Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mi u tudjim ochima

+20
summer_donna
Uobrazena
Luckasta
Crna_ovca_chata
Shejnoslava
slatkicass
doctorr67
Danubius
komunikativna
v_n_s
veccana44
mirotvorac
robija60
taraba
vip-tetka
sonia
PlaviBiserZ
Domingez
DJ_Merlin
Ines69
24 posters
Go down
sandra35
sandra35
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 175
Godina : 53
Location : Tamo gde Okeani pocinju
Datum upisa : 06.06.2008

Mi u tudjim ochima - Page 2 Empty Re: Mi u tudjim ochima

23.09.08 21:27
Shejnoslava - Smirena, dosledna, tacno zna sta hoce i zeli - kompletna osoba bez kompleksa.

taraba - pametna, elokventna,

Veccana - Ispunjena zena kompletno, jedna od retkih cija rec "podize" jer spoznajom same sebe uspeva da prenese deo nadahnuca na druge (bar na mene deluje tako)

Crna-ovca-cata - Iskreno mu se divim; nasao je balans izmedju stvarnosti i "trosenja" vremena na chat, sale su mu umesne, neko ko ume da saslusa, ko je........jednostavno drag

Issidora - Ostroumnost, visprenost, dobrodusnost spojeno u jenu osobu

Ines69 - Mirnoca, odmerenost, otmenost, kultura.....

stranac-67 - Njega volim, ne mogu nista lose da kazem, neko ko mi "lezi" po prici, sali...........

vip-tetka - skroz ok, samo malko kao "isprepadana" jer je glavna i odgovorna, pa da sve bude ok. i da neko nesto pogresno ne razume

Uobrazena - Po osmehu vidi se dobrota coveka

Domingez - Najrealniji samo me nekada iziritiraju postovi koji deluju previse "filozofski" (ne procitam ih sve do kraja tada)

Kolicina - lepo je i cutati a znati sta onaj drugi misli



I samo jedna napomena: Za razliku od vecine ja ne poznajem nikoga od navedenih licno, tako da napisano je samo na osnovu stecenog misljenja na chatu.
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Mi u tudjim ochima - Page 2 Empty Re: Mi u tudjim ochima

26.09.08 11:21
Evo i mene..sa svojim komentarima.Posto sam ih upoznala reci od ovima koga sma upoznala.

Shejnoslava-je predivna zena sa stilom, ona koga prihvati toga i zavoli

Taraba-super zenska koja se voli jako zezati ali ne voli nepravdu

Speeeed-ma moj andjeo cuvar, dobrica kad got imam problema tu je i sve mi pomogne

Atila- ma dusa od covijeka, samo se zaza i smije

Tatko- fini gospodin koji zeli svima pomoci

Domingez-sasvim druga osoba nego je na netu. jako bistar i pametan

v_n_s -plavusa uvik sa smijeskom na licu i kad joj je tesko ne vidi se na njoj

deda-roga-vidila samo ga ali sam malo pricala sa njim. gospodin i fin

njuskalo-ma dobrica jedan, tu je uvik kad treba da vas oraspolozi

Uobrazena-moj poskok hahaaa ma uvik je sa smjeskom na licu, vesela zena

julijana- juhuuuuuu moja prva chaterica koju sam upoznala, super zena.fina i jako pametna

a sad ove druge u sobici koje bas ne znam dobo ali mogu dat misljenje od njima

Anja007- zena sa stilom,pametna iskrena i koja zeli svima pomoci

Andjela- nova kod nas ali pokazala se da moze bit veliki prijatelj,mrzi ne pravdu

Limenko- osjecajan, brzo se naljuti ali i brzo odljuti

Osvetnica.- jako fina zena , mrzi ne pravdu , bori se do kraja

Ines69- moja dusa od zene...jako fina,njezna od njoj pono pricam od odjevanju..i modi

Sandra35- dobrica i zajebant

Luna- eh ona me uci kako sa bosancom Smile super je

Sarajka-zajebava se ne pada u konflikte neke

Drina- vristimmm ma nju boli neka stvar za sve .. uvik je vesela i spremna za zajebanciju a inace je jako pametna i bistra zena. sa kojom se cujem vise puta na tel.

stranac-67 ma on mene samo strasi.. da ne kazem sa cime ali je drug... i tu je ako me ko vridjai uvik brani

Ana35-uvik vesela i za zajebanciju

Nivea-voli se zezati al zna bit prgava jako... ne da na sebe.njoj nek neko kaze jednu a ona odma njemu dvi:)) jako zajebana
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 51
Datum upisa : 09.12.2007

Mi u tudjim ochima - Page 2 Empty Re: Mi u tudjim ochima

26.09.08 18:49
U tetka tebi svi fini i dobri inetleigentni i posteni....ajde da probamo ,malo sa negativnim osobinama:
Ajde ja cu prva....
Ja sam ovde upala sasvim slucajno po preporuci druga santane ali i njega nisam dobro znala, znaci igrom slucajnosti.....
I onda resim da ih sve zbunim..pa da pocnemo:

Santana-cudan, covek koji jako drzi do reda ali mislim da je ok (lik i neznam)...

Vip-tetka-pricljiva i puna nekih dogadjaja koje redovno slusam a zna biti i jako zanimljiva...

