Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kad neko ume, ume vala :)

+4
vip-tetka
Domingez
anja007
taraba
8 posters
Go down
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 52
Datum upisa : 09.12.2007

kad neko ume, ume vala :) - Page 2 Empty Re: kad neko ume, ume vala :)

25.10.08 11:40
Deco ovakoooooo.Posto smo mnogo ishvalile nasu mladu nadu Pansioncica, resio je da se malo nasali...Ipak u svakom coveku cuci neko dete, koje nekada ispliva na povrsinu, ko ga nema mrtav je covek ko ga ima to ovako izgleda......

Nadam se da je Domi zeleo samo da bude skroman na sve ove hvale i da ostane anoniman u ovome virtulenom svetu u kome se njegovo ime pise zlatnim svalerskim slovima......
Ma gde bi ja napisala 16-17 minuta......ahahhaha joj domi domi sto je babi milo to ju se i snilo......
Pozz svima i shvatimo ovo kao salu.....nase naravno mlade nade...pa svi mi smo nekada bili deca.....
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 44
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

kad neko ume, ume vala :) - Page 2 Empty Re: kad neko ume, ume vala :)

25.10.08 12:22
Cemu famaa? Cemu senzacionalizam ? Shocked
Zar nam je bash toliko dosadno u nashim malim bezlicnim zivotima ?
Prihvatam "krivicu" menjanja postova Twisted Evil
Svesno sam zloupotrebio moderatorsku ulogu po cenu gubitka istog!
Zanimljivo je to da ja kao ja ne volim pohvale i osecam se neprijatno. Ne znam zasto ali je tako.
Zanimljivo je i to da su pojedini doziveli temu kao atak na njihov licni intelekt i odreagovali krajnje neadekvatno s'obzirom na godine bitisanja na ovoj planetici. Neutral
U mojoj glavi su postojale dve solucije: da se post izbrishe ili da se napravi mali satiricni prikaz iste.
Pogadjate, prevagnulo je ovo drugo Rolling Eyes
Cilj gore pomenutog nije bio da se bilo ko ismeje vec da se zdravo nashalimo.
Kad pishemo o drugom ili trecem licu jednine sve nekako deluje lako i bezbedno. Zar ne ? Idea Twisted Evil study
A kad se ista prica samo maloo izokrene? scratch study geek
Podjebavanje je dvosmerno.Neki su zaboravili tu cinjenicu. Ohrabrujuce je saznanje da su uglavnom ljudi koje zaista volim i poshtujem prihvatili i razumeli shalu.
Neki pak imaju "plitku matericu" za shalu na njihov racun. Twisted Evil Cool
Da li treba da osecam empatiju prema takvima ? scratch Rolling Eyes
Definitivno NE lol!
I tako... ko je razumeo-razumeo je.... ko nije-razumece.... ima i onih koji nikad neceee razumetii ... ali i to je ok..zar ne ? Wink

PS: Nista od ovoga napisanog nije bilo detinje. Iscitajte najozbiljnije post.Ne vodite se "oprashtam mu, nije tako mislio, nije tako hteo"
Bash sam tako mislio i tako sam hteo ( kao sto je napisano) Cool
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 52
Datum upisa : 09.12.2007

kad neko ume, ume vala :) - Page 2 Empty Re: kad neko ume, ume vala :)

25.10.08 12:33
To je tako divno....Domi.....da ja te zaista neznam licno, neki dan si mi to prigovorio, rekao si mi :"kakvi smo mi to ratni drugari kad nisi imala zelju da me upoznas?"
Evo kakvi, ja te mozda ne poznajem u realu ali te znam godinama iz raznih postova i foruma, pa je ovaj mali atak ucino meni smesnim celo jutro.Jutro...hm da jer ja sam ipak plavusa, pa sam jutros ukapirala da si menjao i druge postove....ahahaha ....
Ima vremena Domi upoznacu te ja i licno, i promeni bre temu samo u "parodija na ko ume ume"....pa ce biti jos citanija...
avatar
Gost
Gost

kad neko ume, ume vala :) - Page 2 Empty Re: kad neko ume, ume vala :)

