Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBOMORA....

+12
^Zaljubljen-50^
determinanta
taraba
Ines69
Domingez
Silvy
Ines
slatkicass
Tatko_Pantelija
Tricky
Leden_Nis
vip-tetka
16 posters
Go down
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

LJUBOMORA.... Empty LJUBOMORA....

23.09.07 18:33
Svi mi se nadjemo u situaciji, da je neko ljubomoran na nas, da nam na necemu zavidi, itd.

Kako reagujete na to?? Da li vam je svejedno ili vam to smeta??

Kad ste u vezi/braku... da li je ljubomora dokaz ljubavi ili dokaz nepoverenja?? Koliko ste ljubomorni?? Koju dozu ljubomore mozete da podnesete?? Do koje granice bi partneru dozvolili da bude ljubomoran ??
avatar
Leden_Nis
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 28
Location : Nis
Datum upisa : 15.09.2007

LJUBOMORA.... Empty Re: LJUBOMORA....

24.09.07 22:44
vip-tetka je napisao/la:Svi mi se nadjemo u situaciji, da je neko ljubomoran na nas, da nam na necemu zavidi, itd.

Kako reagujete na to?? Da li vam je svejedno ili vam to smeta??

Kad ste u vezi/braku... da li je ljubomora dokaz ljubavi ili dokaz nepoverenja?? Koliko ste ljubomorni?? Koju dozu ljubomore mozete da podnesete?? Do koje granice bi partneru dozvolili da bude ljubomoran ??


Ja nisam ljubomoran, al obavezno uvek primenjujem pravilo:
"Zenu treba tuci svakog dana, ako ti neznas zasto, ona zna"[b]
Tricky
Tricky
Junior
Junior
Broj poruka : 449
Godina : 51
Datum upisa : 09.09.2007

IGRE
IGRA-1:

LJUBOMORA.... Empty Re: LJUBOMORA....

24.09.07 23:54
Nisam nikad ali nikad bio ljubomoran na nekoga ili zavidan zbog njegovog uspeha.Kad je ljubav u pitanju tu treba biti malo ljubomoran ali ne preterano,to je onda bolest.
Tatko_Pantelija
Tatko_Pantelija
Junior
Junior
Broj poruka : 489
Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 26.08.2007

IGRE
IGRA-1:

LJUBOMORA.... Empty Re: LJUBOMORA....

30.09.07 22:56
Mala doza (ali jako mala) je zdrava da bi pokrenula nesto u vama i podstakla da ste jos bolji. Zena/Muz se ne zadrzava ljubomorom vec kvalitetom nad konkurencijom. Ako toga nema, odeeee druga strana. Onda znaci da niste bili dovoljno dobri u odnosu na konkurenciju (u svakom pogledu,- gledano)
Trazi nesto drugo , mozda tu uspes.
slatkicass
slatkicass
Senior
Senior
Broj poruka : 872
Datum upisa : 24.08.2007

LJUBOMORA.... Empty Re: LJUBOMORA....

01.10.07 9:58
Leden_Nis....Nikada ne bih zivela s tobom.....zar zenu tuci??? Nadam se da si se salio...
Ako si ozbiljan, onda brzo kod doce na lecenje i razgovor.....
Sto se tice ljubomore, hmmm....jesam pomalo ljubomorna ali samo na svoju ljubav, a sto se tice uspeha mojih prijatelja, nikada nisam bila niti cu biti ljubomorna.Drago mi je kada neko uspe ostvariti svoje zelje i zamisli, jer onda i ja jos vise zelim ostvariti svoje, cak se iz tudjeg uspeha vise puta moze izvuci pouka kako lakse stici do ostvarenja svojih ciljeva. Pozdrav....i nemojte preterano biti ljubomorni jer je to bolest... Rolling Eyes
Ines
Ines
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 86
Godina : 52
Location : Mars
Datum upisa : 03.09.2007

LJUBOMORA.... Empty Re: LJUBOMORA....

