Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

+26
issidora
ana35
stene
dejan11
BRNNN
NANDO
gorskooko
I-R-E-N-A
Cyber^frigidna
sava
Storm_z
Tatko_Pantelija
K-6_Predator
Montoya
Moderato_Kantabille
komunikativna
doctorr
determinanta
Domingez
^Zaljubljen-50^
Luckasta
Shejnoslava
doctorr67
slatkicass
vip-tetka
veccana44
30 posters
 :: LJUBAV
Go down
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? Empty Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

02.12.07 13:36
Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?
Uzmite na primjer da upoznate nekoga za koga odmah pomislite da je covjek ili zena vaseg zivota. Oooops, izmedju vas je jedina prepreka - razlika u godinama! Koliku bi ste razliku prihvatili i da li bi ste uopste i razmisljali o tome
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

02.12.07 14:36
Kod mene je 10 godina razlike izmedu muža i mene.Prije mi nije to smetalo a sad da.Kad sam bila mlađa nije se ni primjetilo a šta idemo stariji i stariji primjeti se.Po ponašanju, izgledu itd. Uvik sam sebi govorila stariji pametniji i iskusnij.Sad vidim da nije to kako sam ja mislila, ali mladost ludost.Da sam trebam gledati u godine nebi vise od 3 godine razlike.


Zadnja promjena: ; 03.12.07 2:29; ukupno mijenjano 1 put.
slatkicass
slatkicass
Senior
Senior
Broj poruka : 872
Datum upisa : 24.08.2007

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

02.12.07 15:46
Moj muz kaze da je uvek voleo one od 25.god. I kad je imao 15.god. i sada sa 45.godina. Ja sam se sa svojih trideset nekako fokusirala na one od 40.godina. ( i tada i sada). Shalu na stranu, mislim da, kada je prava ljubav i poshtovanje u pitanju, razlika u godinama nije bitna. Naravno da to nije preterano ali tu do desetak godina je po meni prihvatljivo, (nije vazno da li je zena ili mushkarac mladji).
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

02.12.07 21:00
nezgodno pitanje:))

ZA zajednicki zivot nepreporucujem vise od 8 god.A za vezu to je potpuno nebitno.U tom slucaju odlucuje ukus i sarm.
Shejnoslava
Shejnoslava
Junior
Junior
Broj poruka : 366
Datum upisa : 01.12.2007

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

03.12.07 2:22
E pa ko devojchica volela sam starije ,visoke i krupne momke i da su namazani i ostah do tih 28 godina .Muskarci su mi uvek bili zanimljivi od 28-35 godina sve preko toga mi nekako ozbiljno i odraslo....
Da sam solo verovatno bih setala te ispod 30 godinica,volim blesave i neozbiljne (imam jednog takvog pored sebe nedoraslog iako je stariji dve god od mene).
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

03.12.07 2:50
Dvoje se sretnu ili se ne sretnu nikada.Pa mislim,sve je moguće.Ima i ono ali,šta kasnije.Razlika u godinama ima prednosti i mana.Zavisi i kako se ta ljubav rodi u kakvim siruacijama,zavisi dali su jedno sa drugime iz cistog interesa.Ona ima ljepotu on novac.On ima mladost ona novac.I tako se ljudi krpe,osnuju neke zajednice.I oni su u nekom kao braku.Mada lično mislim kad tad ta razlika u godinama,kad je veća izadje na nos.Otuda i danas dosta raspada porodice.Ima i te kako ta razlika u godinama uticaja.Generacije različite,različitu muziku slusaju,različite knjige citaju,različite poglede na svijet imaju.Ali rekoh ima ali.U sustini moje misljenje je svako neka radi i trazi ono sto ga ispunjava ono što će ga učini sretnim .zavisno i od naših godina mijenjaju se i naša interesovanja.Nekada sam ista ja tezila za straijim tipovima,činjeli su mi se nekako kao maco meni,stabilni,pametni i znaju šta hoce.Medjutim danas je sve to drugacije.Te generacije u se nesto pomamile,da li zbog klimaksa ,da li zbog tranzicije u kojoj smo se našli,da li zbog naglog bogacenja,što ih kuči cekaju neke gospodje od sto i kusur kilograma,bez obrazovanja sa induliranom kosom.Pa bi oni hteli sade da su cool,traze mlado meso da se eksponiraju kao da imaju moc u svemu,pa i nad zenama.U stvari oni j***,svoju muku.Damicama kupuju .sve i svasta,cak i vile i skupe limuzine;))).Izgubili su u mojim očima onu moć da su kao,stabilni,pametni.Zato danas perferiram da bude što manja razlika,po mogučnosti generacija lol!