25.10.08 12:44
Domi jedno je kada odgovoris meni ili bilo kome drugom licno novim postom, a drugo je ovo sto radis.
To je definitivno atak na intelekt...Zamisli da to uradi neko na forumima gde pisu naucnici, knjizevnici i sl...Zamisli da to neko uradi Mojsilovicki, Tinskoj ili bilo kome drugom...Prijatelju moj za takve se stvari se kaznjava.Dugo sam u raznim medijima veruj mi da ti ovo nebi oprostili na b92 recimo.Zamisli da sam na salteru banke a ti mi das nalog na 2,000 a ja dodam dve nule...bas zgodno...
Ti definitivno ne razumes tezinu onoga sto si uradio.Ali ok.Imas srece pa se sve desava na forumu koji forsira zezanje mada i sam forsiras ozbiljne teme i pokusavas da zvucis mnogo uceno.
Kao sto si isam rekao da sam ovde jedan od najstarijih, postuj to, kao sto ja postujem tvoj intelekt.
taraba
taraba
Junior
Junior
Broj poruka : 248
Location : IT
Datum upisa : 06.10.2007

kad neko ume, ume vala :) - Page 2 Empty Re: kad neko ume, ume vala :)

25.10.08 12:55
Dilema je bila dizati prasinu ili ne..
Posto ja nisam nit' pametna nit' imam diplomatskih i strategijskih sposobnosti, brzo sam se resila dileme i evo rezultata.
Zezanje je skroz ok, ali ja NE VOLIM kad se petlja po bilo cemu mojem, pa ni po postovima.
Nije bilo nikakvih hvalospeva, nego samo predocavanje ociglednog.
A sad dolazim na deo koji ce (verovatno) biti obrisan.
Domingez i ti si se primio sto to ti je par d ro lija reklo da si kao pametan
ma daaaaj
razocarao si me..
Log je sa javnog kanala 33+, dostupan svima.

Drolja lepo odi i reci svojoj zeni (koja se verovatno snalazi kako zna i ume dok ti dzonjash po raznoraznim chatovima), majci, sestri, cerki, strini, tetki i ostalim eventualnim pripadnicama tvoje porodice. To kao prvo.
A kao drugo, verovatno bi se po koja drolja nasla i da tebe pohvali samo kad bi imala sta.
Na kraju krajeva, menjanjem postova na shaljiv nacin (ma koliko se ja ne slagala s' tim) Domingez je opet pokazao svoju intelektualnu nadmoc nad mnogima ovde, a ti si pokazao (po ko zna koji put) kolika si budala.
Il' cete izbaciti njega il' odoh ja...
Sa ovog foruma su ljudi banovani za mnogo sitnije stvari. Pitam se kako ce reagovati "nadlezni"? Da li ce biti "poshten naroCki" ili "Hashki" sud?

P.S. sigurno necu sebe da lishim razonode zbog ovakvih mamlaza(ne vredi, mnogo ih je:))
taraba
taraba
Junior
Junior
Broj poruka : 248
Location : IT
Datum upisa : 06.10.2007

kad neko ume, ume vala :) - Page 2 Empty Re: kad neko ume, ume vala :)

25.10.08 12:59
COVEK_ZVER je napisao/la:
.Imas srece pa se sve desava na forumu koji forsira zezanje mada i sam forsiras ozbiljne teme i pokusavas da zvucis mnogo uceno.
Kao sto si isam rekao da sam ovde jedan od najstarijih, postuj to, kao sto ja postujem tvoj intelekt.

