Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mi u tudjim ochima

+20
summer_donna
Uobrazena
Luckasta
Crna_ovca_chata
Shejnoslava
slatkicass
doctorr67
Danubius
komunikativna
v_n_s
veccana44
mirotvorac
robija60
taraba
vip-tetka
sonia
PlaviBiserZ
Domingez
DJ_Merlin
Ines69
24 posters
Go down
Ines69
Ines69
Junior
Junior
Broj poruka : 385
Datum upisa : 25.08.2007

Mi u tudjim ochima Empty Mi u tudjim ochima

31.10.07 1:08
Dali biste mogli opisati jednom recenicom ljude sa kojima provodite tako puno vremena na chatu?Mnogi od nas kazu da je sve tek virtuelna varka 'samo da izgubim malo vremena'.Ipak mislim da su svakom od nas mnogi ljudi dragi,cesto zbog njih i dolazimo ili se barem poradujemo kada ih vidimo.
Neki su nam naravno i antipaticni,neke mozda i mrzimo.Imate li hrabrosti da to kazete javno?
Umemo li da prihvatimo kritike?Ja vas molim,ako se prihvatite kritika, da budu dobronamerne,nikako napisane jer vam se pruzila prilika da nekome saspete u lice zlobni komentar.
Prikazacu vam za pocetak moje vidjenje pojedinih osoba.

Vip-tetka -Ko od nas nju ne voli? NIKO

vecana44 -Dama

Ines -Smete li i dalje pricati viceve o glupim plavushama?

Sofija-Zena koja ne govori tek da bi nesto rekla a ima sta reci

Zlatokosa-Draga devojcica iz komsiluka.

samoSvoja-Nezni mili stvor

Kolicina_pameti-Volecete ga nakon prve njegove recenice.

Namcor-Lazni nick.

Dj_Merlin-Malo prica,mnogo zna.

doctorr67-Jeste li vec culi zadnji vic?Javite mu se,chicete.

Domingez-Prijatno iznenadjenje,zanimljiv um.

K-6_Predator-eee dok vi ovde chamite,sta sam ja sve preziveo!

Probrah one koji su trenutno na chatu.A sada malo Vi!
DJ_Merlin
DJ_Merlin
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 7
Datum upisa : 23.09.2007

Mi u tudjim ochima Empty šta vam prvo padne napamet kad vidite neki nick?

31.10.07 21:58
Vip-tetka - vrsta retka

vecana44 - Policajac sa Petlovog brda

Ines - sinus, kosinus .... hmmm najbolje joj stoje tanges ;-)

Sofija - mudra sova, čuči na grani, kucka na laptopu, posmatra nas i trepće

Zlatokosa - vila Ravijojla

Cecilli, Zver - lepotica i zver

samoSvoja - plavi safir

Kolicina_pameti - iq ili icq?

Namcor, DJ_Merlin, Mirotvorac, palma, Ines69 - 3 bitange, palma i zlatna ribica

doctorr67 - dr Džekil i mister Hajd

K-6_Predator-Terminator I, II i pola III

Robija 60 i 22 - Bekstvo iz Alkatraza

Speeed - Eustahije Brzić

Domingez - Čiko Kaetano Lopez Martinez i Gonzales

Sonia - Kad jaganjci utihnu

v_n_s - volim _ noćne _ simfonije

summer donna - varljivo leto
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 43
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

Mi u tudjim ochima Empty Re: Mi u tudjim ochima

31.10.07 22:00
Ovo je jedan od zanimljivijih TOPIC-a na forumu cheers
Ovom prilikom mogu samo da nacnem temu a ne i da konkretno odgovorim u tvom stilu Ines69 ( mislim od osobe do osobe ) silent
Ceo kanal je za mene jedno stvarno prijatno iznenadjenje i osvezenje za ovih 8 godina koliko sam ovde. Ono sto se oseca jeste velika kolicina pozitivne energije. To ono sto opushta Very Happy
Ni sa jednim chaterom/kom nisam nesto ulazio u PVT druzenje da bi se bolje upoznali- a to u sushtini i nije toliko bitno .. vazna je sama prica na javnom i zdrav smisao za humor kojega u velikoj meri svi i imaju Smile
Upravo je to ONO sto ovaj kanal (i same ljude koji su u njemu) i cini onim sto jeste sunny
Toliko od mene ( za sadaa!! hehehe ) na ovu temu dragi moji pansionci lol!
avatar
PlaviBiserZ
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 3
Datum upisa : 02.09.2007

Mi u tudjim ochima Empty Re: Mi u tudjim ochima

01.11.07 1:32
Hajd' i ja da komentarisem (kazu ne mogu bez toga),od volje vam sto bi neki rekli ,verujte im ili jos bolje Osetite me(kao osobu naravno). Da chat je mesto na kom se srecemo s mnogo kojekakvih ljudi ,no ja licno spadam u one koji su ovde jer imaju svoje drage ljude,od kojih dobar deo sretoh i nisam se pokajala ni razocarala,zaista su onakvi kao sto sam ih i dozivela ovde,No da krenemo redom ,recimo od prve dame :
vip_tetka= prva dama kanala
vecana44= dusha zena
v_n_s = nezno moje bicje najtoplijih ociju
osnaZENA=moja javna ljubav:)
kolicina=toliko razlicit u realu od luckastog stvora ovde,ma moje zlato
Robija60=sta reci za nekog koga sretoh bas ovde nakon 25g a znamo se od pelena Ziva BIla
Namcor=namcor stvarno (ali se prijatelji prihvataju sa svim vrlinama i manama)prosto volim mog dragog komsiju
Sofija=advokatica mekog srca:)
resetowana=toliko duha i energije malo ko ima o stilu da ne pricam
,neponovljiva
slatkicass = neko veoma mio i drag,pleni prosto:)
mirotvorac=osvezenje na kanalu lol!
domingez takodje
Jeremy = toliko elokvencije i sarma malo ko ima:)
mirna= zraci osmehom,tako je ja zamisljam
Ines = sta reci qmo:)
DJ_Merlin=sarmantan gospodin ,malo ga znam ali eto mene asocira na to
Ima dosta novih ljudi ,treba vremena da bi se o njima donelo neko misljenje,ali u svakom slucaju vesela ekipa ludog pansiona
Ako sam nekog preskocila ne zamerite ima dana...druzimo se:)


Zadnja promjena: ; 02.11.07 17:49; ukupno mijenjano 1 put.
sonia
sonia
Senior
Senior
Broj poruka : 598
Godina : 50
Location : my world
Datum upisa : 26.08.2007

