Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

+48
Nivea
CoyoteGirl
Bykota
Sonata
anja007
^^Limenko^^
ana35
stene
Anonimus
ALFINA
jovanov
anahajm
Intelektuvalac
Very_Mistirious_Person
sonia
milica_chobanica
sava
Sofija
Cyber^frigidna
Tatko_Pantelija
suzana
I-R-E-N-A
Ines69
komunikativna
Storm_z
njushkalo_37
Montoya
Slovenska
Moderato_Kantabille
zatvarachiTZa_kokosa
doctorr
determinanta
Crna_ovca_chata
Luckasta
BRNNN
Danubius
vip-tetka
^Zaljubljen-50^
sandinissta
marijanaaa011
Domingez
Silvy
slatkicass
doctorr67
snezno_jutro
Tricky
robija60
veccana44
52 posters
 :: LJUBAV
Go down
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 2 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

12.12.07 12:57
redovno odgovaraj na postove:)))
slatkicass
slatkicass
Senior
Senior
Broj poruka : 872
Datum upisa : 24.08.2007

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 2 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

12.12.07 13:58
Ne mogu da verujem da si tako brz......ima te i nema na svakih pola sata.
Silvy
Silvy
Junior
Junior
Broj poruka : 299
Godina : 48
Location : Bor
Datum upisa : 24.08.2007

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 2 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

12.12.07 16:03
Mamo, mamoooooo, mene me grebeeeeeeeeee.........Smile))))))))))
slatkicass
slatkicass
Senior
Senior
Broj poruka : 872
Datum upisa : 24.08.2007

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 2 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

12.12.07 16:05
Silvy je napisao/la:Mamo, mamoooooo, mene me grebeeeeeeeeee.........Smile))))))))))





Leleeee kjerkoo, tebe te se ***! Hahahhaha
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 2 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

12.12.07 16:43
Silvy je napisao/la:Mamo, mamoooooo, mene me grebeeeeeeeeee.........Smile))))))))))


ha ha lol!
Silvy
Silvy
Junior
Junior
Broj poruka : 299
Godina : 48
Location : Bor
Datum upisa : 24.08.2007

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 2 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

12.12.07 19:00
ha ha lol!
Danubius
Danubius
Junior
Junior
Broj poruka : 379
Godina : 63
Datum upisa : 25.09.2007

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 2 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

13.12.07 2:15
^Svako vidi kako izgledas, medjutim, samo neki znaju ko si ti ustvari...^Lepo receno...no netacno ..Svako vidi ..fotografija ne znaci nista (moja mama je bila prof.fotograf -PRE Photoshopa )Duge nochi tkzv 'retshushiranja" , grebanje sondom po staklenom negativu, pa cetkica , debljine 1 dlake...bio sam mali , ali secam se,,,Fotografija je samo "obris' Samo neki znaju ko si ti ...tachno...za jednu osobu znam (sweet) Ostali...kome dozvolish...tacno?Da ne bude opet Carlos Santana ...Maria (soundtrack iz filma "Kraljevi Mamba " , mislim da su """""Los Lobos"""??)
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 2 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

13.12.07 3:39
eee sad si bash nasla da spavash-a ujutro ko zombi se nakacish na lp:))
BRNNN
BRNNN
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 194
Location : gde Bog kaze...
Datum upisa : 12.12.2007

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 2 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

13.12.07 4:15
Silvy je napisao/la:
BRNNN je napisao/la:
Silvy je napisao/la:aaaaaaaaaaaaaaa
staaaaaaaaaaaaaa
cekasssssssssssss
??????????????????

DA SE IZKAKISH...


da se iZkakish...hahahah, hocu da se iS......a sta ces ti posle....(da ne budem prosta necu zavrsiti misao)
PRVO MORA NAUCHISH DA SE IZKAKISH... a posle, prvu drugu palatalizaciju...pa konjukciju---os' konjugaciju---hihihi...SiLVY... a ...kakish ti malo...ako ako dobro za stolicu tvrdu...hihihi
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 2 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

13.12.07 10:59
nema je...."zombi" spava:))) lol!
Silvy
Silvy
Junior
Junior
Broj poruka : 299
Godina : 48
Location : Bor
Datum upisa : 24.08.2007

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 2 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

13.12.07 11:23
Razgovaraju curka i bik: "Volela bih da mogu da dohvatim vrh drveta", rece curka," ali nemam dovoljno snage".
Pa zasto ti ne bi grickala malo moje balege? odgovori bik.
Ona je prepuna hranljivih sastojaka.
Curka pojede jednu gromuljicu balege i shvati da joj je to stvarno dalo dovoljno snage da se popne na prvu granu drveta.
Sledeci dan, nakon sto je pojela jos balege, popela se na drugu granu. konacno, nakon dve nedelje, ona je ponosno sedela na vrhu.
Ali, ubrzo ju je ugledao farmer, vesto je upucao puskom i tako je smaknuo sa drveta.
poenta price: S*anje te mozda moze dovesti do vrha, ali te ne moze odrzati gore !
Zato maweniiiiii ne .........