Koja zavist izbija iz ovih rechi da prosto ne mogu da poverujem!?!?
Aj' zazvuci ti malo ucheno. Cvrc, ne mozes sve i da 'ocesh, jer NISI!
A o postovanju bilo cega i nekoga nachuo si valjda na nekoj ulici.
avatar
Gost
Gost

kad neko ume, ume vala :) - Page 2 Empty Re: kad neko ume, ume vala :)

25.10.08 13:04
taraba za tebe sam doktor nauka

a ti svoju intelektualnu nemoc preseli na drugo mesto

hvala
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 44
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

kad neko ume, ume vala :) - Page 2 Empty Re: kad neko ume, ume vala :)

25.10.08 13:14
COVEK_ZVER je napisao/la:Domi jedno je kada odgovoris meni ili bilo kome drugom licno novim postom, a drugo je ovo sto radis.
To je definitivno atak na intelekt...Zamisli da to uradi neko na forumima gde pisu naucnici, knjizevnici i sl...Zamisli da to neko uradi Mojsilovicki, Tinskoj ili bilo kome drugom...Prijatelju moj za takve se stvari se kaznjava.Dugo sam u raznim medijima veruj mi da ti ovo nebi oprostili na b92 recimo.Zamisli da sam na salteru banke a ti mi das nalog na 2,000 a ja dodam dve nule...bas zgodno...
Ti definitivno ne razumes tezinu onoga sto si uradio.Ali ok.Imas srece pa se sve desava na forumu koji forsira zezanje mada i sam forsiras ozbiljne teme i pokusavas da zvucis mnogo uceno.
Kao sto si isam rekao da sam ovde jedan od najstarijih, postuj to, kao sto ja postujem tvoj intelekt.
Ovo je pravo mesto da mi objasnish "tezinu" mog postupka.
"Zamisli da to uradi neko na forumima gde pisu naucnici, knjizevnici i sl...Zamisli da to neko uradi Mojsilovicki, Tinskoj ili bilo kome drugom...Prijatelju moj za takve se stvari se kaznjava.Dugo sam u raznim medijima veruj mi da ti ovo nebi oprostili na b92 recimo.Zamisli da sam na salteru banke a ti mi das nalog na 2,000 a ja dodam dve nule...bas zgodno..."
Gde je ozbiljnost u jednoj tvojoj gore citiranoj reci ? Karikirash za olimpijsku medalju poshtovani moj ircerski prijatelju.
OVO nije bila ozbiljna tema - sad je postala ozbiljna. Pozabavimo se svojim projekcijama i strahovima u nama prvo pa onda dajmo sebi za pravo da iznosimo tvrdnje o DRUGIMA! Najgore licemerje!!!!
Pisati o nekima da su droljetine i kvazi-mudracima!!! Evil or Very Mad Suspect
TO se zove NEPOSHTOVANJE! Tvoje godine sam uzeo upravo kao otezavajucu okolnost.
Dodavanje nula u banci... blacenje knjizevnih dela i omalovazavanje necijeg naucnog rada...?!??!? Za to ti mene optuzujesh ? Sve ovo tvoje je u krajnju ruku smeshno i neozbiljno ( da ne iskoristim izraz zlonamerno) Neutral
I za kraj neshto o meni...
Ako sam pametan ili glup (prijatelju moj), pametan sam i glup prvenstveno za sebe... za moju porodicu...za ljude sa kojima radim i sa kojima obitavam tu gde jesam.
Na forumu sam prvenstveno zbog sebe. na odredjene teme dajem odgovore da bi i sam video kakav stav imam po toj nekoj temi. lakshe mi je da napishem i kasnije to ishcitavam, dodajem... Jednostavno, slozim misao-stav na odredjenu temu.
Znaci ponavljam, iskljucivo u svoju licnu svrhu pishem ovde. Tvoja konstatacija "pokusavas da zvucis mnogo uceno..." govori o tebi prijatelju a ne o meni Cool
Radim ono shto mi godi-citam ono sto me zanima-jebavam se sa onima koji mi psihofizicki prijaju-troshim koliko imam-druzim se SAMO sa ljudima koje poshtujem i volim.
Nisam ovde da bi dokazao nekom neshto pa ni sebi. A ti ?
avatar
Gost
Gost

kad neko ume, ume vala :) - Page 2 Empty Re: kad neko ume, ume vala :)

