Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

STA VAM SMETA NA CHATU

+10
njushkalo_37
Slovenska
Game
summer_donna
determinanta
mirotvorac
ljiljana
slatkicass
Danubius
veccana44
14 posters
 :: PRIMJEDBE
Go down
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

STA VAM SMETA NA CHATU Empty STA VAM SMETA NA CHATU

24.08.07 9:34
Na ovim stranicama,mozemo pokušati da opišemo šta nas to iritira ovdje i kako se pojedini čateri ponašaju.Dali nas to oduševljava ili iritira.Da li je chet naša stvarnost iz komšiluka,kakvi smo u privatnom životu,takvi smo i ovdje.
Danubius
Danubius
Junior
Junior
Broj poruka : 379
Godina : 63
Datum upisa : 25.09.2007

STA VAM SMETA NA CHATU Empty Sta smeta....

30.09.07 23:29
Meni licno najvise lazi, foliranja svih vrsta.Prilican je broj sex manijaka (oba pola) , raznih egzibicionista...a i onih kojima mozak i elementarna pristojnost nisu jaca strana . Atmosfera dosta zavisi i od @-va, da li gledaju u javni ,ili...Moje je iskustvo da ko jako sakriva pravi identitet, obicno se pokaze da ima i zasto.(Sve ovo se odnosi na Krstaricu, na sve kanale,dolazim oko 4 godine )Vas forum je ok,i ako dozvoljavate, uspostavio bih link sa moje stranice, ili postavio banner .Primetio sam da radio pomalo "secka" , ali to je svugde problem (bitniji je izbor muzike)Uopste prvi put pisem na nekom forumu, pa se izvinjavam ako sam promasio "mesto" za temu . Embarassed
slatkicass
slatkicass
Senior
Senior
Broj poruka : 872
Datum upisa : 24.08.2007

STA VAM SMETA NA CHATU Empty Re: STA VAM SMETA NA CHATU

01.10.07 10:24
Danubius je napisao/la:Meni licno najvise lazi, foliranja svih vrsta.Prilican je broj sex manijaka (oba pola) , raznih egzibicionista...a i onih kojima mozak i elementarna pristojnost nisu jaca strana . Atmosfera dosta zavisi i od @-va, da li gledaju u javni ,ili...Moje je iskustvo da ko jako sakriva pravi identitet, obicno se pokaze da ima i zasto.(Sve ovo se odnosi na Krstaricu, na sve kanale,dolazim oko 4 godine )Vas forum je ok,i ako dozvoljavate, uspostavio bih link sa moje stranice, ili postavio banner .Primetio sam da radio pomalo "secka" , ali to je svugde problem (bitniji je izbor muzike)Uopste prvi put pisem na nekom forumu, pa se izvinjavam ako sam promasio "mesto" za temu . Embarassed


ZAISTA JE MNOGO LAZI NA KRSTARICI ALI IMA I ONIH KOJI NE LAZU......NADJI NAS, POSETI ludi_pansion. ......i jos poneki kanal...ne kazem da tamo nema lazi ali mozda u manjoj meri nego na drugim kanalima... Smile
Danubius
Danubius
Junior
Junior
Broj poruka : 379
Godina : 63
Datum upisa : 25.09.2007

STA VAM SMETA NA CHATU Empty Re: STA VAM SMETA NA CHATU

01.10.07 23:25
Drago mi je da jos imam istomisljenika .Treba biti realan , i na chatu, i u zivotu.Na ludi_pansion naravno dodjem, i kao i na svim kanalima, naravno da se stekne utisak da se radi o "zatvorenom drustvu" kome ne trebaju "novi" Lepo obracanje vip-tetke me je uverilo u suprotno. Slatkicass, slobodno mi preporuci neki kanal, za koji mislis da je ok.(citat dole predpostavljam da je tvoj-o brodu) Brod mnogo lakse plovi kada je bez tereta, sa povoljnim vetrom u jedra lol! Pozdrav svima!
slatkicass
slatkicass
Senior
Senior
Broj poruka : 872
Datum upisa : 24.08.2007

STA VAM SMETA NA CHATU Empty Re: STA VAM SMETA NA CHATU

02.10.07 8:29
Danubius je napisao/la:Drago mi je da jos imam istomisljenika .Treba biti realan , i na chatu, i u zivotu.Na ludi_pansion naravno dodjem, i kao i na svim kanalima, naravno da se stekne utisak da se radi o "zatvorenom drustvu" kome ne trebaju "novi" Lepo obracanje vip-tetke me je uverilo u suprotno. Slatkicass, slobodno mi preporuci neki kanal, za koji mislis da je ok.(citat dole predpostavljam da je tvoj-o brodu) Brod mnogo lakse plovi kada je bez tereta, sa povoljnim vetrom u jedra lol! Pozdrav svima!