Zadnja promjena: ; 03.12.07 21:28; ukupno mijenjano 1 put.
slatkicass
slatkicass
Senior
Senior
Broj poruka : 872
Datum upisa : 24.08.2007

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

03.12.07 10:12
U jednoj se stvari, vecco, ne slazem sa tobom. Pa nemaju svi kuci, kako ti kazes.....citiram:"........što ih kuči cekaju neke gospodje od sto i kusur kilograma,bez orazovanja sa induliranom kosom.Pa bi oni hteli sade da su cool,traze mlado meso da se eksponiraju kao da imaju moc u svemu,pa i nad zenama.U stvri oni j***,svoju muku.Damicama kupuju .sve i svasta,cak i vile i skupe limuzine;))).Izgubili su u mojim očimaonu moć da su kao,stabilni,pametni."
Prvo, nemaju sve sto i kusur kilograma, ne onduliraju sve kosu i nisu sve debele neobrazovane, sigurno. A zasto mislis da i one ne izgledaju privlacno? Moj muz moze traziti mladje zbog neke svoje "satisfakcije", ( da to tako nazovem) ili chisto iz zelje za nekom promenom,..... a zbog uzivanja u sexu nikako. I ako sam buca ( nemam savrsene obline ) nista manje nisam okretnija u krevetu od mrshavih ( a i obrazovana sam)........nash je "sexualni zivot" vrlo bogat i raznovrstan:)))) Zar prilikom saxa gledas samo personu ili ti je vazno i KOJA je to persona pored tebe, znaci li ti nesto u zivotu?
Nemoj se ljutiti shto sam ti se obratila ali me je zagolicalo ono preko "sto kilograma, neobrazovane"

PozZz
Luckasta
Luckasta
Senior
Senior
Broj poruka : 803
Datum upisa : 20.10.2007

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

03.12.07 14:03
Vremena i trend su se promenili. Do skoro je samo muskarcima bilo razumno dozvoljeno, da imaju daleko mladju zivotnu saputnicu.
Medjutim danasnja generacija muskaraca ,otvoreno pokazuje interes za starijom i zrelijom zenom. Drustvo ima jos uvek problem da to prihvati.
Ja kao starija zena i majka odrasloga sina, ipak mislim ,da za bracnu vezu je lepse da su mladenci slicnih godina (osnivanje porodice).
Ako je muskarac dosta mladji, zrela zena ne razmislja vise o tome da radja i gaji malu decu.Ona hoce i treba u zrelijim godinama, samo jos da zivi i uziva. Sto se tice starijeg coveka i mladje zene, slicno tako razmisljam.Zreliji muskarac ipak ce jednoga dana pozeleti nesto vise ,nego samo lepo glatko telo bez bora u licu.Treba mu razgovor,razum,a ne dokazivanje ,da je jos uvek kao mladic vitalan.
Ja sam uvek ,pa i dan danas , volela starije muskarce od mene.Razlika od 4 do 15 godina mi se (za mene licno) cini prihvatljivom.
Moram i to prizanti, bez obzira musko ili zensko, kad smo stariji,svima nam prija ako nam mladji drugi pol da kompliment,da mu se dopadamo. Wink
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