Limenko-moj kum dolazi iz bosne a zivi u austriji, voli stihove poeziju i prozu sefice bez gaca i zna biti jako pozitivan...

Domingez-njega znam dugo jos pre ovoga foruma, pise zanimljivo i volim rado da upadam u konflikte sa njime

Vecana 44, nju uopste nisam znala kada sam se ovde naprasno pojavila ali ona se pokazala kao prava domacica ,mislila sam da je ozbiljnija ali i ona je dete u dusi a dama na slici....

Pa ide montoja e on je jako komunikativan , dozivljavam ga kao stvarno bice i pun je neke pozitivne energije.Zna da postavlja slike (golih zenski) toliko ih ima da mislim da je trebao biti i forograf.Skoro sam se smejala kada sma videla jednu...

Pa crna ovca chata, komunikativan i razdragan a voli uvek da prima salu na svoj racun....

Speeed za njega sam mislila da je jako ozbiljan i miran kao i povucen a pokazalo se suprotno....

Ana35 vrsnjakinja i zanimljiva forumasica

Sejnoslav znam sa vise foruma , i mnogo pre sa chata uvek je drzala svoj stil i nikada ga nije menjala

Danubius-taj je uvek sa nekom pricom da se nasmejes i kad ti je najmanje do smeha....

Njuskalo je dobar za detektiva nista mu iz oka ne ispada sve vidi ali je veoma tajanstven

Nivea...hm... na nju sam vise polagala ali me malo razocarala....pa me opet povrnula u zivot...valjda to tako ide...nije losa

Atila-za njega sam mislila da je zensko, kad on musko i to kavo musko....zna da nasmeje zanimljivo ga je citati dok vodi dijaloge sa chaterima na pansionu....

Pa ide ova jednostavno komplikovana, e ona zna isto da nasmeje do suza kad se prepucava sa raznim frajerima

Dzigericu ste mi izele.....nisam ga tako zamsiljala mislila sam da je miran i fin ali..kad se razgoropadi zna da se bori za svoje (svaka cast)

Pa ide.....hm....muljacica vinskoga grozdja, nju znam malo bolje, moja plavusa a uvek nasmejana i spremna sa svaku pricu...

Sandra 35 neutralna ima je pa je nema, a kad se pojavi puna nekih dogadjaja pa je opet nema.....

Ines 69 cura sa ukusom u kome se preplice orjentalno i moderno....

Ako sam nekoga zaboravila deco dodacu...toliko za sada, nemam vise vremena puno....
ana35
ana35
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 135
Datum upisa : 13.08.2008

Mi u tudjim ochima - Page 2 Empty Re: Mi u tudjim ochima

26.09.08 19:45
Uh, bas mi je tesko ovo, ali probacu.
Malo njih znam nesto bize, ali reci cu neki svoj trenutni utisak.
vip-tetka - jaka zena, uvek spremna za zezanje, ali vrlo ranjiva i osecajna, sreca sto je to brzo prodje.
Limenko - moj kum, dusa jedna, vrlo osecajan, romantican, smiren, ali zna i da pukne (doduse na mene jos nije).Jako mi je drag.
Tticky - Jedno divno stvorenje:) Pravi prijatelj, od pocetka:)
Luna - moj zastitnik, moja senka:) Obozavam je.
anja007 - vedra i uvek spremna za zezanje.
Shejnoslava - dama sa stilom, odusevila me na prvi pogled, svidja mi se njeno drzanje, stav,smirenost, lepota govora.
Montoya - ne znam mnogo o njemu, ali mi postaje zanimljiv.
taraba - i nju ne znam mnogo, ali mislim da voli da istera sve na cistac, ima cvrstine u sebi.
Domingez - mislim da je jako pametan.

Mozda sam nekog propustila, ali ne znam mnogo ljudi odavde.
Za pocetak , toliko od mene:)
Uobrazena
Uobrazena
Junior
Junior
Broj poruka : 278
Godina : 48
Datum upisa : 14.10.2007

IGRE
IGRA-1:

Mi u tudjim ochima - Page 2 Empty Re: Mi u tudjim ochima

27.09.08 1:39
Evo, upravo pogledah kad sam pisala na ovu temu...bio je decembar.Od tada se prilicno mnogo ljudi promenilo, doslo je dosta novih, neki na zalost vise ne dolaze.
Zao mi je sto nema Drine u poslednje vreme ili je ima jako malo...Zatim,atila73,Sigmund ..Shejnoslava...looda na ringishpilu,(ovde govorim i o sebi)nisu toliko aktivni kao nekada(bar sto se pansiona tice)
Ponekad mi se cini da smo se svi prezasitili ovoga.
Novima hocu da pozelim dobrodoslicu i kazem da je ova sobica zaista mesto gde se ljudi druze i poznaju...Zelim da kazem da sam i u novim chaterima stekla prijatelje...Sarajka,jako lepa i pametna devojka sa stilom,zatim Anonimus,stvorenje sa kojim sam na istim frekvencijama..i jos par nekih.
Naravno,moju summer donnu i Vilenu ne moram da pominjem(njih jako volim)
Sve u svemu, ja sam jos uvek tu sa Vama,mozda je to ipak najbolji odgovor na ovo pitanje Very Happy
Sve Vas ljubi Vasa Uobrazena
Sponsored content

Mi u tudjim ochima - Page 2 Empty Re: Mi u tudjim ochima

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.