Danubius.......ne mogu reklamirati druge kanale na ovom forumu, informaciju ces dobiti na chatu a sto se tice broda......mislim da nisi u pravu. Oluja ce mnogo lakse prevrnuti "prazan brod" nego pun tereta bez obzira na povoljan vetar. Wink Ne moze se uvek racunati s "povoljnim vetrom".
Danubius
Danubius
Junior
Junior
Broj poruka : 379
Godina : 63
Datum upisa : 25.09.2007

STA VAM SMETA NA CHATU Empty Re: STA VAM SMETA NA CHATU

02.10.07 13:54
Hvala na dozvoli da se "obratim" Razz Sto se tice "broda" ...Slazem se sa konstatacijom, no pogledaj to sa druge strane:ako brod ima dosta tereta, samim tim ima i dubok GAZ , zar ne? Veca je mogucnost da se nasuce...Narocito ako je rec o brodu koji je dosta plovio ... onda ne pomaze nista, nego neki drugi brod, makar to bio i mali remorker..Zelim ti povoljan vetar danas ! I love you
ljiljana
ljiljana
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 3
Datum upisa : 02.10.2007

STA VAM SMETA NA CHATU Empty Re: STA VAM SMETA NA CHATU

02.10.07 16:08
Sleep
slatkicass
slatkicass
Senior
Senior
Broj poruka : 872
Datum upisa : 24.08.2007

STA VAM SMETA NA CHATU Empty Re: STA VAM SMETA NA CHATU

02.10.07 20:12
Danubius je napisao/la:Hvala na dozvoli da se "obratim" Razz Sto se tice "broda" ...Slazem se sa konstatacijom, no pogledaj to sa druge strane:ako brod ima dosta tereta, samim tim ima i dubok GAZ , zar ne? Veca je mogucnost da se nasuce...Narocito ako je rec o brodu koji je dosta plovio ... onda ne pomaze nista, nego neki drugi brod, makar to bio i mali remorker..Zelim ti povoljan vetar danas ! I love you


"Covek je kao brod, potrebno je da ima tereta u sebi kako bi mogao ploviti"........
Imam osecaj da se ne razumemo, spominjuci brod pun tereta mislim na coveka koji je zeljan znanja.... i smatram da znanje nastaje od zrnca svakodnevnog iskustva....i da ga uvek treba dopunjavati, jer o mnogim stvarima znamo samo njihova imena...mada se cesto desva da, "oni koji citaju znaju mnogo, a oni koji promatraju znaju ponekad jos vise.." Embarassed
Danubius
Danubius
Junior
Junior
Broj poruka : 379
Godina : 63
Datum upisa : 25.09.2007

STA VAM SMETA NA CHATU Empty Re: STA VAM SMETA NA CHATU

02.10.07 21:32
slatkicass je napisao/la:
Danubius je napisao/la:Hvala na dozvoli da se "obratim" Razz Sto se tice "broda" ...Slazem se sa konstatacijom, no pogledaj to sa druge strane:ako brod ima dosta tereta, samim tim ima i dubok GAZ , zar ne? Veca je mogucnost da se nasuce...Narocito ako je rec o brodu koji je dosta plovio ... onda ne pomaze nista, nego neki drugi brod, makar to bio i mali remorker..Zelim ti povoljan vetar danas ! I love you


"Covek je kao brod, potrebno je da ima tereta u sebi kako bi mogao ploviti"........
Imam osecaj da se ne razumemo, spominjuci brod pun tereta mislim na coveka koji je zeljan znanja.... i smatram da znanje nastaje od zrnca svakodnevnog iskustva....i da ga uvek treba dopunjavati, jer o mnogim stvarima znamo samo njihova imena...mada se cesto desva da, "oni koji citaju znaju mnogo, a oni koji promatraju znaju ponekad jos vise.." Embarassed
Veoma dobro se razumemo , i mislimo na isti teret...iskustava, svakodnevnih , sticanih godinama .Stvar je u tome koje "plovilo" kako nosi svoj teret. Nije isto da li je to stari tegljach zreo za brodgradiliste, da se isece i pretopi, ili laka fregata koja jos veselo sece more na putu u nepoznate, egzoticne krajeve, hehehe .No, posto vidim da je nekome dosadno da cita nase pomorske dnevnike, prebacicu razgovor na neko drugo mesto.No, kada sam vec ovde-a tema je decidirana, da kazem i ja koju. Razumem da je citat mozda potreban da bi se znalo (a zna se iovako) ko kome odgovara, ili je deo ovdasnje "etikecije "ali...Ne znam...repetitio est mater studiorum? lol!
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