03.12.07 21:33
slatkicass je napisao/la:U jednoj se stvari, vecco, ne slazem sa tobom. Pa nemaju svi kuci, kako ti kazes.....citiram:"........što ih kuči cekaju neke gospodje od sto i kusur kilograma,bez orazovanja sa induliranom kosom.Pa bi oni hteli sade da su cool,traze mlado meso da se eksponiraju kao da imaju moc u svemu,pa i nad zenama.U stvri oni j***,svoju muku.Damicama kupuju .sve i svasta,cak i vile i skupe limuzine;))).Izgubili su u mojim očimaonu moć da su kao,stabilni,pametni."
Prvo, nemaju sve sto i kusur kilograma, ne onduliraju sve kosu i nisu sve debele neobrazovane, sigurno. A zasto mislis da i one ne izgledaju privlacno? Moj muz moze traziti mladje zbog neke svoje "satisfakcije", ( da to tako nazovem) ili chisto iz zelje za nekom promenom,..... a zbog uzivanja u sexu nikako. I ako sam buca ( nemam savrsene obline ) nista manje nisam okretnija u krevetu od mrshavih ( a i obrazovana sam)........nash je "sexualni zivot" vrlo bogat i raznovrstan:)))) Zar prilikom saxa gledas samo personu ili ti je vazno i KOJA je to persona pored tebe, znaci li ti nesto u zivotu?
Nemoj se ljutiti shto sam ti se obratila ali me je zagolicalo ono preko "sto kilograma, neobrazovane"

PozZz
*ebi se,citajuci te sa cata,ni u jednom konteksu mi nisi ostvila utisak,da ti ni u ludilo nebi mogla biti sa takvim papkom,koji seta jednu sa nogama pod pazuho...jer imam utisak da si jedna obrazovana damica,koja ima parolu,bolje da ljulja nego da zulja..i mislim da se nisi trebala ti naci ovde.kao prozvanom...izvini ali ..oni ali su mi na;)))))
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

03.12.07 22:45
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

affraid affraid affraid affraid affraid
slatkicass
slatkicass
Senior
Senior
Broj poruka : 872
Datum upisa : 24.08.2007

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

03.12.07 23:51
veccana44 je napisao/la:
slatkicass je napisao/la:U jednoj se stvari, vecco, ne slazem sa tobom. Pa nemaju svi kuci, kako ti kazes.....citiram:"........što ih kuči cekaju neke gospodje od sto i kusur kilograma,bez orazovanja sa induliranom kosom.Pa bi oni hteli sade da su cool,traze mlado meso da se eksponiraju kao da imaju moc u svemu,pa i nad zenama.U stvri oni j***,svoju muku.Damicama kupuju .sve i svasta,cak i vile i skupe limuzine;))).Izgubili su u mojim očimaonu moć da su kao,stabilni,pametni."
Prvo, nemaju sve sto i kusur kilograma, ne onduliraju sve kosu i nisu sve debele neobrazovane, sigurno. A zasto mislis da i one ne izgledaju privlacno? Moj muz moze traziti mladje zbog neke svoje "satisfakcije", ( da to tako nazovem) ili chisto iz zelje za nekom promenom,..... a zbog uzivanja u sexu nikako. I ako sam buca ( nemam savrsene obline ) nista manje nisam okretnija u krevetu od mrshavih ( a i obrazovana sam)........nash je "sexualni zivot" vrlo bogat i raznovrstan:)))) Zar prilikom saxa gledas samo personu ili ti je vazno i KOJA je to persona pored tebe, znaci li ti nesto u zivotu?
Nemoj se ljutiti shto sam ti se obratila ali me je zagolicalo ono preko "sto kilograma, neobrazovane"

PozZz
*ebi se,citajuci te sa cata,ni u jednom konteksu mi nisi ostvila utisak,da ti ni u ludilo nebi mogla biti sa takvim papkom,koji seta jednu sa nogama pod pazuho...jer imam utisak da si jedna obrazovana damica,koja ima parolu,bolje da ljulja nego da zulja..i mislim da se nisi trebala ti naci ovde.kao prozvanom...izvini ali ..oni ali su mi na;)))))


Ma ne osecam se prozvanom "veshtice" jedna.........hahahhahahah
i *ebo te papak bweee
^Zaljubljen-50^
^Zaljubljen-50^
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 22
Godina : 66
Location : lLONDON
Datum upisa : 05.11.2007

