Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu

+38
issidora
Montoya
Sonata
milica_chobanica
High_Hopes
stene
Slovenska
Intelektuvalac
Moderato_Kantabille
atila73
Storm_z
komunikativna
Crna_ovca_chata
njushkalo_37
Bosanac27
Shejnoslava
snezno_jutro
Danubius
Sangreal
mirotvorac
determinanta
K-6_Predator
mirnaa
panta
Domingez
mrva
slatkicass
Ines69
Tricky
Namcor
NANDO
Lorelei
Ines
robija60
doctorr67
Sofija
vip-tetka
veccana44
42 posters
Go down
determinanta
determinanta
Senior
Senior
Broj poruka : 701
Godina : 65
Location : na jednoj od Nebula
Datum upisa : 01.09.2007
http://www.tagged.com/determinanta

1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu - Page 2 Empty Re: 1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu

22.11.07 19:13
slatkicass je napisao/la:jel ove tarabice.....||slatkicass|| - iskreno malo sam se pomucila dok sam ih nasla...
upravo te, a što je najbolje možeš čitavu ogradu napraviti, pa nek' se mučU geek
Danubius
Danubius
Junior
Junior
Broj poruka : 379
Godina : 63
Datum upisa : 25.09.2007

1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu - Page 2 Empty Re: 1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu

24.11.07 20:16
Danubius-jer zivim u gradu na Dunavu.Na chatu-Igra_Staklenih_Perli, Iza_Oblaka .Nick ne znaci nista ,cesto je osoba sasvim nesto drugacije od onoga sto zeli reci nickom. Znam staviti i nick za "dnevnu" upotrebu (Okean,Neprilagodjen, Egzorcist, Stranac_u_ogledalu, Opsenar..svasta.Sve registrujem , jer se cesto desavalo da ih vec sutra vidim-kod nekog drugog.Bolje receno, desava se i sada , jer retko dolazim, pa verovatno reg.istekne) Par smesnih scena.vezano za nickove:ima jedna Beogradjanka, inace profesor , koja se 7 puta pecala na moj -uvek razlicit nick.(Inace spada u one dame koje tvrde da nikada nikoga ne klikaju, heheh.Istine radi, onda sam se malo bavio "chatologijom", koriscenjem tri razna provajdera itd ) Meni je bilo smesno-njoj ne.Slucaj drugi...reg nick FBI-i izbace me smesta sa 44+.Kontaktiram @ku koja je to uradila-i zena kaze-ne moze, politicki razlozi.Politicki? Ok...odem i reg nick Female Body Inspector ...i udjem bez problema , iako su pocetna slova velika. Inace, doticna dama je poznata po tome da izbacuje svaki nick koji ima neku sexualnu poruku(cesto bez razloga) Obratite paznju, ako je nick na engleskom ,ili nemackom) bez problema prodje pored dame...(primer , Rape_Kill_Destroy, FootLover) Slucaj treci, sveziji...udjem kao Big_Brother (serijal trenutno ide na jednoj od televizija) javi se jedan zenski nick i pita:Da li si ti zaista Veliki Brat? Ja kazem-naravno. Na to dama kaze:Hoces li mi molim te dati svoju adresu, ili telefon, i javiti datum kada je audicija , ja bih htela da se prijavim?? I ako moze da se pre toga vidimo????VEROVALI ILI NE>...Meni je bilo tesko da poverujem, ali ima nas svakakvih.Dakle , raspisao sam se, poenta je mogla biti i kraca. Svejedno koji nick, bitno je ko stoji iza njega . sunny
determinanta
determinanta
Senior
Senior
Broj poruka : 701
Godina : 65
Location : na jednoj od Nebula
Datum upisa : 01.09.2007
http://www.tagged.com/determinanta

1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu - Page 2 Empty Re: 1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu

24.11.07 20:37
Danubius je napisao/la:Par smesnih scena.vezano za nickove:ima jedna Beogradjanka, inace profesor , koja se 7 puta pecala na moj -uvek razlicit nick.(Inace spada u one dame koje tvrde da nikada nikoga ne klikaju, heheh.Istine radi, onda sam se malo bavio "chatologijom", koriscenjem tri razna provajdera itd )
Smešnih? Evil or Very Mad Pecala? Istina, to samo govori koliko nije paranoična da bi proveravala. Koristio 3 razna prov.? Obmanjivanje? Ono je vekovima daleko od iskrenosti.
Danubius
Danubius
Junior
Junior
Broj poruka : 379
Godina : 63
Datum upisa : 25.09.2007

1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu - Page 2 Empty Re: 1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu

24.11.07 21:24
determinanta je napisao/la:
Danubius je napisao/la:Par smesnih scena.vezano za nickove:ima jedna Beogradjanka, inace profesor , koja se 7 puta pecala na moj -uvek razlicit nick.(Inace spada u one dame koje tvrde da nikada nikoga ne klikaju, heheh.Istine radi, onda sam se malo bavio "chatologijom", koriscenjem tri razna provajdera itd )
Smešnih? Evil or Very Mad Pecala? Istina, to samo govori koliko nije paranoična da bi proveravala. Koristio 3 razna prov.? Obmanjivanje? Ono je vekovima daleko od iskrenosti.
HahahaZenska solidarnost ? Kao i svi , i sam sam ucio trikove-bas iz razloga sto sam i sam bio zrtva svega toga. Motiv je bio zastita, a ne namera da obmanem. Pomenutoj dami je sin jedan od ovdasnjih (najmladjih) operatera-i itekako je paranoicna , i itekako proverava. Zato joj NIJE bilo smesno-za razliku od slucajeva kada je ona , koristeci znanje (i tajne) svoga sina , radila daleko gore stvari-nego sto draga determinanta pokusava imputirati mojoj malenkosti, hehehe Zeleo sam reci, da se i nickovima moze manipulisati, ako znate ponesto o psihlogiji ,a i o interesovanjima konkretne osobe. Ono "pecala" je samo izraz, jer nisam bacao "mamac" , ni na kraj pameti mi nije bilo da smisljeno nesto radim. I sam sam bio iznenadjen, verujte..
determinanta
determinanta
Senior
Senior
Broj poruka : 701
Godina : 65
Location : na jednoj od Nebula
Datum upisa : 01.09.2007
http://www.tagged.com/determinanta

1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu - Page 2 Empty Re: 1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu

25.11.07 3:22
To čime se ONA koristila ne opravdava i ne uslovljava tvoj postupak, a još manje mi je bila namera da ti bilo šta inputiram, samo sam analizirala tvoj tekst, šteta što ne mogu i neki njen. Wink I ja sam menjala nickove, ali se nisam krila nikada, iako imam sasvim solidno znanje što se tiče "tehničkog odrađivanja".
Danubius
Danubius
Junior
Junior
Broj poruka : 379
Godina : 63
Datum upisa : 25.09.2007

1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu - Page 2 Empty Re: 1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu

25.11.07 20:55
determinanta je napisao/la:To čime se ONA koristila ne opravdava i ne uslovljava tvoj postupak, a još manje mi je bila namera da ti bilo šta inputiram, samo sam analizirala tvoj tekst, šteta što ne mogu i neki njen. Wink I ja sam menjala nickove, ali se nisam krila nikada, iako imam sasvim solidno znanje što se tiče "tehničkog odrađivanja".
Malo lukavstvo sa promenom nicka je manja moralna steta -ako se time dobije uvid u drugo(a) lica osobe koja vas zanima -nego verujeci u njene reci, kasnije progutate gorku pilulu . Iskusio sam to vise puta-a i pomenutim postupkom-sprecio , no, davno se vise time ne bavim. (IsledNick,hehehe) Ne krijem se ni ja ,sve o meni je javno(vidi www....)Svako voli da malo budeGospod Bog koji sve gleda od gore, zar ne? Uz malo tehnickog znanja...Bitno je ne zloupotrebiti.Igra nickovima nekada ume da bude i gruba ...
determinanta
determinanta
Senior
Senior
Broj poruka : 701
Godina : 65
Location : na jednoj od Nebula
Datum upisa : 01.09.2007
http://www.tagged.com/determinanta