Mi u tudjim ochima Empty Re: Mi u tudjim ochima

01.11.07 15:34
E, tema je super...Pisacu samo o onima koje poznajem bolje ili koji su ostavili utisak..
vip-tetka=jedna od prvih koje sam upoznala na chatu, zato mi je nekako posebno draga.Nadam se da se nece naljutiti ,ali kraj nje se osecam kao dete.Sta god da kaze verujem i poslusam.Ima zena autoriteta study
Volim je i sto je vesele prirode, a i zgodna je brate! bom
Speeeed=slicno razmislja kao ja pa mi je zato drag( mada sam ja lepsa)
lol! ubice me, hahaahaha. salim se...Njega dozivljavam k'o direktora.
veccana44=ne poznajem je bas, ali veoma kulturna, pozitivna osoba.Puno ljudi je prijateljski naklonjeno njoj upravo zbog toga.Vole ljudi takve osobe u blizini sunny
DJ-Merlin=mister glas...nego da nije u pozadini Hektor? hm Rolling Eyes
ROBIJA-60=veoma mila zena.Volela bih da mi je drugarica.
Kolicina_pameti=Dzoni Dep made in serbia
K-6_predator= sanjaju ga zene, rekla bih...
Domingez=zgoljavko, metar i pokusaj da poraste.. geek
Uobrazena=pa bas i nisi... Wink klim, klim
samoSVOJA, Sofija, Ines,Ines69= ne poznajem ih bas ali onako odokativno mislim da bi smo imale o cemu da pricamo, ovde se nekako ne razumemo bas najbolje ( ili se nismo ni potrudile)...ni o jednoj nemam lose misljenje sto je najbitnije.
NAMCOR,BORAK=super drustvo za druzenje, cini se cheers
ne mogu da se setim vise trenutno, ostali drugi put... bounce bounce
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Mi u tudjim ochima Empty Re: Mi u tudjim ochima

02.11.07 15:07
Evo izazvali ste i mene da se i ja moram javiti:


Veccana44: moja najdraza koza na netu sa kim se svađam i ljubim.

Ines: moj tvrdi orah..... da mi je nju smeksati

Speeeed: ljutica moja .... koja brzo plane a jos se brže oladi.moj najdrazi prijatel

Ines69: malo više šuti ali kad se javi sve na zajebanciju i nikoga ne uvridi.

sonia: moja mala dijevojcica koja se voli smijati.

ROBIJA-60: zena puna akcije i zajebancije.

mirnaa. moja pomoćna pijevačica sa dobrim glasom:)

bobo69: pijevač u usponu Smile

DJ_Merlin voditelj koji je opasan za zene sa svojim glasom Smile)

Namacor: koji me gleda ispod obrva i nikad neznam sta misli:)

Sofija: moja lutka koja mi pomaže da raspali masu u sobici Smile

samoSVOJA: zena sa stasom i glasom

K-6 Predator: moj snimatel koji prati sta ja pišem Smile)

mirotvorac: dobar zajebant i perac suđa:)

Zlatokosa: zena bez mane

S-trom: jedna mila zena koja voli galebe Smile

Domingez: najbolji pisac na forumu sa stilom

Uobrazena: koja vodi tetku u kafanu.koja se pravi da je uobrazena a ludilo je zena

v_n_s: ona je moj turistički vodić po n.sadu a koja je trazila debelu tetku 1 sat i napokon je našla.

panta: zena koja pise ali se krije.... ali je sa stilom

taraba: samo mi je postala skitara gora od mene.

Kolicina_pameti: pile jedno ne iskvareno još

Jeremy:on je jedam opasan muskarac koji trci za suknicama

Pixi: iskreni prijatelj koi je uvik bija uz mene i veccanu i dava potporu za sve
lol!


Zadnja promjena: ; 04.11.07 17:14; ukupno mijenjano 6 put/a.
taraba
taraba
Junior
Junior
Broj poruka : 248
Location : IT
Datum upisa : 06.10.2007

Mi u tudjim ochima Empty Re: Mi u tudjim ochima

02.11.07 15:32
juhuuuuuu Smile
evo meeee Smile
juhuuu..
smrc..
mora da sam malecna ne vidi me niko Sad
robija60
robija60
Junior
Junior
Broj poruka : 257
Location : bar
Datum upisa : 25.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Mi u tudjim ochima Empty Re: Mi u tudjim ochima

02.11.07 18:23
sta reci za sve nas?Smile

Svi smo mi od krvi i mesa, ponekad se postavimo i drugacije nego sto jesmo al ipak izmedju redova osetimo da u svakom coveku ima NESTO. Svako od nas ima svoje JA a to je ono najvaznije
Svi ste mi dragi

Izdvojiti nekoga zaista nebih mogla al sto rekla moja drugarica SamoSvoja kad sretens nekoga nakon 25, koga znas od pelena, zaista je neponovljivo,
i prihvatas ga sa svim vrlinama i manama koje svako od nas ima.

Sve vas postujem i cenim kao ljude i nebih nikoga exktra odvajala
toliko od ja;))))
avatar
mirotvorac
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 14
Datum upisa : 23.10.2007

Mi u tudjim ochima Empty Re: Mi u tudjim ochima

02.11.07 19:14
LUDI PANSION je jedno veliko i prijatno iznenadjenje za mene, naravno u kombinaciji sa RADIO SEDMICOM. Dugo sam na chatu pa to mogu kompetentno da tvrdim. Kao sto sam i ranije napisao, u jednoj od tema, moj razlog chatovanja je dobra zabava, zezanje, a pansion pravo mesto za to. Svi ste mi veoma dragi, dame posebno, i odmah vas prebrojim, cim udjem, lupam recke za izostanke.

Toliko pozitivne energije naci na jednom mestu danas je retkost.

Idemo SHUFLLE metodom, kako se koga setim, ali prvo dame:

vip-tetka - splicanka, a o njima sam uvek imao lepo misljenje, ona mi je i otkrila "TAJNU LUDOG PANSIONA" , CMOK tetkice

veccana44 - znamo se jos sa 44+, veccana je veccana, nekako mi ide zajedno sa vip-tetkom ne znam zasto

ROBIJA60 - divno plese, elegantno, romanticna dusa

v_n_s - divna je, skolski primer romantike

Sofija - ostavlja utisak dobrog druga, vodolija

Ines69 - voli shalu ( ne ljuti se na svaku sitnicu)

Ines - sta reci, rodjeni istog datuma, samo ona koju godinicu (desetak) mladja

sonia - veseljak

Uobrazena - volim je kad se opusti i razgali, voli dobru muziku

summerDonna - dama koja voli pravo zezanje

mirnaa - ono sto se pakuje u malim bochicama - otrov zena - dinamit - u pozitivnom smislu, da ne zaboravim i ljubav prema vrc, vrc - plesu

samSVOJA,PlaviBiserZ, - zna sta je zezanje, sala, sama mi rekla na chatu da je 3 u 1, dodala i zipovanu, nisam znao, ne pratim kad neko menja nikove, nemam ni razloga

Sibylla - tek cu da otkrijem kakav je ovo lik, za sada je velika tajna za mene

DJ Merlin - beshe li to onaj iz filma - TRI BITANGE, PALMA I RIBICA, vrlo pozitivan lik

Namcor - mislim da je i on iz istog filma

Mirotvorac - ko bese ono treca bitanga???