01.10.07 10:03
Dobra je u malim kolicinama, sve ostalo nije ni dobro ni zdravo za jedu vezu ili brak.
Moze da bude samo opterecenje a ja licno pod pritiskom ne funkcionisem.
Silvy
Silvy
Junior
Junior
Broj poruka : 299
Godina : 48
Location : Bor
Datum upisa : 24.08.2007

LJUBOMORA.... Empty Re: LJUBOMORA....

02.10.07 0:59
Nema prave ljubavi bez ljubomore.Mislim da u ljubavi treba biti malo ljubomoran...zene mrze ljubomornog muskarca kojeg ne vole, ali bi se ljutile kada covek kojeg vole ne bi bio ljubomoran.S` druge strane, "bolji je muz bez ljubavi nego s ljubomorom"...kao sto italijanska poslovica kaze.Nisam ljubomorna na "mog coveka"...pa ja sam naj,naj,...najbolja osoba koju je mogao pozeleti za sebe...hhahaha. affraid
Tudjem uspehu se radujem i zelim svakome snagu svih elemenata da ostvare ono sto zele Exclamation Exclamation Exclamation

"Covek koji ne voli nije sposoban da oseti velicinu tudje ljubavi,
ni snagu ljubomore, ni opasnost koja se u njoj krije
."

Ivo Andric
avatar
Gost
Gost

LJUBOMORA.... Empty Re: LJUBOMORA....

05.10.07 13:55
Nisam vuk samotnjak, narcis i slicno -kako me vidite ovde - al s obzirom da zivim SAM - nemam na koga da budem ljubomoran
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 43
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

LJUBOMORA.... Empty Re: LJUBOMORA....

23.10.07 20:29
NIsam ljubomoran tip.
na koga?!?!? Moguu al' na dva crnca sa IQ preko 140...
Znam ko sam -sta sam i koliko mogu da pruzim ( i naravno sta trazim za uzvrat ) ..... ako i nadje nekog ... ok (ne verujem da je bolji od mene ) u tom slucaju... to dvoje zasluzuju jedno drugog cheers
"Covek se nasmeshi i kaze- neka, naci cu bolju i lepshu...a vi... vi uzivajte u svom grehu... zasluzujete jedno drugo " Twisted Evil
lol!
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 43
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

LJUBOMORA.... Empty Re: LJUBOMORA....

23.10.07 20:32
ma zajebavam se !!! xaxaxaxaxa
znacii... na obdukciji bi utvrdili uzrok smrti :"trovanje olova" lol!
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 43
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

LJUBOMORA.... Empty Re: LJUBOMORA....

23.10.07 20:33
saliiiiiiiim seeeeeeeeeeeeeeeee
geek

sta reci : Irvasi... nova godina je za vas ranije stigla :PpPPp rendeer
xaxaxaxaxaxxaxaxaxaaxxaaa
Ines69
Ines69
Junior
Junior
Broj poruka : 385
Datum upisa : 25.08.2007

LJUBOMORA.... Empty Re: LJUBOMORA....

23.10.07 23:09
Verujete li da se on sali?
Nego... Domy mene vise zanima nesto sasvim drugo.Gajis li oleander u saksijama ili oko kuce?
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 43
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

LJUBOMORA.... Empty Re: LJUBOMORA....

24.10.07 0:36
Ines69 je napisao/la:Verujete li da se on sali?
Nego... Domy mene vise zanima nesto sasvim drugo.Gajis li oleander u saksijama ili oko kuce?
verujte verujte
ne znam INes... mozda... ne znam kako ozgleda biljka Smile
zasto pitash ? flower
Ines69
Ines69
Junior
Junior
Broj poruka : 385
Datum upisa : 25.08.2007

LJUBOMORA.... Empty Re: LJUBOMORA....

24.10.07 0:54
Oleander se koristi u alternativnoj medicini,pod uslovom da druge alternative nema.Od njega se izradjuje lekovit chaj.Leci uspesno sve srcane boljke(i trajno).
prodajem pelcere oleandera POVOLJNO!
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 43
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

LJUBOMORA.... Empty Re: LJUBOMORA....