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

04.12.07 18:45
doctorr67 je napisao/la:lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

affraid affraid affraid affraid affraid
hehe koliko vidim neke su dame promasile temu tema je bila razlika u godine a ne u kg. za mene licno ta razlika moze biti maksimum 5-7 god sve vise od toga smatram promasaj.Ako ne u startu kasnije sigurno postace i most generacija da ne pricam o razlici u sexu ljubavi opadanje moci bar kod muskaraca .tako da nikad ispod 45 ne gledam jer ne pripadaju meni.jos nesto o kg meni licno nicija kilaza ne smeta volim malo i da ima mesa bwee
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 44
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

05.12.07 2:28
Ne zanima me koliko godina ima. Ako je pametna-dinamicna- razumna-sexipilna-lepa-poseduje smisao za humor- ima hemije izmedju nas.... to je to... Rolling Eyes
determinanta
determinanta
Senior
Senior
Broj poruka : 701
Godina : 65
Location : na jednoj od Nebula
Datum upisa : 01.09.2007
http://www.tagged.com/determinanta

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

05.01.08 23:35
Ne obraćam pažnju na godine, jer mi je bitna nečija zrelost, a mora se priznati da malo ima veze s starosnom dobi. Ima nas nezrelih i sa 60, kao i zrelih sa 25.
doctorr
doctorr
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1017
Datum upisa : 30.12.2007

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

06.01.08 0:16
determinanta je napisao/la:Ne obraćam pažnju na godine, jer mi je bitna nečija zrelost, a mora se priznati da malo ima veze s starosnom dobi. Ima nas nezrelih i sa 60, kao i zrelih sa 25.


imam jednog za tebe "zrelog" od 72 leta:)))))))))))


lol! lol! lol!
komunikativna
komunikativna
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1009
Godina : 51
Location : ispred PC-ea -:))
Datum upisa : 26.08.2007

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

06.01.08 19:32
najbolje je da smo generacija,pa onda nema natezanja oko godina,on stariji i pametniji,ja mladja i sladja lol!

mislim da je glavno pravilo u partnerstvu, dobro poznavanje partnera,povjerenje i ne dozvoliti da se veza uljulja u monotoniju.
Non-stop biti aktivan na razlicitim poljima,sto vise zajednickih interesa.
Nekada je i to sve um sonst,ako nema kemije,tj.ako se kemija pretvori u biologiju,eliktricitet zamre svakodnevnim trkama zivota.

samo ja mislim da smo u zivotu svi dobri glumci,egoisti i dominatori,dobar/dobra si mi sad a za poslije boli me dzon !.
determinanta
determinanta
Senior
Senior
Broj poruka : 701
Godina : 65
Location : na jednoj od Nebula
Datum upisa : 01.09.2007
http://www.tagged.com/determinanta

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

06.01.08 22:13
doctorr je napisao/la:imam jednog za tebe "zrelog" od 72 leta:)))))))))))
Dovoljno sam zrela za dvoje, pa sledstveno, šetam nekoga sa brojkom manjom od 30. Wink
doctorr
doctorr
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1017
Datum upisa : 30.12.2007

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

06.01.08 22:43
determinanta je napisao/la:
doctorr je napisao/la:imam jednog za tebe "zrelog" od 72 leta:)))))))))))
Dovoljno sam zrela za dvoje, pa sledstveno, šetam nekoga sa brojkom manjom od 30. Wink

lukav odgovor. bwo:))))))))))))))
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

06.01.08 22:47
U sustini,na koncu konca,sve je moguce ,sve je i normalno.Nikada ne reci nikada..na kraju.Zivot je pun iskusenja,niko ne zna sta ga ceka za par dana,mjeseci i godina.Tako se i mi mijenjamo,Tako nam se namece nesto,sto nekada ni u snu nebi smo uradili.Tako je i sa razlikama u godinama.Pravila nema,okrenimo se oko sebe.Niko od njih nije za komentar.Vazno je da smo sretni ,ispunjeni i zadovoljni.Pa neka to bude i sa druzenjem sa jednim kucicem..a jos normalnije je sa nekim od 30,40 i 70 godina.Stvar je u sreci.U zadovoljenju svoga ja zar ne;)))))
doctorr
doctorr
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1017
Datum upisa : 30.12.2007

