Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
ana35
ana35
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 135
Datum upisa : 13.08.2008

Sta cinimo svaki dan da poboljsamo sebe umno, fizicki i emoc Empty Sta cinimo svaki dan da poboljsamo sebe umno, fizicki i emoc

02.11.08 17:25
Da li analiziramo sebe kako se osecamo, izgledamo, sta smo novo naucili u toku dana?
Sta cinimo da poboljsamo sebe umno, fizicki i emocionalno i da li uopste nesto cinimo?

Ja se npr. trudim da svaki dan citam, setam, da svaku situaciju sagledam sa vedrije strane, da sama sebi ulepsam misli, a tako i dan.
Misli pozitivno i ziveces pozitivno!
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 52
Datum upisa : 09.12.2007

Sta cinimo svaki dan da poboljsamo sebe umno, fizicki i emoc Empty Re: Sta cinimo svaki dan da poboljsamo sebe umno, fizicki i emoc

02.11.08 19:11
Slozila bih se sa tobom Ana,stravi mogu da se shvate iz dva ugla.Ako ih gledas pozitivno vidis dosta ispred sebe, a ako na stvari gledas crno pojesce te istog trena.
Ja recimo dosta citam, volim kao i ti da setam, idem na fitnes svaki drugi ili treci dan, trudim se da pozitivno delujem na ljude oko sebe, pa ako me i uhvate crne misli obicno pomislim na ljude kojima je jos gore.
Moj otac je uvek govorio, ako te uhvate crne misli samo odi na groblje i pogledaj koliko je mladih ljudi tamo i sve ce ti biti jasno.....
Evo i sada dok ovo pisem obuzima me luda pozitivna misao, zelje koja ce mi se nadam se ostvariti.
Bas sam srecna:pp
CoyoteGirl
CoyoteGirl
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 152
Datum upisa : 08.09.2008

Sta cinimo svaki dan da poboljsamo sebe umno, fizicki i emoc Empty Re: Sta cinimo svaki dan da poboljsamo sebe umno, fizicki i emoc

03.11.08 1:20
U beskraju zivota u kome se nalazim, sve je savrseno cijelo i potpuno, a ipak zivot se neprestano mjenja. Ne postoji pocetak a ni kraj, samo stalno kruzenje supstance i dozivljaja. Zivot nikada ne zastaje, nije statican, niti bljutav, jer svaki je trenutak uvijek nov i svijez. Ja sam bice puno bas te Snage koja me je stvorila i ta Snaga podarila mi je moc da kreiram sopstvene okolnosti. Raduje me saznanje da posjedujem snagu svog licnog uma i mogu da ga koristim na nacin koji sama odaberem. Svaki trenutak zivota nova je pocetna tacka u momentu kada krecemo od one stare. Za mene je ovaj trenutak nova tacka pocetka, bas ovdje i bas sada. U mom svijetu sve je dobro.
ana35
ana35
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 135
Datum upisa : 13.08.2008

Sta cinimo svaki dan da poboljsamo sebe umno, fizicki i emoc Empty Re: Sta cinimo svaki dan da poboljsamo sebe umno, fizicki i emoc

03.11.08 11:05
Smile Super drage moje!
I ove vase reci me cine srecnom i pozitivnom, daju mi jos jedan razlog da danas budem srecna:)
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 52
Datum upisa : 09.12.2007

Sta cinimo svaki dan da poboljsamo sebe umno, fizicki i emoc Empty Re: Sta cinimo svaki dan da poboljsamo sebe umno, fizicki i emoc

03.11.08 11:23
Evo i ja sam srecna....Nesto danas sunce lepse izlazi, sve je nekako svetlo oblaci prosarani plavom bojom.
Guma mi ispustila na prednjem desnom delu auta, zub sam zalomila jeduci sendvic, otisla kod zubara da napravim termin a on me primio tek veceras (kaze tada ima slobodan termin) jedva dovezoh do kuce sa ispustenim tockom u brizi da se negde ne zalepim i stanem ali ipak danas sunce bolje nekako sija i ja sam srecna......
Trudim se da razmisljam pozitivno.....
Kakako ono narod kaze jedna pozitivna misao i sve ide na bolje....
CoyoteGirl
CoyoteGirl
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 152
Datum upisa : 08.09.2008

Sta cinimo svaki dan da poboljsamo sebe umno, fizicki i emoc Empty Re: Sta cinimo svaki dan da poboljsamo sebe umno, fizicki i emoc

03.11.08 13:33
Jedan osmijeh mijenja sve Very Happy
COVEK_ZVER
COVEK_ZVER
Junior
Junior
Broj poruka : 267
Location : ja sam covek zver i zivim pod mostovima
Datum upisa : 03.11.2008