1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu - Page 2 Empty Re: 1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu

25.11.07 22:07
Kako god pokušavao uobličiti, služiti se lukavstvom da bi došao do UVIDA U NEČIJE DRUGO LICE, meni samo, i opet, liči na obmanu. Lukavstvo i obmanjivanje su za mene negativne radnje, a lica koja to čine u mojim očima dobijaju jednu sasvim "drugu auru". Evil or Very Mad
Ja menjam nickove radi zabave i nikako ih nisam koristila da bih "prodirala s druge strane ogledala" nečije individue. Za takvo što postoje manje perfidniji načini. Primećujem da ti pisana reč "ide od ruke", pa recimo da si mogao "kvaka" (unakrsnim) pitanjima doći do "deep in side".
snezno_jutro
snezno_jutro
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 130
Datum upisa : 20.11.2007

1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu - Page 2 Empty Re: 1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu

28.11.07 12:11
Pažljivo sam i vise puta pročitala šta je sve ovde napisano. Naravno da je svako od nas ono što jeste, ma koliko nickova koristio i kako se predstavljao. Ali šta znači menjati nick iz zabave? Pa svi to rade iz zabave, samo se vrste zabava razlikuju. Na kraju krajeva sve se svodi na isto. I potpuno mi je nejasno zašto neko smatra da je nemoralnije koristiti više nikova da bi se došlo do istine nego koristiti samo jedan a svima pricati različite priče?
determinanta
determinanta
Senior
Senior
Broj poruka : 701
Godina : 65
Location : na jednoj od Nebula
Datum upisa : 01.09.2007
http://www.tagged.com/determinanta

1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu - Page 2 Empty Re: 1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu

28.11.07 16:45
snezno_jutro je napisao/la:I potpuno mi je nejasno zašto neko smatra da je nemoralnije koristiti više nikova da bi se došlo do istine nego koristiti samo jedan a svima pricati različite priče?
Ako neko s druge strane monitora laže, veruj mi da menjanjem nickova nećeš doći do istine, nego ćeš i ti postati lažov. Kada sam napisala iz zabave, to znači da menjam nickove ali uvek kažem ko se krije iza novog nicka. Za razliku od mnogih, a u ovom svetu sam dugi niz godina, odavno sam poznata kao Esma, što je i moje pravo ime, a to je vrlo retko zar ne? O, da, itekako to govori o iskrenosti. Plašim se da nisi razumela poentu mog pisanja.
snezno_jutro
snezno_jutro
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 130
Datum upisa : 20.11.2007

1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu - Page 2 Empty Re: 1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu

28.11.07 17:26
Draga, Esma,
Nije mi cilj da vodim rasprave. O sebi nikad nisam lagala niti imam potrebe za tim. Priznaces, verovatno, da ovde ima dosta lazi. Meni promena nickova, bez da ista lazem, pomaze da brzo otkrijem one koji to cine i izbegnem "otvaranje duse" pred onima koji to ne zasluzuju. Cinjenica je da su mnogi bili iskreni i poverovali "na slepo" pa se posle gorko pokajali. Inace, shvatam ja i napisano i ono sto se cita izmedju.
determinanta
determinanta
Senior
Senior
Broj poruka : 701
Godina : 65
Location : na jednoj od Nebula
Datum upisa : 01.09.2007
http://www.tagged.com/determinanta

1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu - Page 2 Empty Re: 1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu

28.11.07 22:55
snezno_jutro je napisao/la:Meni promena nickova, bez da ista lazem
Volela bih da ovo pogrešno tumačim, ali ako menjaš nickove, ne otkrivajući da si ti iza tog nicka, onda je to laž. Jer nemoj mi reći da kada promeniš nick, ne promeniš i način pisanja, u suprotnom ako isto pišeš, čemu potreba "skrivanja"?
Danubius
Danubius
Junior
Junior
Broj poruka : 379
Godina : 63
Datum upisa : 25.09.2007

1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu - Page 2 Empty Re: 1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu

29.11.07 3:25
determinanta je napisao/la:Kako god pokušavao uobličiti, služiti se lukavstvom da bi došao do UVIDA U NEČIJE DRUGO LICE, meni samo, i opet, liči na obmanu. Lukavstvo i obmanjivanje su za mene negativne radnje, a lica koja to čine u mojim očima dobijaju jednu sasvim "drugu auru". Evil or Very Mad
Ja menjam nickove radi zabave i nikako ih nisam koristila da bih "prodirala s druge strane ogledala" nečije individue. Za takvo što postoje manje perfidniji načini. Primećujem da ti pisana reč "ide od ruke", pa recimo da si mogao "kvaka" (unakrsnim) pitanjima doći do "deep in side".
...Esmice...da stavimo tacku na ovu diskusiju, ili meni omiljene ... ?(sto si vec sigurno primetila, hehehe, tri-tacke?Ne sumnajm da ti razumes ovu naigled nebuloznu recenicu, hehehe )Ono smo sto jesmo, sada i long time ago...To je najvaznije. Sukoba ima i bice, dok god postoji dijalog, nadje se i resenje .Ima mnogo losih dana i nochi. Lukavstvo je osobina nekih mnogo "uspesnijih" (kako ko vec gleda) Oprez je osobina realnih.A ti to jesi .(Usput, nikada nisam pisao po forumima -a i prelenj sam da citam "pravila" Zato se obracam na TI..Na chatu sam zbog VI bio ismejan...nadam se da je to ok? Hehehe ...ako se ne pojavi dama sa nickom Sybilla....pa me opet (nas) sve) pozove na etikeciju .... jocolor
Shejnoslava
Shejnoslava
Junior
Junior
Broj poruka : 366
Datum upisa : 01.12.2007

1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu - Page 2 Empty Re: 1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu

02.12.07 3:53
Shejnoslava,Sljivka,Endless_,Vozhdovchanka,Snezhana_BG,Deda-Pantelija,Jaka_kao_bik,Jeti-baba itd....
Bosanac27
Bosanac27
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 1
Datum upisa : 10.12.2007

1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu - Page 2 Empty Re: 1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu

11.12.07 9:54
na chatu sam covjek_koji_je_pokvario_tenk, uglanom... ali znam da promijenim, sve zavisi od raspolozenja.... tako da sam nekoliko dana bio "umro_james_brown_bem_ti_zivot" kad je godfather umro, pa onda "kad_na_vrbi_rodi_hobotnica" jednom kad je kasnila plata, jednom sam bio i "osakatjen" pa me izbacise Smile
njushkalo_37
njushkalo_37
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1014
Location : daleko od tebe
Datum upisa : 04.11.2007

IGRE
IGRA-1:

1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu - Page 2 Empty Re: 1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu

11.12.07 12:05
na chatu uvek koristim ovaj nick / a kada hocu da se zezam menjam nick tako da prisutni na kanalu uvek to mogu da primete
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu - Page 2 Empty Re: 1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu

11.12.07 15:44
sasvim mi je dovoljan i ovaj-kad nebude dr... verovatno tad vise netju biti
na chatu. affraid
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu - Page 2 Empty Re: 1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu

11.12.07 20:07
njushkalo_37 je napisao/la:na chatu uvek koristim ovaj nick / a kada hocu da se zezam menjam nick tako da prisutni na kanalu uvek to mogu da primete


Nemam sta da dodam na ovo gore.
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu - Page 2 Empty Re: 1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu

28.12.07 17:18
kako su ovca i ocu fini ko da prolaze pored finske ambasade. bounce lol!
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu - Page 2 Empty Re: 1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu

28.12.07 18:37
veccana44 je napisao/la:kako su ovca i ocu fini ko da prolaze pored finske ambasade. bounce lol!