25.10.08 13:23
Domingez je napisao/la:
COVEK_ZVER je napisao/la:Domi jedno je kada odgovoris meni ili bilo kome drugom licno novim postom, a drugo je ovo sto radis.
To je definitivno atak na intelekt...Zamisli da to uradi neko na forumima gde pisu naucnici, knjizevnici i sl...Zamisli da to neko uradi Mojsilovicki, Tinskoj ili bilo kome drugom...Prijatelju moj za takve se stvari se kaznjava.Dugo sam u raznim medijima veruj mi da ti ovo nebi oprostili na b92 recimo.Zamisli da sam na salteru banke a ti mi das nalog na 2,000 a ja dodam dve nule...bas zgodno...
Ti definitivno ne razumes tezinu onoga sto si uradio.Ali ok.Imas srece pa se sve desava na forumu koji forsira zezanje mada i sam forsiras ozbiljne teme i pokusavas da zvucis mnogo uceno.
Kao sto si isam rekao da sam ovde jedan od najstarijih, postuj to, kao sto ja postujem tvoj intelekt.
Ovo je pravo mesto da mi objasnish "tezinu" mog postupka.
"Zamisli da to uradi neko na forumima gde pisu naucnici, knjizevnici i sl...Zamisli da to neko uradi Mojsilovicki, Tinskoj ili bilo kome drugom...Prijatelju moj za takve se stvari se kaznjava.Dugo sam u raznim medijima veruj mi da ti ovo nebi oprostili na b92 recimo.Zamisli da sam na salteru banke a ti mi das nalog na 2,000 a ja dodam dve nule...bas zgodno..."
Gde je ozbiljnost u jednoj tvojoj gore citiranoj reci ? Karikirash za olimpijsku medalju poshtovani moj ircerski prijatelju.
OVO nije bila ozbiljna tema - sad je postala ozbiljna. Pozabavimo se svojim projekcijama i strahovima u nama prvo pa onda dajmo sebi za pravo da iznosimo tvrdnje o DRUGIMA! Najgore licemerje!!!!
Pisati o nekima da su droljetine i kvazi-mudracima!!! Evil or Very Mad Suspect
TO se zove NEPOSHTOVANJE! Tvoje godine sam uzeo upravo kao otezavajucu okolnost.
Dodavanje nula u banci... blacenje knjizevnih dela i omalovazavanje necijeg naucnog rada...?!??!? Za to ti mene optuzujesh ? Sve ovo tvoje je u krajnju ruku smeshno i neozbiljno ( da ne iskoristim izraz zlonamerno) Neutral
I za kraj neshto o meni...
Ako sam pametan ili glup (prijatelju moj), pametan sam i glup prvenstveno za sebe... za moju porodicu...za ljude sa kojima radim i sa kojima obitavam tu gde jesam.
Na forumu sam prvenstveno zbog sebe. na odredjene teme dajem odgovore da bi i sam video kakav stav imam po toj nekoj temi. lakshe mi je da napishem i kasnije to ishcitavam, dodajem... Jednostavno, slozim misao-stav na odredjenu temu.
Znaci ponavljam, iskljucivo u svoju licnu svrhu pishem ovde. Tvoja konstatacija "pokusavas da zvucis mnogo uceno..." govori o tebi prijatelju a ne o meni Cool
Radim ono shto mi godi-citam ono sto me zanima-jebavam se sa onima koji mi psihofizicki prijaju-troshim koliko imam-druzim se SAMO sa ljudima koje poshtujem i volim.
Nisam ovde da bi dokazao nekom neshto pa ni sebi. A ti ?