Sta cinimo svaki dan da poboljsamo sebe umno, fizicki i emoc Empty Re: Sta cinimo svaki dan da poboljsamo sebe umno, fizicki i emoc

03.11.08 20:49
slusam tisinu
Zorana76
Zorana76
Junior
Junior
Broj poruka : 212
Datum upisa : 02.12.2008

Sta cinimo svaki dan da poboljsamo sebe umno, fizicki i emoc Empty Re: Sta cinimo svaki dan da poboljsamo sebe umno, fizicki i emoc

27.01.09 11:47
Retki su momenti kad ja sebe nesto kao bodrim,ili kad pokusavam da budem pozitivna,kad dobijem neku energiju za nesto...retki ali su prelepi momenti...i na zalost kratko to traje kod mene.Brzo tonem.Uglavnom sam nezadovoljna,nemam volju itd.Znaci moj odgovor je da retko kad cinim ishta da se poboljsam u bilo kom smislu.Kazu misli pozitivno..ja mislim par sati pozitivno,vidim da to ne pali,i odustanem :-) ja bih rezultate odmah :-)
ana35
ana35
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 135
Datum upisa : 13.08.2008

Sta cinimo svaki dan da poboljsamo sebe umno, fizicki i emoc Empty Re: Sta cinimo svaki dan da poboljsamo sebe umno, fizicki i emoc

16.02.09 20:37
Rezultati odmah su u nasim glavama. Sami sebi smo najbolji i prijatelj i terapeut, niko nas ne moze voleti vise od onoga koliko sami sebe volimo. Niko nam ne moze vise pomoci i oraspoloziti nas od nas samih. Cak i kad dozvolimo da nas neko zabavi i nasmeje, opet je to nas uticaj, mi smo mu dozvolili da nas dotakne.
Volite sebe i cinite dobro sebi!!! Nisam narcis, ali jednostavno mislim da je to tako.
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

Sta cinimo svaki dan da poboljsamo sebe umno, fizicki i emoc Empty Re: Sta cinimo svaki dan da poboljsamo sebe umno, fizicki i emoc

16.02.09 21:56
Sta ucinim? Pa dodjem na chat...
Sonata
Sonata
Junior
Junior
Broj poruka : 316
Datum upisa : 05.05.2008

Sta cinimo svaki dan da poboljsamo sebe umno, fizicki i emoc Empty Re: Sta cinimo svaki dan da poboljsamo sebe umno, fizicki i emoc

18.02.09 15:58
Treba se izlagati opasnostima - govorio je. Cudo zivota mozemo istinski razumeti jedino ako dopustimo da se dogodi nesto neocekivano.
Svakoga dana Gospod nam daruje - zajedno sa suncem - jedan trenutak kada je moguce izmeniti sve ono sto nas cini nesrecnim. Svakoga dana nastojimo da obmanemo sami sebe kako nismo prepoznali taj trenutak, kako on ne postoji, kako je danasnji dan istovetan jucerasnjem i kako ce biti jednak sutrasnjem. Ali, onaj ko obrati paznju na dan koji traje, otkriva carobni trenutak. On moze biti sakriven u casu kad izjutra otkljucavamo vrata, u onoj kratkotrajnoj tisini koja naglo nastupi posle rucka, u hiljadu i jednoj stvari koje nam izgledaju isto. Taj trenutak postoji - trenutak kad nas sva snaga zvezda namah prozme i omoguci nam da cinimo cudaSreca je ponekad blagoslov, ali najcesce osvajanje. Carobni trenutak koji se javlja svakoga dana pomaze nam da se menjamo, navodi nas da se upustimo u potragu za svojim snovima. Paticemo, prezivljavacemo teske casove, suocicemo se s mnogim razocarenjima - ali sve je to prolazno, i ne ostavlja trag.

(Na obali reke Pjedre sedela sam i plakala,Paulo Koeljo
COVEK_ZVER
COVEK_ZVER
Junior
Junior
Broj poruka : 267
Location : ja sam covek zver i zivim pod mostovima
Datum upisa : 03.11.2008

Sta cinimo svaki dan da poboljsamo sebe umno, fizicki i emoc Empty Re: Sta cinimo svaki dan da poboljsamo sebe umno, fizicki i emoc

19.02.09 11:52
Sagledavam ljudske psihe, potrebe, probleme, zelje, nacine kako dolaze do resenja, ideje, kako razmisljaju.....

Uchim....definitivno puno uchim...iskustvom, chitajuci, kroz praksu, osmozom.....

Jednostavno bavim se zivotom, i ne bojim se da dobijem rak od razmisljanja.
Sponsored content

Sta cinimo svaki dan da poboljsamo sebe umno, fizicki i emoc Empty Re: Sta cinimo svaki dan da poboljsamo sebe umno, fizicki i emoc

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.