Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
COVEK_ZVER
COVEK_ZVER
Junior
Junior
Broj poruka : 267
Location : ja sam covek zver i zivim pod mostovima
Datum upisa : 03.11.2008

ZGADJEN Empty ZGADJEN

22.11.08 16:57
izvor, TABLOID, internet izdanje

Polizi mi da ti polizem
__________________

Protivstav

Novogodisnji lament mesovite komisije Srba i Crnogoraca

pise, Dr Sasa Djurovic

Zgadjen beogradskim salonskim intelektualcima cija je vrednost teska tacno koliko i ladan spricer u Klubu knjizevnika ili Maderi. Zgadjen beogradskim kvazielitetom koja zna da broji pare, ali ne zna padeze. Zgadjen beogradskim beogradskim zenama koje se kunu u Dzeja sa Dorcola i Fahretu Jahic. Zgadjen evropskim aspiracijama koje podrazumevaju u prvom redu istospolne odnose i uvlacenje u prkno evropskim naredbodavcima. Zgadjen spregom izmedju nabedjenih, polupismenih politicara i malo pismenijih nazovikriminalaca koji imaju clanske knjizice DB. Zgadjen nedostatkom gradjanske hrabrosti. Zgadjen licemerjem. Zgadjen nepostovanjem pameti.
Zgadjen beogradskim medijima koji afirmisu glupost a sprdaju se sa intelektom. Zgadjen manipulantima koji zloupotrebljavaju svaki uspeh sportista za politicke poene, od odbojkasa pa do Noleta. Kao da su ga bas oni trenirali, a sa njim dragoceno vreme provodili licno Tadic i Kostunica.
Zgadjen duetom Dinkic-Keba. Zgadjen proglasenjem Boze Djelica za Dzeka godine ( jeste, onako naocit, visok, pa jos galantan, pa iz Pirota je...ma pravi Dzek )
Zgadjen dvojicom njegove bratje, ne po materi nego po izgledu, Mitrom Miritjem i Zeljkom Mitrovitjem, sto lice kao da ih je jedna majka rodila.
Zgadjen Branislavom Lecicem, koji je od jurisnika i prvoboraca Devetog marta evoluirao u nekoga ko kukumavci jer ga zena vara. Zgadjen crnpurastim ( da izvine nasa romska manjina ) Cedomirom koji porice da je imao tu cast da bude prijatelj sa zemunskom mafijom odgajanom u Medvedji i Donjoj maloj. Zgadjen njegovom zenom koja nikad nebi bila sa njim da nije namakao lovu.
Zgadjen Igorom Rakocevicem koji stvarno veruje da njegova zena nije znala ko je on kad su se upoznali !? i zacudjen kako se na vecnu ljubav nije zaklela nekom studentu prostorne geografije koga je upoznala u gradskom prevozu recimo...
Zgadjen Dusanom Mihajlovicem koji je mutav, a nije Djura, pa je nekako dospeo na mesto ministra. Zgadjen Vukom Draskovicem koji je od viteza Devetog marta dospeo do titule najveceg papucara Srbije. Zgadjen Draganom Dzajicem cija se zena ne razdvaja od Vukove pa slutim slicne tendencije. Zgadjen Piksijem Stojkovicem koji je u senci svoje zene, one koja veruje da je bard srpskog novinarstva te pripadnica dzet-seta ( a u stvari dzep-seta ), ne u Pasi poljani, nego u nedeljniku "Glorija", koji uredjuje Duska Jovanic, kojom sam, opet, vanredno zgadjen, jer joj je dala...toliki prostor u novinama, mada daje i ona Duski...Nista nema za dz...Polizi mi da ti polizem.
Zgadjen nekakvim Ciletom Markovicem i zenom muBebom koje znam upravo iz tih novina, kao i nekim Veselinom Jevrosimovicem i zenom mu Ines...
Zgadjen Biljanom Vilimon, slikarkom ciju nijednu sliku ne znam ( kao ni onog Cileta ), kad sam glup i ne razumem se u umetnost...Ali znam je sa revije neke krojacice Verice Rakocevic na kojoj je prosetala "kreaciju" golih sisa ( srednja zalost, mediokritetske sise, stoprocentno ). A ondaje, nedugo potom, na Pink TV rekla da je Severina najlepsa riba na ovim prostorima?! Ruge se hvale medjusobno. A onda je, u istoj toj emisiji, neki Bosko Jakovljevic, vele pripadnik manjinskih zajednica, poljubio Severininu ruku. Istu onu kojom je ona drzala spolovilo jednom dinaroidnom Hercegovcu Lucicu.
Zgadjen Vesnom Jugovic, od skoro Da Vinca. Elem, kisa neka, omorina, sta da radi, pa ko`veli, daj da menjam prezime, pompezno razglasivsi diljem prevarene domovine kako je sve ostalo legenda, mit o uspesnoj zeni koja snabdeva mladim polupismenim mesom zapadnoevropske civilizacije starkelje zeljnih mlade srpske p. Da duze zive i da nas bolje preziru. Zgadjen novim varvarima i novim vremenima. Zgadjen skroz. Jesu li stvarno, bratjo moja, najbolja vremena za nama?
Zgadjen "Velikim bratom". Zgadjen Kikijem Lesandricem koji danas komponuje za turbo folk radodajke...Zgadjen nekakvim Cobetom, "zvezdom Granda" koji "przhi" masu poklikom "ajmo Srbijo".
Da li je to Srbija? I konacno, zaista zgadjen, ultraambicioznim brdjanima koji grebu i rukama i nogama ne bi li ostali u Beogradu, cak i u takvom kakav je sada, pretvorenom u bosansku kasabu, dace Bog privremeno.

Tekst je nesto stariji ali ja sam i dalje zgadjen....

IMA LI NESTO NA CEGA STE I VI GADLJIVI?
Sonata
Sonata
Junior
Junior
Broj poruka : 316
Datum upisa : 05.05.2008

ZGADJEN Empty Re: ZGADJEN

08.01.09 19:13
Apsolutno sam zgadjena na sve ovo.
Tekst jeste malo stariji ali je još uvek aktuelan sa vrlo rastućim
amplitudama.
Dodala bih još zgadjena postavljanjem na radna mesta po
devizi: PODOBAN a ne SPOSOBAN.
Ma zgađena sam svim površnim, jeftinim, licemernim i manipulantskim kombinacijama.
Zgadjena sam političarima, zgadjena sam HARE KRIŠTOM:))))
koji ima platu kojom bi hiljadu penzionera moglo da prežive
dva meseca. Njegovim bonusom koji odredi sam sebi.
Zgadjena sam Mladjanom Dinkićem koji ga ožali kao sestra
Batićeva i nalupa se gluposti o uspešnom menadzerstvu pomenutog. Ne znam kako taj menadzer ne ode u RTB BOR da
ga oživi pa onda neka da sebi bonus koji obični smrtnici
ne mogu ni zamisliti kolika je gomila.
Mislim da ne može stati sve na šta sam zgadjena. Ali vrlo sam
gadljiva poslednjih 15 godina.
[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.