Ok.Nastavi da se salis na sebi svojstven nacin
Nastavi da prckas po tudjim recima ma kakve one bile.Po mojim neces.Jer nedaj boze da napisem nesto kvalitetno, moze da padne u tvoje kasapske ruke i na tvoju reviziju i lekturu.
To sta sam kome rekao na chatu, stojim iza toga mada sam mozda izabrao tesku rec.Ali svakako nisam doticnu osobu prvi provocirao...Ni ne primetim je iskreno.Tek kada sam prozvan onda skontam.Nije bas svako vredan paznje ni ovde ni na chatu.Ali to svakako nije tvoj problem.
Na forum sam dosao iskreno misleci da moze da se kvalitetnije izrazi neka misao ili stavali sam ocigledno pogresio.
Naravno da sam tim stavovima hteo i nesto o sebi da kazem ali i to ne ide ocigledno.
Ti si svakako dovoljno rekao o sebi...

Hvala vama na druzenju..

Nemam sta da trazim ovde.....
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 44
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

kad neko ume, ume vala :) - Page 2 Empty Re: kad neko ume, ume vala :)

25.10.08 13:31
Tvoji psiho-socio literarni sastavi i opservacije nisu ni taknuti- niti ce ikad i biti. Tvoja bojazan po tom pitanju je opet neosnovana i neprimerena.
Ovo je bilo vezano za prvi deo tvog posta.
A drugi deo i ne zasluzuje replay....nemam stomak za patetiku Cool
Putuj igumane....kad god dosh'o-dobro dosh'o.
Zelim ti najiskrenije puno uspeha u daljem radu cheers


Zadnja promjena: Domingez; 25.10.08 18:07; ukupno mijenjano 1 put.
Uobrazena
Uobrazena
Junior
Junior
Broj poruka : 278
Godina : 48
Datum upisa : 14.10.2007

IGRE
IGRA-1:

kad neko ume, ume vala :) - Page 2 Empty Re: kad neko ume, ume vala :)

25.10.08 17:49
Dakle,deder da ja kazem nesto.Jel Vi ovo radite za neku novcanu nadoknadu?
Otima li Vam neko parce hleba iz ruke?
Meni je ovo super za zabavu...cemu teske reci?E,sad kad smo konacno poceli da licimo na forum, desavaju se ovakve situacije na koje ne znam ni sta bih rekla.
Verujem i znam da se Domingez nasalio(to je uradio i sa mojim postom)cak mi je i vrlo simpaticno...
Ne terajte mak na konac, ovo je ipak samo nas forum koji sluzi nama a ne mi njemu,decoo!
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 44
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

kad neko ume, ume vala :) - Page 2 Empty Re: kad neko ume, ume vala :)

25.10.08 19:09
I tako...zavrshena je josh jedna sagaa na temu ljudske boliiiiiii....
Zajedljivost, laz,smeshna opravdanja, nezadodovljstvo & nesigurnost u nama samima, nedojebanost,lazna prijateljstva,ljubomora i podozrenje nas je kroz zivot konstantno prati (sto posredno sto neposredno) i bicemo deo te price sve dok onaj tamo Tvorac gore ne kaze DOSTA Smile
Svoj licni neuspeh cu ublaziti tudjim neuspesima....svoju nesposobnost- tudjom... Ne volim da budem sam jer kad sam sam nemam koga okriviti za svoj zajeb...
Shkole bi izuchio da me profesorka nije mrzela... Crying or Very sad
Svaki dan bi mi se dizao da nemam strah od zena sa kojima sam... affraid
Mrzim drolje koje mi nisu dale....zashto samo MENI nisu dale ???? Suspect
Prokleta da si drzavo! Zashto sam JA tehnoloshki vishak?! Crying or Very sad
Nosite se u materinu glupa publiko- pa vi ste stoka nenacitana, bez trunke kulture u sebi....sta VI znate sta je umetnost....sad mi je jasno zasto ne razumete moj stvaralacka dela!!! clown
Pa shta ako samo milion kilometara udaljen od svoje domovine- JA sam patriota za sve vas zajedno... samo ja znam kako se voli zemlja!!! pig
Jadan JA- mene niko ne voli.... JA sam zrtva napasnici prokleti Sad
Ne znash ti kako je to biti majka draga mamaaaa Mad
Itd itd itd............. Rolling Eyes
Jebite se napaceni samozivi stvorovi!!!
Zivite svoje bedne jednolicne zivote i pustite druge da zive kako najbolje znaju i umeju cheers
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 44
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

kad neko ume, ume vala :) - Page 2 Empty Re: kad neko ume, ume vala :)

