Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji Vam je najveci zivotni blam?:)))

+9
Tricky
anja007
Moderato_Kantabille
Shejnoslava
Speeeed
doctorr67
Drugi_neko
vip-tetka
Uobrazena
13 posters
Go down
Uobrazena
Uobrazena
Junior
Junior
Broj poruka : 278
Godina : 48
Datum upisa : 14.10.2007

IGRE
IGRA-1:

Koji Vam je najveci zivotni blam?:))) Empty Koji Vam je najveci zivotni blam?:)))

30.11.07 23:41
Svako od nas je ponekad doziveo neprijatnost,nekada simpaticnu...
U srednjoj skoli naletela sam na momka i devojku koji su setali,mislila sam da su moji drugari pa sam im prisla sa ledja i pocela da ih golicam.Naravno ,nisu bili oni Smile Embarassed
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Koji Vam je najveci zivotni blam?:))) Empty Re: Koji Vam je najveci zivotni blam?:)))

30.11.07 23:53
Ma moram i ja reci svoje.

Ovako dogovorim se sa momkom da me ceka na autobusnoj stanici kraj kuce.I ja se spremam u kuci i vidim da je auto parkirano tu di me on mora cekati, i ne gledam registraciju auta vec tip auta.Onako ja sva sređena sidnem u auto i recem mu sta si tako ranije doša.A on meni oprostite...... ja pogledam u covika ono neki covik 50 godina i celav. Ja izletim iz auta i biž kuci. tada sam imala 17 god. hahahahahaha
Drugi_neko
Drugi_neko
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 51
Location : Serbia
Datum upisa : 05.12.2007

Koji Vam je najveci zivotni blam?:))) Empty Re: Koji Vam je najveci zivotni blam?:)))

05.12.07 21:00
Tetka mozda s ekajes sto si izlitila iz auta tada ....celavi muskarac mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm golica mastu jel da?Smile
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Koji Vam je najveci zivotni blam?:))) Empty Re: Koji Vam je najveci zivotni blam?:)))

05.12.07 21:02
hahahaah...... da znas kako sam se posle toga danima smijala............. da sam usla u tuđi auto a mislila da mi je momak.... a ja sva sređena i u miniću..... a on stari papak prema meni.... ja imala 17 god a o 50 ajmeeeeeeee
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Koji Vam je najveci zivotni blam?:))) Empty Re: Koji Vam je najveci zivotni blam?:)))

05.12.07 23:40
vip-tetka je napisao/la:hahahaah...... da znas kako sam se posle toga danima smijala............. da sam usla u tuđi auto a mislila da mi je momak.... a ja sva sređena i u miniću..... a on stari papak prema meni.... ja imala 17 god a o 50 ajmeeeeeeee

zamalo da usrecis fosilla:))))))) Basketball
Speeeed
Speeeed
Admin
Admin
Broj poruka : 165
Godina : 52
Location : HR-Os
Datum upisa : 20.08.2007

Koji Vam je najveci zivotni blam?:))) Empty Re: Koji Vam je najveci zivotni blam?:)))

05.12.07 23:44
doctorr67 je napisao/la:
vip-tetka je napisao/la:hahahaah...... da znas kako sam se posle toga danima smijala............. da sam usla u tuđi auto a mislila da mi je momak.... a ja sva sređena i u miniću..... a on stari papak prema meni.... ja imala 17 god a o 50 ajmeeeeeeee

zamalo da usrecis fosilla:))))))) Basketball


Fosil skoro dobio INFARKT Wink
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Koji Vam je najveci zivotni blam?:))) Empty Re: Koji Vam je najveci zivotni blam?:)))

05.12.07 23:51
ha ha ha lol!
Shejnoslava
Shejnoslava
Junior
Junior
Broj poruka : 366
Datum upisa : 01.12.2007

Koji Vam je najveci zivotni blam?:))) Empty Re: Koji Vam je najveci zivotni blam?:)))