Dva puta za tri dana. lol! Malo li je?
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu - Page 2 Empty Re: 1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu

28.12.07 20:19
za pocetah,dotaaaa affraid
komunikativna
komunikativna
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1009
Godina : 51
Location : ispred PC-ea -:))
Datum upisa : 26.08.2007

1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu - Page 2 Empty Re: 1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu

29.12.07 0:51
ja imam samo jedannnnnnnnn lol!

pogodite kojiiiiiiiii cheers lol!
Storm_z
Storm_z
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1034
Godina : 54
Location : Olujna polja
Datum upisa : 31.08.2007

1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu - Page 2 Empty Re: 1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu

16.01.08 13:22
Ptica_skitnica i kradljivica
determinanta
determinanta
Senior
Senior
Broj poruka : 701
Godina : 65
Location : na jednoj od Nebula
Datum upisa : 01.09.2007
http://www.tagged.com/determinanta

1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu - Page 2 Empty Re: 1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu

16.01.08 13:47
da, te, baš volEm kad se mučU geek
atila73
atila73
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 29
Datum upisa : 23.11.2007

1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu - Page 2 Empty Re: 1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu

23.01.08 5:36
DaLaJ_VrDa_LaMa android_poludjeli
retko ih koristim
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu - Page 2 Empty Re: 1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu

26.01.08 19:51
Ja imam 10.Sve ih odaberem prema sopstvenoj senzualnosti i svako zna ko stoji iza njih jer ih radi obnavljanja promenim u toku veceri ponekad....
Zasto?
Prosto zato sto ih vidim kao haljine koje oblacim shodno raspolozenju.
Sve ih volim...ali me svi znaju po jednom. Very Happy
Sofija
Sofija
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 114
Godina : 59
Datum upisa : 23.08.2007

1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu - Page 2 Empty Re: 1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu

20.02.08 2:48
Samo vas chitam Very Happy Ma hajte molim vas,dajte barem jednog jedinog (iliti jedinu) koji nije malo "proshvercovao" sebe kroz drugi nick i kucao sa osobom koja mu je intresantna (kako god).Priznati necete javno a mozda ni sebi.Svi ponekad slazemo,ne iz pakosti ili mozda zle namere ali to uradimo :)Zashto bi onda bili toliko poverljivi prema drugima?Ma lazu i nas pa daj da to malo pogledamo i "razgrnemo" i "premerimo" sve i da nam zivot nece biti lepshi niti mi srecniji zbog toga.Sve je igra :)I ovaj forum,za nas vodolije i ovaj zivot.Zashto se ne bi igrali i s nick-om?Vidjali ste Shizelu na krstarici?Eto i ja vas :)Tzmok flower


Zadnja promjena: Sofija; 20.02.08 2:49; ukupno mijenjano 1 put.
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu - Page 2 Empty Re: 1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu

20.02.08 2:57
brojala sam do 10,kad ispade da mi se nocas"kreirao" josh jedan:)
zelim da se uvek zna da sam to ja....i da ih pronalazim iz sopstvene zelje za lepshom transformacijom.obicno su romanticni,pesnicki obojeni.....i predstavljaju deo moje licnosti i mene same.
avatar
Gost
Gost

1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu - Page 2 Empty Re: 1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu

24.02.08 16:34
samo ovaj jedan

ranije sam imala josh jedan..........al nostalgija je chudo!
Intelektuvalac
Intelektuvalac
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 181
Datum upisa : 20.11.2007

1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu - Page 2 Empty Re: 1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu

24.02.08 16:49
Ako znam koliko ih imam, Bog me ubio. Odavno ih ne brojim
avatar
Slovenska
Junior
Junior
Broj poruka : 217
Godina : 62
Location : Tu,negde u beskraju...
Datum upisa : 05.10.2007

1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu - Page 2 Empty Re: 1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu

01.03.08 12:52
Slovenska, Neprimetna_ , TragoviNaDushi , Neochekivana , menjam_planetu....jaoooo...e sad...od imena do nadimaka..Jasmina,Jatza,_JaSnA_ , Jaca007...ima se...moze se Smile

Ja skoro uvek ulazim pod nick-om Slovenska ili Jasmina a sve promene "idu" tako da budu svima vidljive,tako da svi znaju o kome e rech,ili napishem: /me je Slovenska..

Slovenska
Sponsored content

1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu - Page 2 Empty Re: 1001 TAJNA-Koliko nikova imate na catu

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.