Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sonata
Sonata
Junior
Junior
Broj poruka : 316
Datum upisa : 05.05.2008

Da li ste za legalizaciju javnih kuća? Empty Da li ste za legalizaciju javnih kuća?

08.01.09 19:04
Lično jesam. Zašto te žene koje su se odlučile na takav način života ne bi imale i neki
vid zaštite, počev od zdravstvene i socijalne pa do fizičke zaštite.
Prostitucija je toliko rasprostranjena i to u najgorem mogućem vidu i ne treba zatvarati
oči pred činjenicama da se njome bave počev od maloletnica do zrelih žena.
Pri tom te žene su izložene promiskuitetnim bolestima, zlostavljanju od makroa pa i od
konzumenata njihovih "usluga".
Ma koliko prezirali taj najstariji zanat i te žene, njihovo je pravo izbora i one imaju
prava da budu zaštićene kao i svi gradjani jedne civilizacijske tekovine.
COVEK_ZVER
COVEK_ZVER
Junior
Junior
Broj poruka : 267
Location : ja sam covek zver i zivim pod mostovima
Datum upisa : 03.11.2008

Da li ste za legalizaciju javnih kuća? Empty Re: Da li ste za legalizaciju javnih kuća?

08.01.09 20:28
Jesam naravno

Jos kad bi na prvoj legalizaciji JA izveo pocetni udarac...uf Very Happy

ma da...prostituisemo se svi listom na ovaj ili onaj nacin

Legalizacija je potrebna. Kakva je razlika izmedju kafane recimo i tog posla.
Ako zena ume ili zeli da radi samo to, ili muskarac nebitno, zasto im to i ne omoguciti i svima dobro. Drzavi porez a na drugoj strani nekom zarada, nekom zadovoljstvo, nekom ljubav..nekom sve to...
Dozvolio bih i kupovinu narkotika ali samo u apotekama, samo odredjenu kolicinu i iskljucivo uz vazecu licnu kartu. Svi bi bili evidentirani, a za kvalitet bi garantovale zdravstvene i medicinske ustanove te nebi dolazilo da koriscenja svega i svacega.
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Da li ste za legalizaciju javnih kuća? Empty Re: Da li ste za legalizaciju javnih kuća?

15.01.09 12:59
Nažalost mi smo balkanci te je legalizacija prostitucije po meni neprihvatljiva iz moralnih načela, jer vrijeđa ljudsko dostojanstvo. Zakonom se treba boriti protiv prostitucije, a ne je ozakoniti. Legalizacija prostitucije nazalost ne spriječiti kriminal koji se vrti uz prostituciji, niti će zaštititi žene, jer će još više biti »rada na crno«, Treba donijeti velike kazne za makroe a te zene zaposliti prema njihovim adekvatnim obrazovanjima .Ne mogu da prihvatim nikako činjenicu da moje tijelo je roba.Jer to utiče na psihu svake prostitutke,uništi joj dusu,unisti joj kredibilitet.Jer ona pocinju da se bave time u doba maloletnosti kad ne mogu rasudjivati,kad budu zavedene i to im udje u krv i ne mogu iz tog klisea da ispanu.Jednostavno stop prostituciji.
Medjutim davaoci usluga prostitucije,mogu da pomognu na drugoj strani,retandiranim osobama da lako dodju do njenog visočanstva P***.Da isti ti ne bi napadali po ulicama neduzne zene.Ponekad razmislim dobro je sto te zene postoje.Ali kad nesto komentiram,stavim sebe na to mjesto,pa nisam ja neko ko ce dati valjano misljenje....
Zorana76
Zorana76
Junior
Junior
Broj poruka : 212
Datum upisa : 02.12.2008

Da li ste za legalizaciju javnih kuća? Empty Re: Da li ste za legalizaciju javnih kuća?