10.12.07 14:18
Hahahaha tetka legendoooooooo!
Leto zapeklo a noc jedna od onih kada se vlaga lepi za kozhu....
Mi na splavu ,nas tridesetak djipamo po stolovima,prskamo se pivom i vilenimo.....Prava letnja idila.Uz skakutanje povremeno dograbimo chashu sa stola ili bljesne koji flash foto-aparata.
Znam samo da su Sale i Darko jedan za jednu ,drugi za drugu ruku otimali sa kojim cu da skachem i u momentu kad sam ja ko krpena lutka uletela ipak kod Saleta,bio je klik i osecaj da su mi ledja nekako gola.
Ladno mi je brus puko u tom momentu - a kasnije na fotki sam bila poput mutanta sa 4 sise,od kojih je par bio ispod brade.
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

Koji Vam je najveci zivotni blam?:))) Empty Re: Koji Vam je najveci zivotni blam?:)))

15.01.08 11:02
Dozvolila sam sebi neke stvari koje nikada ne bih iznova ,da mogu da se ponovo rodim .
najveci blam jeste ne voleti sebe na pravi nacin i dovoljno.
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Koji Vam je najveci zivotni blam?:))) Empty Re: Koji Vam je najveci zivotni blam?:)))

19.09.08 11:59
E ovako

Dosla je jedna chaterica sa nickom v_n_s u Split. I ja joj zelim pokazati Split i vodim je.. po staroj jezgri Splita.I odlucim da se popenjemo na katedralu sv.Duje da vidi cili Split.Penjemo se ja i ona uz zeljezne stepenice i u jednom trenutku meni noge otkažu.Stanu i ne žele ici dalje.A ona vidi da sam ja zastala i zove me "tetka ajde imamo jos malo" a ja pogledam oko sebe i kažem joj "nema šanse da ja odem gore a neznam ni kako cu dolje"Ona se stane smijat a ja ukocila se.Ja nju zamolim da se ona sama uspenje gore pošto gore ima dosta stranaca i da vidi bar ona.A ja se želim pomalo spustati niz dolje ali moje noge samo se tresu i zove Jakove,jakove.......i ja se spustim na stepenicu.Polako na gujicu se pocnem spustati... rukama i nogama... puzat.U to najidju dva stranca i zelu mi pomoc a ja kaze neeeeeeeee .... ne diraj te me.Spusta se vns i vidi kako ja puzam i stane se smijat. hahahahahaa. I kaze davaj aparat da te slikam... a ja vicem ala bruke ovo mi se nikada nije dogodilo da se nisam uspila popet na katedralu sv.Duje. uvik sam mogla a šta se sad dogodio jos ne znam. Uglavnom spustila sam se i jos su nogice zvale jakove jakove Smile)))) sijeli smo u kafic i smijali se ko lude svi su nas gledali.

Koji Vam je najveci zivotni blam?:))) Duje10

katedrala sv.Dujma
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 52
Datum upisa : 09.12.2007

Koji Vam je najveci zivotni blam?:))) Empty Re: Koji Vam je najveci zivotni blam?:)))

19.09.08 15:58
Blam od juce.....Obicno ne sipam nikada sama benzin u auto, ali ovog puta sam morala jer mi nestalo goriva a podne vec , zurim kuci.....Stanem na pumpu, izvadijm onaj kljuc, otvorim rezervoar sipam, brzo vratim pumpu na mesto i odem platiti.
Za to vreme sva sretna sto sam to brzo obavila , krenem kroz grad vidim neki decki na pumpi gledaju u mene ali ja se ne osvrcem idem dalje.Krenem glavnom ulicom i nesto pocne da lupa, i lupa......a moj poklopac od rezervoara viri niz auto , sve ostalo onako otvoreno kako sam tocila benzin , poklopac odara li udara a ja ne kapiram sta se desava.....
Majko mila , tako me bio blam, sreca iza prve krivine , nije bilo radoznalih ociju te stanem , zatvorim rezervoar i krenem dalje ko da nista nije bilo.
Tricky
Tricky
Junior
Junior
Broj poruka : 449
Godina : 51
Datum upisa : 09.09.2007

IGRE
IGRA-1:

Koji Vam je najveci zivotni blam?:))) Empty Re: Koji Vam je najveci zivotni blam?:)))