Zaista smo izopaceni i potrebna nam je jedna dobra injekcija kulture lepog ponasanja i vaspitanja..........
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 2 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

13.12.07 11:34
zombi ustala i odma basne:)))
Silvy
Silvy
Junior
Junior
Broj poruka : 299
Godina : 48
Location : Bor
Datum upisa : 24.08.2007

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 2 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

13.12.07 11:44
zombi radiiiiiiiii, a povremeno gvirne lol!
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 2 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

13.12.07 11:47
znam:)) lol!
Danubius
Danubius
Junior
Junior
Broj poruka : 379
Godina : 63
Datum upisa : 25.09.2007

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 2 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

13.12.07 17:19
BRNNN je napisao/la:
Silvy je napisao/la:
BRNNN je napisao/la:
Silvy je napisao/la:aaaaaaaaaaaaaaa
staaaaaaaaaaaaaa
cekasssssssssssss
??????????????????

DA SE IZKAKISH...


da se iZkakish...hahahah, hocu da se iS......a sta ces ti posle....(da ne budem prosta necu zavrsiti misao)
PRVO MORA NAUCHISH DA SE IZKAKISH... a posle, prvu drugu palatalizaciju...pa konjukciju---os' konjugaciju---hihihi...SiLVY... a ...kakish ti malo...ako ako dobro za stolicu tvrdu...hihihi
Da se i ja pridruzim ovom opstem sra,,,u (jer ni jedno sr,,,ne moze da prodje bez mene, heheh) Bas pogledah ko je napisao ovaj prelepi post (BRNNN) , pridruzen 12 decembra? Dakle...tek dosao, pa odmah ser...es? Forumi jesu i zato da se moze svasta napisati , ali ovo sto doticni radi...(tema na kojoj inzistira ) spada u domen ,,,kopofagije recimo? Ne verujem da je u pitanju klinac , pa zar te mama nije naucila GDE se te stvari rade, a ne ovde? NE rade se na ulici, niti na forumima, nego u onoj prostoriji , koja ima onu cudnu keramicku posudu(ima u njoj vode, ali se ne pije, hehehe) Pa posle povuces vodu...(sto i ja radim sa ovim komentarom) Jer ako se ovo nastavi...onda neko ima ozbljan psihicki problem. Terati nekoga da vrsi nuzdu u prisustvu drugih, i jos opisuje kako i sta -to je vrsta seksualne izopacenosti , neki dan je bio clanak u Kuriru, mislim, kako je povecana potraznja te vrste usluga u javnim kucama u Belgiji i Holandiji.(lako se nadje na netu , ima sigurno u arhivi na sajtu-naslov je "Govnojedi ", da se lakse nadje , hehehe.Ko voli, moze se detaljno informisati) Nego...nesto drugo mene zanima .Naravno da nisam citao Pravilnik ovdasnji, no koliko ja znam o forumima, uglavnom svugde se zabranjuje ulazak pod tudjom sifrom, i DVOJNA registracija. Meni je stil pisanja dragog BRNNN nekako jako PREPOZNATLJIV. Vama nije? Alo, komsija preko Dunava, zimski san? Proveri to...ili menjaj nick sa SPEED na SLOW< LAZY...hehehehe ps Nije mi namera da branim "prozvanu" damu,(zna to ona i sama, hehehe) nego...mozemo pisati svakako, no ne mora bas "prstom umocenim u nesto" Em ne izgleda lepo, em isto tako lepo ne mirise...a ovde je atmosfera prijatna i opustena , sto bi se kvarila?Postovani, imas temu PLJUVAONICA , pa tamo do mile volje....
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 2 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

13.12.07 17:26
Danubius
Potpuno se slazem s tebom.,... upozoren je sa moje strane .... ali mislim da vise njih koristi njegov password tako da on i nezna sta se desava,ali ako ovako nastavi sljedi mu ban sa foruma
Danubius
Danubius
Junior
Junior
Broj poruka : 379
Godina : 63
Datum upisa : 25.09.2007