Domingez, K-6 - likovi koje gotivim, mada po prirodi stvari slabije se poznajemo

Kolicina pameti - znamo se od ranije, super je, lovili zajedno po preriji, ja sam tada bio sa nickom Kerber_0001

PIXI - eto njega se u prvom javljanju nisam setio, PIXI izvini, legenda chata, spreman uvek da pomogne (drug na chatu).

Neka se ne ljute oni kojih se trenutno nisam setio, ovo su osobe sa kojima najcesce razmenjujem slova, rechi i znake interpunkcije (ako se nekog naknadno setim dopisacu).

Kao i Domingez, ja retko caskam na pvt-u pa su i moji utisci uglavnom iz konverzacije sa public-a.


Zadnja promjena: ; 04.11.07 17:36; ukupno mijenjano 2 put/a.
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Mi u tudjim ochima Empty Re: Mi u tudjim ochima

03.11.07 2:31
ŠTA RECI O CATERIMA..O MOJIM PANSIONICAMA..a da pri tom budem iskrena..da zaobidjem diplomacki odgovor....jednom riječju..svi ste ok,svi ste divni svi imate dušu....
Pišem ovo bez imalo skepticnosti..jer sam imala srecu,da vas dobar dio upoznam..na javi...da se druzim sa vama...da makar popijem jedno piće..posjetili ste me na druzenje iz skolskih dana..na jedan period..koji smo svi mi prosli..gde nije bilo titula interesa..samo je postojlo ono drug ili drugarica.
Ali ja nebih bila ja...kad ne bih izdvojila..neke od vas..i dala svoje misljenje kako Vas ja vidim...

Vip-tetka....Moja ludica..ne mogu da zamisli da sam na catu..a da nje nema negdje tu..Jedno divno milo...pravicno..i pomalo naivno dete..Osoba koja zna da mi digne tlak....volim ju jednostavno...ali mislim da se nikada ne mogu naljutiti na nju...Moja internet prijateljica..naj;)))

Luckasta..moja draga prijateljica..koju sam ovde upoznala..sa kojom mogu da vas sve ogovaram...da ne znate nikada...da sam to uradila...inace smo postale prijteljice i na javi koje se posecujemo...ona je tu da vam zapeva jednu nasu pesmu..i ako je u pecalbu rodjena;)))

Robija46...Morskozlo..I-R-E-N-A--moje komsije..sa kojima cesto znam popiti kaficu..o njima sve naj mislim..

Mikelandjello....njega necu komentirati;))))))bilo bi smijesno.on je mmmmmmmmmm

v_n_s..divna draga devojcica

samosvoja..vragolaka..mila...''dodjoh malo da se zezam..i opet se vratim...da vidim jeli me ko trazio...''

Ines...osoba sa stilom...''dodjoh da vidim sta mi deca rade...zurim idem na premijeru;)))))''

Ines69 pametnica..u stilu.''.sve sam do sada pisala ovaj moj roman..pa dodjoh na kaficu..i da vidim ima li sta novo..da se informiram.''

Sofija..profesorica..''pazite deco..gde stavljate znake interpukcije''..inace milo i drago stvorenje..

Kolicina-pameti...vragolan nas..vazda spreman na salu i zezu..da nikada nikoga ne uvrijedi ili kojim slucajem bude uvredjen..

Namcor..lik daleko od nika..jedan divno stvorenje bez kompleksa..sa kime mozete pricati o svemu.

doctror_67..tu je vazda na pvt..da nam posalje najnoviji vic sto je cuo...

Nando..nase maleno pile..javi se na pvt..da nas tete upita kako smo..ili kojim slucajem;)))))da nas utesi..........

summer-dona...mirnaa..''nista bez sunca..zamislite ja ne volim kisu..a gde je osmeh deco''

Speeed...jednom rijecu..moj bato..spreman je vazda da vam pomogne ako vam bilo sta ne stima oko racunara..u stanju je da potrosi celo svoje vreme..da vam obasni koji da resite svoj problem....bez imalo sebicnosti....jednostavno decko sve zna,))))

Dj-merlin..nas voditelj sa dikcijom mmmmmmmmmmm.

Dj_coa jedan divan vaspitan deckic...divno se uklopio medju nama azdajama;)))

Ice-prices..jedna divna devojcica..koja mudro cuti..i ne odgovara ni na jednu pravokaciju...vaspitano slatko milo dete.''zaboravila sam patike ,zurim na trening''

K-predator..on je tu da vas posjeti,sta ste lupili..predhodnog dana;))))

Uobrazena..sonia..racic..storn..panta...zlatokosa...mile osobe....koje u pauzi dva snimanja jave nam se..sa svojim divnim osmjesima.

Mirotvorac..vragolan....koji nas nadje..i vrati se kuci posle svoga putovanja;))))))ne znajuci da ga u pansionu ceka njegova sobica;))))

Blondina...mila ljupka...dokaz da plavuse nismo glupe.''neko mi je ukrao biciklo''

Domigez..''.ja sam tako mali..daj...da i ja koju progovorim tete;))))''





Toliko od mene..sa izvinjenjem unapred..na moje komentare....ovo je samo jedan cat...opusteno samo opusteno;)))))
v_n_s
v_n_s
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 22
Datum upisa : 18.10.2007

Mi u tudjim ochima Empty Re: Mi u tudjim ochima

03.11.07 16:07
Cesto mi se cini da sam potpuno prozreo,ocenio i izmerio jednog coveka,da znam istinu o njemu.Pa ipak, tesko mi je da to kazem ma kome,a ponajmanje coveku samom.Prosto ne nalazim u sebi snage za to.Utoliko manje sto redovno osecam da moja istina nije cela,sveobuhvatna i konacna...I.Andric.