19.09.08 16:49
Ja nisam prepoznao devojku u kaficu sa kojom se druzim i posecujemo se,Sedela je sto do mog u kaficu ali....promenila je frizuru 100%,shminka kakvu nisam nikad video na njoj i onako skockana ide sa nekog veselja.Gleda u mene i smeshka se a ja je kuliram.posle 1 minuta ja bacim pogled ka njoj jer mi je delovala poznato ( hahahahaha ) ona se o5 smeje i kaze mi:"Shta se deshava s tobom necesh da mi se javish?"QQ lele ko je sad pa ova?Glas mi je poznat a lik ne,ma ne mogu vam ja to opisati.Devojka sa kojom sam sedeo za stolom me pita da li je poznajem,kad sam ja poceo da se smejem ko loodak.I zezala me posle toga nevidjeno a rekao sam da joj necu ovo zaboraviti nikad.
issidora
issidora
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 59
Godina : 41
Location : Tamo negde
Datum upisa : 28.01.2008

Koji Vam je najveci zivotni blam?:))) Empty Re: Koji Vam je najveci zivotni blam?:)))

19.09.08 18:46
Jaooo, pa meni se blamovi redovno deshavaju ... Ne znam koji da napishem, ali evo jednog ...
Zimus umro neki stari rodjak od mog muza, i nakon shest nedelja idemo na parastos. Doshli dan ranije, da prespavamo i legnemo uveche oko 22:00 (Znachi prvi put nakon dugo vremena da sam uopshte legla tako rano). Ujutru me oko 10:30 jedva probudishe, a u 11:00 se mora u crkvu ...
Ja ustala, nisam se ni umila, a gosti vetj dolaze ...
Silazim niz stepenice, a neki ljudi taman ulaze u kutju. Ja prilazim muzu i ostalima, upoznaje se on sa ljudima ... A ja ko iz topa ... Pruzim ruku i `` Drago mi je, ja sam ....``i umesto svog imena kazem njegovo (muzevo) Hahahaha
Tad kad nisam u zemlju propala, onda netju nikada Smile
issidora
issidora
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 59
Godina : 41
Location : Tamo negde
Datum upisa : 28.01.2008

Koji Vam je najveci zivotni blam?:))) Empty Re: Koji Vam je najveci zivotni blam?:)))

19.09.08 18:54
A drugi blam, skoro se desio ..
Ktjera, zaova i ja u prodavnici ... Svrljamo, dete nemogutje, moja tashna, tjerin ranac, sve mi u rukama, i josh uzmem korpu ...
Dobro mi doshla ta korpa, bar sam sve te dzidzabidze potrpala u nju ...
Nakon nekih pola sata hodanja, nishta nismo nashle sem neke igrachkice za malu, idemo kutji ...
Njih dve izashle, ja ostala da platim i proshlo i to ...
Izadjem na korzo, spustim ``riba`` cvike i zapalim za njima ... Kad ono ....
Pichim ja preko korza, a korpa i dzidzabidze i dalje u ruci ...
Ajme, blama ne znam da li je gore shto sam ishla sa korpom ili kako tju istu da vratim natrag u prodavnicu (ali sam je vratila) Smile
Sonata
Sonata
Junior
Junior
Broj poruka : 316
Datum upisa : 05.05.2008

Koji Vam je najveci zivotni blam?:))) Empty Re: Koji Vam je najveci zivotni blam?:)))

19.09.08 19:35
Ne blam, nego zemljo otvori se!!! Kada mi je radio kolonoskopiju
doktor u koga sam bila zaljubljena:)
Ulica brestova, svi Hičkokovi filmovi su naiva za taj osećaj užasa.
Posle te dijagnostike mesecima sam ga izbegavala, sramota me je
bilo da odgovorim i na telefonski poziv a kamoli da izadjemo.
A njemu zabavno, još pravi fazone kako je zašao duboko u mene
i najbolje me poznaje od svih muškaraca. Embarassed Embarassed
Montoya
Montoya
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1543
Location : na 3 min.odavde:))
Datum upisa : 15.01.2008

Koji Vam je najveci zivotni blam?:))) Empty Re: Koji Vam je najveci zivotni blam?:)))