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

06.01.08 22:48
delimicno istina, samo neznam dal 70-godisnjak moze ispuniti sve tvoje zelje(bukvalno sve)...Smile)))))))))
lol! lol! lol!
determinanta
determinanta
Senior
Senior
Broj poruka : 701
Godina : 65
Location : na jednoj od Nebula
Datum upisa : 01.09.2007
http://www.tagged.com/determinanta

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

07.01.08 7:12
doctorr je napisao/la:lukav odgovor. bwo:))))))))))))))[/b]
Nije lukav, nego istinit.
doctorr
doctorr
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1017
Datum upisa : 30.12.2007

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

07.01.08 15:11
determinanta je napisao/la:
doctorr je napisao/la:lukav odgovor. bwo:))))))))))))))[/b]
Nije lukav, nego istinit.


to si ti rekla:)
lol! lol! lol!
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

07.01.08 16:26
doctorr je napisao/la:delimicno istina, samo neznam dal 70-godisnjak moze ispuniti sve tvoje zelje(bukvalno sve)...Smile)))))))))
lol! lol! lol!
U poverenju moje ni u snu,jer sam ja moga tatu ukupala i niko ga ne moze zamijenii.Ali nas ima raznih i neko nadje srecu bas sa tim godistem zar ne..
doctorr
doctorr
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1017
Datum upisa : 30.12.2007

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

07.01.08 18:07
veccana44 je napisao/la:
doctorr je napisao/la:delimicno istina, samo neznam dal 70-godisnjak moze ispuniti sve tvoje zelje(bukvalno sve)...Smile)))))))))
lol! lol! lol!
U poverenju moje ni u snu,jer sam ja moga tatu ukupala i niko ga ne moze zamijenii.Ali nas ima raznih i neko nadje srecu bas sa tim godistem zar ne..

da, ali jedino moze "pasti" na njegovu prichu i eventualno (kintu), a sve ostalo da zaboravi:)))
determinanta
determinanta
Senior
Senior
Broj poruka : 701
Godina : 65
Location : na jednoj od Nebula
Datum upisa : 01.09.2007
http://www.tagged.com/determinanta

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

07.01.08 23:02
doctorr je napisao/la:to si ti rekla:)[/b] lol! lol! lol!
a ko treba da kaže, pošto se radi o meni?
doctorr
doctorr
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1017
Datum upisa : 30.12.2007

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

07.01.08 23:04
determinanta je napisao/la:
doctorr je napisao/la:to si ti rekla:)[/b] lol! lol! lol!
a ko treba da kaže, pošto se radi o meni?

pa kazi vetj jednom:)))
determinanta
determinanta
Senior
Senior
Broj poruka : 701
Godina : 65
Location : na jednoj od Nebula
Datum upisa : 01.09.2007
http://www.tagged.com/determinanta

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

08.01.08 7:47
Vrlo sam precizna bila u odgovoru, pa mi nije jasno šta želiš da "kažem već jednom"?
Prihvatljivo mi je da svako bira po svojim kriterijumima s kim će biti.
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

08.01.08 14:07
I ja mislim bas tako,niko nikada ne smije da nekome sudi.Jer razliciti su putevi gospodnji.Niko ne zna kad moze sta da ga strefi.Vazno je da je covek srecan i ispunjen....I zato ljudi ne sudite.Sto vidite u svijetu nadajte se u vijeku,davno je neko reko...
doctorr
doctorr
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1017
Datum upisa : 30.12.2007

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

09.01.08 0:14
determinanta je napisao/la:Vrlo sam precizna bila u odgovoru, pa mi nije jasno šta želiš da "kažem već jednom"?
Prihvatljivo mi je da svako bira po svojim kriterijumima s kim će biti.


narawno da je tako, mi ovde iznosimo samo svoja misljenja i tu se zavrsava swe.
determinanta
determinanta
Senior
Senior
Broj poruka : 701
Godina : 65
Location : na jednoj od Nebula
Datum upisa : 01.09.2007
http://www.tagged.com/determinanta

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

10.01.08 15:08
Ako iznosiš samo svoje mišljenje, što mi nudiš onog matorca? geek (ebeš ga!)
Sponsored content

Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo? Empty Re: Razlika u godinama, Sta je za vas prihvatljivo?

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.