Kako ja dozivljavam divne ljude,sa kojima se,sada vec,svakodnevno druzim....

vip-tetka...necu Vam otkriti da je stidljiva,divna zena (iako mnoge ubedjuje da je musko)Smile),sa kojom sam provela divne trenutke...Kada vidim z.stanicu u svom gradu,setim se nje i...
Speeda,koji je cak u jednom trenutku i skinuo majicu zbog mene.....pred svima doduse:)))))))zgodan je,verujte meni....a kada smo vec majice,ja se setim svoje dushe...
samoSVOJE...luda noc...moja Sneza....mozda se samo jednom u zivotu sretne osoba sa toliko emocija u sebi,zato je toliko i volim....divna zena....
osnaZENA...osmeh moj lepi,oci koje sjaje,moj Ovan....da je pomilujem po kosi....ma necu...rasplakacemo se...a ja volim smeh....sa smejem se ja
Kolicina-pameti....moje srce....duhovit,zabavan...omiljen....peva mi N.Badric....Carobno jutro...eh,e mogu ja bez muzike,a ne moze ni
mirotvorac,sigurna sam,covek koji ima dusu,oseti se to,drag mi je,jer je jednu noc slavio sa mnom,ali bas punog srca....i sa svojom...
Sibyllom,koja nas je opijala w.(pune case,uh)....draga je,meni pravo otkrovenje.....*cuvaj je mirotvorac*,a tu istu noc je sa nama bio i
DJ_Merlin.....carobnjak...da,to je on za mene,iz dana u dan me muzikom zadrzava ispred ekrana.....kao i ..
Domingez,najjace moje....znam ja da je srce njegovo cisto...a duh....e to moze biti nova tema za forum....jer je puna duha i
Storm_m...moram te jednom upoznati..........................,a i Sofija,Sofy:)))...zao mi je sto nismo vise pricale,kada smo se srele,ali nadoknadicemo to,nadam se,ima dana....tek sada vidim kako Sofy Sija i nije
Namcor...ma nije ni on to..naprotiv....voli Balasevica,tacno znam koju pesmu naruci on....i sa njim imam poseban pozdrav...samo Smile))
osmeh-srece....bakica?Smile))....kada je vidim,ne znam zasto se raznezim....i uvek je poljubim....kao i
ROBIJA-60...e kako se to oseti....vesela,duhovita,chat joj je ventil....ne poznajem je,ali kao da se dugo znamo...tako je dozivljavam....dok
Veccanu znam..(10 minuta je dovoljno),da vidim zasto voli uske pantalone....pa stoje joj....bas,bas.....pleni pojavom,zato se i nije zadrzala...odmah mi je bilo jasno:))))da je
sonia....tako nas dve vec dugo...tacke umesto reci....(mozda se razumemo?)....citala sam je sa zanimanjem uvek.....pametna,kao i
K-6 predator...ohohoho.....koji voli copy:))....kako nas samo on sve prati....i kako je drugaciji...Eto,kada bi kojim slucajem promenio nick,znala bih za par trenutaka da je to on...kao i
Tricky-Bear....koji voli kada ja pevam,a to znaci....da i mede imaju dusu.....sacuvaj je i ne daj se
Ines....ko zna koliko puta su ti to recitovali....eto,ja necu:))....reci cu ti samo da te posmatram i da mi se dopada tvoj stav...iako se ne znamo...nisi ti zenica,ti si Zena...prava.....
mirnaa,koja je sve,samo ne to:))))))...puna energije,cesto raspevana,meni licno vrlo simpaticna....volim ja takve osobe,a jos vise volim svoju sestricu
Alapacu.....ljubim je ja puno....jedna noc ovde me je vezala za nju (smejale smo se satima),a isto tako ....satima bih ja ovako mogla,ali necu...potrosicu prostor....i umoricu Vas....
ljubim ja sve Vas spomenute i one koje nisam opisala...nece se ljutiti,nadam se:)))....
komunikativna
komunikativna
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1009
Godina : 51
Location : ispred PC-ea -:))
Datum upisa : 26.08.2007

Mi u tudjim ochima Empty Re: Mi u tudjim ochima

04.11.07 18:48
svi ste mi komunikativni,otkaceni,gostoprimljivi,sentimentalni,sexsy i sto je najvaznije zgodni,meni vise ne treba od vaseg drustva u virtuali lol!

pusaaaaaaa,salje vam bjonda Razz
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Mi u tudjim ochima Empty Re: Mi u tudjim ochima

04.11.07 19:34
Nisam zaboravila..nego nisam stigla ..prvi put da vas sve iskritikujem...Ali cu zato sade;)))
PIXI....ko njega ne zna..jedno divno milo i ljucko stvorenje..koje zna da se zeza do bola...koji u private zna da vas nazove na fon i pita kako si;)))ali cisto drugarski...lik..koji me nasmije do bola..kad kikije kao op na 44 catere..koji ulaze sa perveznim nazivima...kad mu bude rodjendan obecala sam sebi kupicu mu tarabu;)))

Alapaca...divna ..zenska..koja me zna do bola nasmijati..zena bez dlake na jeziku..a pri tome ostane dama;)))

Shmizlaaa...super lik..koji iz prikrajka..me iznenadi sa svojim mudrim opaskama..

Boba69..super obrazovan lik..bez ikakvih kompleksa..francuske diplomatije.

loreal_divno jedno ljucko pravicno stvorenje...

Jeremy...nas naivko..mislim da niko vise ne voli cat..kao on dokaz je i sama skripta Jeremy..koju licno koristim...

Opet zurim...opet cu da se vratim..i da se jos vas prisjetim..da vas pomenem..kako vas ja vidim..mojim camparastim okicama..... geek
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Mi u tudjim ochima Empty Re: Mi u tudjim ochima

07.11.07 3:25
Zar je moguce da smo toliko sujetni,da ne mozemo da iznesemo svoje misljenje,kako koga mi docaravamo na netu;)))nemoguce,da smo toliko zatvoreni...i trivijalni;)))) affraid
avatar
mirotvorac
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 14
Datum upisa : 23.10.2007

Mi u tudjim ochima Empty Re: Mi u tudjim ochima

07.11.07 19:56
Sta da napishem kritichki o nekom kad nemam razloga, da imam napisao bih. Ja ovako (kako sam u gornjem postu napisao) dozivljavam ljude sa kojima komuniciram, rekao sam uglavnom na javnom. Mozda vi imate drugu sliku, mozda se bolje poznajete, vasa stvar, u to ne ulazim. Kad budem drugachije mislio ja cu to i napisati, a nadam se, necu imati razloga da promenim mishljenje. Volim shalu, na svoj i tudji rachun i ne ljutim se na svaku sitnicu. Nije ovo licemerje, ovo je samo moj dozivljaj ljudi sa kojima svakodnevno komuniciram i poznajem ih vrlo povrshno, u stvari, ne poznajem ih uopshte. Virtualna predstava o ljudima sa cheta je mozda samo vrh ledenog brega..., ne mozda, sigurno. Meni je vazno da svi ovde dolaze radi zezanja i ne ulazim u dublje analize virtualnih likova.