STA VAM SMETA NA CHATU Empty Re: STA VAM SMETA NA CHATU

03.10.07 1:46
Danubius je napisao/la:Meni licno najvise lazi, foliranja svih vrsta.Prilican je broj sex manijaka (oba pola) , raznih egzibicionista...a i onih kojima mozak i elementarna pristojnost nisu jaca strana . Atmosfera dosta zavisi i od @-va, da li gledaju u javni ,ili...Moje je iskustvo da ko jako sakriva pravi identitet, obicno se pokaze da ima i zasto.(Sve ovo se odnosi na Krstaricu, na sve kanale,dolazim oko 4 godine )Vas forum je ok,i ako dozvoljavate, uspostavio bih link sa moje stranice, ili postavio banner .Primetio sam da radio pomalo "secka" , ali to je svugde problem (bitniji je izbor muzike)Uopste prvi put pisem na nekom forumu, pa se izvinjavam ako sam promasio "mesto" za temu . Embarassed
Nisi Danubius nista promašio ..ovo je naprvaljavljen forum kao i sobica #ludi_pansion za sve nas...koji zelimo biti oslobodjeni francuske diplomatije..koji smo na netu da se zezamo..upoznamo nove ljude..razmijenimo iskustva...pa i da ponesto naučimo.Tačno je da na net ima svašta,pa ovo pišu prstici a diktira mozak lica iz našega komšiluka,zar ne.Na našem forumu je sve dozvoljeno kao i u sobici..samo ne vredjanje ljudi...ni u kom slucaju.Nismo zatvorenog tipa...sobicu forum radijo..otvorili nas četvoro ..iz 4 mjesta..bogu iza nogu...vip-tetka iz Splita..speeed iz osijeka..dj-merlin iz negotina..moja malenkost iz Budve...našli se na čatu..upoznali..i nastojimo da okupimo sto veci broj ljudi koji znaju da uzivaju u virtuelnom svetu .ko ima zelju da dodje kod nas..bar da vidi sta se radi...i ako mu se svidi da ostane...u sobici nema opominajnaja sta ko prica..sve je dozvoljeno u granica ukusa...samo ne vredjanje i psovanja....nema ogovaranja...zato dodji uvreri se i reci...dali sam u pravu...kissssss vidimo se tamo.
avatar
mirotvorac
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 14
Datum upisa : 23.10.2007

STA VAM SMETA NA CHATU Empty Re: STA VAM SMETA NA CHATU

03.11.07 18:08
Licno, nisam opterecen tudjim lazima. Obichno se odmah prepoznaju, kao i u zivotu, a ja imam dosta chaterskog i zivotnog iskustva da to uochim. Najvishe mi smeta primitivizam pojedinih chatera, koji svoje frustracije leche na chatu. To su oni padobranci koji lutaju sa kanala na kanal i "uznemiravaju" normalan svet. Licno sam dosta tolerantan, jednostavno ih ne chitam, ali kad vidim da je neko "neogranichen u svojoj gluposti i bezobrazluku ne mogu a da ne odreagujem". Ludi_pansion je tu izuzetak, svi imaju meru i znaju kako da se ponasaju u skladu sa situacijom i sagovornikom.
determinanta
determinanta
Senior
Senior
Broj poruka : 701
Godina : 65
Location : na jednoj od Nebula
Datum upisa : 01.09.2007
http://www.tagged.com/determinanta

STA VAM SMETA NA CHATU Empty Re: STA VAM SMETA NA CHATU

05.11.07 20:25
E, to mirotvorac..."ne mogu da ne odreagujem". Umesto da se lepo "ušuškam" na svom pvt, ja zjakam kojekuda, pa se kačim s kojekakvima, al' tak'a mi priroda, valjda. Razz. Iskrena sam, što bi se reklo, do iznemoglosti, a kada uočim da "druga strana" to nije, a neeee, dragi moji, ja ne napuštam konverzaciju, NAPROTIV, hoću da ih uhvatim u laži i da im to pljusnem u lice. study
summer_donna
summer_donna
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 37
Datum upisa : 10.11.2007

STA VAM SMETA NA CHATU Empty Re: STA VAM SMETA NA CHATU

11.11.07 13:32
Eeeee...
..sad malo ja!.....na chetu mi puno toga prija,zato sam i tamo(logicno,zar ne?)....hihihihihihihhi.....