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 2 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

13.12.07 17:33
NE imenujem, ali je veoma lako utvrditi KO je to (ip br i br kompa) Neka uzme to kao ciciBAN.Ako nije previse BANdoglav,,.ili cak BANdit? Onda ni "Crven BAN" (Vuk Karadzic) nije preostro,hehehe santa
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 2 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

13.12.07 19:16
vip-tetka je napisao/la:Danubius
Potpuno se slazem s tebom.,... upozoren je sa moje strane .... ali mislim da vise njih koristi njegov password tako da on i nezna sta se desava,ali ako ovako nastavi sljedi mu ban sa foruma
Nisam znala da je mali BRNNN tako laka roba,da mu svako moze uzeti nik,e moj ne moze,,,,
Mozda izgleda da je tako tetka,ali ovoga sade sto je usao pod njegovim nikom Wink))))izgleda da su uciteljice zlostvljale kad je bio malen ili ga mama nije naucila gde treba da kaki;)))
Danubius
Danubius
Junior
Junior
Broj poruka : 379
Godina : 63
Datum upisa : 25.09.2007

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 2 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

18.12.07 2:10
Svim #Pansionkama i #Pansioncima zelim Srecan Bozic i Novu Godinu(oba -i obe) .Pre svega zdravlje (ma kako bez veze zvucalo, znam nekoga , od nas , kome je najpotrebnije) Budite srecni, veseli , i zdravi. Sve ostalo ce doci samo po sebi. Srecno svima! santa
Luckasta
Luckasta
Senior
Senior
Broj poruka : 803
Datum upisa : 20.10.2007

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 2 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

18.12.07 10:19
Danubius je napisao/la:Svim #Pansionkama i #Pansioncima zelim Srecan Bozic i Novu Godinu(oba -i obe) .Pre svega zdravlje (ma kako bez veze zvucalo, znam nekoga , od nas , kome je najpotrebnije) Budite srecni, veseli , i zdravi. Sve ostalo ce doci samo po sebi. Srecno svima! santa


Tako malo reci, a toliko puno receno sa njima!
Danubius, pridruzujem ti se tom cestitkom santa
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 2 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

18.12.07 10:26
Svim Pansionkama i Pansioncima zelim Srecan Bozic i Novu Godinu . Pre svega zdravlje (ma kako bez veze zvucalo, znam nekoga , od nas , kome je najpotrebnije) Budite srecni, veseli , i zdravi. Sve ostalo ce doci samo po sebi. affraid

Pozdrav svima!!!! lol! lol!
slatkicass
slatkicass
Senior
Senior
Broj poruka : 872
Datum upisa : 24.08.2007

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 2 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

18.12.07 14:49
I..... kakvi su utisci? Smile))
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 2 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

18.12.07 14:59
sasvim ok.. intuicija odradila utisak:))) lol!
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 2 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

18.12.07 16:33
doctorr67 je napisao/la:Svim Pansionkama i Pansioncima zelim Srecan Bozic i Novu Godinu . Pre svega zdravlje (ma kako bez veze zvucalo, znam nekoga , od nas , kome je najpotrebnije) Budite srecni, veseli , i zdravi. Sve ostalo ce doci samo po sebi. affraid


Pozdrav svima!!!! lol! lol!

Moram i ja biti fina,pridruzujem se tvojoj čestitki;)))))
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 2 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

18.12.07 16:35
kad treba uvek smo fini inace ovako "ko pas s lanca"Smile)))) lol!
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 2 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

19.12.07 12:42
piromanija je opasna
Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 2 Image010
ostvarite brzi kontakt s vatrogascima:)) affraid affraid
Silvy
Silvy
Junior
Junior
Broj poruka : 299
Godina : 48
Location : Bor
Datum upisa : 24.08.2007

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 2 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

21.12.07 13:31
Dobro dosao i hvala ti sto si mi ulepsao dan
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 2 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

21.12.07 14:49
po jutarnjoj kafi se poznaje dan:))

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 2 Po_jut12
slatkicass
slatkicass
Senior
Senior
Broj poruka : 872
Datum upisa : 24.08.2007

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 2 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

23.12.07 23:48
Nedostajes mi, mnogo:(
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 2 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

02.01.08 17:02
Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 2 Rugati10
Sponsored content

Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku) - Page 2 Empty Re: Nekom ko ce razumjeti.....(ostavite poruku)

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.