Nije lako suditi o drugima, teshke rechi ne volim jer one nose veliku odgovornost, puno treba da bi se neko upoznao.

I na kraju, da drugachije mislim ja bih to i napisao, ne bih druge opominjao.
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Mi u tudjim ochima Empty Re: Mi u tudjim ochima

23.11.07 22:25
Niko se ne oglasava,već duze vrijeme,ZAŠTO?
Danubius
Danubius
Junior
Junior
Broj poruka : 379
Godina : 63
Datum upisa : 25.09.2007

Mi u tudjim ochima Empty Re: Mi u tudjim ochima

24.11.07 17:42
veccana44 je napisao/la:Niko se ne oglasava,već duze vrijeme,ZAŠTO?
Nije lako suditi o drugima, teshke rechi ne volim jer one nose veliku odgovornost, puno treba da bi se neko upoznao.(kopirao od gore) Mislim da je to odgovor na tvoje pitanje. Ja licno,doneo sam neke brzoplete sudove-a i neke pogresne.Neko me je prijatno iznenadio kasnije, neko razocarao. SVIMA-sa kojim sam komunicirao na pv zameram da su suvise povrsni, pocnu razgovor, pa odu da "choskare' cim se pojavi "neko", bez "odjave" -da bi sutradan bili cak i agresivni-ako im nesto treba . Nedovoljno poznajem ljude odavde, da bih imao neko misljenje.Ja ne "chatujem",ja razgovaram, uvek 1 na 1.Ne volim simultanke, niti vezbe brzog kucanja , a u slucaju da zasvetli vise prozora, uvek se moze reci"Izvini, razgovaram sa nekim meni vaznim, ili tema mi je vazna, ili bilo sta drugo. " Pravi prijatelji uvek to razumeju. (ko se prepoznao - Embarassed )
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Mi u tudjim ochima Empty Re: Mi u tudjim ochima

26.11.07 2:11
interesantna tema:))
neznam kako bi opisao ponaosob chatere sa L.P.Problem je sto se neudubljujem razmisljanjima ko je kakav dok ga nevidim vizuelno.
Postoje nickovi s kojim mogu chatovati i na pvt sto znaci da su za mene ok.Naravno postoje i oni s kojim neide chat.Uglavnom svi gore vec pomenuti nikovi su sasvim ok.
Citajuci komentare vezano za moj nik shvatio sam da sam preterao s vicevima i da me iskljucivo pamte zbog toga.Uzivotu nepricam viceve, ali ovde sam iz arhive pustao obicno kad je "smor" na kanalu ili bas kad vidim neki zanimljivi na netu. Smile)))))))))))))))) lol!
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Mi u tudjim ochima Empty Re: Mi u tudjim ochima

27.11.07 3:12
doctorr67 je napisao/la:interesantna tema:))
neznam kako bi opisao ponaosob chatere sa L.P.Problem je sto se neudubljujem razmisljanjima ko je kakav dok ga nevidim vizuelno.
Postoje nickovi s kojim mogu chatovati i na pvt sto znaci da su za mene ok.Naravno postoje i oni s kojim neide chat.Uglavnom svi gore vec pomenuti nikovi su sasvim ok.
Citajuci komentare vezano za moj nik shvatio sam da sam preterao s vicevima i da me iskljucivo pamte zbog toga.Uzivotu nepricam viceve, ali ovde sam iz arhive pustao obicno kad je "smor" na kanalu ili bas kad vidim neki zanimljivi na netu. Smile)))))))))))))))) lol!
Da tačno je tako.Ali to isto tako govori o tvojoj ličnosti zar ne.Umesto sto ces reci na javni Gde ste ćoškare.Ti ćeš jedan vic pustiti,pa zar to nije lijepo,ipak se skrene paznja čitaocu da se nasmije ili da nešto istipka.Skromni doprinos tvoj našoj virtuelnoj priče zar ne;)))))

Iskrena da budem ja ovu temu ne dozivljavam kao neko blebetanje ili osuda nikova tj ljudi,već kao igru našeg zapazanja o osobi na osnovu njenoga ponašanja na javni čat.Ja sam komentarisala nikova,ali na osnovu neke moje insinuacije koju sam ja stvorila o njima,ali mozda sam laufovala sto posto.Zašto neko od njih nebi rekao izvini pogresila si.Ja bih rekla ok ,izvini molim te..ili slično nešto tome.Jer da mi niste svi dragi na neki način,da me mozda i ne ispunajvate ja nebih bila na ovim stranicama sa vama. lol! lol!
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Mi u tudjim ochima Empty Re: Mi u tudjim ochima

28.11.07 0:21
veccana44 je napisao/la:
doctorr67 je napisao/la:interesantna tema:))
neznam kako bi opisao ponaosob chatere sa L.P.Problem je sto se neudubljujem razmisljanjima ko je kakav dok ga nevidim vizuelno.
Postoje nickovi s kojim mogu chatovati i na pvt sto znaci da su za mene ok.Naravno postoje i oni s kojim neide chat.Uglavnom svi gore vec pomenuti nikovi su sasvim ok.
Citajuci komentare vezano za moj nik shvatio sam da sam preterao s vicevima i da me iskljucivo pamte zbog toga.Uzivotu nepricam viceve, ali ovde sam iz arhive pustao obicno kad je "smor" na kanalu ili bas kad vidim neki zanimljivi na netu. Smile)))))))))))))))) lol!
Da tačno je tako.Ali to isto tako govori o tvojoj ličnosti zar ne.Umesto sto ces reci na javni Gde ste ćoškare.Ti ćeš jedan vic pustiti,pa zar to nije lijepo,ipak se skrene paznja čitaocu da se nasmije ili da nešto istipka.Skromni doprinos tvoj našoj virtuelnoj priče zar ne;)))))

Iskrena da budem ja ovu temu ne dozivljavam kao neko blebetanje ili osuda nikova tj ljudi,već kao igru našeg zapazanja o osobi na osnovu njenoga ponašanja na javni čat.Ja sam komentarisala nikova,ali na osnovu neke moje insinuacije koju sam ja stvorila o njima,ali mozda sam laufovala sto posto.Zašto neko od njih nebi rekao izvini pogresila si.Ja bih rekla ok ,izvini molim te..ili slično nešto tome.Jer da mi niste svi dragi na neki način,da me mozda i ne ispunajvate ja nebih bila na ovim stranicama sa vama. lol! lol!