15.01.09 15:09
Apsolutno nisam za legalizaciju.Protiv toga se stvarno drzava mora boriti....kao i protiv narkomanije.Krenuti sa edukacijom sto pre.
Vecana slazem se sa tobom,sem ovoga sto se tice retardiranih osoba .Ne verujem da ovo stvarno mislis.
COVEK_ZVER
COVEK_ZVER
Junior
Junior
Broj poruka : 267
Location : ja sam covek zver i zivim pod mostovima
Datum upisa : 03.11.2008

Da li ste za legalizaciju javnih kuća? Empty Re: Da li ste za legalizaciju javnih kuća?

15.01.09 15:22
Lekcija 1

Prostitucija je najstariji zanat

Lekcija 2

Amerikanci probali prohibiciju......

Lekcija 3

Nisu svi sama vrlina i dobrota kao ti Zorana Laughing
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Da li ste za legalizaciju javnih kuća? Empty Re: Da li ste za legalizaciju javnih kuća?

15.01.09 16:04
Zorana76 je napisao/la:Apsolutno nisam za legalizaciju.Protiv toga se stvarno drzava mora boriti....kao i protiv narkomanije.Krenuti sa edukacijom sto pre.
Vecana slazem se sa tobom,sem ovoga sto se tice retardiranih osoba .Ne verujem da ovo stvarno mislis.

Da znam licno primere majki,koje su vodile sinove u javnim kucama.Jer deckici su bili bolesni,falilo im nesto pa su napadali svaku zenu po komsiluku.Ovako ih one povedu tamo oni se isprazne i poslije su mirni.
Ja sam licno takvih masu bolesnika upoznala na catu,da su mi bili malo blizi i da je u mojoj blizini bila koja javna kuca.Dobili bi gratis jedan boravak u njoj jer su toliki bolesnici koji ko zna cije dijete mogu unistiti kad im dodje ta zuta minuta(((
Zorana76
Zorana76
Junior
Junior
Broj poruka : 212
Datum upisa : 02.12.2008

Da li ste za legalizaciju javnih kuća? Empty Re: Da li ste za legalizaciju javnih kuća?

15.01.09 16:12
I to ih je vecana izlecilo?Ne slazem se sa tobom.Ako je neko bolestan on se mora leciti.Postoje ustanove za to.I ako si protiv prostitucije onda se ovo nikako ne uklapa u tvoju pricu.
Sonata
Sonata
Junior
Junior
Broj poruka : 316
Datum upisa : 05.05.2008

Da li ste za legalizaciju javnih kuća? Empty Re: Da li ste za legalizaciju javnih kuća?

15.01.09 16:20
Zorana76 je napisao/la:I to ih je vecana izlecilo?Ne slazem se sa tobom.Ako je neko bolestan on se mora leciti.Postoje ustanove za to.I ako si protiv prostitucije onda se ovo nikako ne uklapa u tvoju pricu.


Ne treba mešati babe i žabe. Naravno da nisam za prostituciju i da je treba suzbijati u
korenu! Lično mislim da postoji mnogo časnijih poslova i ko želi da radi - može da radi, a
ne da misli koji je najbrži put do novca.
Ali, jesam za humanizaciju ljudskog društva.
Prostitucije je bilo i biće je! Toga smo svi svesni! Zar nije humanije, zdravstveno sigurnije
za ta ljudska bića i za "korisnike njihovih usluga" da postoji zvanična Javna kuća kao u
svetskim metropolama što postoji i gde su sve te "radnice" pod stalom zdravsvenom zaštitom a i ličnom.
Ne slažem se ni sa tim da samo "retardirani" posećuju ove žene najstarijeg zanata. Posećuju ih sve strukture, samo što neki vešto kriju.
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Da li ste za legalizaciju javnih kuća? Empty Re: Da li ste za legalizaciju javnih kuća?

15.01.09 16:26
Zorana76 je napisao/la:I to ih je vecana izlecilo?Ne slazem se sa tobom.Ako je neko bolestan on se mora leciti.Postoje ustanove za to.I ako si protiv prostitucije onda se ovo nikako ne uklapa u tvoju pricu.
Hehre,taj prvi seksualni cin i te kako je vazan za muskice na to sam mislila kad sam pisala da njima nekim takvim pomognu javne kuce;))
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Da li ste za legalizaciju javnih kuća? Empty Re: Da li ste za legalizaciju javnih kuća?