25.10.08 19:29
Neshto od vinovnika skorashnjih "nemilih" dogadjaja:
Kako sati prolaze a meni je sve draze i draze sto uradih ovo sto uradih Smile
Ne znam kako je vama ovo bilo ali je makar za mene, oplemenjujuce... u krajnju ruku-zabavno Smile
Nadam se da smo dosta toga rekli jedni drugima- ko koga koliko poshtuje i ceni, ko za sta zivi u zivotu ,koje mane smatramo vrlinama i obratno... Smile
Prema tome... zakljucicemo polemiku... naravno ako se slazete Very Happy
sandra35
sandra35
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 175
Godina : 53
Location : Tamo gde Okeani pocinju
Datum upisa : 06.06.2008

kad neko ume, ume vala :) - Page 2 Empty Re: kad neko ume, ume vala :)

25.10.08 19:52
Domingez je napisao/la:Cemu famaa? Cemu senzacionalizam ? Shocked
Zar nam je bash toliko dosadno u nashim malim bezlicnim zivotima ?
Prihvatam "krivicu" menjanja postova Twisted Evil
Svesno sam zloupotrebio moderatorsku ulogu po cenu gubitka istog!
Zanimljivo je to da ja kao ja ne volim pohvale i osecam se neprijatno. Ne znam zasto ali je tako.
Zanimljivo je i to da su pojedini doziveli temu kao atak na njihov licni intelekt i odreagovali krajnje neadekvatno s'obzirom na godine bitisanja na ovoj planetici. Neutral
U mojoj glavi su postojale dve solucije: da se post izbrishe ili da se napravi mali satiricni prikaz iste.
Pogadjate, prevagnulo je ovo drugo Rolling Eyes
Cilj gore pomenutog nije bio da se bilo ko ismeje vec da se zdravo nashalimo.
Kad pishemo o drugom ili trecem licu jednine sve nekako deluje lako i bezbedno. Zar ne ? Idea Twisted Evil study
A kad se ista prica samo maloo izokrene? scratch study geek
Podjebavanje je dvosmerno.Neki su zaboravili tu cinjenicu. Ohrabrujuce je saznanje da su uglavnom ljudi koje zaista volim i poshtujem prihvatili i razumeli shalu.
Neki pak imaju "plitku matericu" za shalu na njihov racun. Twisted Evil Cool
Da li treba da osecam empatiju prema takvima ? scratch Rolling Eyes
Definitivno NE lol!
I tako... ko je razumeo-razumeo je.... ko nije-razumece.... ima i onih koji nikad neceee razumetii ... ali i to je ok..zar ne ? Wink

PS: Nista od ovoga napisanog nije bilo detinje. Iscitajte najozbiljnije post.Ne vodite se "oprashtam mu, nije tako mislio, nije tako hteo"
Bash sam tako mislio i tako sam hteo ( kao sto je napisano) Cool

Alooooooooooooo, al odakle tebi pravo da nameces svoje shvatanje shale kao jedino ispravno?
Da smatras da onako kako ti razumes neku salu svi treba da je razumeju?
Da samim time svoj nacin razmisljanja stavljas kao modus za jedini ispravan???

Ja se ne nadjoh ni uvredjena ni prozvana,
Ni u jednom delu ovog posta ne videh sebe!