Da, upravo tako i ja mislim, ovde na chatu ili forumu sam iskljucivo dobronamerno obicno dobrog raspolozenja bez ikakve zelje za prepiranjem i unosenja negativne energije.Vicevima pokusavam pribliziti
chatere javnom kanalu, medjutim cesto mi se zamera da gusim s dosadnim vicevima a nakon 10 min.opet tajac i niko se nejavi narednih 10-15 min.
U tom slucaju nemogu pricati u prazno sam sa sobom, pustim neki zanimljiv vic, pa se obicno neko i nasmeje i prokomentarise i napravimo opet chat i privucemo iz csoskare uspavane nickove.
Isto se desi da se neko javi da bi se javio i opanjka te npr:"dr gusis sa starim vicevima " i sl.Sve u svemu vecina je izuzetno ok-pogotovu mislim na redovne clanove foruma i chatere.

lol!
slatkicass
slatkicass
Senior
Senior
Broj poruka : 872
Datum upisa : 24.08.2007

Mi u tudjim ochima Empty Re: Mi u tudjim ochima

28.11.07 11:02
doctorr67.....
Da, upravo tako i ja mislim, ovde na chatu ili forumu sam iskljucivo dobronamerno obicno dobrog raspolozenja bez ikakve zelje za prepiranjem i unosenja negativne energije.Vicevima pokusavam pribliziti
chatere javnom kanalu, medjutim cesto mi se zamera da gusim s dosadnim vicevima a nakon 10 min.opet tajac i niko se nejavi narednih 10-15 min.
U tom slucaju nemogu pricati u prazno sam sa sobom, pustim neki zanimljiv vic, pa se obicno neko i nasmeje i prokomentarise i napravimo opet chat i privucemo iz csoskare uspavane nickove.
Isto se desi da se neko javi da bi se javio i opanjka te npr:"dr gusis sa starim vicevima " i sl.Sve u svemu vecina je izuzetno ok-pogotovu mislim na redovne clanove foruma i chatere.

lol![/quote]



U pravu si. Mnogo me iritiraju "nikovi visuljci". Kada sam prisutna na chatu onda pishem. Sto bih usla samo da "visim"? Izludjuje me kad svi "tjute"!!!
Shejnoslava
Shejnoslava
Junior
Junior
Broj poruka : 366
Datum upisa : 01.12.2007

Mi u tudjim ochima Empty Re: Mi u tudjim ochima

22.12.07 0:46
Bas vas kratko znam al ajde onako intuitivno bar o nekima,ako preskochim nekog bez ljutish molim;)

-Kolicina pameti,jako zanimljiv dechko koji na javnom uopshte ne otkriva sebe,ima zidove oko sebe....znachi emotivac u svom svetu,teshko se otvara ali kad prihvati nekog .....


-Veccana velika pametna devojchica koju su shibali vetrovi i sve u zhivotu je dobila na mishice.Kome je ona prijatelj srecan je chovek.Vishe voli da daje i jako je brizhna osoba prema ljudima koje voli.Ume da grize i deli sebe po zasluzi,borac i zhena zmaj.


-Ines69-Neko ko voli ljude i uvek ih prihvata kakvi jesu bez predrasuda,usamljena pomalo a rodjena da bude non stop ljudima i voli da je vole.Dobra dusha skroz!


-Domingez ,imala sam chast da ga lichno upoznam.Prepametan,divan,duhovit,emotivan ,podrshka i drug do koske .Jedan chovek sa velikim CH u paketu.Josh kad bi umeo da zloce nanjushi iz prve ali dobro platice shkolu,nadam se ne skupo.Volim ga i poshtujem.


-K-6 Predator chovek velikog srca ne voli da ljudi zavire ispod onog ho ho ho....sve okrece na glupiranje,medjutim to je maska.


-DJ_Merlin moj naklon.....Chovek sa stilom ume da chita ljude i ume da se prilagodi svakom-ume da saslusha ali i da odjebe na finjaka.Skroz je pozitivno namazan,ima ulichnu shkolu.


-Crna ovca chata e ti si jedan Petar Pan,umesh da se igrash rechima,volish da pomazhesh ljudima i imam osecaj da imas jako puno prijatelja oko sebe.


-Vip-Tetka prelepa zhena zarobljena u pogreshnom veku ,rodjena da bude u centru pazhnje i da joj se drugi dive i klanjaju.Pomalo naivna i plashljiva chesto ima pogreshne prijatelje .Medjutim mislim da nju Bog chuva,jedna dobra dusha.


-njushkalo moj komshija,dechko sa kaldrme,kapiramo se.Volim da pricham sa njim satima i znam da sve shto kazhe nema nicheg izmedju redova.Ima chuku i poshtenje.Moj respekt komsho.


-Dzigericu_ste_mi_izele je neko sa kim mozhesh da plachesh i da se smejesh i neko ko ima mnogo toga sebi iza ledja zbog chega je mogao da postane zlo ali srecom nije.Dobar ko dobar dan.


-Uobrazena jedna veselica mekog srca,brzo se naljuti a josh brzhe odljuti.
Nachitana i brzo razmishlja,jako snalazhljiva,da je bacish sa zgrade uvek bi se na noge dochekala.


-Summer-dona divnica,mila,umiljata na ranu da je stavish ko melem.Ljudi joj na prvu loptu isprichaju svoj zhivot.Ume da slusha,ume da razmislja.


-ROBIJA-60 najlepshi osmeh,majka i zhena za primer,jako chasna i poshtena,Verujem da nikad ne kasni,da teshko obeca ali kad obeca i planine rushi da ostvari obecano.Ume da voli a nju vole i stari i mladi i chesto im je oslonac u zhivotu.


-Muljachica_vinskog_grozhdja ,devojka koja bi litar krvi za prijatelja dala,nikad joj nije teshko da te ugosti,pomogne ....Bez blama primice te u 3 ujutro u kucu ,nahraniti i ushushkati.Previshe dobra svima pomazhe pa joj se zalomi i losh chovek koji je povredi.Znam je lichno i volim je.