15.01.09 16:32
Sonata je napisao/la:
Zorana76 je napisao/la:I to ih je vecana izlecilo?Ne slazem se sa tobom.Ako je neko bolestan on se mora leciti.Postoje ustanove za to.I ako si protiv prostitucije onda se ovo nikako ne uklapa u tvoju pricu.


Ne treba mešati babe i žabe. Naravno da nisam za prostituciju i da je treba suzbijati u
korenu! Lično mislim da postoji mnogo časnijih poslova i ko želi da radi - može da radi, a
ne da misli koji je najbrži put do novca.
Ali, jesam za humanizaciju ljudskog društva.
Prostitucije je bilo i biće je! Toga smo svi svesni! Zar nije humanije, zdravstveno sigurnije
za ta ljudska bića i za "korisnike njihovih usluga" da postoji zvanična Javna kuća kao u
svetskim metropolama što postoji i gde su sve te "radnice" pod stalom zdravsvenom zaštitom a i ličnom.
Ne slažem se ni sa tim da samo "retardirani" posećuju ove žene najstarijeg zanata. Posećuju ih sve strukture, samo što neki vešto kriju.
Potpuno si u pravu,one ne samo da bi bile na neki nacin zasticene od makroa koji im poznato je svasta rade nego bi drzavi i porez placale.Tacno je i to da njih posecuju ljudi svih profila a najvise bas ti na polozaju,sjetimo se samo afere koja je bila skoro u Crnoj Gori gdje su bili upleteni koje kakvi likovi na polozaju a toga ima u svim zemljama.Ja sam licno protiv toga,ja bih samo bolesnike tamo slala koji nisu u stanju da se u okruzenju susretnu iz kojekakvih razloga sa njenim visocanstvom *****.Mada nisu ni te zene lijecnici da ih oni na neki nacin izlece;))
COVEK_ZVER
COVEK_ZVER
Junior
Junior
Broj poruka : 267
Location : ja sam covek zver i zivim pod mostovima
Datum upisa : 03.11.2008

Da li ste za legalizaciju javnih kuća? Empty Re: Da li ste za legalizaciju javnih kuća?

15.01.09 16:38
A na kraju krajeva, sto nebi muskarci ako je prostitucija naglaseno zenski zanat, koji ne zele da imaju stalnu partnerku ili brak, ili ne zele obavezu koju podrazumeva veza ili paralelni odnos. ZASTO ako ne zele sebi da komplikuju zivot ili nisu jednostavno zainteresovani za klasicne odnose, sebi ne bi mogli da priuste a mogu novcano, i to jos da biraju kakvu ce zenu da izaberu.Bar izbegnu zezanje i maltretiranje dok ne namole ove kojima treba meseci i meseci provere, zabavljanja, analiza, jeste za mene, nije za mene, oce, nece.....Svo to natezanje zbog njenog velicanstva P****....Neka hvala
Sonata
Sonata
Junior
Junior
Broj poruka : 316
Datum upisa : 05.05.2008

Da li ste za legalizaciju javnih kuća? Empty Re: Da li ste za legalizaciju javnih kuća?

15.01.09 16:42
E moram da se nasmejem;))) Šta radi sve njeno veličanostvo:)))))
ala je krunisiasmo.)))
COVEK_ZVER
COVEK_ZVER
Junior
Junior
Broj poruka : 267
Location : ja sam covek zver i zivim pod mostovima
Datum upisa : 03.11.2008

Da li ste za legalizaciju javnih kuća? Empty Re: Da li ste za legalizaciju javnih kuća?

15.01.09 16:44
Pa i zene placaju sebi muskarce

Iz istih razloga kao i muskarci

A sto se njenog velicanstva tice...ja licno mislim sve najlepse o njoj i sta da radim kad volem Neutral
Sponsored content

Da li ste za legalizaciju javnih kuća? Empty Re: Da li ste za legalizaciju javnih kuća?

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.