.08 12:27
Razdvajam dnevni i nocni make up.
Dnevni je obicno maskara i sjajilo za usne , za nocni vise vamp look
Sponsored content

Jeste li pobornice konstantnok make up-a na licu? Empty Re: Jeste li pobornice konstantnok make up-a na licu?

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.