24.10.07 13:00
hmm... delujem ti kao suicidna osoba ? affraid
ili krajnje osvetoljubiva osoba Smile)
Cudno ali zene su upravo te koje su podloznije tim shekspirovskim trovanjima Twisted Evil
Dotakli smo se zanimljive teme ... affraid
Evo nekoliko zanimljivih podataka o zenama ubicama:


Nikad ne ubija u afektu....kod nje je taj cin prethodno jasno i potpuno promisljen.
Zena nikad ne ubija nepoznatu osobu.
Zena ubica se gotovo uvek sama prijavljuje policiji, sto se tumaci odsustvom grize savesti.
Ma ima josh ali ipak ovo nije tema topic-a lol!
taraba
taraba
Junior
Junior
Broj poruka : 248
Location : IT
Datum upisa : 06.10.2007

LJUBOMORA.... Empty Re: LJUBOMORA....

24.10.07 18:07
Ljubomorna kao pas kad mi do nekog stalo. Jadnicak,proganjam ga sumnjicavoscu i na javi i u snu Smile Zato svi i pobegose hihihi Sad
Mada, svaka moja ljubomora na kraju se pokazala osnovanom, iako su "doticni" pokusavali da me ubede u "los kvalitet " mog malog mozgica Twisted Evil ili u nedostatak mog samopouzdanja Smile
Ljubomora da, zavidnost jok Smile
determinanta
determinanta
Senior
Senior
Broj poruka : 701
Godina : 65
Location : na jednoj od Nebula
Datum upisa : 01.09.2007
http://www.tagged.com/determinanta

LJUBOMORA.... Empty Re: LJUBOMORA....

07.11.07 3:19
Dakle u meni nema ni trunchice ljubomore, ni prema chim, niti prema kome. Taj mi je osećaj potpuno stran. Jer, objasniću to na ovaj način: Što bih bila ljubomora na nekoga ili nešto što on ima, a ja nemam, iz razloga što me usrećuje ono što imam, i ne osvrćem se na ostale, a u slučaju NEKOGA, opet ga imam, sve u dok se nešto ne promeni, da on poželi deliti više vremena s nekom drugom osobom, što vrlo poštujem, a još više poštujem svoju odluku ako mi je ta osoba postala neinteresanta u odnosu na neku drugu. To je pitanje izgrađenih spstvenih principa i poštovanja tuđeg izbora.
^Zaljubljen-50^
^Zaljubljen-50^
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 22
Godina : 66
Location : lLONDON
Datum upisa : 05.11.2007

LJUBOMORA.... Empty Re: LJUBOMORA....

13.11.07 10:52
determinanta je napisao/la:Dakle u meni nema ni trunchice ljubomore, ni prema chim, niti prema kome. Taj mi je osećaj potpuno stran. Jer, objasniću to na ovaj način: Što bih bila ljubomora na nekoga ili nešto što on ima, a ja nemam, iz razloga što me usrećuje ono što imam, i ne osvrćem se na ostale, a u slučaju NEKOGA, opet ga imam, sve u dok se nešto ne promeni, da on poželi deliti više vremena s nekom drugom osobom, što vrlo poštujem, a još više poštujem svoju odluku ako mi je ta osoba postala neinteresanta u odnosu na neku drugu. To je pitanje izgrađenih spstvenih principa i poštovanja tuđeg izbora.
moram priznati veoma dobra i znacajna teme .cak sto slatkicass rece da seto moze odnositi i na ljubav svoju a i na prijateljsvo.ja nisam ljubomoran na komsinu zenu nikad mogu mu zavidim ako je lepa.ni na njegove nive ili kucu auto iliposlovni uhpesh mogu bit ljubomoran na svoju ljubav alii to samo na istinitu pojavu.inace ono sto se voli nedaje se stim sto preterana ljubomora orelazi u bolest i onda ljubav bledi.znaci sve sa nekom normalnom dozom.
determinanta
determinanta
Senior
Senior
Broj poruka : 701
Godina : 65
Location : na jednoj od Nebula
Datum upisa : 01.09.2007
http://www.tagged.com/determinanta

LJUBOMORA.... Empty Re: LJUBOMORA....