A sta mi smeta?
Smeta mi ,mnogo, kad nema meni dragih ljudi!!! Pa onda blesim,cekam ih,a nisam ni svesna da ih cekam,pa pogubim silno vreme,oci zamorim a baterije ne napunim,dusu ne "nahranim"...i onda mi SVE smeta !
avatar
Game
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 8
Godina : 35
Datum upisa : 31.10.2007

STA VAM SMETA NA CHATU Empty heh

16.11.07 1:21
Wink


Zadnja promjena: ; 23.11.07 8:50; ukupno mijenjano 1 put.
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

STA VAM SMETA NA CHATU Empty Re: STA VAM SMETA NA CHATU

16.11.07 17:59
Game je napisao/la:Ima dosta dobrih ljudi na kanalu Wink al ima i nekih losih koji su me oterali sa njega ;(((
zato sam samo ovjde sada ;D
Ko je mogao da te otjera i zašto..Reci slobodno,na ovom forumu je sve dozvoljeno,mozda ti mozemo pomoći,ako ne ja neko od nas.Pod uslovom da ne traziš op poslije tri dana u sobici.Op ceš dobiti nema frke kao što sam ti i rekla kad zasluziš,ne samo ti nego bilo ko....Nagrada mora da uslijedi;)))
avatar
Slovenska
Junior
Junior
Broj poruka : 217
Godina : 62
Location : Tu,negde u beskraju...
Datum upisa : 05.10.2007

STA VAM SMETA NA CHATU Empty Re: STA VAM SMETA NA CHATU

05.01.08 20:00
Smeta mi jedino LAZ,a zaista je lazi puno na chatu.Nikada mi nece biti jasno zashto ljudi lazu...ali...

Slovenska
njushkalo_37
njushkalo_37
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1014
Location : daleko od tebe
Datum upisa : 04.11.2007

IGRE
IGRA-1:

STA VAM SMETA NA CHATU Empty Re: STA VAM SMETA NA CHATU

05.01.08 21:08
Slovenska je napisao/la:Smeta mi jedino LAZ,a zaista je lazi puno na chatu.Nikada mi nece biti jasno zashto ljudi lazu...ali...

Slovenska
ja ne lazem Smile STA VAM SMETA NA CHATU 2410110
doctorr
doctorr
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1017
Datum upisa : 30.12.2007

STA VAM SMETA NA CHATU Empty Re: STA VAM SMETA NA CHATU

10.01.08 23:25
takodje!!

STA VAM SMETA NA CHATU 29710
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

STA VAM SMETA NA CHATU Empty Re: STA VAM SMETA NA CHATU

14.01.08 18:49
Mnogo toga bih mogla na pisati o lazi ili istini??!
virtuelnom i stvarnom svetu ??!
kompleksima i stidljivosti....ali,mislim da necu .
Zashto?
zato shto je to moje vidjenje,a ono moze da bude totalno izvitopereno ili ....shturo,realno,iracionalno....
Znam samo jedno.Svojom voljom,ranjavam sebe ovde i niko mi nije kriv zbog loshih ljudi koji su ovde sa svojom misijom...kao i kada dushu svoju takodje umijem,lepotom dushe istomishljenika.
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

STA VAM SMETA NA CHATU Empty Re: STA VAM SMETA NA CHATU

15.02.08 12:16
Danas sam tek tri godine na cetu.
Ovo shto sam napisala iznad i dalje "ostaje na snazi "Smile
Hacker
Hacker
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 146
Location : Belgrade
Datum upisa : 31.05.2008
http://free-download.freeforum.me.uk/index.htm

STA VAM SMETA NA CHATU Empty Re: STA VAM SMETA NA CHATU

21.04.10 17:04
Chat jel se to maze na hleb?Smile
Ja dugo nisam bio na chatu,a ni ne planiram da odem,zavisnost je prevelika.
coce
coce
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 43
Godina : 56
Location : Srbija
Datum upisa : 01.08.2008

STA VAM SMETA NA CHATU Empty Re: STA VAM SMETA NA CHATU

09.05.10 23:45
Smetaju mi roboti kojima su date mogucnosti da brbljaju i ometaju komunikaciju, smeta mi automatska dodela plusova i kojekakvih cinova, a najvise naktivni ( pospani, odlutali ) opovi. O stalnom menjanju nikova da i ne govorim.
Nadam se da necu biti pogresno protumacen, nista licno.
Pozzz.
Sponsored content

STA VAM SMETA NA CHATU Empty Re: STA VAM SMETA NA CHATU

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.