Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down

čime se bavite- kojim sportom- da li vas u tome ide?

1 - 14%
1 - 14%
0 - 0%
0 - 0%
1 - 14%
1 - 14%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
3 - 43%
 
Ukupno glasova: 7
 
Poll closed
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

čime se bavite- kojim sportom- da li vas u tome ide? Empty čime se bavite- kojim sportom- da li vas u tome ide?

08.11.08 15:14
čime se bavite- kojim sportom- da li vas u tome ide?
COVEK_ZVER
COVEK_ZVER
Junior
Junior
Broj poruka : 267
Location : ja sam covek zver i zivim pod mostovima
Datum upisa : 03.11.2008

čime se bavite- kojim sportom- da li vas u tome ide? Empty Re: čime se bavite- kojim sportom- da li vas u tome ide?

09.11.08 13:16
Kad sam bio mlad bavio sam se skokom u vis ali sam zanemario a i nisam imao potrebnu visinu za neke ozbiljnije rezultate.Ali sam uvek preskakao sopstvenu visinu.Plivanje mi je islo jako dobro i plivao sam 5 sec slabije od svetskog rekorda na 50 metara ali sam poceo da pusim, pijem, bla, bla, bla...porochan sam jebi ga.
Basket, fudbal...to se nekako kod svakog muskarca podrazumeva bar kao rekreativno ali sam u basketu bio dobar sa loptom a i odraz sam imao velik zbog skakanja u vis sto me je uvek izdvajalo.Fudbalica...dobar sa loptom ali sam se uvek radije odlucivao da stanem na gol.
Zadnjih deset godina sam se sportski potpuno zapustio ali resavam da pocnem sa bazenom.Samo jos da resim kad cu resiti.Ipak zadovoljan sam svojim izgledom sa 44 godine.Imam uvek od 75 do 80 kg.Mislim da jedino sa kondicijom slabo stojim ali resicu nadam se.Treba mi neki izazov da se pokrenem.
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 52
Datum upisa : 09.12.2007

čime se bavite- kojim sportom- da li vas u tome ide? Empty Re: čime se bavite- kojim sportom- da li vas u tome ide?

09.11.08 23:50
Kad sam bila mlada (sto reko covek -zver)bavila sam se biciklizmom i plivanjem.
Sada idem u teretanu, leti vozim biciklu a plivanje obozavam.
Sve ovo je iskljucivo iz hobija nista ne forsiram.
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

čime se bavite- kojim sportom- da li vas u tome ide? Empty Re: čime se bavite- kojim sportom- da li vas u tome ide?

10.11.08 9:52
Eh kad sam bila mladja bavila sam se dugo atletikom...mozda zato izgledam ovako.Ostao je sporski duh u meni i kondicija, trenirala 6 godina a nista od mene:)))))
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

čime se bavite- kojim sportom- da li vas u tome ide? Empty Re: čime se bavite- kojim sportom- da li vas u tome ide?

10.11.08 13:48
hehe,sta reci bez da sam u atletici disciplina bacanje diska i koplja bila 5 u Jugoslavi na takmičenju u Osijeku.Koja godina bem ga ne znam;))))Koliko sam pita bila prva i druga na Mosi igrama,sama ne znam.Medalje i dan danas čuvam,negdje u nekoj kutiji,koja je godina na njima trebala bih se posjetiti.Rekord Crne Gore ja mislim da i dan danas drzim;))))Mozda gresim ne znam;)))
Danas zbog pada sa bicikla,samo se bavim plivanjem.Drugi sportovi zabranjeni(((((
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

čime se bavite- kojim sportom- da li vas u tome ide? Empty Re: čime se bavite- kojim sportom- da li vas u tome ide?

10.11.08 20:12
Ma sta vecooo medalje.. pa imam ih i ja.... pa sta cu sa tim??? samo imam dobru uspomenu....
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

čime se bavite- kojim sportom- da li vas u tome ide? Empty Re: čime se bavite- kojim sportom- da li vas u tome ide?

11.11.08 17:38
vip-tetka je napisao/la:Ma sta vecooo medalje.. pa imam ih i ja.... pa sta cu sa tim??? samo imam dobru uspomenu....
Pa koliko su mi vazne danas,ja se i ne secam koje su godine osvojene.Ali ih čuvam,zasto ni sama ne znam;)))
Sponsored content

čime se bavite- kojim sportom- da li vas u tome ide? Empty Re: čime se bavite- kojim sportom- da li vas u tome ide?

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.