-doctor67 ne znam,iskreno nit mi smrdi nit mirise....na forumu mi skroz loshe i prenaglasheno zvuchi da prestah da gledam fotke koje postavlja . Na chatu je neko ko kopira viceve ili recepte.Verujem da je bolji od onog shta prikazuje.Ne znam,vreme ce pokazati da li je on samo "lol"smajli i prosta rechenica ili neko ko ima mozak u glavi a ne medju nogama.Nadam se da samo glumi neko ludilo onako iz dosade.


-atila73 mi neko koga kao da poznajem 100 godina i nekako smo na istim frekvencijama.Prijatelj mi je online od prvog slova.Moj respect cale


-v-n-s pa tebe curo bash volim,prava si za kafenisanje u nekoj bashti gde bi komentarisale zadnjice zgodnih frajera;)Cmok!


-Danubius neko jako usamljen i zhivi u svetu filmova,knjiga i proshlosti.Pomalo osobenjak i zanimljiva osoba od koje mozhe svashta da se nauchi.


-most-wanted neko ko ima transparent na chelu-voli me,mazi me,primeti me gazi me-sve mi radi samo me primeti i budi tu.Dobar a dosadan a kad ga ne primecujesh vredja ,ko kapira da on zheli pazhnju na bilo koji nachin izazavanu nece se naljutiti naravno;)


-Astra inteligentna ,duhovita,lucidna ,obrazovana,paranoichna i neko ko promeni milion raspolozhenja u roku od 5 minuta.Ima svoj svet ,nekad se susretnemo nekada buchno odbijemo...Zhelim joj svu srecu i zdravlje sveta!


-Meg aaaaaaaaaaaaa kako ja tu zhenu volim i poshtujem i divim joj se i poznajem je lichno i zavidim joj na trakici sa biserchicima i ljubomorna sam shto ima ledja da iznese sve teshkoce surovog zhivota sa osmehom .Drago moje bice bash te volim !


-bandini moje dete koje je pametnije,obrazovanije,lepshe,harizmatichnije i i i .....- od mene i znam da je biti jako poznat i chitan ,chuce se o njemu!!!!


-Roxy,sandra35,luckasta,storm-z,nasmejana,drina,saska,mornar,speed,Gocko,Sangreal,Nebeska itd......mah svima ,bash svima u ludom pansionu.


-Ima i ljudi na ignore ovi shto samo pushtaju muziku i neprogovaraju pa me dekocentrisu u chitanju,onda ovi online svaleri,ebachi-presretachi i naravno online ratnici e ti su mi na ignore.Necu da mi kvare vase lepo drustvo pansionci.

Hvala vam shto ste me primili u svoje drushtvo:shock:
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

Mi u tudjim ochima Empty Re: Mi u tudjim ochima

22.12.07 1:05
Kad bih ja sad poceo da pisem sta sve mislim o kome na pansionu bilo bi strasno. Very Happy .Salu na stranu,za dve godine bitisanja na netu nije mi se desila tako pozitivna stvar kao sto je" pansion".Ja koji mrzim net iz dna duse,koji je imao uvek lose misljenje o svakome na 33 i 44 sada mogu samo da kazem "ziveo pansion"i svi na njemu.Ne menjajte se nikad.Svi su mi dragi i ne bih izdvojio nikog.Ima onih sa kojima sam blizi ,sa kojima cu tek biti a mozda i nekih sa kojima necu nikad,ali tu smo da se druzimo,zezamo jadamo....
Luckasta
Luckasta
Senior
Senior
Broj poruka : 803
Datum upisa : 20.10.2007

Mi u tudjim ochima Empty Re: Mi u tudjim ochima

22.12.07 12:09
Drago mi je da citam na ovu temu vase komentare.
Posebno mi je drago kad citam, da se vecina pansionaca, oseca prijatno u nasoj sobici Very Happy
Sustina formiranja te sobice i jeste bila, da se nadjemo zajedno i malo nasalimo, popricamo i mozda sami za sebe, nadjemo sebi omiljene osobe.
Ja licno ne ucestvujem jako puno na javnome kanalu u dialogu, ali to ne znaci da nisam ipak prisutna.Razlog je jednostavan, cisto zbog jezika ne mogu tako brzo da se snadjem i da odgovorim na komentar.
Posmatrajuci druzenje na javnome kanalu (znaci ucesnike toga), mislim da je vecina osoba izuzetno simpaticnoga duha. A kao sto stara poslovica kaze. " U svakome zitu ima i kukolja", pa tako i u nasoj sobici.
Neka je tako, to i treba. Naravno bez nekog vredjanja i atakiranja vulgarnoga. Svako od nas ce sam za sebe proceniti koje su mu osobe vise ili manje drage i sta hoce da prihvati od pojedinca, a sta nece.
Kako god da jeste, veccana44 i vip-tetka, znaju da sam uvek uz njih i da cu bez puno price i reci, cuvati harmoniju i prijatelje sobice ludi_pansion.
Veliki cmooooooooooooooooook od vase Luckaste
Uobrazena
Uobrazena
Junior
Junior
Broj poruka : 278
Godina : 48
Datum upisa : 14.10.2007

IGRE
IGRA-1:

Mi u tudjim ochima Empty Re: Mi u tudjim ochima

22.12.07 16:42
Uvek je simpaticno citati sta ljudi pisu jedni o drugima.Razlog mog nepisanja na ovu temu je malo vremena koje sam provela na pansionu u vreme kada se ova tema postavila.Namerno sam zelela da sacekam jos jedan izvestan period kako bih o bilo kome mogla dati svoj komentar.
Inace,ono sto me ovde najvise privlaci da dolazim je opustena atmosfera,iako ponekad izbije i neka varnica(uglavnom meni iz nebuloznih razloga)
Elem,nemam komunikaciju sa mnogo ljudi na pansionu ali one sa kojima sam imala kontakt ove vrste su meni slicni na neki nacin.A sad evo i komentara:
vip-tetka...Olicenje pozitivnosti ,vedrine i nosilac dobrog raspolozenja.Uvek me odusevi svojim simpaticnim doskocicama:))
veccana44...zena sa kojom nisam imala prilike da komuniciram mnogo ali definitivno cu u tome nastojati,krije jako zanimljiv um.
ROBIJA-60...Odmerena,stalozena i dopada mi se.
Shejnoslava...Moj tip...voli dobru muziku ,kvalitetnu salu ,odise mladoscu.
Luckasta...Meni jako draga dama ,ne previse upadljiva sa kojom imam dovoljno zajednickih tema.
summer_donna...Zena koju poznajem od rodjenja(Obozavam je:))
Speeeed...Simpatican mladic dobrog srca.
Domingez...Pametan stvor sa kojim volim da ulazim u rasprave filozofskog tipa:)
Ines69 je neko za koga osecam da mi je vrlo slican.
sandra35...nasmejana plavusica Smile))
dzigericu ste mi izele...moj drugar sa chata,saljivko jedan(ko nikada sa njim nije privatisao,mislio bi da ima 15 godina:P
SuNcE...Drago bice sa kojim volim da se nasalim uvek:)
v_n_s...Simpaticna i draga zena sa kojom zbijam sale svaki put kad je ugledam Smile
Drina_...sampion sveta i chata!Smile))
Dimitrije...moj stari drugar sa chata, pametan i duhovit sa jako izrazenim smislom za humor:)
O drugima ne bih govorila,sto ne znaci da necu kroz neko vreme ako budem imala prilike da ih upoznam.Cmok svima:)
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Mi u tudjim ochima Empty Re: Mi u tudjim ochima