19.09.08 20:22
Sonata je napisao/la:Ne blam, nego zemljo otvori se!!! Kada mi je radio kolonoskopiju
doktor u koga sam bila zaljubljena:)
Ulica brestova, svi Hičkokovi filmovi su naiva za taj osećaj užasa.
Posle te dijagnostike mesecima sam ga izbegavala, sramota me je
bilo da odgovorim i na telefonski poziv a kamoli da izadjemo.
A njemu zabavno, još pravi fazone kako je zašao duboko u mene
i najbolje me poznaje od svih muškaraca. Embarassed Embarassed

Interesantan materijal za knjigu:))) lol!
Sonata
Sonata
Junior
Junior
Broj poruka : 316
Datum upisa : 05.05.2008

Koji Vam je najveci zivotni blam?:))) Empty Re: Koji Vam je najveci zivotni blam?:)))

19.09.08 20:34
Jel misliš na isečak:))) ? Da, da verovatno si mislio na patološki nalaz Wink))
lol! lol! Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven affraid
A zar nije blam?! Question
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 52
Datum upisa : 09.12.2007

Koji Vam je najveci zivotni blam?:))) Empty Re: Koji Vam je najveci zivotni blam?:)))

19.09.08 21:53
Tricky je napisao/la:Ja nisam prepoznao devojku u kaficu sa kojom se druzim i posecujemo se,Sedela je sto do mog u kaficu ali....promenila je frizuru 100%,shminka kakvu nisam nikad video na njoj i onako skockana ide sa nekog veselja.Gleda u mene i smeshka se a ja je kuliram.posle 1 minuta ja bacim pogled ka njoj jer mi je delovala poznato ( hahahahaha ) ona se o5 smeje i kaze mi:"Shta se deshava s tobom necesh da mi se javish?"QQ lele ko je sad pa ova?Glas mi je poznat a lik ne,ma ne mogu vam ja to opisati.Devojka sa kojom sam sedeo za stolom me pita da li je poznajem,kad sam ja poceo da se smejem ko loodak.I zezala me posle toga nevidjeno a rekao sam da joj necu ovo zaboraviti nikad.
Ahahaha tricky ja redovno zamenim osobe.Narocito lica uopste ne pamtim, i kad nekog upoznam ak0 nije imao bas nesto specificno ja i zaboravim lik.
Najzesce je bilo kad mi muz svirao iz auta u gradu a ja nastavila da setam dalje jer se ne osvrcem na zvizduke.Pa onda na nekom koncertu, prodjem pored coveka koga naravno nisam zagledala, i ne javim mu se a to (moj svekar)....a onda se kao osvrnem, i pocrvenim od blama i sramote sto dignutoga nosa prodjoh........A on se krsti i kaze, o boze boze javljam ti se i ti ne vidis.....
Naravno posle sam se nekako izvadila ali...blam je blam....
.tako nekada kad se zamislim ni rodjenoj majci se ne bih javila.....
_EVIL_INSIDE___
_EVIL_INSIDE___
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 8
Godina : 44
Datum upisa : 21.09.2008

Koji Vam je najveci zivotni blam?:))) Empty Re: Koji Vam je najveci zivotni blam?:)))

28.09.08 17:15
ccccc eo moj blam...odem ja sa nekim drugom u gornji milanovac kod nerkih njegovih rodjaka i on pajser nece da izadje ,i ja odem sam u grad,upoznam neke ribe i tipove ,ubijemo se od eksera i alkohola,ja neam pojma gde treba idem kuci pogubio se u orjentaciji,kaze meni jedna riba ae kod mene, odemo mi kod nje, legnemo u veliki bracni krevet i zaspimo,sanjam ja da sam kuci i ustajem (pishki mi se)i u snu ustajem i otvaram vrata izlazim ulazim kao u moje kupatilo dizem dasku na wc sholji i pisham,,kad ocesh klinac ja ushao kod njene rodjene sestre u sobu i pisham po njoj u krevetu,NEMA DALJE
Sponsored content

Koji Vam je najveci zivotni blam?:))) Empty Re: Koji Vam je najveci zivotni blam?:)))

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.