Samo sad odreagovah, kao clan jednog foruma (mesto gde svako kazuje i iznosi svoje misljenje i stav)

Znaci pitanje je: Odakle ti ideja to smes?
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 52
Datum upisa : 09.12.2007

kad neko ume, ume vala :) - Page 2 Empty Re: kad neko ume, ume vala :)

25.10.08 19:58
COVEK_ZVER je napisao/la:
Domingez je napisao/la:
COVEK_ZVER je napisao/la:Domi jedno je kada odgovoris meni ili bilo kome drugom licno novim postom, a drugo je ovo sto radis.
To je definitivno atak na intelekt...Zamisli da to uradi neko na forumima gde pisu naucnici, knjizevnici i sl...Zamisli da to neko uradi Mojsilovicki, Tinskoj ili bilo kome drugom...Prijatelju moj za takve se stvari se kaznjava.Dugo sam u raznim medijima veruj mi da ti ovo nebi oprostili na b92 recimo.Zamisli da sam na salteru banke a ti mi das nalog na 2,000 a ja dodam dve nule...bas zgodno...
Ti definitivno ne razumes tezinu onoga sto si uradio.Ali ok.Imas srece pa se sve desava na forumu koji forsira zezanje mada i sam forsiras ozbiljne teme i pokusavas da zvucis mnogo uceno.
Kao sto si isam rekao da sam ovde jedan od najstarijih, postuj to, kao sto ja postujem tvoj intelekt.
Ovo je pravo mesto da mi objasnish "tezinu" mog postupka.
"Zamisli da to uradi neko na forumima gde pisu naucnici, knjizevnici i sl...Zamisli da to neko uradi Mojsilovicki, Tinskoj ili bilo kome drugom...Prijatelju moj za takve se stvari se kaznjava.Dugo sam u raznim medijima veruj mi da ti ovo nebi oprostili na b92 recimo.Zamisli da sam na salteru banke a ti mi das nalog na 2,000 a ja dodam dve nule...bas zgodno..."
Gde je ozbiljnost u jednoj tvojoj gore citiranoj reci ? Karikirash za olimpijsku medalju poshtovani moj ircerski prijatelju.
OVO nije bila ozbiljna tema - sad je postala ozbiljna. Pozabavimo se svojim projekcijama i strahovima u nama prvo pa onda dajmo sebi za pravo da iznosimo tvrdnje o DRUGIMA! Najgore licemerje!!!!
Pisati o nekima da su droljetine i kvazi-mudracima!!! Evil or Very Mad Suspect
TO se zove NEPOSHTOVANJE! Tvoje godine sam uzeo upravo kao otezavajucu okolnost.
Dodavanje nula u banci... blacenje knjizevnih dela i omalovazavanje necijeg naucnog rada...?!??!? Za to ti mene optuzujesh ? Sve ovo tvoje je u krajnju ruku smeshno i neozbiljno ( da ne iskoristim izraz zlonamerno) Neutral
I za kraj neshto o meni...
Ako sam pametan ili glup (prijatelju moj), pametan sam i glup prvenstveno za sebe... za moju porodicu...za ljude sa kojima radim i sa kojima obitavam tu gde jesam.
Na forumu sam prvenstveno zbog sebe. na odredjene teme dajem odgovore da bi i sam video kakav stav imam po toj nekoj temi. lakshe mi je da napishem i kasnije to ishcitavam, dodajem... Jednostavno, slozim misao-stav na odredjenu temu.
Znaci ponavljam, iskljucivo u svoju licnu svrhu pishem ovde. Tvoja konstatacija "pokusavas da zvucis mnogo uceno..." govori o tebi prijatelju a ne o meni Cool
Radim ono shto mi godi-citam ono sto me zanima-jebavam se sa onima koji mi psihofizicki prijaju-troshim koliko imam-druzim se SAMO sa ljudima koje poshtujem i volim.
Nisam ovde da bi dokazao nekom neshto pa ni sebi. A ti ?

Ok.Nastavi da se salis na sebi svojstven nacin
Nastavi da prckas po tudjim recima ma kakve one bile.Po mojim neces.Jer nedaj boze da napisem nesto kvalitetno, moze da padne u tvoje kasapske ruke i na tvoju reviziju i lekturu.
To sta sam kome rekao na chatu, stojim iza toga mada sam mozda izabrao tesku rec.Ali svakako nisam doticnu osobu prvi provocirao...Ni ne primetim je iskreno.Tek kada sam prozvan onda skontam.Nije bas svako vredan paznje ni ovde ni na chatu.Ali to svakako nije tvoj problem.
Na forum sam dosao iskreno misleci da moze da se kvalitetnije izrazi neka misao ili stavali sam ocigledno pogresio.
Naravno da sam tim stavovima hteo i nesto o sebi da kazem ali i to ne ide ocigledno.
Ti si svakako dovoljno rekao o sebi...