13.11.07 12:03
Istina, nije mi strana tvrdnja da je ljubomora karakterna osobina.
Lorelei
Lorelei
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 51
Godina : 59
Location : Balkan
Datum upisa : 27.08.2007

LJUBOMORA.... Empty Re: LJUBOMORA....

13.11.07 14:58
Nisam ljubomorna,ne plasim se da "izgubim",ne proveravam,ne istrazujem.
Nisam nesigurna u vezi,pustim to neka ide pa gde se zaustavi bounce
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

LJUBOMORA.... Empty Re: LJUBOMORA....

15.11.07 20:39
Hvala gospodu,što mi je osvetlio put.Pa nemam tračak ljubomote.To je nešto što mi je strano.Nastojim da se zadovoljim postojećom situacijom ali pri tom da stalno radim na svojoj ličnosti i sebi,da bih išla dalje da bih imala sve ono što volim što me ispunjava a imas ti komšinice prijateljice.Ukorak sa vremenom ukorak sa tobom i nema lufta u prostoru,nema grča u stomaku .
Tatko_Pantelija
Tatko_Pantelija
Junior
Junior
Broj poruka : 489
Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 26.08.2007

IGRE
IGRA-1:

LJUBOMORA.... Empty Re: LJUBOMORA....

02.01.08 21:01
Ljubomora????

Sta je to u pravom smislu znacenja ??
Da li to znaci osetiti drhtavicu i strah da nesto vise mozda nece biti vase ili nije vec vase??
Mislim da je ta "drhtavica" pokretac da budete jos bolji za onog do koga vam je stalo da bi se odrzala obostrana zelja dva partnera.

Druge varijante "ljubomore" su besmislene jer njom niti cete nekog osvojiti a jos manje zadrzati, samo opteretiti vezu glupostima.

Onaj koji je resio da vara ili ode , varace ili je vec otisao a vas ostavio sa ljubomorom i revoltom jer ste prevareni ili ostavljeni. Tu mozda nije ni bilo ljubomore (u pravom smislu) nego je ona odraz straha od gubitka necega sto smatrate svojinom.
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

LJUBOMORA.... Empty Re: LJUBOMORA....

17.01.08 23:19
Bolesno ljubomorna osoba,je nesto drugo....zna se nashta mislim.To je patologija.
Normalna ljubomora postoji ako se osoba voli.Mislim da ona postoji u mnogo pravaca>kada se ne posvecuje dovoljno paznje,kada je posesivnost u pitanju,suprotni pol i tako dalje....<
Ja nisam ljubomorna,ni mnogo ni malo.Imam teoriju,da cu u zivotu uvek imati dovoljno ljubavi....da ce postojati uvek neko ko ce me voleti i da cu u njegovom zivotu biti prva.
Pohlepna nisam i pozdravljam sve vishe ciljeve u zivotu koji su realizovani kod drugih ljudi....tako da sam apsolutno srecna,sa stavom koji trenutno komentarishem .
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 52
Datum upisa : 09.12.2007

LJUBOMORA.... Empty Re: LJUBOMORA....

18.01.08 18:53
Ljubomoru retko pokazujem,jer volim da se osecam voljenom.Onda kada za to dodje trenutak da me stvarno gusi, jednostavno okrenem ledja situaciji jer nisam ta koja bi izdrzala zivot u drugom planu.

Sto se tice ljubomornih muskaraca, to zaista gusi.Neznam da li bih mogla provesti zivot sa jednim takvim patoslokim slucajem .Koliko god da ga volim, stalnim prebacivanjem mislim da bi prestao da mi bude zanimljiv.
Tatko_Pantelija
Tatko_Pantelija
Junior
Junior
Broj poruka : 489
Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 26.08.2007

IGRE
IGRA-1:

LJUBOMORA.... Empty Re: LJUBOMORA....

20.01.08 20:40
JA SAM SRETAN....

NEMAM NA STA I NA KOGA DA BUDEM LJUBOMORAN.

mozda me operisali kao malog, ko zna...

znam samo za krajnike...
Sponsored content

LJUBOMORA.... Empty Re: LJUBOMORA....

[Vrh]
Similar topics
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.