25.12.07 2:35
flower flower flower flower flower
summer_donna
summer_donna
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 37
Datum upisa : 10.11.2007

Mi u tudjim ochima Empty Re: Mi u tudjim ochima

05.01.08 20:05
Ovako:

vip-tetka..pravii fajter,bori se za ono i one do kojih joj je stalo,brzo reaguje,brzo se naljuti i odljuti,ume da prasta,vesela i druzeljubiva

veccana44......odmerena,mirna,stalozena,tri puta meri pa sece,prijatna...

Speeed.......simpatican drugar spreman da pomogne,veseo i dobronameran.


Shejnoslava..........zezatorka,zabavna,otvorena,zna sta hoce i kako da to ostvari...


Uobrazena.........moja Mitza,slatki stvor spreman na salu i zezanje do y.....

Crna_ovca_chata......saljivdzija,u potrazi za necim,nekom....

Drina_ ...... zena koja zna da se sali na svoj racun(jako redak i dragocen dar),elokventna,temperamentna,prikazuje samo ono sto zeli da mi vidimo....


Domingez.........pametnica Kica Mica,otvoren,kroz salu zna i da pokaze sta ga veseli a sta boli...

K-6_Predator..........iza njegovog sarkazma a ponekad i ustogljenosti mozda se krije meko srce a ni on to ne zna.....hohohohooho....

v_n_s........spolja nezna ,romanticna,krhka ali iznutra jaka,zna sta hoce i kako to da dobije...

DJ_Merlin.....zeli svima da ugodi,da pusti muziku koju vole,..ako je moguce pricati bez reci sa njim bi to bilo izvodljivo.....

Ines_69...prijatna,draga,blaga,srdacna,pozitivna.....

SuNCe.......veseljak,uvek spremna na salu i zezanje,stara kajla chata....

ROBIJA-60...moja draga mama,zena koja zna da posavetuje od srca,opustena..

mirnaa.....veseli lik,uvek mi je drago da je vidim-kad je prvi put videh-kao da sam je uvek znala...

taraba.....ponekad neozbiljana,ponekad preozbiljna,slojeviti lik...

Kolicina_pameti..........veciti decak,nestasko,svoju dusu vesto krije...

Doktor_........voli da prica viceve..hehhehehee...da zasmeje ljude i zabavi..

determinanta.....inteligentna zena,brzih prstiju, jos brzih vijuga,direktna,zna da oseti sustinu i da je bez uvijanja saopsti,uporna..i nadasve drugarcina-voli ljude...

Luckasta.......odmerena,prijatna,zna da se proveseli i opusti...
Uobrazena
Uobrazena
Junior
Junior
Broj poruka : 278
Godina : 48
Datum upisa : 14.10.2007

IGRE
IGRA-1:

Mi u tudjim ochima Empty Re: Mi u tudjim ochima

04.02.08 0:00
Sta je ovo,niko ne pise?????
Storm_z
Storm_z
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1034
Godina : 54
Location : Olujna polja
Datum upisa : 31.08.2007

Mi u tudjim ochima Empty Re: Mi u tudjim ochima

04.02.08 1:00
Ok,evo i mene.Ovde sam od samog pocetka vecinu pansionaca bas poznajem i kuckam sa njima na pvt,poznajem im dusu ali...treba opisati ljude a da se ne povredi intima.
VECCANA44 ako ikoga volim na ovom chatu onda je to ona.Na izgled jaka,borilacki raspolozena Very Happy ali niko nema takvu osecajnu dusu.Ne postoji osoba kojoj ona nece pomoci.
vip-tetka,joj kako nju sve zaboli,pa ona nikad ne ume da kaze nosite se....sve prima k srcu moje galebica...
Speed,dobrica ali stvarno i on uvek tu ako treba.Voli salu,druzenje ali ume i da ispostuje svakog.
Kolicina_pameti,ber mudo moje Very Happy Obozavam tog decaka uvek spremnog za dobar chat.On ume da pokrene i najvecu tisinu...
v_n_s mi je jako draga cura_pticica moja,bas mi nedostaje,sve manje je sa nama.
Crna_ovca_chata,joj ofcice obozavam te Very Happy Kad se on raspise lelee umirem od smeha.Inace kad sam ga ja srela bio je jako fin,sav nefin_iskvarismo coveka lol!
K-6_PREDATOR,sta god on rekao ja mislim da je on jedno divno musko stvorenje,nema on veze sa tim osornim mrgudom kako se predstavlja Very Happy nema ljub,maz,zval ma evo njemu jedan veliki ma sta veliki najveci ljubacccc...
ROBIJA-60,curo mokicccc.Postovanje i sve sto ide uz to od srca...
Mix_ili koliko vec nickova,hihi i sl.Toliko dobrote i osecajnosti na jednom mestu.Samo napred drug,ljubac.
Ines69 generacijooooo.Zena koja uvek zna sta,kad treba reci...ume da smiri i sredi situaciju.Samo nikako da pojede tu pitu... Very Happy
Drina_aaaaa.ljub znas gde Very Happy drago mi je sto je sa nama,ima duha.Bravo mila.
Za sada toliko...bice jos...A sto se tice komentara da pisemo samo o lepim osobinama pa,ja mislim da niko od nas ne bi bio tu da mu ne odgovara drustvo jer tu smo da se druzimo,zar ne?
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Mi u tudjim ochima Empty Re: Mi u tudjim ochima

22.09.08 23:40
ajmo malo obnovit ovu temu... pošto imamo dosta novih ljudi u sobici


Zadnja promjena: vip-tetka; 23.09.08 15:45; ukupno mijenjano 1 put.
Sponsored content

Mi u tudjim ochima Empty Re: Mi u tudjim ochima

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.