Hvala vama na druzenju..

Nemam sta da trazim ovde.....

Covek zver, ovo nije b92 niti je neki skup naucnika a niti politicara vec je Ludi-pansion.Previse shvatas tragicno ovu temu koja je inspirisana samo lakom salom i cistom zanimacijom.
Domingez nije prepravljao texstove korisnika po svim forumima , vec se jednostavno nasalio i napravio parodiju na sve ove hvale i zezanje....
E sada da li ce ga neko osuditi sa Ludoga pansiona i lincovati ga zbog smeha i komike koju je izazvao na ovome forumu,i naravno medj zenskim svetom ili ne pitanje je sad?
Ipak je to prekrsaj (mada ja vidim da niko ovde niti uvredjen niti povredjen) ovom malom salom.
Logovi na 33+ su mizerni u odnosu na ovo ovde .....dalje necu zna se zasto bezis....
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 44
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

kad neko ume, ume vala :) - Page 2 Empty Re: kad neko ume, ume vala :)

25.10.08 20:23
sandra35 je napisao/la:

Alooooooooooooo, al odakle tebi pravo da nameces svoje shvatanje shale kao jedino ispravno?
Da smatras da onako kako ti razumes neku salu svi treba da je razumeju?
Da samim time svoj nacin razmisljanja stavljas kao modus za jedini ispravan???

Ja se ne nadjoh ni uvredjena ni prozvana,
Ni u jednom delu ovog posta ne videh sebe!

Samo sad odreagovah, kao clan jednog foruma (mesto gde svako kazuje i iznosi svoje misljenje i stav)

Znaci pitanje je: Odakle ti ideja to smes?
Ulecesh sama sebi u rec sandra35.
Jesam li ti ja neshto nametnuo ?
Osetila si se ugrozena ?
Cija ti to prava ovim postom branish ?
Ne znash zasto sam napisao to shto sam napisao ? (iscitaj postove u nazad- mozda ti bude jasnije)
Da li ti sama znash sta si htela ovim postom ?
Nemam nista protiv tebe. iscitaj lepo, polako sve sto smo do sad pisali i napisali pa tek onda sudi.
Pitanje meni je bilo : Odakle mi ideja da ja to SMEM?
Odgovor je : Pod "smem" smatram da uradim neshto sto mislim da treba a da se ne uplashim nekog vida sankcionisanja tog mog postupka.
Znaci odgovor je : Bio sam dovoljno hrabar ... nisam se uplashio... Very Happy
Nametanje mog poimanja i stila humora drugima ? xaxaxaxaxaxax
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 44
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

kad neko ume, ume vala :) - Page 2 Empty Re: kad neko ume, ume vala :)

25.10.08 20:26
Domingez je napisao/la:Neshto od vinovnika skorashnjih "nemilih" dogadjaja:
Kako sati prolaze a meni je sve draze i draze sto uradih ovo sto uradih Smile
Ne znam kako je vama ovo bilo ali je makar za mene, oplemenjujuce... u krajnju ruku-zabavno Smile
Nadam se da smo dosta toga rekli jedni drugima- ko koga koliko poshtuje i ceni, ko za sta zivi u zivotu ,koje mane smatramo vrlinama i obratno... Smile
Prema tome... zakljucicemo polemiku... naravno ako se slazete Very Happy
Usaglasili smo se da ga stavimo pod kljuc i da se svi lepo posvetimo vedrijim temama Rolling Eyes
Sponsored content

kad neko ume, ume vala :) - Page 2 Empty Re: kad neko ume, ume vala :)

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.